» Szukaj na forum » Rejestruj » Zaloguj

Forum turystyczne » Chorwacja » Wczasy

Wczasy

Strona: 1

Autor Treść
OLA
Gość
Byłem w tym roku na Chorwacji. Gnoje zmienili miejsce zakwaterowania bez porozumienia z nami. Omijać ich z daleka.
IP: 83.10.2.91
Użytkownik
Posty: 115
OLA, to jakis bełkot . Z jakim biurem byłaś?
IP: 91.226.50.130
Użytkownik
Posty: 20
Dokładnie, nie wiadomo o co chodzi;)
IP: 83.5.131.217
Użytkownik
Posty: 59
Jaka miejscowość? Jaki organizator? Kto zmienił? Bo Chorwacja przepiękna i -- co kluczowe w tym roku -- upalna...
IP: 79.184.164.245
Użytkownik
Posty: 2
po pierwsze nie na Chorwacji, tylko w Chorwacji!!! nie wiem, o co chodzi w tym wątku, ale na pewno Chorwacji nie należy omijać szerokim łukiem - piękny kierunek dla obieżyświatów - jest co zwiedzić i gdzie wypocząć. Ja tam byłem kilka sezonów temu na własną rękę, ale w tym roku rodzice wybrali się na wycieczkę Chorwacka Lista Przebojów i byli bardzo zadowoleni
« Ostatnio edytowane przez Travelway_Support, 19:56, 13.10.2015. »
IP: 95.49.181.133
Użytkownik
Posty: 59
Popieram. Jest to miejsce atrakcyjne dla zwiedzających: ze słonecznym klimatem, ciepłym morzem, piaszczystymi plażami, ciekawymi zabytkami i śnieżnymi górami. Śladów strasznej wojny z Serbami z lat 90-tych ubiegłego wieku jest już coraz mniej, a wybrzeże w niepowtarzalny sposób łączy kulturę środkowoeuropejską z urokami basenu Morza Śródziemnego. Polecam: http://www.plan4fun.pl/przewodniki/chorwacja/kraj/ogolny-opis/hr/4237
IP: 79.184.158.186
Użytkownik
Posty: 59
Tylko co polskie góry mają wspólnego z Chorwacją? Spamować też trzeba umieć :evil:
IP: 79.184.154.175
Użytkownik
Posty: 2
Ja byłam w Chorwacji i bardzo mi się podobało, dziwne że ktoś dał taki post nie tłumacząc wszystkiego dokładnie, co i jak?
IP: 151.248.57.89
Użytkownik
Posty: 4
Odpoczywać trzeba, pogoda nad Bałtykiem niepewna, więc warto wybrać się na rejsy. Ostatnio się nie zawiodłam i tym razem kierunek Chorwacja http://www.bluewaterclub.pl/rejsy_chorwacja_rejsy_morskie.html Dam znać po powrocie, czy faktycznie jest spokojnie, mam nadzieję, że tak :)
IP: 89.71.205.182
Użytkownik
Posty: 72
Jak widać na forum pojawił się kolejny nachalny spamer o nicku PolkaOlka .
Chorwacja, Grecja, Tajlandia - wszystko jedno, byle tylko umieścić na wielu wątkach reklamę bluewaterclub.
Żenada.
IP: 37.190.226.46

Strona: 1

Forum turystyczne » Chorwacja » Wczasy

Na skróty: Bułgaria, Chorwacja, Egipt, Grecja, Hiszpania, Maroko, Polska, Tunezja, Turcja, Włochy, W. Kanaryjskie


Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. OK, zamknij