» Szukaj na forum » Rejestruj » Zaloguj

Forum turystyczne » Polska » Imprezy Integracyjne dla Firm na Mazurach

Imprezy Integracyjne dla Firm na Mazurach

Strona: 1

Autor Treść
Użytkownik
Posty: 23
Imprezy Integracyjne dla Firm na Mazurach. Hotel Miłomłyn Zdrój Medical Spa & Vitality położony jest w zachodniej części Mazur na skraju miasteczka Miłomłyn, pośród lasu sosnowego. Położenie hotelu sprzyja organizacji imprez firmowych – eventów. Bogata propozycja scenariuszy zadowoli każdego uczestnika. Wspólne pokonywanie zadań podczas różnych konkurencji w warunkach pozabiurowych uczy działania w stresie a przede wszystkim pracy zespołowej.To idealne miejsce dla ludzi biznesu, to także doskonała lokalizacja dla organizacji profesjonalnych szkoleń, konferencji, kongresów, sympozjów, niekonwencjonalnych spotkań biznesowych. W skład naszego centrum konferencyjnego wchodzą 3 w pełni wyposażone sale konferencyjne.

Szczegółowych informacji udziela dział marketingu:

tel: + 48 (89) 642-33-27, (89) 642-33-10


Hotel Miłomłyn Zdrój - Medical SPA & Vitality

ul. Ostródzka 2B
14-140 Miłomłyn
warmińsko - mazurskie
Polska

NIP 741-000-39-35

http://www.milomlynzdroj.pl/pl/konferencje-na-mazurach
IP: 46.171.194.193
Użytkownik
Posty: 1
W tym roku firma zabrała nas do Hotelu Spa Azzun niedaleko Olsztyna i powiem szczerze, że nabrałam tam mnóstwo energii :). Postaram się namówić męża na prywatny wyjazd do tego Hotelu bo mają po prostu świetne zabiegi relaksacyjne.
« Ostatnio edytowane przez Travelway_Support, 14:01, 04.03.2021. »
IP: 83.25.199.82
karolinka
Gość
polecam również Zalesie Mazury Active Spa w Barczewie.
IP: 5.226.87.98
Użytkownik
Posty: 1
A zna ktoś hotel bruno ? Słyszałem wiele sprzecznych opinii i sam nie wiem co o tym miejscu myśleć... Mieliśmy wybrać się tam z rodziną, ale ciężko przez internet ocenić, czy warto. Może ktoś coś wie o tym miejscu, albo o jakimś innym w okolicy Gizycka?
IP: 213.156.103.164
Użytkownik
Posty: 9
Ciekawą ofertę ma anders na mazuach - nasza firma organizowała tam zawsze imprezy (dopóki nie przyszedł kryzys:), ale w tym roku też chodzą plotki że mamy jechać - fajnie wszystko organizują, duży teren, sporo rozrywek, jeziorko z plażą:) żyć nie umierać:)
« Ostatnio edytowane przez Travelway_Support, 14:02, 04.03.2021. »
IP: 178.42.59.109
Użytkownik
Posty: 20
Uwielbiam Mazury i uważam, że jest to świetnie miejsce na imprezę integracyjną!
IP: 37.225.160.198
naturalne
Gość
Już trzeci rok z pracownikami wybieramy się na regaty żeglarskie z blumania.pl. Mamy specjalny fundusz, księgowa dba o optymalizację kosztów. Wskazana firma daje wyśmienite zakwaterowanie, dobre jedzenie, regaty żeglarskie, biesiady, rajdy rowerowe, sporo konkursów. Można dopracować opcję indywidualnie, co jest zbawienne w wydatkach. Ogólnie polecam. Nie znajdziesz prawdopodobnie lepszej i przede wszystkim bezpieczniejszej opcji.
IP: 195.205.166.153
Użytkownik
Posty: 20
Żałuję bardzo, że u mnie w firmie nie organizują takich wyjazdów na Mazury. Nie mogę narzekać, ponieważ czasami coś jest, ale tylko w okolicy.
IP: 89.70.41.107
balsamm
Gość
Uczestniczyłam w świetnej imprezie integracyjnej dla mojej firmy. Korzystaliśmy z usług Maringo.pl Byłam pod wrażeniem jakości jachtów, wysokiego standardu, który bardzo uatrakcyjnił imprezę!
IP: 217.153.117.130
Użytkownik
Posty: 59
Mazury zimą? Czemu nie! Warmia Park oferuje swoim gościom ekskluzywny wypoczynek. Część basenowa, oprócz rozmachu, imponuje także pomysłowością. Tutaj popływamy w grotach basenowych, możemy podziwiać podziemne akwaria, jest też grota z masażami dla zakochanych, czy dla schorowanych tężnie solankowe.
« Ostatnio edytowane przez Travelway_Support, 14:02, 04.03.2021. »
IP: 83.11.69.90
Użytkownik
Posty: 6
Byliśmy w tej grocie dla zakochanych - super sprawa :)
IP: 109.197.63.121
Użytkownik
Posty: 43
U nas powodzeniem się cieszy się organizacja imprez integracyjnych we Wrocławiu, już kilka razu organizowali w naszej firmie eventy i zawsze zabawa jest świetna
« Ostatnio edytowane przez Travelway_Support, 14:01, 04.03.2021. »
IP: 89.64.44.150
Użytkownik
Posty: 11
Bardzo dobrym miejscem na zorganizowanie imprezy integracyjnej jest także Wisła i Beskid Sląski, gdzie dla nikogo nie zabraknie zarówno atrakcji, nocnego trybu życia jak i aktywności fizycznej, liczne szlaki piesze i rowerowe, do tego komfortowy nocleg, który znajdziecie u nas :)
IP: 79.185.65.181
Użytkownik
Posty: 2
Polecam Hotel Mazurski Raj Marina & SPA w Ruciane Nida, położony bezpośrednio nad brzegiem Jeziora Bełdany. Posiadają własną plażę i port.
« Ostatnio edytowane przez Travelway_Support, 14:01, 04.03.2021. »
IP: 78.28.11.165
Użytkownik
Posty: 59
Myślę, że zdecydowanie ten kierunek -
Zielona Polana jest cudowna, a macie tam naprawdę niskie stawki. Jest kort, basen, wyprawy w góry, własna plaża, mnóstwo atrakcji dodatkowych. Po prostu w takim kierunku warto iść. Oferty dla firm są różne, ale przede wszystkim chodzi tutaj o zrobienie pozytywnego wrażenia, a nie to, żeby po prostu taka impreza się odbyła.
« Ostatnio edytowane przez Travelway_Support, 14:01, 04.03.2021. »
IP: 212.96.244.35
Użytkownik
Posty: 4
Taki wyjazd jest bardzo ważny nawet przy małych firmach. Ja prowadze restauracje i moja zaloga nie umiała się ze soba dotrzec. Chodzi mi o kuchnie i kelnerów. Masakra to jakas byla. Wiec pomyslalam o takim wyjezdzie i okazalo sie to genialnym pomyslem.
« Ostatnio edytowane przez Travelway_Support, 14:01, 04.03.2021. »
IP: 31.2.59.2
Użytkownik
Posty: 59
Ale skoro już, to lepiej obrać taki kierunek. Koszty stosunkowo niewielkie, a zobaczcie co macie w programie, jakie tam atrakcje zapewniają. A tak naprawdę tam mogą zapewnić dosłownie wszystko, co tylko sobie wymyślicie. Długo można wymieniać, ale chyba na nas największe wrażenie zrobiły tematy związane z górami. Chłopskie jadło, pieczenie prosiaka, kulig, góralskie chaty... Naprawdę fajnie poczuć ten temat przez tych kilka dni ;-)
« Ostatnio edytowane przez Travelway_Support, 14:00, 04.03.2021. »
IP: 37.235.48.94
Użytkownik
Posty: 59
Idealne miejsce pod taką imprezę
Dlaczego? Bo mają tam wszystko i w zasadzie wszystko też organizują.
Pewnie, że to kwestia oczekiwań, jakie stawiacie, ale tam można sobie naprawdę zapewnić super warunki.
W Polsce nie ma wielu miejsc z tyloma atrakcjami. Tym bardziej w takiej cenie.
« Ostatnio edytowane przez Travelway_Support, 13:23, 29.11.2018. »
IP: 212.96.244.35
Użytkownik
Posty: 36
Tak mi przyszło do głowy że można taką imprezę śmiało zrobić w Mazurolandii, bo tam jest masa atrakcji i camping który uważam jest super opcja na takie imprezy, można zrobić ognisko, kiełbaski itp
« Ostatnio edytowane przez Travelway_Support, 14:00, 04.03.2021. »
IP: 89.64.3.190
Użytkownik
Posty: 42
Dobrze zorganizowana impreza daje wiele wymiernych efektów. W pracy spędzamy zazwyczaj 1/3 doby, dlatego tak istotne jest, aby atmosfera sprzyjała wydajnej pracy i niskiej rotacji pracowników. Jeśli lubi się wspólpracowników to praca jest wydajniejsza. Dbałość o atmosferę to także czas spędzony na pozazawodowych aktywnościach w gronie współpracowników.
« Ostatnio edytowane przez Travelway_Support, 13:59, 04.03.2021. »
IP: 192.71.249.31
Użytkownik
Posty: 19
My jakiś czas temu na śląsku robiliśmy taką imprezę. No i trafiliśmy w punkt z miejscówka. Naprawdę zorganizowali wszystko świetnie. A takie imprezy warto robić bo zespół lepiej potem pracuje taki zintegrowany. My planujemy za rok powtórkę w tym samym miejscu
« Ostatnio edytowane przez Travelway_Support, 14:00, 04.03.2021. »
IP: 5.173.113.86
Użytkownik
Posty: 5
Na Mazurach polecam na szkolenia i imprezy integracyjne Pałac Mortęgi w Lubawie. to jedno z miejsc gdzie można zorganizować mniejsze szkolenia czy imprezy ale i takie na 200 osób. Posiadają 8 dobrze wyposażonych sal, również dwie sale restauracyjno-bankietowe. Teren pałacu to aż 14 ha, można bez problemu zorganizować jakieś atrakcje w terenie, Pałac współpracuje z profesjonalnymi agencjami eventowymi które się mogą taką organizacją zająć. Realizują każdy pomysł, paint ball, pokazy barmańskie czy iluzjonistyczne. Mnóstwo możliwości naprawdę a przy tym sensowne ceny. I plus za otoczenie przyrody, jeziora. Na Mazurach jest naprawdę pięknie.
« Ostatnio edytowane przez Travelway_Support, 14:00, 04.03.2021. »
IP: 83.31.136.148
Użytkownik
Posty: 2
Fajna impreze integracyjna mozna zorganizowac w Krzewim Rogu na kaszubach. Połozony z dala od zgielku miasta, miedzy lasami i jeziorami. Maja duza sale, dobre jedzenie i miła obsługe. Poprostu wszystko czego potrzeba do takiej imprezy
IP: 89.67.92.62

Strona: 1

Forum turystyczne » Polska » Imprezy Integracyjne dla Firm na Mazurach

Na skróty: Bułgaria, Chorwacja, Egipt, Grecja, Hiszpania, Maroko, Polska, Tunezja, Turcja, Włochy, W. Kanaryjskie


Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. OK, zamknij