» Szukaj na forum » Rejestruj » Zaloguj

Forum turystyczne » Wyspy Kanaryjskie » Która Wyspa Kanaryjska?

Która Wyspa Kanaryjska?

Strona: 1

Autor Treść
Joaska
Gość
Którą Wyspę Kanaryjską z którym biurem polecacie na sierpień? Myślicie żeby czekać na oferty last minute, czy lepiej już teraz zarezerwować wakacje? Może ktoś mógłby jakiś hotel fajny polecić?
IP: 83.31.189.64
Użytkownik
Posty: 10
Nie pomogę Ci z biurem podróży, ale my wybraliśmy się na Gran Canarię i bardzo dobrze wspominamy tę podróż. Świetne hotele i bardzo duże aquaparki z pewnością zadowolą każde dziecko, rodziców w sumie też :)
IP: 31.61.129.38
Użytkownik
Posty: 21
ja byłam na Teneryfie z biura Amigos, przepiękna wyspa. chętnie bym tam jeszcze wróciła :)
IP: 89.72.220.248
Użytkownik
Posty: 1
my w tym roku również jedziemy na Teneryfę - już kolejny raz, ale wybraliśmy inny hotel
Fanabe Costa Sur.
wyspa jest boska, piękne krajobrazy, bardzo zróżnicowane. polecam Loro park :)
« Ostatnio edytowane przez Travelway_Support, 14:31, 09.09.2015. »
IP: 46.170.216.250
Użytkownik
Posty: 59
Loro Parque jest pięknym zoo, znajdującym się na obrzeżach Puerto de la Cruz. Zoo zajmuje powierzchnię 13,5 hektara. Mieszka tu bardzo wiele różnych gatunków zwierząt, a początkowo był tu jedynie park dla papug. Zoo organizuje pokazy w basenie z delfinami, orkami, lwami morskimi. Są również przedstawienia z wytrenowanymi papugami. Warto przyjść z dziećmi.
« Ostatnio edytowane przez Travelway_Support, 07:27, 10.09.2015. »
IP: 83.20.201.138
Użytkownik
Posty: 3
A mnie zachwyciła w zeszłym sezonie wyspa Lanzarote - chyba najmniej popularna wśród polskich turystów. To propozycja raczej dla tych, którzy nie szukają mega rozrywki i masowej turystyki, a raczej pięknych widoków, wulkanicznych krajobrazów i gościnnych mieszkańców :) dla mnie to bardzo oryginalne i ciekawe miejsce - spędziłam tydzień w uroczym i wcale niedrogim hotelu Mansion Nazaret (wspaniała obsługa i na powitanie butelka hiszpańskiego wina!) polecam ten kierunek dla każdego, kto szuka spokojnych i pełnych relaksu wakacji
« Ostatnio edytowane przez Travelway_Support, 23:25, 04.10.2015. »
IP: 46.170.216.250
Użytkownik
Posty: 46
Gran Canaria jest tą największą i zarazem najbardziej popularną wyspą,na której warto spędzić swój urlop. Cenowo lepiej wygląda to we wrześniu,kiedy jednak jest zdecydowanie taniej niż podczas pełni sezonu lipiec-sierpień.
IP: 79.185.238.72
Użytkownik
Posty: 1
Polecam Lanzarote - unikalne krajobrazy, spokój. Z atrakcji turystycznych to obowiązkowo park Timanfaya, Cueva de los Verdes, plaża Famara (!), El Golfo i niedoceniane muzeum Museo Agricola el Patio w Tiagua (niepowtarzalny klimat). Acha i jeszcze koniecznie, mało znane (przyjezdnym) miejsce - Caleton Blanco
IP: 83.10.112.53
Użytkownik
Posty: 26
Warto zainteresować się Lanzarote. Oferty są przystępniejsze cenowo niż na Teneryfie, a jest równie pięknie i jest mniej ludzi. A to wydaje się ważne, gdy ktoś chce w czasie urlopu wypocząć. Czy czegoś chcieć więcej?
« Ostatnio edytowane przez Travelway_Support, 17:47, 03.01.2016. »
IP: 91.238.142.58
Piotrek
Gość
Ja polecam Fuerteventurę. Piękniejszych plaż nie ma na żadnej z wysp - byłem rok temu całe dwa tygodnie. Cofete to najbardziej magiczne miejsce i plaża na jakiej dotychczas byłem. Zapraszam chętnych do poczytania relacji z pobytu na Fuercie - siedemswiatow.wordpress.com.
IP: 94.254.176.54
Użytkownik
Posty: 7
Teneryfa nr 1 :)))))
IP: 79.191.94.203
Użytkownik
Posty: 59
Akurat na Kanary to masz mnóstwo ofert last minute - w tym kierunku idźcie. Chyba najciekawsza jest Teneryfa, ale to również kwestia taka, czego oczekujecie. Wyspy zrobiły się komercyjne. Najlepiej jechać z BP, na miejscu wypożyczyć samochód i po prostu zwiedzać wszystko na własną rękę. Wszędzie dotrzecie, a ominiecie miejsca, które są tylko pod turystów.
IP: 212.96.244.35
Użytkownik
Posty: 4
A dasz jakiś konkretny namiar na sprawdzony hotel na Kanarach? Coś już zaliczonego, sprawdzonego, z dobrymi opiniami?
Bierzemy pod uwagę na wrzesień wiele różnych kierunków, ale mamy duże wątpliwości. Bo miała być Turcja, ale może jednak uderzymy gdzieś w Kanary?
Jaki kierunek byście proponowali?
IP: 178.216.92.150
Użytkownik
Posty: 59
Co do Turcji - chyba również polecimy tam we wrześniu. Ceny są naprawdę w porządku, a hotele mają pełne obłożenie. Poczytaj w sieci, na grupach fejsbookowych. Turcji specjalnie nie zabolało to co się dzieje w Stambule.
Kanary też spoko, ale lot trochę dłuższy i potrzebny będzie Wam wyższy budżet. Wyjazdy na październik widzę od 1200 zł, ale to bez wyżywienia. Pytanie jaki pakiet Was interesuje.
« Ostatnio edytowane przez Travelway_Support, 09:53, 22.09.2016. »
IP: 212.96.244.35
Użytkownik
Posty: 4
Wyjazd bez wyżywienia to raczej nie dla nas, nie przy dzieciach. W zasadzie zawsze jeździmy z pakietem all, ewentualnie czasami z HB.
RO odpada. Dasz mi przykład jakiegoś hotelu który jesteś w stanie polecić i właśnie będą mieli jedzenie w cenie?
IP: 178.216.92.150
Użytkownik
Posty: 59
Żeby mieć HB trzeba już trochę wydać. Bardziej radzę po prostu czekać na lasta. Z tego co widzę to są na wszystkie kierunki. Kilka dni temu zarezerwowałem rodzicom Bułgarię za śniadaniami w całkiem dobrym hotelu za 1300 zeta. Samolotem, w środku sezonu. Czyli można.
« Ostatnio edytowane przez Travelway_Support, 09:53, 22.09.2016. »
IP: 212.96.244.35
Użytkownik
Posty: 26
Przy poszukiwaniu hoteli czy domów i apartamentów wakacyjnych bardzo się przydaje nasza wyszukiwarka, można też od razu zarezerwować odpowiednie miejsce.
IP: 89.76.234.39

Strona: 1

Forum turystyczne » Wyspy Kanaryjskie » Która Wyspa Kanaryjska?

Na skróty: Bułgaria, Chorwacja, Egipt, Grecja, Hiszpania, Maroko, Polska, Tunezja, Turcja, Włochy, W. Kanaryjskie


Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. OK, zamknij