» Szukaj na forum » Rejestruj » Zaloguj

Forum turystyczne » Gruzja » Gruzja

Gruzja

Strona: 1

Autor Treść
Krakus
Gość
Byłem w 2015 r w Gruzji z Czajką Travel i polecam ich w podróżowaniu na Wschód. Duże doświadczenie na tym kierunku przekłada się na bogaty program, noclegi w dobrych i niedrogich hotelach (czasem daleko od centrum), elastyczność co do zwiedzania i czasu wolnego. Mają dobre pilotki (Polki i Gruzinki), które starają się zapewnić jak najlepsze wrażenia i np. po przylocie do Tbilisi o 5 rano częstują lampką wspaniałego, domowego wina ;)
IP: 31.174.54.93
Użytkownik
Posty: 19
Skąd: Kraków
Bardzo dziękujemy za słowa uznania. Zawsze jest nam miło, gdy ktoś znajdzie czas, aby podzielić się opinią na temat naszych wycieczek.
Mimo że Gruzja to nasza wielka pasja, podróżujemy również innymi szlakami. Tak więc zapraszamy na inne nasze wycieczki: czajkatravel.pl
Zapewniamy jak zwykle wspaniałą ekipę i wiele pozytywnych wrażeń!
IP: 91.238.142.58
Użytkownik
Posty: 4
My zdecydowaliśmy się na taka wycieczkę http://www.sigma-travel.com.pl/wycieczki-azja/tour/31-gruzja-armenia-13-dni.html. Ktoś był może z tym biurem podróży? Mają ciekawe atrakcje?
IP: 195.189.88.70
globtroter--
Gość
Bardzo sprawdziła nam się Gruzja z Dragon Adventures. I jeszcze zahaczyliśmy o Armenię:-) Duże uznania dla pilota, ogarnięcie naszej grupki

Tami
IP: 213.251.182.110
Użytkownik
Posty: 5
globtroter- a jak oceniasz Armenię ? warto tam jechać?
IP: 194.42.116.40
Użytkownik
Posty: 1
Koleżanki i koledzy,
planuję wyjazd do Gruzji i mam dwie w sumie opcje... jedna to tylko Gruzja a druga to Gruzja i Armenia. Pytanie do Was - czy warto? Globtroter-- jak byś się wypowiedział? :)
IP: 213.5.213.12
Użytkownik
Posty: 7
co w ogóle można robić w Gruzji? tak kombinuję nad wakacjami i już nie wiem, Chorwację znamy, zastanawiamy się nad Gruzją, Albanią lub Czarnogórą...
IP: 79.185.170.78

Strona: 1

Forum turystyczne » Gruzja » Gruzja

Na skróty: Bułgaria, Chorwacja, Egipt, Grecja, Hiszpania, Maroko, Polska, Tunezja, Turcja, Włochy, W. Kanaryjskie


Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. OK, zamknij