Zapraszam do skorzystania z mojej bogatej oferty wycieczek fakultatywnych (dla osób indywidualnych oraz grup zorganizowanych) która przybliży Państwu kulturę oraz zwyczaje Maroka.

Jestem licencjonowanym pilotem i przewodnikiem wycieczek zagranicznych. Posiadam legitymację pilota zarówno ze strony polskiej jak i marokańskiej.

Od 1996 roku pracuję w turystyce. Duże doświadczenie zdobyłem jako przewodnik, rezydent oraz jako osoba odpowiedzialna za obsługę polskich turystów. Pracowałem dla największych touroperatorów: Tui, Sun&Fun, Ecco, 7Islands, Triada, Sky Club itd

Moim dodatkowym atutem jest doświadczenie w pilotowaniu wycieczek, znajomość realiów, obyczajów oraz kultury mojego ojczystego kraju jak i również Polski. Znajomość zwyczajów i tradycji daje mi możliwość bycia pomostem miedzy dwoma tak bardzo różniącymi się kulturami. Wieloletnia praca z ludźmi nauczyła mnie zdyscyplinowania, odpowiedzialności i operatywności.

Jestem również właścicielem transportu turystycznego CapSim Tours, który posiada wszelkie pozwolenia do przewozu turystów.

Zachęcam Państwa do odwiedzenia Maroka, które swym niepowtarzalnym urokiem przyciąga coraz więcej turystów.

Nasze promocyjne ceny:

Marakesz 1 dzień - 40 euro
Marakesz 2 dni - 80 euro
Essaouira 1 dzień - 30 euro
Massa - Legzira 1 dzień - 30 euro
Imouzzer pół dnia - 20 euro
Masaż i hammam 3 godz - 35 euro
Wielbłądy - 10 euro
City Tour – GRATIS

Więcej na stronie: www.allmaroko.pl

Kontaktujcie się Państwo z nami:
mail: ilamlih@allmaroko.pl lub na fanpage facebook All Maroko oraz na podane poniżej numery telefonów:
+48 664 350 960 (SMS lub telefon konsultacje)
+48 608 854 560 (SMS)
+212 657 396 049 (telefon lub whats app)
Jeśli potrzebujecie porady dotyczącej wycieczek lub innych prosimy dzwonić pod nr +48 664 350 960.
Chcesz zwiedzić Maroko? Z nami ciekawiej, taniej i w kameralnym gronie!

Zapraszam!!!
IP: 83.31.179.221