» Szukaj na forum » Rejestruj » Zaloguj

Forum turystyczne » Grecja » Agiokampos-Lato 2017

Agiokampos-Lato 2017

Strona: 1

Autor Treść
Turystka
Gość
Zaczynamy odliczać do wczasów w przyszłym roku,wyjazd z Rainbow Tours dnia 3 czerwca 2017 roku 8) 2 tyg.błogiego lenistwa ..229 dni... 8)
IP: 94.254.182.45
Iwona
Gość
A ja jeszcze niezdecydowana :) Grecja czy Czarnogóra?
IP: 88.199.163.109
turystka
Gość
Iwona u mnie Grecja 5 Czarnogóra 1 w sensie pobytu :) ale i tu pięknie i tu więc musisz sama zdecydować zależy od regionu formy wypoczynku itd.ja namawiam ogólnie do podróży czy za granice czy w kraju :) przedemną jeszcze w tym roku dwa wyjazdy krajowe :)
IP: 94.254.187.32
Iwona
Gość
No to też pięknie :) Jesienią zaliczyłam nasze Podlasie. Polecam! A co do wyboru - fakt Grecja u mnie też 5 x. Może coś nowego? Czekam na ofertę Tęczy. A na razie liczę na grudzień i Drezdeński Jarmark :)
IP: 88.199.163.109
turystka
Gość
Iwona nie Ty jedna czekasz na oferte Tęczy :) ja na wrzesień chce drugi raz do Grecji chyba Nei pori ...na zakupy :)feta oliwa chałwa...itd :)
IP: 94.254.183.33
Iwona
Gość
Dobrze rozumiem zakupy: ja najbardziej uwielbiam ich dzikie oregano. Zawsze wybieram się do Kokino Nero. aby u Babci kupić takie prosto ścięte. Potem w Polsce obieram. rozcieram i dodaję do różnych dań - no i pachnie wówczas Grecją :) oj, oj...a może jednak Grecja?? :)
IP: 88.199.163.109
turystka
Gość
Dla wszystkich zainteresowany od jutra NOWA OFERTA BIURA PODRÓŻY TĘCZA,,.. rezerwujmy i jedźmy :)
IP: 94.254.183.45
Użytkownik
Posty: 29
No i mamy Nowy rok i do wczasów jeszcze tylko 152 dni..a tak przy okazji nikt się nie wybiera do Agiokampos w tym terminie co ja/my ? właśnie pare chwil temu rozmawiałam z naszą znajomą z poprzednich wczasów :) super tak jeździć i poznawać ludzi:) czego i sobie i Wam życze nie tylkodo Grecji :) 8)
IP: 94.254.178.205
Użytkownik
Posty: 29
8) Dzisiaj urodziny jak zwykle 16 albo 18 :) a za dwa miesiące o tej porze może już w samolocie będe w drodze do Grecji :) :) 60 dni :)no i wogóle już w Grecji nie tylko w samolocie :)
IP: 94.254.187.54
Użytkownik
Posty: 72
turystka napisał
8) Dzisiaj urodziny jak zwykle 16 albo 18 :) a za dwa miesiące o tej porze może już w samolocie będe w drodze do Grecji :) :) 60 dni :)no i wogóle już w Grecji nie tylko w samolocie :)


Wszystkiego najlepszego z okazji urodzin. I oczywiście cudownego urlopu w Grecji. :D
IP: 193.19.167.140
Użytkownik
Posty: 29
Edyto -dziękuje a Ty gdzie w tym roku ?w sobote wróciliśmy z mężem z targów turystycznych i oczywiście już tysiąc pomysłów na kolejne wyprawy ...najbliższa na święta na Opolszczyzne do rodziny mężą :)
IP: 94.254.187.54
Użytkownik
Posty: 72
Chciałabym znowu do Kokkino, ale mam w rodzinie trochę problemów zdrowotnych i na razie nie wiem, czy coś z tego wyjdzie.
IP: 193.19.167.140
Użytkownik
Posty: 29
Edyto w takim razie dużo zdrowia dla Twoich bliskich i może do zobaczenia w Grecji ,kto wie :)
IP: 94.254.181.58
Użytkownik
Posty: 29
Za miesiąc o tej porze będe już w Grecji :) znajoma wróciła z Krety pięknie opalona a my co ?w kraju zimno ponuro brr ale już za chwile cudowna Grecja :)pozdrawiam wszystkich czekających na swój wyjazd :)
IP: 94.254.182.111
Użytkownik
Posty: 29
Za dwa tygodnie o tej porze będziemy już po nocy w Grecji :) wczoraj moje ukochane Beskidy a jeszcze pare dni i będzie bardziej bierny wypoczynek :) pozdrawiam czekających na swoje wakacje :)
IP: 94.254.191.137
Użytkownik
Posty: 29
Wakacje wakacje i po wakacjach ,,,bardzo udany kolejny wyjazd do Grecji tym razem większa miejscowość niż w tamtym roku ale w dalszym ciągu mało naszych rodaków(chociaż w sezonie kto wie ilu ich tam będzie)mieszkaliśmy w pensjonacie/willi Victoria (jak w Velice) był to super wybór cisza spokój 300 metrów od plaży <mąż policzył że 400 > ale dla nas super,przemiły właściciel Vasilis dużo rozumie po polsku w latch1997- 2004 miał bardzo dużo gości z Czech,dwoił się i troił żeby nam dogodzić winko przyniósł czapeczki na pamiątke dał super,.była wizyta w aygi na targ się wybraliśmy piechotą 2.5 godziny przy wschodzącym słońcu coś pięknego ..w drodze powrotnej autokar z mnóstwem pachnących pomidorów moreli ogórków itd... w samej miejscowości są 3 piekarnie mięsny sklep no i sporo jak na Grecką wioske sklepów ciuchy w sąsiedniej Velice ale tu wszystko co potrzeba do wspaniałych wakacji jak dla nas było :)jeszcze słów kilka o samej podróży na lotnisku sami byliśmy sobie zostawieni (rezydentka była u góry my tylko tam szliśmy po numer lotu itd).pisze bo my pierwszy raz samolotem lecieliśmy ale super nam trafiło wylot 6.05 katowice powrót 23.05 Saloniki więc do oporu cały czas w Grecji wykorzystanty:) na lotnisku w Salonikach rezydentka z nami było podczas odprawy i myśle że to plus bo różnie mogło być z językiem chociaż na lotnisku akurat po angielsku można się dogadać :) pogoda w te 15 dni pobytu była bardzo różna 3 razy burza była wow jeszcze nam się tyle nie trafiło w sumie 5 dni było zachumrzenie ale tyle co dla nas to woda super czyściutka( w tamtym roku nie bardzo)ogólnie chłodniej było niż rok temu nie było 35 stopni tylko nasze 24-30 więc dla nas super.W tym roku bardzo obrodziły czereśnie więc nawet przed samym pensjonatem stoją 3 drzewa czereśniowe i multum tych owoców tam było.Super super było czas zacząć odliczać do następnych wakacji :) z zakupów przywieźliśmy tylko przyprawy i fete po reszte trzeba jechać na jesień :)bardzo dużo drzew z liściem laurowym jest nawet koło pensjonatu (u sąsiada) hihi pozdrawiam czytających :)
IP: 94.254.186.111
Użytkownik
Posty: 15
Rzeczywiście, fajny opis...czuć, że wyjazd udany:) ja w tym roku, niestety ze względów zdrowotnych musiałam zrezygnować z Grecji :( Niemniej liczę, że za jakiś czas...czy można wiedzieć, z jakiego biura podróży był zarezerwowany wyjazd? Obejrzałam zdjęcia i przyznaję szczerze, że bardzo podoba mi się miejscowość. Serdecznie pozdrawiam!
IP: 83.238.133.72
Użytkownik
Posty: 15
Doczytałam w pierwszym poście z jakiego biura podróży był wyjazd (grunt to czytać ze zrozumieniem ;)
IP: 83.238.133.72

Strona: 1

Forum turystyczne » Grecja » Agiokampos-Lato 2017

Na skróty: Bułgaria, Chorwacja, Egipt, Grecja, Hiszpania, Maroko, Polska, Tunezja, Turcja, Włochy, W. Kanaryjskie


Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. OK, zamknij