» Szukaj na forum » Rejestruj » Zaloguj

Forum turystyczne » Chorwacja » wakacje 2017

wakacje 2017

Strona: 1

Autor Treść
saszka1
Gość
Witam mam pytanko dla tych co byli autem na Chorwacji - my zawsze autokar i samolot natomiast Croatia pierwszy raz a że mieszkamy na samym południu to myśle czy by nie spróbować na własną reke zrobic taką wycieczke bo 700 nad Zimny i Drogi Bałtyk to lepiej 800 na Chorwacje pojechać ! co byście mogli polecic jakie miejsce zeby było coś tej plaży dla dzieci bo piasek tam jest ciężko znalezć (nie mam w planach północy czy południa)jakie ceny kwater za 2os. dor. i 3 dzieci jakie koszty jedzenia bo nie myśle brać torby jedzenia ze sobą-lepiej w domu siedzieć jechać w ciemno i ryzykować czy coś znajdziemy czy jakiś booking np. Nie szukam pokoju 4* ale przydałybysię m.in 2 pokoje, jeszcze termin mysle że sierpień . Z góry wielkie Dzieki ludziska może ktos przez e-mail cos mi poleci byłbym wdzieczny zważywszy na 3 szkrabów .
Pozdro 8)
IP: 31.134.58.100
Użytkownik
Posty: 6
ja bym spróbowała poczekać noclegów na bookaparcie :P
IP: 178.62.110.39
Użytkownik
Posty: 13
Ja zrezygnowałam z zagranicznych wakacji i w tym roku wybieram się do Łeby,
wynajęłam tam prześliczne domk. Dla mnie to najlepsza alternatywa :) uwielbiam morze!
« Ostatnio edytowane przez Travelway_Support, 13:30, 29.11.2018. »
IP: 91.192.145.69
Użytkownik
Posty: 1
Ja w tym roku znalazłam świetną ofertę na czarter jachtu w Chorwacji. Przy okazji zrobię kurs żeglarski na stopień Voditelj Brodice aby w przyszłości samodzielnie czarterować jachty w Chorwacji,
« Ostatnio edytowane przez Travelway_Support, 13:30, 29.11.2018. »
IP: 89.76.159.15
Użytkownik
Posty: 2
A my z koleżanką wybieramy się na zwiedzanie Europy Wschodniej. Znalazłyśmy ciekawą ofertę przewoźnika i zamierzamy rozpocząć przygodą od Lwowa i Odessy. Ceny biletów z Lublina rozpoczynają się już od 30zł. Całkiem nieźle, prawda? Mozecie polecić inne ciekawe miasta na Ukrainie?
« Ostatnio edytowane przez Travelway_Support, 13:30, 29.11.2018. »
IP: 79.184.160.4
Użytkownik
Posty: 3
W tym roku już byliśmy w Chorwacji. Pojechaliśmy samochodem i zwiedziliśmy Chorwację od samej północy aż do Dubrovnika przez dwa tygodnie. Niestety urlop już dawno za mną i znowu marzy mi się chociaż króciutki wyjazd, chociażby nad polskie morze.
« Ostatnio edytowane przez Travelway_Support, 13:31, 29.11.2018. »
IP: 88.156.27.208
Użytkownik
Posty: 1
W Chorwacji byłem na majówkę tego roku. Wyjazd zorganizowany przez biuro ;) Było naprawdę fajnie, duzo ludzi w grupie i nowe znajomości ;p
« Ostatnio edytowane przez Travelway_Support, 13:31, 29.11.2018. »
IP: 46.175.230.56
Użytkownik
Posty: 59
Interesuje mnie Chorwacja, ale samolotem i all inclusive.
Obserwuję właśnie first minute - takich ofert do Chorwacji jest mało, ale na Travelplanet już kilka wisi.
Ciekawi mnie również Macedonia, ale tutaj się trochę obawiamy, bo to nowy kierunek, w sieci nie ma opinii o hotelach.
Zatem trudno powiedzieć, czego się można po tym spodziewać.
IP: 212.96.244.35
Użytkownik
Posty: 10
Jeżeli miałbym coś polecać to jednak mimo wszystko Chorwacja. Macedonię można zwiedzić przy okazji na góry jeden dzień z myślą przede wszystkim o stolicy. Teraz na wrzesień oraz październik ciekawych ofert wyjazdu z biurami podróży naprawdę nie brakuje.
IP: 79.185.22.191
Użytkownik
Posty: 2
Ja w tym roku mam wakacje w dwóch turach. Mam mętlik w głowie. Zastanawiam mnie jakiś Hotel Spa tylko, czy w Polsce są jakieś godne uwagi to nie wiem. Zawsze wyjeżdżaliśmy za granicę, w tym roku byliśmy tydzień w Chorwacji i fajnie było, ale jeszcze tydzień został na październik i Polskę;)
IP: 78.8.138.106
Użytkownik
Posty: 6
margarie napisał
ja bym spróbowała poczekać noclegów na bookaparcie :P

Zgadzam się, mają całkiem fajną ofertę.
IP: 185.140.114.55
Użytkownik
Posty: 7
Ja najczęściej szukam na Bookingu i Bookaparcie.
IP: 162.243.241.69
Użytkownik
Posty: 7
manni napisał
Ja najczęściej szukam na Bookingu i Bookaparcie.

Ja także. W te wakacje postawiłam na Włochy. Udało mi się wybrać do Toskanii, to było moim ogromnym marzeniem i w końcu się udało.
IP: 89.238.136.157
Użytkownik
Posty: 19
My byliśmy w Sardynii, superowe miejsce :) zakochałam się tak że w tym roku chyba będzie powtórka
« Ostatnio edytowane przez Travelway_Support, 13:32, 29.11.2018. »
IP: 94.254.189.99
Użytkownik
Posty: 4
zanim pojedziesz sobie na wakacje do Chorwacji poczytaj sobie garść podstawowych informacji. Jest to bardzo fajny poradnik dla wszystkich osób wybierających się do tego kraju. Jakbym miał polecać jakieś miejsce w Chorwacji to Riwiera Makarska i okolice Brel.Niesamowite widoki, czysta woda i przyjaźni mieszkańcy. Teren typowo turystyczny więc dla turystów zapewnione jest mnóstwo atrakcji. Może mankamentem są żwirowe plaże ale tak jest w całej Chorwacji. Plaże bywają zatłoczone w sezonie to plaże są długie i szerokie więc bez problemu znajdziemy dla siebie miejsce.
« Ostatnio edytowane przez Travelway_Support, 13:32, 29.11.2018. »
IP: 94.254.226.29
Użytkownik
Posty: 5
Nie powiem .. bardzo by mi sie przydal jakis dobry wypad w te wakacje. Niestety nie mam zbytnio pomyslu na realizacje czegos interesujacego .. wprowadzenia jakiegos powiewu swiezosci jesli chodzi o moje wycieczki. Znajomi mnie namawiaja na wypad w gory ale ilez to mozna razy tam jezdzic .. nic nowego tam nie zobacze - jedyne co to sie zmecze wspinaczka. Gdzies ostatnio obily mi sie o uszy jakies rejsy kilkudniowe na ktorych mozna naprawde dobrze wypoczac. Zaciekawiona przejrzalam kilka ofert przewoznikow, powiem Wam, ze jestem milo zaskoczona stawkami za jakie mozna sie wybrac na przykladowy rejs. Moze ktos byl na jednym i opisze jak to wygladalo bardziej od strony technicznej? Bede wdzieczna za trafne opinie :) Pozdrawiam
« Ostatnio edytowane przez Travelway_Support, 13:32, 29.11.2018. »
IP: 159.205.129.52
Użytkownik
Posty: 6
manni napisał
Ja najczęściej szukam na Bookingu i Bookaparcie.

Ja też najczęściej tam rezerwuję noclegi. A wakacje spędzę w Polsce.
IP: 209.58.144.246

Strona: 1

Forum turystyczne » Chorwacja » wakacje 2017

Na skróty: Bułgaria, Chorwacja, Egipt, Grecja, Hiszpania, Maroko, Polska, Tunezja, Turcja, Włochy, W. Kanaryjskie


Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. OK, zamknij