» Szukaj na forum » Rejestruj » Zaloguj

Forum turystyczne » Podróż a miesiączka

Podróż a miesiączka

Strona: 1

Autor Treść
Użytkownik
Posty: 1
Witajcie,
niedługo będę miała 12-sto godzinny lot samolotem, niestety w tym czasie wypada mi również miesiączka. Nie chcę ryzykować wpadki dlatego planuję zaopatrzyć się w tampony. Przeglądam ofertę i nic nie wiem.. :x
Powiedzcie mi, czy tampony z aplikatorem http://nastolatki.myob.pl/czy-tampony-bez-aplikatora-sa-dla-mnie-odpowiednie są rzeczywiście lepsze od klasycznych?
IP: 182.232.76.222
Użytkownik
Posty: 7
Ja bardzo je lubię, w sumie to jedyne tampony jakie używam, bo nie odczuwasz jakiegokolwiek dyskomfortu, Przy innych tego nie mam. Jednak jak dla mnie jest to za długa podróż podczas miesiączki. W przypadku gdy bierzesz tabletki antykoncepcyjne, proponuję nie robić przerwy między cyklami, będziesz miała większy komfort podróży.
IP: 94.254.149.63
Użytkownik
Posty: 43
No właśnie, w przypadku kiedy bierzesz tabletki antykoncepcyjne łatwo Ci będzie przesunąć krwawienie jeśli nie zrobisz przerwy albo tak jak ja przy vines zamiast ostatnich 4 tabletek placebo zaczynam nowe opakowanie i mam na 2 miesiące krwawienie z głowy :)
IP: 89.64.1.66

Strona: 1

Forum turystyczne » Podróż a miesiączka

Na skróty: Bułgaria, Chorwacja, Egipt, Grecja, Hiszpania, Maroko, Polska, Tunezja, Turcja, Włochy, W. Kanaryjskie


Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. OK, zamknij