» Szukaj na forum » Rejestruj » Zaloguj

Forum turystyczne » Polska » Bieszczady

Bieszczady

Strona: 1

Autor Treść
Użytkownik
Posty: 1
Jakiś czas temu szukałam fajnego miejsca do odpoczynku z rodziną i miałam szczęście. Znalazłam idealne w naszych, polskich Bieszczadach - Villa Collis. Cudowna atmosfera, piękne wnętrza, pyszne jedzonko, mnóstwo atrakcji, miła i pomocna obsługa, to tak w wielkim skrócie. Po za ośrodkiem rozciągają się przepiękne trasy rowerowe, szlaki turystyczne, atrakcje znajdą również miłośnicy jazdy konnej. Szczerze i z całego serca polecam :)
IP: 157.25.47.180
Użytkownik
Posty: 1
Byłam tam zeszłej jesieni. Wspaniałe miejsce na czynny odpoczynek. Luksusowy hotel z basenem i spa. Ważne, że jest kameralny i bezpieczny. Monitoring całego obiektu i restauracja wyłącznie do dyspozycji gości hotelowych. Chcę tam pojechać zimą. Też polecam!
IP: 89.78.214.143
Użytkownik
Posty: 6
Widzę, że nie tylko ja polecam ten Hotel :) Fajnie wiedzieć, że innym też się tam podoba :) Luksus widoki plus wiele atrakcji, czego chcieć więcej :)
IP: 185.153.35.196
Użytkownik
Posty: 4
Tak się składa,że ja w Villi Collis też gosciłam w zeszłym roku.Było git.Zachęcam też do zwiedzania okolic Olchowca.Znajdują się tam liczne szlaki turystyczne, jak np. pieszy szlak niebieski z Przemyśla do Wołowatego, czy szlaki rowerowe Dla bardziej zaawansowanych rowerzystów można polecić czerwony Extreme Bieszczady, którego trasa obejmuje miejscowości Olchowiec – Teleśnica Oszwarowa – Sokołowa Wola – Czarna.Rowery są do wypożyczenia w Villi.
IP: 77.112.92.92
Użytkownik
Posty: 6
Aniu to prawda Villa Collis to jedno, ale okolica tak samo robi wrażenie :) My się wybraliśmy też do rezerwatu przyrody Sine Wiry, no coś pięknego, byłam oczarowana! :)
IP: 185.153.35.152
Użytkownik
Posty: 1
Moi znajomi 2 miesiące temu wzięli ślub w Bieszczadach byli tak zauroczeni krajobrazami tego niesamowitego miejsca iż postanowili że najbliższe wakacje spędzą w hotelu Villa Collis ,który w swojej ofercie ma wiele atrakcji dla młodych małżonków a w długie letnie wieczory mogą wybrać się na romantyczny spacer.
IP: 46.77.243.47
Użytkownik
Posty: 1
Bo w Bieszczadach jest się czym zauroczyć! Jeździłam w wiele miejsc w górach ale Bieszczady są specyficznie piękne. Villa Collis to chyba jakiś nowy kurort w Bieszczadach. Zdjęcia wyglądają bardzo zachęcająco :) Ale ciekawa jestem jak tam jest w realu? No bo zdjęcia, to zdjęcia... Jeśli byliście, dajcie znać czy rzeczywiście jest tam tak ładnie? Jaka atmosfera? Jacy gospodarze? Wakacje już niedługo, a w Villa Collis nigdy nie byłam, więc chyba czas ją zwiedzić :)
IP: 185.198.0.7
Użytkownik
Posty: 6
Kawka33 zdecydowanie zdjęcia oddają rzeczywistość! Zawsze z dużą rezerwą podchodziłam do tego co jest na stronie obiektu hotelowego... Z resztą również w internecie czyta się dziwne historie, po których strach gdziekolwiek jechać, ale Villa Collis to zupełnie inna historia! Bez obaw można jechać, na żywo obiekt wygląda jeszcze lepiej, jeśli ktoś szuka luksusu i może sobie na niego pozwolić to Villa coliis jest idealnym miejscem Do tego gospodarze bardzo mili a obsługa zawsze pomoże i znajdzie rozwiązanie :)
IP: 185.153.35.181
Użytkownik
Posty: 1
Może mi ktoś napisać coś więcej o Villi Collis, zaintrygowaliście mnie. Będę wdzięczna za jakieś konkrety, pozdrawiam
IP: 157.25.47.180
Użytkownik
Posty: 3
MagdaBula Nie dziwię się, że jesteś bardzo ciekawa jak tam jest, bo w Internecie spore grono pyta o to miejsce. Ja tam byłam osobiście z całą rodzinką, więc mogę się podzielić. Luksusowy hotel w Bieszczadach jest bardzo ekskluzywny i elegancki. Ma wysoki standard jeśli nie najwyższy. Obsługa personelu na najwyższym poziomie. Ten cudny hotel ma też swoją restaurację, która serwuje przepyszne jedzenie. Byłam w wielu miejscach, ale tak dobrze i smacznie jeszcze nigdy nie jadłam, dodatkowo jest indywidualna obsługa kelnerska. Obiekt jest chroniony i dostęp do hotelu mają tylko i wyłącznie goście przebywający na jego terenie, tak więc jest to bardzo bezpieczne i kameralne miejsce, ciche i spokojne Pokoje nowoczesne, zadbane, z łazienkami i bardzo wygodnymi łóżkami. Dodatkowo w pokoju jest telewizor z płaskim ekranem i Internet. Zakładam, że rozrywka typu tv i Internet to alternatywa w razie niepogody. Będąc na miejscu, można skorzystać z wielu atrakcji: mini fitnessclub, łaźni rzymskiej albo fińska, czy sauna. Do dyspozycji jest również basen. Wybierając się w to miejsce z dziećmi nie może zabraknąć placu zabaw, na nim atrakcji też nie brakuje: są zjeżdżalnie, domek, trampolina. Oczywiście plac zabaw jest ogrodzony i czyściutki. Jest też miejsce np. dla rodziny, by mogli odpocząć przy stoliku i wiklinowych krzesełkach pod pawilonem ogrodowym. Ja i moja rodzinka bardzo miło wspominamy wakacje w Bieszczadach. Byliśmy zachwyceni przepięknymi widokami, więc mam nadzieję, że Ty też będziesz. Życzę miłego wypoczynku i wolno mijającego czasu, bo naprawdę nie chce się stamtąd wyjeżdżać
Pozdrawiam
IP: 213.156.103.188
Użytkownik
Posty: 4
Zapomniałyście jeszcze dodać,że w pobliżu Villi jest bliski dostęp do jeziora I plaży dla gości tego obiektu.Korzystałam z tej plaży i trochę przesadziłam z opalaniem-odparzyłam sobie ramiona he he i jak wróciłam do domu,to mój lekarz rodzinny jak to zobaczył,to złapał się za głowę i zapytał się,gdzie się tak urządziłam he he.Więc opalanie i owszem,ale z rozsądkiem.
IP: 31.1.204.35
Użytkownik
Posty: 6
No to ładnie się załatwiłaś Aniu :) Ja będąc w Villi Collis pierwotnie miałam się tylko wylegiwać czy to na wspomnianej plaży czy w Hotelowym spa (ciężko stamtąd wyjść!), ale jednak nie usiedziałam w miejscu, za to prawie wydeptałam dziurę w butach takie sobie piesze wędrówki zaserwowaliśmy ;) Na prawdę warto, najlepsze miejsce w Bieszczadach!
IP: 185.153.35.140
Użytkownik
Posty: 4
Goralka75 napisał
No to ładnie się załatwiłaś Aniu :) Ja będąc w Villi Collis pierwotnie miałam się tylko wylegiwać czy to na wspomnianej plaży czy w Hotelowym spa (ciężko stamtąd wyjść!), ale jednak nie usiedziałam w miejscu, za to prawie wydeptałam dziurę w butach takie sobie piesze wędrówki zaserwowaliśmy ;) Na prawdę warto, najlepsze miejsce w Bieszczadach!


Ee...jak to mówi przysłowie-"głupi zawsze ma szczęście"-wszystko ładnie się wygoiło i może w przyszłym roku ponownie odwiedzę Olchowiec i będę się opalać(ale już z umiarem)
IP: 46.215.21.93
Użytkownik
Posty: 6
Aniu to może lepiej zimą? Wtedy mniejsze prawdopodobieństwo poparzenia ;) My właśnie taki mamy plan, by wrócić do Villi Collis może na Sylwestra Marzy mi się kulig albo szaleństwo na skuterach śnieżnych. Musimy pilnować ofert specjalnych może Hotel coś fajnego przygotuje :)
IP: 185.153.35.146
Użytkownik
Posty: 4
Goralka75 napisał
Aniu to może lepiej zimą? Wtedy mniejsze prawdopodobieństwo poparzenia ;) My właśnie taki mamy plan, by wrócić do Villi Collis może na Sylwestra Marzy mi się kulig albo szaleństwo na skuterach śnieżnych. Musimy pilnować ofert specjalnych może Hotel coś fajnego przygotuje :)


No tak ,zimą też może być fajnie.Wiesz,nawet o tym nie pomyślałam.Większość ludzi korzysta z urlopów w letnim sezonie i ja też tak zazwyczaj robiłam.
IP: 46.215.181.15
Użytkownik
Posty: 15
Góry zimą to bardzo fajna opcja. Można zobaczyć piękne krajobrazy oraz pojeździć na nartach. Jeżeli ktoś jedzie z zachodu naszego kraju to warto po drodze zatrzymać się w Zatorze koło Krakowa :) Serdecznie zapraszamy.
IP: 155.158.138.88
Użytkownik
Posty: 9
Jeżeli kochacie Bieszczady, to polecamBieszczady jesienią, wówczas wyglądają cudownie :-) można się zakochać!

User posted image

Dla tych, co szukają fajnego noclegu w Bieszczadach polecam ośrodek Jaworina :-)

User posted image
Ośrodek w Bieszczadach Jaworina
« Ostatnio edytowane przez Travelway_Support, 13:38, 04.03.2021. »
IP: 5.173.9.167
Użytkownik
Posty: 5
SylwiaGozdzikowa napisał
Jakiś czas temu szukałam fajnego miejsca do odpoczynku z rodziną i miałam szczęście. Znalazłam idealne w naszych, polskich Bieszczadach - Villa Collis. Cudowna atmosfera, piękne wnętrza, pyszne jedzonko, mnóstwo atrakcji, miła i pomocna obsługa, to tak w wielkim skrócie. Po za ośrodkiem rozciągają się przepiękne trasy rowerowe, szlaki turystyczne, atrakcje znajdą również miłośnicy jazdy konnej. Szczerze i z całego serca polecam :)


Można się tam wybrać z większym psem ?
« Ostatnio edytowane przez Travelway_Support, 13:37, 04.03.2021. »
IP: 109.196.114.29

Strona: 1

Forum turystyczne » Polska » Bieszczady

Na skróty: Bułgaria, Chorwacja, Egipt, Grecja, Hiszpania, Maroko, Polska, Tunezja, Turcja, Włochy, W. Kanaryjskie


Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. OK, zamknij