» Szukaj na forum » Rejestruj » Zaloguj

Forum turystyczne » Gruzja » Kontrowersyjne oceny

Kontrowersyjne oceny

Strona: 1

Autor Treść
mmogrodnikowie@tlen.
Gość
Pozdrawiam!Przeczytaliśmy z żoną okropną opinię o wycieczce do Gruzji("Gruzja-raj przereklamowany" aut.texarkana). Ponieważ my byliśmy w innym terminie z pilotką Lali Dudek-
nie możemy wyjść z podziwu dla ogromnej różnicy doznań i ocen.
Przede wszystkim autor(-ka) wiedział(-a) do jakiego kraju zamierza wyjechać,powinien(-na)
przed zawarciem umowy d o k ł a d n i e przestudiować program imprezy.Po prostu-jeśli mi oferta
odpowiada-podpisuję umowę, jeśli nie- wybieram inną wersję lub rezygnuję.Tak robią wszyscy
rozumni kontrahenci.My także podjęliśmy decyzję po zapoznaniu się z programem i nie żalujemy!
Pani Lali pokazała nam prawdziwą Gruzję ( z "zakamarkami"),niesamowitą przyrodę tego kraju,
nie zanudzała nas informacjami o zabytkach( podawała tyle,ile zmęczony turysta wchłonąć był w stanie),była bardzo opiekuńcza i nie zapuszczała wędki do naszych portfeli.
Wyjazd do Gruzji uważamy za jeden z najbardziej udanych,najmilej wspominanych ( a mamy za sobą i Daleki Wschód,i Półn.Afrykę,Meksyk,i kraje Europy!)

Gruzja to jest jednak RAJ WART REKLAMY !!! :) Michał
IP: 78.8.66.133
Użytkownik
Posty: 1
Dobrze słyszeć takie opinie, bo też wybieramy się do Gruzji. Z jakim biurem jechaliście? My jedziemy z Rainbow Tours, a wycieczka zwie się "Gruzińska uczta". Program przestudiowałem wcześniej dokładnie i podoba mi się, ale co jest dla mnie bardzo ważne, pani z biura wyraźnie powiedziała, co może ulec zmianie (np. z powodu jakiejś nieprzewidzianej sytuacji czy coś), więc wiem na co się przygotowywać. Z kolei na forach piszą, że plan wycieczki został zrealizowany w 100%, więc nie obawiamy się ;]
IP: 217.144.201.106
Użytkownik
Posty: 5
Mam same dobre wspomnienia.
IP: 178.42.200.236
uczetnik
Gość
Witam, na wycieczkę objazdową z Rainbow do Gruzji w lecie nie trzeba brać ciepłych swetrów, porządnych butów na wspinaczkę. Jest tam ciepło. Warto mieć parasol i chustę. W zwiedzanej jaskini jest ok. 12 stopni, a w kościołach trzeba mieć nakrycie na głowę. Dobrze mieć długą spódnice, ponieważ kobiet w spodniach nie wpuszczają. Są tam co prawda narzutki przed kościołem, ale różnie to bywa. W Batumi jak w tropikach - upał i wilgoć. Plaża beznadziejna z kamykami jak w Dunajcu. Woda mętna. Dość blisko brzegu głęboko, więc z dziećmi nie za bardzo. Dość często pada. W sklepach mało ich produktów. Na bazarach owoce, czacza i wino w plastikowych butelkach. Poza tym sam plastikowy i odpustowy szajs. Dużo przypraw. Specjalnie Gruzja nie zachwyca widokami. Dużo zieleni jak w Polsce, przy drogach potworne domy. Bieda i zaniedbanie. Owszem blisko Kaukazu ładnie. Góry ładne, ale wszędzie w górach jest pięknie. Brak zabytków, brak pamiątek. Mało historii. Raczej kraj dla osób chodzących po górach i na taką podróż warto. Plecak, namiot, buty i chodzenie po bezdrożach. Kolejna wycieczka na którą warto pojechać jak już się nie ma gdzie, ale należy pamiętać, że nic wielkiego nie wniesie.
IP: 87.205.31.141
Użytkownik
Posty: 59
W sierpniu zdam wam szczegółową relację. Powiedzmy, że udało się nam zarezerwować objazd marzeń, mianowicie
Robimy opcję z Armenią i Azerbejdżanem, czyli tak naprawdę dwa kraje, które są w dalszym ciągu turystycznie nieznane.
Oglądaliśmy zdjęcia - jestem w ciężkim szoku, że tam mają takie atrakcje, tyle niesamowitych budynków, a przecież nic się o tym nie mówi...
« Ostatnio edytowane przez Travelway_Support, 13:15, 29.11.2018. »
IP: 212.96.244.35
Użytkownik
Posty: 4
Gruzja jest przepiękna. Byłem tam z biurem podróży CT Poland, a dokładnie to była wycieczka Armenia i Gruzja - Perły Kaukazu. Początkowo byłem sceptycznie nastawiony, miałem wrażenie, że to nie moje klimaty ale na miejscu okazało się że byłem w błędzie. Można się zakochać w ich jedzeniu, krajobrazach, gościnności. Wyjazd oceniam na bardzo udany. Oczywiście duży plus za organizację.
IP: 46.174.208.146
Użytkownik
Posty: 59
Raz jeszcze, weź to pod uwagę
Z biurem podróży zobaczysz o wiele więcej, a przede wszystkim za jednym zamachem zobaczycie również Armenię.
Oba kierunki nie są jeszcze typową turystyką. Każdy z nich ma wiele do zaoferowania i po prostu - są godne uwagi.
Radzę właśnie w nie uderzać.
« Ostatnio edytowane przez Travelway_Support, 13:15, 29.11.2018. »
IP: 62.12.175.133
Użytkownik
Posty: 14
może kiedyś także pojadę
IP: 91.223.64.111
Użytkownik
Posty: 6
Ciekawią mnie sprzeczne opinie zamieszczone tutaj i na innych forach :) Chyba zweryfikuję je kiedyś osobiście :D
IP: 37.47.110.36

Strona: 1

Forum turystyczne » Gruzja » Kontrowersyjne oceny

Na skróty: Bułgaria, Chorwacja, Egipt, Grecja, Hiszpania, Maroko, Polska, Tunezja, Turcja, Włochy, W. Kanaryjskie


Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. OK, zamknij