» Szukaj na forum » Rejestruj » Zaloguj

Forum turystyczne » Weekend

Weekend

Strona: 1

Autor Treść
Użytkownik
Posty: 3
Do jakiego miasta albo wsi najlepiej się wybrać na weekend ? Chce wyjechać sama z mężem, tylko gdzieś blisko bo mieszkamy koło Krakowa.
IP: 188.146.161.225
Użytkownik
Posty: 15
Może warto wybrać się właśnie poza miasto? Dobrym pomysłem moim zdaniem w takim przypadku są Góry Izerskie, które mogę serdecznie polecić każdemu.
IP: 5.173.184.124
Użytkownik
Posty: 6
nie mam pojęcia
IP: 91.223.64.111
Użytkownik
Posty: 6
Polecam Wrocław. Piękne miasto, a z Krakowa nie ma tak daleko - samochodem max 2,5 godziny :)
IP: 37.47.110.36
Użytkownik
Posty: 6
A może gdzieś w Beskidy, do jakiejś małej miejscowości? Bardzo malownicze, a dość łagodne góry :)
IP: 37.47.70.197
Użytkownik
Posty: 15
Jeżeli ma być to miasto z nutą romantyzmu to polecam kraków: wiele ciekawych zabytków i atrakcji, a takze kilka romantycznych restauracji, na pewno spędzicie tutaj czas miło a zarazem aktywnie :)
IP: 5.173.96.215
Użytkownik
Posty: 1
Polecam Ci wybrać się w weekend do malowniczego Powidza, w którym znajduje się imponujące Jezioro Powidzkie słynące z niesłychanie czystej wody. Jeżdżę tam z rodziną co roku, zawsze zatrzymujemy się wówczas w sprawdzonym, klimatycznym pensjonacie oferującym tanie noclegi w Powidzu. Obiekt ten zapewnia nam mnóstwo atrakcji, począwszy od wieczornego ogniska, aż na możliwości wypożyczenia jachtów kończąc.
IP: 80.52.246.65
Użytkownik
Posty: 2
Skoro Małopolska, to może Tatry Wysokie na Słowacji? Jest taka miejscowość położona niecałe pół godziny od Zakopanego, nazywa się Poprad i mieści się tam park wodny AquaCity, jeśli lubicie pływać to gwarantuję, że nie będziecie się tam nudzić, 13 basenów, w tym relaksacyjne, sportowe i rekreacyjne :)
IP: 80.49.223.186
Użytkownik
Posty: 1
Gdzie warto pojechać nad morze na weekend?
IP: 91.222.69.53
Użytkownik
Posty: 3
Do Juraty.
IP: 159.205.132.254
Użytkownik
Posty: 43
Nad morzem to pewnie najlepsza będzie Ustka, byłam tam w zeszłym roku i było super. Tydzień temu spędziłam też weekend we Wrocławiu, miałam zarezerwowane bardzo wygodne apartamenty https://www.absyntapartments.pl/ w centrum miasta więc mogła zwiedzać bez problemu całe miasto bo wszędzie miałam blisko
IP: 89.65.59.118
Użytkownik
Posty: 19
Toruń jest super do pooglądania :) a jak lubicie imprezy to można się obok do Konecka do super klubu Venus Planet na imprezkę tez wybrać, czasami są tam też jakieś koncerty itd
IP: 5.173.98.140
Użytkownik
Posty: 3
Hej !
Jeżeli w grę wchodzi też wieś, to nieopodal Krakowa i Kalwarii Zebrzydowskiej leży Lanckorona. To mega malownicza wieś z charakterystyczną, kolorową zabudową. Polecam wypić kawę na rynku z widokiem na góry i przespacerować się wśród zabytkowych domków. Fajna sprawa na weekend. Ja ostatnio byłam z rodziną i poszukałam sobie info na tej stronce - https://www.noclegowo.pl/noclegi/lanckorona/ . Można pojechać tam na parę godzin, albo relaksować się weekendowo. Wtedy spoko opcją może być też ewentualny nocleg w Kalwarii, bo Lanckorona to jednak folklorystyczna wioska, więc nie ma tam zbyt wielu opcji noclegu. Mimo wszystko sądzę, że jest urokliwa i godna polecenia :D
IP: 85.89.184.93
Użytkownik
Posty: 5
Jeśli chodzi o wypad na weekend to jest bardzo dużo takich miejsc do których warto się udać. My tak robimy raz w tygodniu bo jednak jazda własnym samochodem jest dużo tańszym środkiem lokomocji.
« Ostatnio edytowane przez Travelway_Support, 13:33, 04.03.2021. »
IP: 95.40.24.105
Użytkownik
Posty: 17
Monsi56 napisał
Do jakiego miasta albo wsi najlepiej się wybrać na weekend ? Chce wyjechać sama z mężem, tylko gdzieś blisko bo mieszkamy koło Krakowa.


Może Dobczyce? To około 30 km od Krakowa, śliczna mieścinka, do tego zamek, zalew... Jest co zwiedzać :)
IP: 37.248.21.182
Użytkownik
Posty: 36
tak ja tez bym to polecała
IP: 46.205.208.122

Strona: 1

Forum turystyczne » Weekend

Na skróty: Bułgaria, Chorwacja, Egipt, Grecja, Hiszpania, Maroko, Polska, Tunezja, Turcja, Włochy, W. Kanaryjskie


Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. OK, zamknij