» Szukaj na forum » Rejestruj » Zaloguj

Forum turystyczne » Włochy » Wyjazdy narciarskie do Włoch - firma Feel The Flow

Wyjazdy narciarskie do Włoch - firma Feel The Flow

Strona: 1

Autor Treść
ewak
Gość
Cześć,

Czy ktoś z Was mógłby polecić jakieś fajne miejsce na wyjazd ze znajomymi we Włoszech? Szczególnie interesuje mnie rejon Folgarii. Chciałabym wybrać się z grupą znajomych tak, żeby czas był zorganizowany również pozanarciarsko ;) Przeglądałam oferty różnych typowych wyjazdów studenckich i rzuciła mi się w oczy oferta Feel The Flow. Z opisu wydaje się spoko - zależy nam żeby nie tylko pojeździć, ale też poznać ludzi i poimprezować. Słyszeliście może o tej firmie?
IP: 93.180.165.184
Użytkownik
Posty: 1
Ja we Włoszech byłem w Livigno, wyjazd był fajny, jednak te regiony nie są dla mnie, Austriackie lodowcowe regiony sa jednak tym co lubie.
« Ostatnio edytowane przez Travelway_Support, 16:36, 13.02.2020. »
IP: 46.169.60.207
Użytkownik
Posty: 2
Ja na pewno polecam wyjazd do Wloch do Folgaridy na narty. Jezdzimy cala rodzina juz kilka lat, teraz tez sie wybieramy. Dzieciaki szkola sie pod okiem prof. instruktorow ze szkolki aevolution, maja super stok, dzieciaki zachwycone. miejscowosc urocza!
IP: 188.146.102.199

Strona: 1

Forum turystyczne » Włochy » Wyjazdy narciarskie do Włoch - firma Feel The Flow

Na skróty: Bułgaria, Chorwacja, Egipt, Grecja, Hiszpania, Maroko, Polska, Tunezja, Turcja, Włochy, W. Kanaryjskie


Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. OK, zamknij