» Szukaj na forum » Rejestruj » Zaloguj

Forum turystyczne » Ukraina » Bukowel

Bukowel

Strona: 1

Autor Treść
Użytkownik
Posty: 3
Szukam opinii na temat kurortu Bukowel. Niedługo się tam wybieram. Widziałem filmy i zdjęcia z miejsca i wygląda to dobrze ale nie rozmawiałem z nikim, kto by tam był.
IP: 185.68.26.2
Użytkownik
Posty: 4
Rodzinnie byliśmy w tamtym roku na nartach w Bukowel. Trasy zjazdowe o rożnych stopniach trudności także każdy zna coś lazł coś dla siebie. Początkujący mogą wybrać się do szkółek gdzie pod okiem instruktora podszkolą swe umiejętności. Świetne zaplecze dla narciarzy. Wypoczynek był udany i zamierzamy tam wrócić już podczas najbliższych ferii zimowych.
IP: 188.47.22.104
Użytkownik
Posty: 1
My wybieramy się tam w lutym.Nie byliśmy jeszcze na nartach na Ukrainie,ale słyszałam dużo pozytywnych rzeczy na temat tego ośrodka.Dużo naszych znajomych właśnie tam jeździ na zimowy wypoczynek.mam nadzieję,że nie bedziemy żałować
IP: 77.114.103.102
Użytkownik
Posty: 3
Aneczka napisał
Rodzinnie byliśmy w tamtym roku na nartach w Bukowel. Trasy zjazdowe o rożnych stopniach trudności także każdy zna coś lazł coś dla siebie. Początkujący mogą wybrać się do szkółek gdzie pod okiem instruktora podszkolą swe umiejętności. Świetne zaplecze dla narciarzy. Wypoczynek był udany i zamierzamy tam wrócić już podczas najbliższych ferii zimowych.

Super. Dziękuję za potwierdzenie tych informacji. A byliście tam samodzielnie czy z jakimś biurem? Chyba samodzielna podróż samochodem po Ukrainie nie należy do najlepszych. Tak mi się wydaje.
IP: 188.47.21.46
Użytkownik
Posty: 4
ursacheba my podróżowaliśmy tam z Wytwórnią Wypraw. Oni organizowali cały wyjazd zakwaterowanie i dowóz na stoki. Z nimi też zamierzamy tam powrócić w ferie zimowe.
IP: 188.47.14.88
Użytkownik
Posty: 3
Aneczka napisał
ursacheba my podróżowaliśmy tam z Wytwórnią Wypraw. Oni organizowali cały wyjazd zakwaterowanie i dowóz na stoki. Z nimi też zamierzamy tam powrócić w ferie zimowe.


Tak sobie patrzę że mają sporo terminów jeszcze na Bukowel. I maja też nietypowy dla nas kierunek, jak narty na Bałkanach ;) A dokładniej w Kopaonik. Ciekawe, może tam się wybierzemy w przyszłym roku. Na ten mamy plan na Bukowel i na tym się skupiamy.
IP: 185.68.26.2

Strona: 1

Forum turystyczne » Ukraina » Bukowel

Na skróty: Bułgaria, Chorwacja, Egipt, Grecja, Hiszpania, Maroko, Polska, Tunezja, Turcja, Włochy, W. Kanaryjskie


Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. OK, zamknij