» Szukaj na forum » Rejestruj » Zaloguj

Forum turystyczne » Polska » Wyjazd na weekend

Wyjazd na weekend

Strona: 1

Autor Treść
Użytkownik
Posty: 42
Szukam ciekawego miejsca na weekend raczej w północnej Polsce. Gdzie polecicie się wybrać?
IP: 37.28.159.203
Użytkownik
Posty: 61
Bardzo lubimy ten hotel zarówno do odpoczynku rodzinnego jak i do firmowych spotkań - szkoleń. Od wielu lat wracam i nigdy nie byłam zawiedziona. Baseny, sauny, pyszna kuchnia i wygodne pokoje, bardzo miła obsługa. Wszystko na wysokim poziomie. Hotel zapewnia wiele atrakcji umilających pobyt.

Poza tym ma bardzo ładne położenie w Borach Tucholskich - moim zdaniem jest to jedna z ładniejszych okolic Polski.
« Ostatnio edytowane przez Travelway_Support, 16:17, 13.02.2020. »
IP: 37.28.159.233
Użytkownik
Posty: 72
tekk/Chacee - sam sobie odpowiadasz w kolejnym już wątku? Czyżby schizofrenia? Ale zdajesz sobie sprawę, że to jest widoczne i bardzo prymitywne?
IP: 31.6.165.210
Użytkownik
Posty: 5
Wyjazd na weekend to bardzo fajny pomysł. W sumie dawno nie byłam w Warszawie, więc na pewno tam pojedziemy. Już wstępnie mam zaplanowane co będę chciała odwiedzić, tylko nie do końca wiem czy nam się to uda. Oczywiście nie mogłam pominąć spaceru po słynnym Forcie Służew który jest bardzo fajny. Pod koniec takiego spaceru zgłodnieliśmy i weszliśmy do restauracji Garo Sushi. Wiecie, że sushi jaki tutaj serwują jest wprost wyśmienite. Nawet nie przypuszczałam, że to danie jest tak smaczne że chce się tego więcej
IP: 37.7.204.214
Użytkownik
Posty: 10
hmm... ja moge polecic bardzo fajne miejsce na wypad, ale to w Polsce Poludniowej, choc wydaje mi sie, ze jak ma byc naprawde super to warto pojechac dalej :) Hotel Bania w Bialce, jesli lubicie aktywne spedzanie czasu, wycieczki górskie, jakis ciekawy program sportowy, to to miejsce jest idealne
IP: 89.66.168.161
Użytkownik
Posty: 36
byłam tam, fajne miejsce
IP: 37.30.115.32
Użytkownik
Posty: 43
To jest dobry pomysł, mogę polecić w Kudowie bardzo fajną miejscówkę z sympatycznymi właścicielami. Też może bym się wybrała ale mam niesprawne auto.
« Ostatnio edytowane przez Travelway_Support, 22:24, 30.10.2023. »
IP: 37.30.115.32

Strona: 1

Forum turystyczne » Polska » Wyjazd na weekend

Na skróty: Bułgaria, Chorwacja, Egipt, Grecja, Hiszpania, Maroko, Polska, Tunezja, Turcja, Włochy, W. Kanaryjskie


Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. OK, zamknij