Hej, razem ze swoja przyjaciółka tworzymy podcast podróżniczy. Są to historie które przydarzyły się nam i ludziom spotkanym na naszej drodze. Przejechałyśmy razem Amerykę Centralną, Azję i teraz Australię, i osobno Afrykę, Amerykę południową i północna. Są to historie bez cenzury o nie zawsze miłych rzeczach:) Niebawem chcemy zacząć dodawać też historie innych osób i stad nasza prośba i pytanie Czy ktoś chciałby się podzielić jakimiś swoimi historiami? Szukamy zabawnych historii bez cenzury, o przypałach z całego świata żeby trochę pokazać że podróże to nie tylko piękne zdjęcia z instagrama, ale też trzeba mieć niezłe jaja żeby wybrać się w taką podróż. Prosimy też o opinie i wrażenia dajcie znać jak sie podoba.
jeżeli ktoś byłby zainteresowany podzieleniem się swoimi przygodami piszcie na maila : foczkinawczasach@gmail.com
A podcast na spotify to foczkinawczasach 📷

W podcascie historie między innymi z naszej ostatniej podróży do Ameryki Centralnej, gdy zwiedziłyśmy Costa Rice, Paname, Nicarague i Guatemale. Wybrałyśmy się tam w zeszłe wakacje na 2 miesiące, byłyśmy straszone jak niebezpieczna jest Ameryka Centralna więc na początku miałyśmy wybrać się tylko na Costa Rice, ale po 3 tygodniach tam wiedziałyśmy że chcemy zobaczyć wiecej. Koniecznie chce tam wrócić i odkryć wiecej Guatemali. Ktoś z was tam był ? Jak wrażenia?

Ponadto chciałybyśmy dowiedzieć się jak z odbiorem takiej formy przekazu. Czy często słuchacie podcastów o takiej tematyce, macie swój albo chcecie podzielić się jakimś ulubionym? Chętnie się zapoznamy z innymi!
IP: 110.145.95.247