» Szukaj na forum » Rejestruj » Zaloguj

Forum turystyczne » Francja » PAI Sablewscy -Sylwester Paryż

PAI Sablewscy -Sylwester Paryż

Strona: 1

Autor Treść
Pyra
Gość
Wykupiony Groupon 299zł. Nie spodziewalem sie czegos wspanialego po tak taniej ofercie wiec na hotelik nie bede narzekał chociaz byl słabiutki. Tak samo sniadania.
Ponarzekam za to za organizacje opiekuna(przewodnika) wycieczki. Pan Jacek mimo umownych checi bedac 6 razy w roku w Paryzu mogł zajac sie nami lepiej np zarezerwowywac nam wejscie na wieze lub do luwru jako grupie. tyczasem zostawial nas samych w mega kolejkach i z czasem ledwo pozwalajacym na wejscie do poszczegolnych atrakcji tego miasta. Gdy po 2 dniach stania w deszczu w roznych miejscach Paryza glosno zaprotestowal starszy ok 60letni uczestnik wycieczki pan Jacuś skwitował go tekstem " niech sie pan napije wody z Sekwany". Co tu duzo komentowac... jak dla mnie wychowany w Warszawce 27letni pan Jacus nie nadaje sie na opiekuna 80 osobowych grup wycieczkowych. Zwlaszcza ze jak na tak duzą grupe bylismy mega zdyscyplinowanii i zawsze o czasie.
IP: 213.156.126.130
uczestnik
Gość
Podpisuje się pod tą opinia rękoma i nogami. Wyjazd pt. "Sylwester w Paryżu" kojarzy mi się z atrakcją w roli głównej czyli miło spędzonym SYLWESTREM. Biuro, jeszcze przed wyjazdem dało do rozważenia, za dodatkową opłatą, opcję spędzenia Sylwestra w lokalu z DJem. Oczywiście zgłosiłam się. Pakując się nie przewidziałam jednak, że zamiast sukienki i szpilek powinnam wziąć raczej dodatkowy ciepły polar i kurtkę przeciwdeszczową bo dojeżdżając do Paryża dowiedziałam się, że w związku z brakiem chętnych, impreza nie będzie organizowana. W efekcie końcowym byłam zmuszona spędzić tę noc na mokrych, wietrznych i cichych Polach Elizejskich. Dodam jeszcze, iż wszystko było zabite dechami, wystrzelone fajerwerki można było policzyć na palcach jednej ręki a to za sprawą zakazu obowiązującego od 10 lat używania fajerwerków i petard. Aby nie przeoczyć nadejścia Nowego Roku nastawiłam sobie budzik w telefonie na godz. 00.00
Najbardziej obawiałam się transportu podczas tej wycieczki a okazał się on najmocniejszym punktem całego nieporozumienia. Ale i tak pozostało jedynie wielkie rozczarowanie...
IP: 89.71.177.55
Użytkownik
Posty: 5
Ja zamierzam w tym roku spędzić Sylwestra w Paryżu, choć moja druga połowa wciąż mi mówi o Teneryfie lub Maderze. Też to biorę pod uwagę, ale mam nadzieję, że postawię na swoim i wyjdzie Paryż;) Na grouponie nie kupuje, boję się niemiłych niespodzianek, wolę sprawdzone oferty/
IP: 46.186.92.32
Bulinek
Gość
Witam Serdecznie.

Mieliśmy okazje wspólnie z dziewczyną wybrać się do Paryża poprzez Państwa Firme.

Jesteśmy mega zadwoleni z Państwa usług.
Cena odpowiednia
Hotel bardzo dobry
Autobus bardzo fajny, kierowcy w moim przekonaniu znakomici.

Bardzo duże podziękowania dla przewodniczki Pani Moniki, pełen profesjonalizm miła, uprzejma i wszystko wyjaśni.

Pojechałem z dziewczyną wrócilem z narzeczoną, polecam Paryż i Państwa biuro!!!

PS. Pozdrawiamy wiecznie niezadowolonego wąsatego buca ze Szczecina któremu od poczatku nic nie pasowało.
IP: 83.4.186.193
Użytkownik
Posty: 59
Namiary na fajny wypad w góry?
Mnie tam w tym czasie nie zależy na imprezie, tylko na fajnym klimacie.
Ten czas w górach jest naprawdę wyjątkowy - i w tym roku też taki będzie, mimo tego, jak wygląda sytuacja.
Sami jesteśmy ciekawi, jak to będzie wyglądać. My się wybieramy.
« Ostatnio edytowane przez Travelway_Support, 13:48, 04.03.2021. »
IP: 46.204.2.236

Strona: 1

Forum turystyczne » Francja » PAI Sablewscy -Sylwester Paryż

Na skróty: Bułgaria, Chorwacja, Egipt, Grecja, Hiszpania, Maroko, Polska, Tunezja, Turcja, Włochy, W. Kanaryjskie


Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. OK, zamknij