» Szukaj na forum » Rejestruj » Zaloguj

Forum turystyczne » tramp travel

tramp travel

Strona: 1

Autor Treść
ewa
Gość
Na litość boską, czy nic pozytywnego nie da się o tym biurze powiedzieć. T wprost niewiarygodne. Zastanawiam się tylko dlaczego znając takie opinie tyle osób wciąż korzysta z jego usług. A ponadto skoro biuro zna takie złe opinie powinno wprowadzić zmiany na dobre, szczególnie środki transportu.
IP: 193.151.48.246
Jola
Gość
No właśnie jedna madra osoba;, takie opinie a ludzi moc, 2 -3 autobusy turystów, ja sama była 4 razy i jestem zadowolona, zalezy co czego oczekuje!!
IP: 89.76.173.147
Maciek
Gość
Jolu słuszna racja ludziska zapłacą 700 zł za 10 dni a oczekiwania takie jak w hotelu Mariot.
IP: 77.253.202.52
monika
Gość
ja własnie wróciłam z tym biurem i jestem zadowolona i ciesze sie że wcześniej nie czytałam tych opini bo bym chyba nie pojechała a zgadzam sie z tobą Maćku
IP: 88.156.116.61
zibi
Gość
Moniko i Maćku jeszcze Jola wróciłem wczoraj z bułgari rano wywalili nas z hotelu ok każde biuro tak robi miała być wywieszona wiadomość kiedy wyjazd do 17 ludzie koczują pod hotelem o 17 po rezydentka wywiesza kartkę wyjazd 22.30 ok 22 .20 wychodzimy z walizami ze śpiącymi dziećmi nie ma autokaru i informacji autokar przyjeżdza po 24
wszyscy zdenerwowani wiecie co powiedział kierowca ? Powinni dopłacić za dzień wczasów
tutaj nie chodzi o pieniądze
IP: 91.192.196.222

Strona: 1

Forum turystyczne » tramp travel

Na skróty: Bułgaria, Chorwacja, Egipt, Grecja, Hiszpania, Maroko, Polska, Tunezja, Turcja, Włochy, W. Kanaryjskie


Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. OK, zamknij