» Szukaj na forum » Rejestruj » Zaloguj

Forum turystyczne » ok tours

ok tours

Strona: 1

Autor Treść
marta
Gość
ja jade z przyjaciółką do leptokarii z ok tours turnus do 18 lat 17,07:P:P byl ktos w tamtm roku??:P zastanawiamy sie tam wlasnie jak tam hotel miasteczko organizacja biura podrozy dyskoteki zycie nocne no i grecy oczywiscie:P:P:P
IP: 78.8.69.6
Ewela
Gość
Hey:) Jedziecie pewnie do hotelu mousses.Miasteczko jednym słowem cudne:)Byłam w zesżłym roku w lipcu;srednia dzienna temperatura 40-45 stopni, okolo 15 -16 trudno wyrobic na plazy bo jets tak goraco.:)Jest mnóstwo Polaków i prawie wszedzie mowi sie po polsku.Co do dyskotek sa dwie, gdzie zawsze pełno Rumunów i Albanow ktorzy w szczególnosci upodobali sobie Polki, wiec na nich trzeba uwazac bo cel maja jeden."wiadomo jaki" Prawdziwego Greka trudno tam spotkac. Co do pubow polecam Different all day, cudowny pub z swoistym klimatem:) Jedna przestroga-posilki w hotelu ohydne wiec najlepiej stolowac sie poza:) a dania w restauracjach nie sa drogie za 6-10 euro pozadne typowe greckie jedzonko mozna dostac:) Co do wycieczek fakultatywnych nie polecam meteorow-człowiek zanudza sie na smierc.Za to warto wybrac sie na skiathos, cudowna wyspa, plytkie wybrzeze kompletnie inne od leptokarii:) Zycze miłego pobytu.:) Najlepiej nie bierzcie pokoi od strony wejsciowej od tarasu- bo tam zawsze jest za goraco:) Polecam pokoje na patio, najlepiej wyposazone i z klimatyzacja za darmo.:) Zycze miłego pobytu.:) Ja wybieram sie z tym biurem do Hiszpanii:) Pozdrawiam
IP: 83.10.19.79
RXN
Gość
a może ktoś jedzie 18-30.08??
IP: 195.225.246.110
jaaa
Gość
noo, a może ktoś jedzie do sharmu 22 lipca (do 18 lat) ? :D
IP: 83.9.112.118

Strona: 1

Forum turystyczne » ok tours

Na skróty: Bułgaria, Chorwacja, Egipt, Grecja, Hiszpania, Maroko, Polska, Tunezja, Turcja, Włochy, W. Kanaryjskie


Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. OK, zamknij