» Szukaj na forum » Rejestruj » Zaloguj

Forum turystyczne » biuro podróży OK SERVICE

biuro podróży OK SERVICE

Strona: « < ... 14 15 16 17 18 19 20 21 22 ... > »

Autor Treść
Grzegorz
Gość
Mona---Wielkie Dzięki!Jak dzieci będą zdrowe ,żona nie będzie marudzić :-)pogoda będzie to wakacje na pewno będą udane bo dużo mi do szczęścia nie potrzeba jadę wypocząć,posmakować miejscowej kuchni i napić się(z umiarem)dobrych trunków;-)!Pozdrawiam
IP: 89.77.109.30
Dominik
Gość
Hej, byl ktos moze w hotelu achillion na thassos?? chcialbym sie dowiedziec jaka to dokladnie miejscowosc, jak wyglada sam hotel i jakie sa warunki, ceny na miejscu i ogolnie o wrazenia wczasowiczow;) Dzieki za szybka odpowiedz pozdrawiam;)
IP: 83.238.227.245
Użytkownik
Posty: 42
Skąd: Kraków
A czy ktoś był już z tego biura na Alonnisos ? Jak przebiegła podróż ? Ile trwała ?Jakim autokarem i ile trwała podróż wodolotem ? i oczywiście jak na miejscu
IP: 83.7.175.126
Baśka
Gość
Byłam w hotelu Oasis od 07 do 17 czerwca. Pokój duży, widok na morze, czysto, 2 razy zmieniona posciel, co drugi dzien sprzątanie i zmiana ręczników.
Jedzenie:śniadania typowe w Grecji czyli bufet kontynentalny, ser, jaja, wędlina, pieczywo, mleko, kawa,herbata, ciasta na słono i słodko.
Obiadokolacje serwowane, smaczne i duże porcje, deser, lampka wina stołowego.
Wycieczka na Meteory udana z przewodnikiem Marcinem.Opowiadał dużo i ciekawie.
Powrót do kraju nie należał za to do udanych.Pani rezydent nie zorientowana o godzinie odjazdu do ostatniej chwili.Wyjechaliśmy z Paralii o 19-tej.Kierowcy inni niż w tamtą stronę, z biura Martex bodajże,nie znali trasy,jechali przez Macedonię,czekaliśmy długo na granicach .Na Śląsku błądzili.Ostatecznie do domu dotarłam po 23-tej.
Ogólnie z warunków jestem zadowolona, za takie pieniądze nie spodziewałam się komfortu.Gdyby nie długa droga powrotna i brak właściwej organizacji rezydentów w dniu wyjazdu byłoby ok.
Pana Marcina pozdrawiam.
IP: 83.22.138.28
jarek
Gość
do Baska<< ja tez jechalem tym samym autokarem co ty i w rybniku bylem o godz 22.30,ciekawy jestem o ktorej byli ostatni pasazerowie w domu?? Pozdrawiam panow kierowcow z firmy Martex oraz wczasowiczow
IP: 89.200.231.186
Baśka
Gość
Ci,którzy wysiedli w Bielsku i jechali antenką do Krakowa byli chyba szybciej niż my.
Po Rybniku kierowcy jechali już do Gliwic i tam miał być koniec.Choć znając życie i dyskusje kierowców po drodze,gdzie jest ul.Toszecka,czarno to widzę.
Do Grecji jazda super,szybciutko ,inna trasa,obwodnice, a nie przez centrum Budapesztu(po co?)a z powrotem błądzenie.
Również pozdrawiam.
IP: 83.27.137.171
anusia
Gość
jadę 30.07.2010 z katowic do John&eve. Jedzie ktoś w tym czasie? Trochę mam obawy po tym co tu przeczytałam..
IP: 83.13.58.202
Mona
Gość
do anusia My też mieliśmy obawy ale wszystko było jak najbardziej ok!!
IP: 213.25.194.130
gość
Gość
do anusia: My też jedziemy 30.07, tyle że do hotelu Principal. Wydaje mi się, że niektórzy przesadzają z negatywnymi komentarzami. W każdym biurze zdarzają się jakieś niedociągnięcia.... Wiadomo, że te pieniądze nie można się spodziewać mega luksusów, ale ja jestem dobrej myśli ;-) Byle było czysto, resztę zrekompensuje pogoda.
IP: 83.30.109.34
anusia
Gość
Dzięki za odpowiedzi. Macie rację,nie ma co martwić się na zapas. Jak wrócę na pewno umieszczę swój komentarz,mam nadzieje że będzie pozytywny. Mam pytanie..na wakacje w ciepłe kraje jeżdżę od 2 lat,i co roku mam problemy z przewodem pokarmowym. Czy w Grecji tez może mnie to spotkać? Bo za wszelką cenę chciałabym tego uniknąć:)
IP: 83.13.58.202
Iga
Gość
tam pijesz wodę z kranu i nic ci nie jest:)
IP: 82.160.174.100
Mona
Gość
Grecy nawet robią kawę frappe z wodą- prosto z kranu,woda super!!
IP: 213.25.194.130
anusia
Gość
To dobra wiadomość bo dolegliwości które miałam w Tunezji i Turcji były wyczerpujące:) Na wszelki wypadek spakuje STOPERAN :)
IP: 83.13.58.202
teodozja
Gość
gość napisał
do anusia: My też jedziemy 30.07, tyle że do hotelu Principal. Wydaje mi się, że niektórzy przesadzają z negatywnymi komentarzami. W każdym biurze zdarzają się jakieś niedociągnięcia.... Wiadomo, że te pieniądze nie można się spodziewać mega luksusów, ale ja jestem dobrej myśli ;-) Byle było czysto, resztę zrekompensuje pogoda.


Też wyszłam z tego założenia i wróciłam bardzo zadowolona. Bo byłam w pięknym miejscu, dużo zwiedziłam i odpoczęłam.

Co nie oznacza, że nie oceniam OK Service źle. Mają znakomity potencjał (świetne hotele, piękne okolice), którego kompletnie nie potrafią wykorzystać z prozaicznych powodów: bałaganu i braku szacunku do klienta.
Hotel Principal jest piękny, luksusowo wyposażony, ale nikt nie panuje nad nim, dzięki czemu udogodnienia techniczne zamiast ułatwiać życie - utrudniają je. Właściciel prawie wcale tu nie zagląda, a pracownicy robią co chcą, a raczej co im się nie chce. Pani rezydent proszona o interwencje umie tylko się ładnie uśmiechać i przepraszać, zamiast sprawy wyjaśnić i załatwić, robi uniki, wmawia ludziom, że nie mają racji. Przez 2 tygodnie wmawiała nam, że w hotelu działa internet, bo... właściciel przez telefon jej to powiedział. Więcej pomocy okazała nam sprzątaczka w hotelu, która pokazała gdzie można się podłączyć i dała nam namiary na córkę właściciela, z którą trzeba było ustalić parametry podłączenia. Niestety, pani Ani brakowało czasu, żeby wykonać jeden telefon i ustalić te parametry, powtarzała tylko w kółko, że internet działa, bo właściciel jej to powiedział. Podobnie było z klimatyzacją, która działała jak chciała i kiedy chciała, a pani Ania miała na to odpowiedź: ja nie mam klimatyzacji i żyję. W związku z tym klimatyzacja hulała w pokojach noc i dzień, a kiedy było za zimno, ludzie otwierali szeroko okna. Widać hotel i biuro stać na taką rozrzutność.
Podobnie z wycieczkami. Wiele osób wykupiłoby więcej wycieczek gdyby ich terminy były znane a nie podawane na kilka godzin przed wyjazdem. A potem zdarzały się takie sytuacje, że dwa ostatnie dni przed wyjazdem zaplanowano dwie wycieczki pod rząd, w tym jedną dwudziestogodzinną, na kilka godzin przed powrotem do kraju.
Każdy przyjazd grupy to był szał i szok, latanie po hotelu z obłędem w oczach, szukanie po pokojach, kto ma zbędne łóżko, mylenie i zmienianie ludziom pokoi. O tym, żeby kogoś powitać czy pożegnać nikt nawet nie myślał, wyjeżdżających traktowało się jak już zbędny, nieważny towar, który tylko trzeba odstawić do domu.
Podobnie z podróżą - zero informacji o godzinach wyjazdu, trasie, przystankach, trasa zmieniana na bieżąco podczas drogi, co powodowało, że ludzie nie wiedzieli gdzie i kiedy wysiadać, a podróż z Cieszyna do Gliwic trwała 5 godzin.
A wystarczyłoby pewne rzeczy przemyśleć, nie robić byle jak i na wariata.
Szkoda, że dla OK Services ważna jest nie jakość a ilość, bo bez żadnych dodatkowych nakładów finansowych, a tylko porządkiem i solidnością mogliby diametralnie poprawić swój wizerunek. I zyskaliby pewnie też finansowo, bo zadowolony klient wraca i poleca innym.
IP: 195.140.155.147
rudi
Gość
Napisz coś więcej o hotelu Principal
IP: 89.75.125.220
Kamila
Gość
Hej!My jedziemy z OK SERVICE do apartamentów Smile w Olimpic Beach 26 lipca. Mamy nadzieje, ze będzie super:):)
IP: 149.156.94.49
gosc
Gość
My jedziemy 2.08 na thassos do hotelu Joanis....Kurcze najbardziej ten dojazd nas przeraża , wujeżdżamy jakos koło 1 w nocy z wałbrzycha . Ciekawe ile będzie trwała ta podróż:( Był ktoś z ok w tym hotelu??
IP: 78.8.240.157
teodozja
Gość
O hotelu Principal dużo już napisałam wcześniej. Co mogę jeszcze dodać?

Hotel jest naprawdę piękny i luksusowo wyposażony. Wszystko nowiutkie i ładnie zaprojektowane. Pokoje mają duże balkony, na zapleczu jest malutki basen (raczej dla dzieci), leżaki, fotele, miejsce do wypoczynku. Hotel stoi na uboczu, w terenie jeszcze mało zagospodarowanym (w pobliżu budujące się hotele i szutrowe drogi). Więc dobre miejsce dla ludzi lubiących spokój. Do centrum Paralii tez nie jest daleko, więc wyprawa do sklepów, restauracji czy miejsc rozrywki nie jest uciążliwa. Do plaży około 300-400 metrów.

Problem stanowi tylko obsługa. Jak wspomniałam, właściciel pojawia się bardzo rzadko (widziałam go raz, podczas zakwaterowania, ktoś mówił, że widział go jeszcze kiedyś przelotnie). Będący w roli "zarządcy" Bułgar Andriej nie rozumie co się do niego mówi, albo udaje, bo mu tak wygodniej(jakoś w innych sprawach wszystko rozumiał, a i biesiadne rozmowy przy wódeczce szły mu sprawnie). Potrafi na poczekaniu wymyślać różne tłumaczenia dla nie działających sprawnie urządzeń i sposoby radzenia sobie z nimi, np wyjęcie karty z czytnika ma wyłączać klimatyzację (wtedy gaśnie
światło, a klimatyzacja i tak dalej hula) Na szczęście samopomoc sąsiedzka i metody prób i błędów pozwoliły nam opanować ten problem. System też czasem ulega awariom (np po wyłączeniu prądu podczas burzy) i bywa, że nie
otwierają się drzwi albo nie działa jakieś urządzenie.
Podczas naszego pobytu woda w basenie była jeszcze czysta, ale jak wyjeżdżaliśmy, to już pożółkła i nikt nie kusił się jej wymienić.
Pokoje niby sprzątane, ale przez kilka dni nikt nie zabierał nawet śmieci (a papier toaletowy wyrzuca się do kosza, a nie do sedesu), ręczniki wymieniono nam tylko raz i chyba tylko dlatego, że była zmiana turnusu i przyjechała dostawa z
pralni.
Jak już pisałam, śniadania bardzo dobre, gorzej z "suchym prowiantem" na wycieczki. Raz dostaliśmy po drożdżówce z serem na słono i butelkę niegazowanej wody, a drugi raz w ogóle zapomniano o tym i na poczekaniu zrobiono nam po 2 "kanapki" składające się z grubo ukrojonego chleba przełożonego wędliną, bez żadnych dodatków, nawet masła.

Myślę, że działa tu po prostu zasada "pańskie oko konia tuczy", a raczej "myszy grasują jak kota nie czują"
Jeśli ktoś chce zdjęcia z hotelu, proszę pisać na teodozja_z@gazeta.pl
IP: 195.140.155.147
teodozja
Gość
Jeszcze co do wyposażenia ruchomego:

Oprócz ręczników i miotły nie ma tam zupełnie nic. Żadnego naczynia, sztućca -nic. Nie wiem czy można pożyczyć z pokoju śniadaniowego, ja miałam swoje: talerzyki, naczynia, sztućce, grzałkę. Szukaliśmy szmaty do wytarcia podłogi w łazience, bo nie ma tam zasłonki i podczas brania prysznica cała łazienka staje się kabiną prysznicową. Powiedziano nam, że do tego celu służy jeden z ręczników.
IP: 195.140.155.147
koko
Gość
Agawa napisał
Z OK Services jedziemy czteroosobową rodzinką trzeci raz. Uważam że biuro jest w porządku. Nie zawiodłam się na nim ani w Bułgarii ani w Grecji. Tym razem jedziemy znów do Bułgarii i nie mam żadnych wątpliwości że to będą super wakacje. pozdrawiam zadowolonych wczasowiczów.


a gdzie do bułgari pani jedzie i w jakim terminie ?
IP: 212.160.234.80
foxxx
Gość
Witam
Ja wybieram się z moją połówką z OK-services do OB w terminie 19-31.08 do apartamentów SMILE. Czy ktoś z forumowiczów był tam już w tym roku? Ktoś jedzie w tym terminie?
POzdrawiam
IP: 149.156.31.3
anusia
Gość
zdesperowana że nikt nie był w apartamencie do którego się wybieram, lub nie udzielił mi informacji na ten temat znalazłam w internecie stronę oceniacz.pl Znajdują się tam opinie na temat wszystkich hoteli na świecie. Życzę powodzenia.
IP: 83.13.58.202
aga
Gość
wlaśnie wróciłam z wczasów organizowanych przez biuro Ok service,masakra!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! odradzam wszystkim !!!!!!!!!! zero kompetencji ,zero organizacji, wyposażenie pokojów beznadziejne nie ma praktycznie NIC , a Pani rezydent opowiada kolejnemu turnusowi ,,że to poprzedni goście zabrali naczynia ,nie ma ludzi na listach powrotnych do kraju czego byłam świadkiem ,straszne kilkugodzinne opóźnienia a "wspaniały " hotel YAKINTHOS jest w strasznym stanie mimo ,że ponoc nowy.Pod pokojami sala restauracyjna w ktorej non stop właściciel oragnizuje imprezy do białego rana ,z tyłu hotelu kominy wentylacyjne i od klimatyzacji wentylatory ,które umilaja pobyt turystom.I mimo to Pani rezydent nadal opowiada bajeczki jak to jest cudownie ,a Pan rezydent kwituje "co byście chcieli za te pieniądze",albo-"nie wszyscy tak maja" :D....tym ktorzy już wczasy wykupili szczerze wspólczuje
IP: 95.49.161.16
aga
Gość
Mona napisał
Wymagania ludzi,którzy jadą za 500 zł są poprostu śmieszne.My mieszkaliśmy w apartamentach Smile i jak dla nas było ok.Dostaliśmy pokój 4 osobowy na 3 osoby,duży i z dobrze wyposażonym aneksem kuchennym.Czysty,prawie sterylny.Liczy się to jak sobie sami zapełnimy czas,a dla nas jadąc na wczasy nie jest najważniejszy pokój,bo w nim się nie siedzi tylko śpi!!wczasy są po to aby poużywać!!!a nie siedzieć w pokoju i tv oglądać!!Plaża,morze i miła atmosfera to jest ok!!!Pokoje z aneksami kuchennymi z własnym wyżywieniem ludzie wybierają sami z katalogu,więc nie wiem o co te pretensje?Widzą co biorą!!A jak komuś nie pasuje to idzie się stołować do restauracji,bo tam jest większy wybór potraw i za sumę niedużą..można super zjeść.Biuro Ok Services jest ok a jak komuś nie pasują usługi to niech leci samolotem na wczasy za 3 tyś.,a nie zgrzędzi!! i wymyśla potem niestworzone rzeczy.Autokary są takie jakie są:klimatyzacja i prawie nowe,fotele rozkładają się tak jak powinny,a że ktoś urósł za duży...to niech leci samolotem zapłaci więcej i będzie zadowolony.Pozdrawiam wszystkich zadowolonych z tego biura (-:





Mona wymagania nie są śmieszne skoro ktoś w tej samej kwocie ma wszystko a Ty nic ,więc daruj sobie wywody tylko jedz kilka razy z roznych biur a sama sie przekonasz ,bo ja jezdze od lat ,wiec mam porownanie ,pozdrawiam
IP: 95.49.161.16
Ulla
Gość
aga napisał
wlaśnie wróciłam z wczasów organizowanych przez biuro Ok service,masakra!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! odradzam wszystkim !!!!!!!!!! zero kompetencji ,zero organizacji, wyposażenie pokojów beznadziejne nie ma praktycznie NIC , a Pani rezydent opowiada kolejnemu turnusowi ,,że to poprzedni goście zabrali naczynia ,nie ma ludzi na listach powrotnych do kraju czego byłam świadkiem ,straszne kilkugodzinne opóźnienia a "wspaniały " hotel YAKINTHOS jest w strasznym stanie mimo ,że ponoc nowy.Pod pokojami sala restauracyjna w ktorej non stop właściciel oragnizuje imprezy do białego rana ,z tyłu hotelu kominy wentylacyjne i od klimatyzacji wentylatory ,które umilaja pobyt turystom.I mimo to Pani rezydent nadal opowiada bajeczki jak to jest cudownie ,a Pan rezydent kwituje "co byście chcieli za te pieniądze",albo-"nie wszyscy tak maja" :D....tym ktorzy już wczasy wykupili szczerze wspólczuje


Aga
a czy możesz jeśli podam Ci mojego maila podzielić się jakimiś zdjęciami z pobytu w Yakinthosie ?
Ja mam tam właśnie wykupione wczasy na przełomie IX-X i jestem coraz bardziej załamana
:(
IP: 77.254.23.189

Strona: « < ... 14 15 16 17 18 19 20 21 22 ... > »

Forum turystyczne » biuro podróży OK SERVICE

Na skróty: Bułgaria, Chorwacja, Egipt, Grecja, Hiszpania, Maroko, Polska, Tunezja, Turcja, Włochy, W. Kanaryjskie


Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. OK, zamknij