» Szukaj na forum » Rejestruj » Zaloguj

Forum turystyczne » biuro podróży OK SERVICE

biuro podróży OK SERVICE

Strona: « < ... 11 12 13 14 15 16 17 18 19 ... > »

Autor Treść
adamgr
Gość
Witam wszystkich.
Dwa razy byłem z rodzinką wraz z OK Service i było super. W 2008 w Grecji Olimpic Beach i w 2009 w Chorwacji. Autokary Pastuszaka są w porządku. W tym roku też jadę z OK do Grecji na Alonnisos i już wiem że będzie tak jak ma być. Na przyszły rok także wybiorę to biuro. Jestem z nich bardzo zadowolony.
IP: 80.51.161.3
Monika
Gość
Był ktoś może w apartamencie Anastasia ? wybieram się tam końcem września..
IP: 83.22.2.60
Alonnisos
Gość
Witam serdecznie,
Czy ktoś z Państwa korzystał z oferty wyjazdu na wyspę Alonnisos.
Zastanawiam się, czy lepiej wybrać Patitiri czy inną miejscowość.
Będę bardzo wdzięczna za opinie o hotelu PLEIADES.
IP: 95.48.185.75
Pan Andrzej
Gość
Wyjeżdzam w czerwcu na Halkidiki Sithonia hotel Flora bardzo proszę o opinie na temat tego hotelu i tej miejscowości.
IP: 83.22.225.130
wiola
Gość
adamgr napisał
Witam wszystkich.
Dwa razy byłem z rodzinką wraz z OK Service i było super. W 2008 w Grecji Olimpic Beach i w 2009 w Chorwacji. Autokary Pastuszaka są w porządku. W tym roku też jadę z OK do Grecji na Alonnisos i już wiem że będzie tak jak ma być. Na przyszły rok także wybiorę to biuro. Jestem z nich bardzo zadowolony.

Kiedy jedziesz ??My jedziemy 15 sierpnia .Pierwszy raz jedziemy na tą wyspę z trójka dzieci ,najmłodsze ma 4 latka ale to obieżyświat i już jako roczniak był w Olimpic Beach i mam nadzieję że będzie ok,
IP: 83.7.177.44
wiola
Gość
wiola napisał
adamgr napisał
Witam wszystkich.
Dwa razy byłem z rodzinką wraz z OK Service i było super. W 2008 w Grecji Olimpic Beach i w 2009 w Chorwacji. Autokary Pastuszaka są w porządku. W tym roku też jadę z OK do Grecji na Alonnisos i już wiem że będzie tak jak ma być. Na przyszły rok także wybiorę to biuro. Jestem z nich bardzo zadowolony.

Kiedy jedziesz ??My jedziemy 15 sierpnia .Pierwszy raz jedziemy na tą wyspę z trójka dzieci ,najmłodsze ma 4 latka ale to obieżyświat i już jako roczniak był w Olimpic Beach i mam nadzieję że będzie ok,
Będziemy w Apartamentach Stella w Rousum Gialo
IP: 83.7.177.44
orek
Gość
Witam,

Biuro OK Services to dawne Tramp Travel. Oszusci! Tylko pieniadze sie dla nich licza! Nie wiem kto jest teraz w zarzadzie ale byla kiedys p. Katarzyna Kacperek, ktora mial to talnie gdzies klientow, a poza tym byla niezwykle chamska. Wiem o czym pisze bo pracowalam dla tego biura jako rezydentka. Nie wiem jak moglam wytrzymac 2 miesiace, bo gwarantuje, ze nikt z Panstwa ani godziny by nie spedzil w pokoju, w ktorym mnie przyszlo mieszkac. Bez okien, smierdzacy, bo przy besenie, o pw. 2m na 2m. Koszmar! Tak traktuja swoich pracownikow to jak maja traktowac klientow?! KOszmar. Zeby tylko wyciagnac od ludzi pieniadze! Zapomnijcie o tym biurze zanim wezmiecie pod uwage wyjazd z nimi!
IP: 91.194.199.8
wiola
Gość
orek napisał
Witam,

Biuro OK Services to dawne Tramp Travel. Oszusci! Tylko pieniadze sie dla nich licza! Nie wiem kto jest teraz w zarzadzie ale byla kiedys p. Katarzyna Kacperek, ktora mial to talnie gdzies klientow, a poza tym byla niezwykle chamska. Wiem o czym pisze bo pracowalam dla tego biura jako rezydentka. Nie wiem jak moglam wytrzymac 2 miesiace, bo gwarantuje, ze nikt z Panstwa ani godziny by nie spedzil w pokoju, w ktorym mnie przyszlo mieszkac. Bez okien, smierdzacy, bo przy besenie, o pw. 2m na 2m. Koszmar! Tak traktuja swoich pracownikow to jak maja traktowac klientow?! KOszmar. Zeby tylko wyciagnac od ludzi pieniadze! Zapomnijcie o tym biurze zanim wezmiecie pod uwage wyjazd z nimi!

Nie zgadzam się z panią
Ja z nimi pojadę pierwszy raz ale moja kuzynka jechała z nimi do Olimpic Beach i była bardzo zadowlona.Przeciez Tramp Travel i ok.services się rozdzielili z tego co wiem
IP: 83.9.137.246
Kasia
Gość
Witam,
Widzę, że wiele osób zamierza skorzystać a równie dużo już korzystało z biura OK Services to bardzo dobrze bo pozwoli mi to na zabranie opini i ułatwi podjęcie decyzji.
W tym roku wybieram się właśnie do Olimpic Beach i mam teraz dylemat - bo oferty które mnie interesują są z dwóch różnych biur podróży. Zastanawiam się nad ofertą własnie OK Services apartamety Beta lub po prostu Apartamenty typu Ermis - z drugiej strony znalazłam buiro podróży Inter Holidays z Częstochowy i apartament Pelagia i Nitisa.
I zupełnie nie wiem na co się zdecydować ?
Dlatego będę Was prosic o jakieś rady, opinie - może pomożecie mi się zdecydować.
Pozdrawiam wszytskich na forum
IP: 195.20.110.66
igo
Gość
Ok Services jeździ na złamanie karku.Takich ryzykantów rzadko kiedy sie spotyka dlatego nie wiem skąd te 39 godzin do Rawdy.Akurat my z Bielska do Słonecznego Brzegu czyli tyle co do Rawdy przejechaliśmy w 23 godziny ale nie jest to żadem powód do dumy.Ryzykanci na drodze że strach z nimi jechać.Poza tym wszystko raczej OK.Oczywiście adekwatnie do ceny jaką zapłaciliśmy.Nie płacilismy po 3000 wiec nie wymagamy luksusów tylko przyzwoity standard a taki właśnie był.Ogólnie jestem zadowolony.
IP: 83.4.191.27
igo
Gość
Kasiu zobacz sobie iwtravel.com.pl
Jeżeli interesuje Cie termin czerwcowy na Korfu to fajna i tania oferta.Propozycja dosyc ciekawa bo łaczy ze soba autokar(Katowice-Wenecja) plus przeprawa promowa z Wenecji na Korfu czyli atrakcja sama w sobie bo rejs długi ok 20 godzin.Cena jak na Korfu rewelacyjna w ofercie specjalnej(dwa terminy czerwcowe) 499 zł plus 85 euro za prom.
IP: 83.4.191.27
BETA
Gość
Cytuj
TRAGEDIA , ŻENADA,KOMPLETNA OLEWKA KLIENTA,SZOK,NIGDY WIĘCEJ ,TYM CWANIAKOM CO ORGANIZUJĄ TE WYJAZDY MÓWIMY DOŚĆ,OSZUŚCI,BYLIŚMY NA SYLWESTRA W GREJI ,ZASTANÓWCIE SIĘ TYSIĄC RAZY ZANIM WYJEDZIECIE Z TEGO BIURA !!!!


Uwagi krytyczne proszę wyrażać rzeczowo, inne będą usuwane na forum.
« Ostatnio edytowane przez Neta, 14:09, 23.04.2010. »
IP: 83.29.213.69
igo
Gość
O jakim biurze piszesz BETA ? OK Services czy IWTRAVEL ? Napisz co dokładnie było nie tak bo takie posty bez sprecyzowania mogą świadczyć że to nie jest odpowiedz rzeczowego forumowicza tylko robota konkurencji.Napisz co i jak nie wypaliło podczas wypadu o jakiego biura dotyczy ten post?
IP: 83.4.197.114
Kasia
Gość
Dzięki za uwagi :)
Jednak w tym roku nastawiłam się na Grecję i Olimpic Beach - musze tylko zdecydować jakie biuro i jaki pensjonat wybrać - a to nie jest łatwe.
A termin jaki mnie interesuje to przełon sierpień / wrzesień :)
Pozdrawiam
IP: 195.20.110.66
aga
Gość
Witam ! Wybieram sie w tym roku do Grecji apartamenty Anastazja jakieś opinie o nich ? Dziękuję i pozdrawiam! :)
IP: 79.186.47.177
Erwin
Gość
Witam , ja też jadę do Anastazji&Sofii z Ok Services 6 lipca Z Katowic , czy ktoś już tam ??Jak tak to proszę o kilka zdań na ich temat. Dzięki i Pozdrawiam
IP: 89.77.109.30
Sandra
Gość
Witam serdecznie!!! w ubiegłym roku byłam wraz z rodziną w Chorwacji właśnie z biurem OK SERVICES i napiszę krótko: dopóty dopóki się nie przekonacie na własnej skórze nie wierzcie wpisom negatywnym!! ja przed wyjazdem naczytałam się takich bzdur na temat tego biura że odechciało mi się całych wczasów!!! i napiszę Wam że byłam bardzo mile zaskoczona!!!! osobiście polecam to biuro ja nie miałam żadnych problemów,a niezadowoleni znajdą się zawsze,w tym roku również wybieramy się z tym biurem.a na marginesie kto do Chorwacji Hotel Lisanj Park 13.06.2010 z Katowic??? Pozdrawiam
IP: 87.205.130.225
Sandra
Gość
wiola napisał
orek napisał
Witam,

Biuro OK Services to dawne Tramp Travel. Oszusci! Tylko pieniadze sie dla nich licza! Nie wiem kto jest teraz w zarzadzie ale byla kiedys p. Katarzyna Kacperek, ktora mial to talnie gdzies klientow, a poza tym byla niezwykle chamska. Wiem o czym pisze bo pracowalam dla tego biura jako rezydentka. Nie wiem jak moglam wytrzymac 2 miesiace, bo gwarantuje, ze nikt z Panstwa ani godziny by nie spedzil w pokoju, w ktorym mnie przyszlo mieszkac. Bez okien, smierdzacy, bo przy besenie, o pw. 2m na 2m. Koszmar! Tak traktuja swoich pracownikow to jak maja traktowac klientow?! KOszmar. Zeby tylko wyciagnac od ludzi pieniadze! Zapomnijcie o tym biurze zanim wezmiecie pod uwage wyjazd z nimi!

Nie zgadzam się z panią
Ja z nimi pojadę pierwszy raz ale moja kuzynka jechała z nimi do Olimpic Beach i była bardzo zadowlona.Przeciez Tramp Travel i ok.services się rozdzielili z tego co wiem



Na pewno nie oszuści ,a co Pani chce za takie pieniądze??? ja wybieram się z Nimi już drugi raz za pierwszym było super i o czym tu deliberować kochana Pani? a jak się nie podoba to proszę wykupić wczasy na Majorkę ale i tam by się Pani do czegoś doczepiła
IP: 87.205.130.225
wiola
Gość
to napisał orek a a nie ja pani Sandro.Ja mam z nimi wykupione wakacje na wyspe alonnisos
IP: 83.9.146.230
Sandra
Gość
wiola napisał
to napisał orek a a nie ja pani Sandro.Ja mam z nimi wykupione wakacje na wyspe alonnisos




Wiem,wiem nie napisałam tego do pani :P
IP: 87.205.141.214
Maria
Gość
W tamtym roku byłam z mężem na Alonnisos. nie powiem nic więcej oprócz tego, że w tym roku też wybieramy się w to samo miejsce, z tym samym biurem. pozdrawiam rezydenta P. Jakuba.
IP: 87.204.220.182
Agawa
Gość
Z OK Services jedziemy czteroosobową rodzinką trzeci raz. Uważam że biuro jest w porządku. Nie zawiodłam się na nim ani w Bułgarii ani w Grecji. Tym razem jedziemy znów do Bułgarii i nie mam żadnych wątpliwości że to będą super wakacje. pozdrawiam zadowolonych wczasowiczów.
IP: 79.190.253.66
M i A
Gość
Z tym biurem jedziemy już 6 raz. W tym roku wybieram sie 9 sierpnia do Bułgarii hotel Copocabana. Byliśmy już w bułgarii w tym hotelu 2 lata temu oraz 3 lata temu hotel Elwira, także na objazdówce i sylwestrze w grecji, również na halkidiki. Tyle razy ile jechałem nic nas biuro nie zawiodło. Wiadomo nie dociagnięcia są w każdym biurze.Ale za te pieniądze jest tak dobrze. Polecam i pozdrawiam. :P
IP: 83.30.139.32
Łukasz
Gość
Jadę w tym roku dokładnie na początku lipca na wyspę thassos do hotelu RACHONI BAY. Moze ktoś juz tam bym prosiłbym o jakieś opinie. POZDRAWIAM :)
IP: 62.87.184.30
gość
Gość
A my jedziemy końcem lipca :) hotel Principal... może ktoś się też wybiera w tym terminie?
IP: 83.30.109.86

Strona: « < ... 11 12 13 14 15 16 17 18 19 ... > »

Forum turystyczne » biuro podróży OK SERVICE

Na skróty: Bułgaria, Chorwacja, Egipt, Grecja, Hiszpania, Maroko, Polska, Tunezja, Turcja, Włochy, W. Kanaryjskie


Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. OK, zamknij