» Szukaj na forum » Rejestruj » Zaloguj

Forum turystyczne » biuro podróży OK SERVICE

biuro podróży OK SERVICE

Strona: « < ... 10 11 12 13 14 15 16 17 18 ... > »

Autor Treść
-kasia123
Gość
Dziękuję bardzo Wam za opinie, muszę przyznać, że uspokoiły mnie troszkę.
A jak u nich z autokarami wygląda, podróż jest bardzo męcząca? Boje się bo tyle tu opisów, że autokary z starycz czasów, mało miejsca itp. Jak Wam podróż mineła ?
Czyli w Parali nudzić się nie będę ?!
Jeszcze zastanawiam się nad wycieczkami, co powinnam zwiedzić, marzę o Meteorach i Atenach ale czy wykupić te wycieczki u rezydenta, czy na miejscu są biura jakieś? Czy jak nie znam zbyt dobrze angielskiego to uda mi się tam porozumieć?
IP: 195.20.110.66
jarek
Gość
kasia123 a kiedy sie wybierasz i gdzie dokladnie jak moge wiedziec??
IP: 89.200.231.186
-kasia123
Gość
wybieram się w na początku sezonu, termin od 10 czerwca. Jadę do Parali apartamenty John&Eve.
Czy ty również się tam wybierasz?
IP: 195.20.110.66
jarek
Gość
nie ja jade 06. czerwca do Paralii apartament Yakinthos,mam nadzieje ze bedzie fajnie bo to 1 wczasy zagraniczne
IP: 89.200.231.186
-kasia123
Gość
dla mnie też będzie to pierwszy raz za granicą i pierwsza tak długa podróż autokarem, kótej najbardziej się obawiam. A wycieczki kupiłes już teraz w biurze czy szukać będziesz czegosna miejscu?
IP: 195.20.110.66
jarek
Gość
wlasnie niewiem ale chyba wykupimy z zona tutaj w biurze,daj numer gg to napisze wiecej,a to moje gg 4621269
IP: 89.200.231.186
Jola i M aria
Gość
Biuro Podrozy OK Services to skrot oszukac klienta i to w calej rozciaglosci,oferta a rzeczywistosc to dwa rozne swiaty,na pomoc rezydenta niech nikt nie liczy.do biura w Paralii lepiej nie wchodzic - uslyszycie : jestescie za gowniane pieniadze i macie chamskie wymagania i tp od wlascicielki biura p.Katarzyny Ketikoglou (Kasperek) ,na jakiekolwiek reklamacje w tym Rzecznika Praw Konsumenta cz Sad konsumencki nie liczcie szkoda czasu i zdrowia,bylismy we wrzesniu 2009r w Paralii w hotelu Luiza impreza Aleksander Wielki - koszmar i to za wlasne pieniadze
IP: 83.1.164.134
gość
Gość
Najlepiej zaplacić 400 czy 500 zł za 2 tygodnie , jechać 30 pare godzin smierdzacym autokarem bo taniej i potem wymagać prowadzenia za rączke i wmiare normalnych warunków. Ludzie za tą kase to na dwa ni do zakopca a nie do greecji.Zapłacie za wycieczke 1500 zł za tydzień od osoby i cos wymagajcie. nie bądzxie śmieszni.
IP: 84.10.231.80
marula78
Gość
-kasia123 napisał
wybieram się w na początku sezonu, termin od 10 czerwca. Jadę do Parali apartamenty John&Eve.
Czy ty również się tam wybierasz?
No to pojedziemy tym samym autokarem ja też jade 10 czerca do parali do Yakinthos z kąd jesteś ?
IP: 83.28.193.194
jarek
Gość
a jedzie ktos 6 czerwca z rybnika do yakinthosa??,Marula przywitam Cie tam na miejscu drinkiem hahahaha
IP: 89.200.231.186
Jola
Gość
w pelni podzielam opinie Tesi z 22,09,09,Mariusza z 27,09.09 Rysia z 17.10.09 natomiast bald piszacy 09.10.09 niech nie liczy na pozytywne rozpatrzenie reklamaccji nawet na drodze sadowej.ok services ma dobrych prawnikow ,wmowia Wam ze blednie interpretujecie oferte, i tp. szkoda nerwow,omijac to biuro jak najdalej, nic dziwnego zw co jakis czas zmieniaja nazwe i siedzibe
IP: 83.1.164.134
Maria
Gość
Informacja dla goscia piszacwgo 14.10.2010 - Wykupilismy impreze z katalogu Lato 2009 str.4 Aleksander Wielki - przelot samolotem - hotel LUIZA w Paralii.Uwazam ze podstawa zawarcia umowy jest oferta ktora,winna byc dotrzymana przynajmniej w 80% i nie byla za 400 czy 500 zl. Przyznac nalezy ze oferty sa interesujace by pozyskac klienta .Bardzo wiele mozna byloby przytoczyc przykladow o sposobie dzialania tego biura np: imprezy fakultatywne zorganizowane sa w taki sposob aby jak najmniej uczestnikow skorzstalo bo po co wysylac na wycieczki 2 autokary skoro moze jechac jeden
wazne ze ludzie zaplacili itd, praca rezydenta p.Marcina i zachowanie wlasciielki biura p.Katarzyny Kietikoglou na miejscu w Paralii.
IP: 83.1.164.134
mk1
Gość
Widze ze piszesz drugiego posta o tym jak było zle ale zadnych konkretów? dziwne. One .bardzo się przydazą wyjedzającym z tym biurem.Konkretnie opisz sytuacje która tak cie zbulwersowała że tak po nich jedziesz.pozdrawiam
IP: 149.156.208.81
Derek
Gość
A ja mam pytanie czy ktoś był w Paralii w hotelu Oasis?? Interesuje mnie jakie tam są pokoje, wyżywienie no i odleglości do ważniejszych miejsc (plaża, sklepy, restauracje etc.). Z góry dzięki za odpowiedź. :)
IP: 89.174.32.1
anuuula85
Gość
Ja też właśnie się wybieram do hotelu Oazis w Parali i też czekam na opinie. Pozdrawiam.
IP: 188.147.118.89
shfoai
Gość
MAM W PLANACH WYJAZD LATEM DO PARALII DO HOTELU PRINCIPAL. WIE KTOŚ MOŻE CZY SĄ STAMTĄD JAKIEŚ REJSY NA SKOPELOS? JEŚLI TAK TO ZA JAKĄ CENĘ I W OGÓLE COŚ WIĘCEJ NA TEN TEMAT. PROSZĘ BARDZO O ODPOWIEDŹ. BĘDĘ WDZIĘCZNA. POZDRAWIAM !!!
IP: 77.255.1.90
Jola
Gość
Informacja dla mk1 - pobyt mielismy w hotelu Luiza w Paralii w pokojach brak recznikow , obsluga hotelu zdziwiona ze sie ich domagamy ,w koncu je dostarczono,w trzecim dniu pobytu poinformowana nas ze pokoje mamy sprzatac sami we wlasnym zakresie a smieci wynosic do pojemnikow ustawionych przed hotelem ,przed podpisaniem umowy zapewniono nas ze wycieczki fakultatywne odbywac sie beda co drugi dzien ,a program wycieczek wywieszony bedzie na tablicy informacyjnej obok recepcji, realizacje imprez fakultatywnych rozpoczetow trzecim dniu pobytu ,,Wieczor Grecki,,po wejsci do restauracji zamieszanie -stoliki dla klientow OK Services nie oznaczone ( co uczynili inni organizatorzy) rezydent P.Marcin winil za to obsluge restauraci,obsluga restauracji ze to wina organizatora OK Services ,sama impreza wspaniala
i godna uczestnictwa , do miejsc zakwatrewania uczestnikow rozwozil kierowca autokaru poniewaz rezydent w ,,promilowym,, nastroju wrocil na dalszy ciag imprezy (dla uczestnikow impreza konczyla sie o 24-tej0 po powrocie do hotelu czekala na informacja ze o 7 rano w dniu nastepnym jest wzjazd na Meteory,powrot ok 20-t kolejna informacj
wyjazd w Masyw Olimpu o 7 rano w dniu nastepnym,wrocilismy z tej imprezy ok 17-tej i nastepujaca informacja : wycieczka do Aten o 24-tej tego smego dnia a powrot ok 22 . wycieczka 22 godzinna,z Aten wrocilismy ok 23 -ej iczekala kolejna informacja o wycieczce <Rejs statkiem na wyspe Skyathos ,w dniu nastepnym wycieczka do Salonik( w poniedzialek kiedy muzea sa nieczynne) nie wszyscy klienci skorzstali z wczesniej wykupionych wycieczek nie wytrzymali takiego maratonu ,uwazam ze jest to dzialanie z gory zamierzone by nie wszyscy klienci wykoryzstali wczesniej oplacone
swiadczenia ,na prosbe o wyjasnienie dwoch spraw musielismy osobiscie pojsc do biura OK Services w Parali ( pomoc rezydenta to fikcja) uslyszelismy od wlascicielki biura P.Katarzyny Ketikoglou ze jestesmy tu za cyt.: gownianie pieniadzie i mamy chamskie wymagania ,wynocha z mojego biura ,g....o mi zrobice bo za 2 tygodnie to biuro bedzie juz zamkniete,
powrot do Polski uwienczyl rezydent P.Marcin swoim profesjonalizmem i znajomoscia j.angielskiego wprowadzajac w trakcie odprawy na lotnisku w Salonikach ludzi w blad poniewaz nie zrozumial informacj pracownika lotniska dokonujacego odprawy. to informacje pobiezne -reszty mozna sie domyslac
wyjezdzajac do Parali proponuje wykupic noclegi i moze sniadania, obiadokolacja mozna zjesc w tej samej cenie a nawet taniej w dowolnej restauracji.imprezy fakultatywne - wyciecieczki wykupic na miejscu w Parali taniej i wdowolnym terminie
sa dwa b.dobre biua greckie w jednym nawet rozmawiaja w j.polskim
IP: 83.1.164.134
gość
Gość
czy leci ktos do Bulgarii ? do Rawdy ? w lipcu ? :]
IP: 212.160.234.80
Dorota
Gość
DO MARULA78
Witam, ja również wybieram się do Parali, apartamenty John&Eve 10 czerwca. Jadę z córką. Będziemy wyjeżdzać z Wrocławia.
marula78 napisał
-kasia123 napisał
wybieram się w na początku sezonu, termin od 10 czerwca. Jadę do Parali apartamenty John&Eve.
Czy ty również się tam wybierasz?
No to pojedziemy tym samym autokarem ja też jade 10 czerca do parali do Yakinthos z kąd jesteś ?
IP: 213.17.202.252
Anteker
Gość
czytając wypowiedzi niektórych uczestników "wyjazdów" z OK services, gdybym wybierał się po raz pierwszy, napewno głeboko przemyślałbym wyjazd. Albo ja jestem takim szczęściarzem, albo te malkontenckie narzekania to jakieś nieporozumienie. W zeszłym roku na przełomie czerwca i lipca byłem wraz z żoną na wycieczce objazdowej "ANTYCZNA GRECJA" i..... aż trudno uwierzyć, ale jestem bardzo zadowolony. Warunki w hotelach w Parali i Aghi Theodori dobre. Wyżywienie nawet można powiedzieć bardzo dobre. Pilotka i jednocześnie przewodniczka (Pani Ania - pozdrawiam) bardzo oczytana i widać lubiąca Grecję i swoją pracę. W tym roku wybieramy się z tym samym biurem (sprawdzone) na wyspę Alonissos. Myślę, że się nie zawiodę. Pozdrawiam
IP: 80.238.64.20
luc
Gość
MOŻNA SIĘ BARDZO POSMIAĆ,CZYTAJĄC TE OPINIE,TEN SAM WYJAZD OPINIE TAK RÓŻNE,ŻE WYGLĄDAŁOBY IŻ BYLISCIE NA ZUPEŁNIE INNYCH WCZASACH.JEŻDŻĘ Z TEGO BIURA ZAWSZE DO NOWYCH HOTELI I SIĘ NIE ZAWIODŁAM.PODKRESLAM ,ZAWSZE MOŻNA SIĘ DOGADAĆ ,NAWET Z REZYDENTAMI W PARALII.ZAWSZE POSTAWILIŚMY NA SWOIM.LUDZIE TO SĄ WCZASY JEDZIEMY WYPOCZYWAĆ A NIE NAŻEKAĆ POLACY SĄ Z TEGO SŁAWNI.GDZIEKOLWIEK WYJEŻDŻAMY ZAWSZE DZWONIĘ I ROZMAWIAM Z PRACOWNIKAMI DANEGO BIURA,PYTAM CO WYBRALI BY SAMI DLA SIEBIE I NIGDY SIĘ NIE ZAWIODŁAM.NAJCZĘŚCIEJ TYLKO RAZ DO ROKU MOŻEMY SOBIE POZWOLIĆ NA WCZASY.POWODEM SA PIENIĄDZE ALBO
IP: 80.51.9.111
luc
Gość
ILOSĆ DNI URLOPU JAKA MAMY.POZDRAWIAM JESZCZE RAZ I BAWCIE SIE DOBRZE NA WCZASACH
IP: 80.51.9.111
jaksiezalic
Gość
czytając zale niektórych nie ma się to nijak do rzeczywistości. ludzi wykupują wycieczki z biura jadą na 10 dni , jadą atokarem i narzejkają ze codzienie trzeba gdzieś jechac , ogólnie cały post pani joli to kompleksy .szkoda gadac . byłem z tym biurem 2 razy i byłem bardzo zadowolny zazanczając ze leicałem samolotem a na miejscu sam sobie oragnizowałm swój czas i żywienie w wybranych tawernach i restaracjach oraz wynajęcie auta i wyjazdy na wycieczki. płaciłem koło 1500 za osobe i byłem bardzo zadowoly ze w komfortowych hotelach i samolotem .wymagać i nie płacić to podstawowa zaleta niektorych rodaków którzy potem całe lata chwalą się ze byli w grecji
IP: 89.74.193.99
wiolka
Gość
Pozdrawiam wszystkich malkontentów ;) OK jest Super, a autokary Pastuszaka zajefajne.Wygodne i bezpieczne. polecam.Byłam z nimi 2 lata temu z rodziną w Chorwacji, było super .W tym roku jade do Grecji na Thassos i na pewno będzie Ok.Jest takie powiedzenie"jak się chcesz czuć jak w domu, to nigdzie nie wyjeżdżaj" hi hi :lol:
IP: 83.4.155.92
ania
Gość
Do wiolka:
Jeżeli można spytać kiedy i do jakiego hotelu jedziesz?
IP: 91.193.185.4

Strona: « < ... 10 11 12 13 14 15 16 17 18 ... > »

Forum turystyczne » biuro podróży OK SERVICE

Na skróty: Bułgaria, Chorwacja, Egipt, Grecja, Hiszpania, Maroko, Polska, Tunezja, Turcja, Włochy, W. Kanaryjskie


Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. OK, zamknij