» Szukaj na forum » Rejestruj » Zaloguj

Forum turystyczne » Tunezja » Hotel Kantaoui Holidays w Tunezji

Hotel Kantaoui Holidays w Tunezji

Dodaj opinię Opinie o hotelu Kantaoui Holidays

Strona: « < ... 6 7 8 9 10 11 12 13 14 ... > »

Autor Treść
Michał
Gość
Serio płacili 1,5 dinara za 1 dolca? Jeśli tak to fantastycznie, bo ja liczyłem sobie ok. 1,17 :)
IP: 89.76.205.115
Kasia
Gość
asia napisał
odrazu można a nawet trzeba zapłacić 27dinarów!! ja bym poleciła wyprawe statkiem która organizuje miły pan na basenie!! zależy jak mocno chcesz się wyszaleć i zalezy ile osób jedzie z toba!! ja miałam 3000zł na 4osoby na 2tygodnie!! i wystarczyło:P:P



Asiu czy to ten statek ze szklanym dnem?? Jeśli tak to czy to cena jednakowa dla wszystkich czy dzieci mają jakąś ulgę
IP: 77.112.118.51
Bartek
Gość
Kami napisał
czyli bartek ile Cie wyszla ta wycieczka?? na sahare w dolarach??

ok 175$ i jest to kwota zapłacona u rezydenta Triady z wszystkimi możliwymi atrakcjami
w sumie na dwie osoby wzieliśmy 950$ na dwa tygodnie i zostało nam jeszcze 50$ i nic sobie od ust nie odejmowaliśmy pamiątek też sporo przywieźliśmy
teraz widze że błędnie wcześniej napisałem 1$ to 1,159DT
IP: 81.168.186.27
Bartek
Gość
Kasia napisał
asia napisał
odrazu można a nawet trzeba zapłacić 27dinarów!! ja bym poleciła wyprawe statkiem która organizuje miły pan na basenie!! zależy jak mocno chcesz się wyszaleć i zalezy ile osób jedzie z toba!! ja miałam 3000zł na 4osoby na 2tygodnie!! i wystarczyło:P:P



Asiu czy to ten statek ze szklanym dnem?? Jeśli tak to czy to cena jednakowa dla wszystkich czy dzieci mają jakąś ulgę

Nie to nie jest statek ze szklanym dnem (takie oferty znajdziesz w porcie El Kantoui koszt 10DT za osobę chyba że coś jeszcze utargujesz :P )
Statek o którym pisze Asia to taki niby piracki, u gościa w hotelu 25DT za osobę a w Sousse nawet za 15DT niektórzy kupowali
Tam o wszystko trzeba się targować, no może poza sklepem spożywczym i restauracją
IP: 81.168.186.27
Kasia
Gość
ja jade 7.08 , tylko że na obóz xD :) może ktoś jeszcze ?
IP: 212.76.37.158
karola
Gość
ok 175$ i jest to kwota zapłacona u rezydenta Triady z wszystkimi możliwymi atrakcjami
w sumie na dwie osoby wzieliśmy 950$ na dwa tygodnie i zostało nam jeszcze 50$ i nic sobie od ust nie odejmowaliśmy pamiątek też sporo przywieźliśmy
teraz widze że błędnie wcześniej napisałem 1$ to 1,159DT


czyli bartku...ile w zlotowkach zabraliscie na osobe?? a pamietasz moze jak stoi euro wzgledem dinara...
IP: 83.31.98.186
Bartek
Gość
Karola ciężko mi dokładnie określić ile dokładnie złotówek wymieniliśmy na dolary ponieważ wymienialiśmy sobie je przez 1.5 miesiąca i różnie nam płacono, ale w przybliżeniu jest to kwota 2000 zł na dwie osoby, wycieczkę na Saharę liczyliśmy taniej bo w internecie podawano że kosztuje ok 300zł na osobę a my zapłaciliśmy po 400zł na osobę ale i tak nam spokojnie starczyło kasy
Euro było CHYBA 1.8DT ale nie jestem pewien w 100% bo nie zwracałem uwagi na kurs euro
Sporo ludzi brało jednak dolary
Aha jak ktoś chce coś kupić w samolocie - tylko w Euro przyjmują
IP: 78.8.116.26
kate
Gość
a orientuje sie ktos moze w cenie wycieczki calodniowej do kartaginy?? tam chyba rezydentka triady cos organizuje...
IP: 83.31.98.186
Bartez
Gość
Bartek , a jak sie odbywało kwaterowanie do hotelu, bo o ile czytalem to hotel ma dwa budynki jeden to Aqua drugi ze stołówka. Jest jakis wybor czy wszystkich lokuja do jednej czesci. Inna sprawa czytalem,ze nie wszystkie pokoje maja balkony ?? . Ostatnie pytanie jak wyglada tama sprawa imprez ?? na miejscu dzieje sie cos ? czy raczeej trzeba jechac do Sousse ,albo do portu ?? pozdrawiam
IP: 77.252.18.217
asia
Gość
ja szczerze mówiąc nie wiem od czego zalezy kwaterowanie w tym hotelu!! myśle ze do czesci z basenem ida ci co wczesniej zarezerwowali, a ci co pożniej do czesci z stolówką!! ale to sa tylko moje przypuszczenia!! masz racje nie wszystkie pokoje maja balkon i jest bardzo mało pokojów z balkonem!!! niestety to utrudnia bo nie ma gdzie powiesic mokrych reczników!! w koło hotelu kantaoui holidays jest jedna dyskoteka!! w hotelu czasem było coś organizowane ale to w stylu fakir show:P:P!! jesli chcecie dużo imprezowac polecam sousse!!
IP: 85.221.204.40
Kasia
Gość
A jakie gniazdka są w tym hotelu z uziemieniem czy nie??
IP: 77.115.246.170
Kasia
Gość
A i czy nasze wtyczki pasują czy trzeba mieć przejściówkę
IP: 77.115.246.170
Bartek
Gość
Bartez nie mam pojęcia od czego zależało kwaterowanie, ja kupiłem wycieczke w marcu i byłem w części ze stołówką, wszyscy którzy przyjechali tego dnia co ja zostali zakwaterowani właśnie w tej części hotelu
ja akurat trafiłem na pokój z balkonem który przydał sie nie tylko do suszenia ubrań i ręczników ale także do np palenia wieczorem chichy (sziszy) :D
dyskoteka...raczej większość jest w porcie El Kantoui albo w Sousse, są też organizowane imprezy na plaży - tubylcy rozdają ulotki informujące o takich imprezach, imprezy organizowane przez animatorów raczej nie porywają
Gniazdka są takie same jak w Polsce więc nie ma co się martwić o jakieś przejściówki itp
IP: 78.8.116.26
Kasia
Gość
I jeszcze jedno pytanko czy muszelki z plaży można zabrać do Polski czy jest to zabraniane jak w Egipcie??
IP: 77.115.246.170
asia
Gość
można zabierac muszeli z plazy bez problemu!!
IP: 85.221.204.40
agurinka
Gość
Dziękuję pięknie za udzielone informacje! Serdecznie pozdrawiam.
Już nie mogę się doczekać wyjazdu. Ps. Hotelek ma służyć dla nas tylko jako baza noclegowa. Nie wymagamy luksusów za taką fajną cenę. :mrgreen:
IP: 83.2.24.2
kate
Gość
czy powie mi ktos orientacyjna cene wycieczki jednodniowej do kartaginy-najlepiej w dinarach ;) , to chyba tam na miejscu triada organizuje.
IP: 83.31.113.48
Klamx
Gość
jadę 7.08 na obóz z Rzeszowa:) piszcie kacha.siva@op.pl
IP: 89.230.77.12
MRN
Gość
Witam, jadę 28.08 do tego hotelu na 2 tygodnie. Właściwie rzadko będę w nim pomieszkiwał, bo mam za zadanie sporządzić artykuł dla "Rzeczpospolitej" o Ramadanie w Tunezji i podróżach rowerem, ale dobrze, że wpadłem na to forum. Chętnie przyjrzę się tej lokalizacji, a o kuriozalnych dopłatach paliwowych (nie tylko w Triadzie) niebawem napisze mój kolega z redakcji.
W takim razie do zobaczenia na miejscu. Marcin
IP: 213.227.75.36
MRN
Gość
Aha. Polecam taką opcję dolarową na Tunezję i inne kraje arabskie
www.allegro.pl/item410580037_wakacje_w_egipcie_tunezja_turcja_jedno_dolarowki.html

Napiwki, taksy, opiekuńcze
Można zaoszczędzić, bo im jeden dolar zawsze wystarczy, natomiast czasem trudno poeć taki banknot i się z musu zostawia 2 albo 5 albo - nie daj Boże - 10.
IP: 213.227.75.36
David
Gość
ile triada organizuje wycieczek i na które warto jechac??
IP: 77.223.198.81
eviik
Gość
ja jadę z sis, 7 mam wylot z Katowic-Pyrzowic. Ktoś jeszcze? Chętnie poznam ;)
IP: 217.153.80.214
Karolcia88
Gość
Ja jade 7 sierpnia z Warszawy do tego hotelu. Wy jedziecie na oboz czy na wczasy?


eviik napisał
ja jadę z sis, 7 mam wylot z Katowic-Pyrzowic. Ktoś jeszcze? Chętnie poznam ;)
IP: 82.139.146.65
Michał
Gość
na obóz z Triady, właśnie 07.08 i też z Wawy :)
IP: 89.76.205.115
Karolcia88
Gość
ja akurat jade na wczasy ;-p
IP: 82.139.146.65

Strona: « < ... 6 7 8 9 10 11 12 13 14 ... > »

Forum turystyczne » Tunezja » Hotel Kantaoui Holidays w Tunezji

Na skróty: Bułgaria, Chorwacja, Egipt, Grecja, Hiszpania, Maroko, Polska, Tunezja, Turcja, Włochy, W. Kanaryjskie


Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. OK, zamknij