» Szukaj na forum » Rejestruj » Zaloguj

Forum turystyczne » Tunezja » Hotel Kantaoui Holidays w Tunezji

Hotel Kantaoui Holidays w Tunezji

Dodaj opinię Opinie o hotelu Kantaoui Holidays

Strona: « < ... 4 5 6 7 8 9 10 11 12 ... > »

Autor Treść
Bogna
Gość
Właśnie wróciliśmy z dziećmi z tego Hotelu , w pierwszy dzień , a właściwie noc , kiedy przyjechaliśmy tam , wielkie zaskoczenie , to nie ten hotel co na zdjęciu w katalogu , na miejscu okazało się , że to ten hotel składa się z dwóch części , ta na folderze w katalogu z basenem obok to jest część Aqua , a główny budynek jest przy ruchliwej , trochę slamsowej ulicy ( wkoło mnóstwo śmieci walających się ). Także należy od razu przy załatwieniu formalności upierać się , że chce się mieszkać w części Aqua , szczególnie jak się jedzie z dziećmi , bo nie można ich wypuścić z tej drugiej części hotelu samemu , ponieważ wychodzi się na ruchliwą ulicę , a tubylce jeżdżą okropnie , nie patrzą na nic. Hotel klasy raczej słabej(*** gwiazdki ), ze sprzątaniem na naszym piętrze ( IV ) również kiepsko , mimo , ze zostawialiśmy zawsze dinary na stoliku , ciągle pani sprzątaczka zapominała , albo dać ręcznika , albo założyć poszewkę na poduszkę i tak wkoło . Widok z okna przygnębiający , śmietnik i dach niby-basenu , który znajduje się na stołówce ( przez dwa tygodnie mojego pobytu nikt nie odważył się wejść do niego ). Co do jedzenia , to wybór duży , choć monotonny , i tak dużo ludzi na stołówce , że ciągle brakuje albo talerzy, albo kubków , albo sztućców. A jak się pójdzie trochę później to i jedzenia brakuje. Byliśmy z dwojgiem dzieci , więc był trochę problem , bo na śniadanie ani razu nie było np. sera czy wędliny , posiłki raczej na ciepło , warzywa róznego rodzaju , podawane czy na zimno czy ciepło , a wiadomo dzieci nie przepadają za takim jedzeniem. W hotelu tym nie je się wogóle chleba , do posiłków podawane sa tylko bagietki !!! Basen przy części Aqua całkiem przyjemny , woda bardzo ciepła , bardzo chlorowana , ale też dużo w nim ludzi. Piszą , że jest to basen tylko dla gości hotelowych , ale obsługa wpuszcza również miejscowych , często kobiety wchodzą do basenu w swoim ubraniu , więc nie estetycznie to wygląda. Droga na plażę od hotelu raczej nieprzyjemna , brudno i im bliżej plaży to smród walających wszędzie się odpadków, a na plaży często odchodów. Morze przyjemne i ciepłe , ale miejscowi przebywający na plaży wrzucają do niego śmieci , butelki , worki itp. , nie używaja koszy na smieci. Jeżeli miałąbym komuś poradzić to odradzam , lepiej zapłacić trochę więcej i pojechać do hotelu w samym Port el Kantaoi ( przepiekne miejsce ) lub do pobliskiego Susse ( ale to już duże miasto ) i najlepiej wybierać hotel przy samej plaży . Pojechaliśmy na wszystkie zorganizowane wycieczki , warto. Jeżeli ktoś chce zobaczyć ten hotel mam zdjęcia , mogę przesłąć na maila. Mój e-mail : zaodrze_1101@xf.pl.
Mój pobyt był zorganizowany przez Biuro Podróży Triada.Nie polecam.
IP: 77.252.18.217
dorota
Gość
Szczerze mówiąc troche mnie Twoja wypowiedz Bogna zmartwiła ;/.
IP: 83.24.82.99
Milena xd
Gość
Karolina napisał
Kurna, czemu nikt sie tu nie wpisuje z 24.07...?:p

ja prawdopodobnie 24.07 ; dddd 8)
IP: 89.206.8.242
Milena xd
Gość
Kto leci 24.07 z Gdańska ? odzywajcie się na gadu 5388805 :D
IP: 89.206.8.242
karolcia88
Gość
a wybiera sie ktos w terminie 7.08-21.08 ;)
IP: 82.139.146.65
karola
Gość
ja osobiscie długo zastanawialam sie miedzy kantoui holidays a residence el kantaoui...wpadłam na pomysł i odnalazłam oba te hotele na mapie satelitarnej google earth ;] i odrazu wybralam ten drugi hotel (residence el kantaoui) ktory jest w centrum port el kantaoui. na zdjeciach widac bylo wlasnie te brudne ulice i obrzydliwa okolice ;/ widze jednak ze zdecydowana wiekszosc ludzi wybiera kantaoui holidays sugerując sie tylko katalogami... ja jestem zadowolona z wyboru i odliczam dni do wyjazdu 14.08 :D
IP: 83.31.108.8
Monika
Gość
Witam, ja własnie ostatnio wróciłam z Tunezji-mieszkaliśmy w Hotelu Kantaoui, którego osobiście nie polecam! Miałyśmy znajdować sie w nowej części (przy basenie) a ulokowano nas w starej. Do tego przez cały pobyt nie działała winda w hotelu-będąc na 5 piętrze było to uciązliwe. Nie wspomne o problemach w recepcji z wymianą waluty-ciągle jej im brakowało. Jedzenie- fatalne na śniadania i kolacje w większości były te same rzeczy!A do tego kolejki po jedzenie-stołówka nie przygotowana na taką liczbę gości. Jeżeli chodzi o czystość w hotelu też pozostawia wiele do życzenia.Ogólnie za tą samą cenę lepiej wylądować w Sousse-ta sama kategoria gwiazdek-a lepsze warunki.
IP: 83.31.15.72
Monika
Gość
Zgadzam się z tym, że z dopłatą paliwową to duże przegięcie-my też dopłacałyśmy po 90 zł (180 zł) To jest zagrywka TRIADY-jeżdze od najmłodszych lat i z innymi biurami nigdy nie miałam takiej sytuacji.
A do tego rezydent na miejscu w hotelu Kantaoui holiday był koszmarny-robił łaskę że cokolwiek ma robić!
IP: 83.31.15.72
pblank
Gość
Triado - ostatni raz wam dopłacałem za paliwo (takie pieniądze) jak chcecie tracić klientów to dobrze to robicie.
IP: 90.156.108.134
Mada
Gość
pblan powiedz ile miłeś dopłaty? Z tego co widze każdy miał po 90 zł na osobę, a mnie zgolono na 250zł!!!!!!!!!!
IP: 81.168.226.75
Mada
Gość
Sory pblank :oops:
IP: 81.168.226.75
Gość Hania
Gość
Jadę do Aparthotel Kantaoui Holiday, jesli ktoś miałby jakieś zdjęcia hotelu i czy wogóle okolicy to bardzo proszę o udostępnienie mi ich, ponieważ chciałabym zobaczyć jak to faktycznie wygląda. Mój meil haniawp@onet.eu
Z góry bardzo dziękuję.


A co do wzrostu cen paliwa w Triadzie to tragedia... 60 zł było wliczone w cenę, później musiałam dopłacić 130 zł, a teraz jeszcze trzeba dopłacić 200 zł. Za trzy osoby niezła sumka wychodzi.
IP: 83.7.78.223
Kasia
Gość
My dopłacaliśmy po 200 na osobę łącznie z dzieciakami (jedno nie dopłaca) 600 zł w cenę wliczone było już 60 zł czyli 260 na duszyczkę . Stanowczo za wiele
IP: 83.26.60.35
Hania
Gość
Kasia napisał
My dopłacaliśmy po 200 na osobę łącznie z dzieciakami (jedno nie dopłaca) 600 zł w cenę wliczone było już 60 zł czyli 260 na duszyczkę . Stanowczo za wiele



Ile to dziecko za które nie dopłacaliście mialo lat?
IP: 83.7.119.222
kasia
Gość
Córka ma rok i osiem miesięcy , a do dwóch lat dzieci nie płacą jedtnie za ubezpieczenie i opłatę lotniskową
IP: 83.26.201.101
Rafał
Gość
Może ktos napisac jaka jest tam waluta i jak sie ona ma do naszej polskiej złotówki? :) aaa byłbym zapomniał, ja jade ze znajomymi (8 osób) 18.09.2008r. piszcie kto jedzie, tzn leci P:)
IP: 145.237.106.237
Ana
Gość
Walutą jest Dinar,na polskie zl tj około 2,30.Ja też lecę z koleżanką w tym terminie,wiec się spotkamy,a skąd lecicie?My z Wawy.
IP: 83.10.0.209
Michał
Gość
Mnie nacięli na 260 zł!!! Łobuzy, chyba ostatni raz z Triadą się wybieram. To co piszecie o hotelu bardzo mnie zmartwiło - na gronie też wyczytałem ze TRIADA lokuje w starej części hotelu, a nie tej ukazanej w katalogu. Zaczynam się martwić jak to będzie.
IP: 89.76.205.115
Michał
Gość
Lece 7-21.08
IP: 89.76.205.115
Karolcia
Gość
ja tez lece w tym samym terminie co ty..ciekawa jestem co to bedzie bo wolalabym byc w tej nowej czesci Aqua. Ale czy to pewne ze wszystkich z Triady kwateruja do tej starej czesci? ktos moze cos wie z tych osob co juz byly?
IP: 82.139.146.65
Michał
Gość
Właśnie, napiszcie jak to jest z tym kwaterunkiem, nie chciałbym w "śmietniku" wylądować. A tak w ogóle to ile USD wziąć na 2 tygodnie, żeby nie musieć oszczędzać specjalnie ( nie licząc wycieczek)? Skoro jedzenie jest fatalne w hotelu to pewnie trzeba będzie podjadać na mieście - mógłby ktoś napisać po ile jest szama w knajpkach?
IP: 89.76.205.115
Ana
Gość
Ja miałam ze sobą 1000zł na 2 tyg. i to mi wystarczyło,jeżeli chodzi o hotel byłam zakwaterowana w części kantaoui.Szama kosztuje ok 4-6 DT.
IP: 83.10.36.209
asia
Gość
ja wróciłam 3 dni temu z residence el kantaoui!! to był mój czwarty pobyt w Tunezji (hotel Les Piramides,Dalia, kantaoui holidays). z wszystkich pobytów jestem bardzo zadowolona!!! jedzenie jak w każdym chyba hotelu - monotonne ale przez dwa tygodnie da sie wytrzymać!!! nie wiem dlaczego ludzie sie dziwio co do bagietek ale oni tam chleba nie jedzą tylko bagietki!!! na stołówkach podają takie same jedzenie jakie oni jedzą w własnych domach!! przekonałam sie na własnej skórze!!! najbardziej z w/w hoteli polecam Residence el Kantaoui - blisko do centrum i do plazy (ale skrótem 400m) na około jakieś 700m!!! jesli ktoś potrzebował by jakieś zdjęcia i wiecej informacji pisać!!!!!11 służe informacjami!! kocham ten kraj i na pewno za rok znowu sie tam pojawie!!
Triada co roku chce dopłaty za paliwo:( ale tak jest w umowie napisane wiec trzeba było sie z tym liczyć (smutne ale prawdziwe:P)
IP: 85.221.204.40
Kasia
Gość
Asiu jak możesz napisz w której części hotelu mieszkałaś i gdzie jest ten skrót na plaże.
Ja osobiście nie spodziewam sie za wiele od hotelu traktuje go jak noclegownie przecież nie jedzie się do Tunezji aby w hotelu siedzieć
IP: 83.10.182.197
asia
Gość
skrót do plazy jest w residence el kantaoui i ten hotel ma tylko jedną cześc a w kantaoui holidays mieszkałam w czesci gdzie jest basen bardzo przyjemnie!! ja tez osobiscie uwarzam ze jadac do tunezji nie spedza sie w hotelu duzo czasu(a przy tym siedzac i licząc ile robaków przeszło przez pokój!!!) polecam tunezję
IP: 85.221.204.40

Strona: « < ... 4 5 6 7 8 9 10 11 12 ... > »

Forum turystyczne » Tunezja » Hotel Kantaoui Holidays w Tunezji

Na skróty: Bułgaria, Chorwacja, Egipt, Grecja, Hiszpania, Maroko, Polska, Tunezja, Turcja, Włochy, W. Kanaryjskie


Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. OK, zamknij