» Szukaj na forum » Rejestruj » Zaloguj

Forum turystyczne » Tunezja » Hotel Kantaoui Holidays w Tunezji

Hotel Kantaoui Holidays w Tunezji

Dodaj opinię Opinie o hotelu Kantaoui Holidays

Strona: « < ... 5 6 7 8 9 10 11 12 13 ... > »

Autor Treść
Karolcia
Gość
jak pytalam w biurze to zakwaterowanie odbywa sie wedlug kolejnosci zgloszen przynajmniej mi tak powiedzieli ze do czesci aqua kwateruja tych co wykupili wycieczke na poczatku roku a natomiast do czesci nour przydzielani sa turysci ktorzy mieli oferte hotel Traf oraz ponoc obozy...
IP: 82.139.146.65
asia
Gość
obozy kwateruja w czesci przy basenie:P:P
IP: 85.221.204.40
ziomek
Gość
skad wieasz?::D:D:D:D BYlas na obozie tamm czy co?:D
IP: 85.89.183.222
asia
Gość
jak jechałam do swojego hotelu to zatrzymywaliśmy sie tam i ich rezydentka mówiła ze idą do cześci z basenem!!
IP: 85.221.204.40
Kasia
Gość
Asiu a jak wygladają tam noce czy jest dużo chłodniej niz w dzień i trzeba zabrać coś cieplejszego?? I może się orientujesz czy można tam przejechać się na wielbłądzie w pobliżu nie jadąć na safari bo syn bardzo chce ale na safari to za gąrąco dla dzieciakow.
IP: 83.26.196.46
asia
Gość
noce sa chłodniejsze ale odrazu zeby zabierac cieplejsze rzeczy to bym nie powiedziała!! na wielbładach można przejechać sie na karawanie!! organizuje to triada ale drogo lepiej z oferta składaną przez tunezyjczyków (o wiele taniej i to samo)
IP: 85.221.204.40
karola
Gość
asiu ja za 2 tygodnie wybieram sie do residence el kantaoui ;] co mozesz mi jeszcze o tym hotelu powiedziec?? czy przy basenie lezaki sa platne?? jak czystosc w pokojach...chodzi mi glownie o robaki ;/ i jak wyglada wypozyczenie sejfu?? ;]
IP: 83.31.74.42
asia
Gość
zazdrosze:):) ja chce jeszcze raz!! może na koniec sierpnia sie tam jeszcze wybiorę, a jak nie to na 100% za rok tam bede:P:P
hotel skromny ale czysty!! obsługa bardzo miła! na basenie lezaki są za darmo tylko za materac na leżak trzeba zapłacić (0,5D=1zł) ale jeśli nie chcesz nie musisz brać leżaka!! na plaży leżaki są płatne (leżak + materac 2D). w pokoju na moje było czysto robaków żadnych nie widziałam ale ja w pokoju tylko spałam wiec nawet nie zawracałam sobie głowy jakimiś robakam! sejf jest i polecam go wypozyczyc bo nigdy nic nie wiadomo lepiej mieć zabezpieczone pieniądze i dokumenty niz póxniej płakać ze coś zostało skradzione! za sejf daje sie 20dinarów kaucji i za każdy dzień 1dinar!! po oddaniu sejfu oddaja 20 dinarów wychodzi 7dinarów na tydzien za sejf!!!
troszke pogmatwałam tą wypowiedz ale mam nadzieje ze zrozumiesz:*
IP: 85.221.204.40
karola
Gość
a ja juz sie nie moge doczekac ;] ale za ten sejf to dajemy kazdego dnia po 1 dinarze czy mozna odrazu dac te 27 dinarow?? fajnie ze chociaz lezaki sa darmo ... poloze sobie na nim recznik i bedzie oki :D a moze masz jakies miejsca godne poleceniu??
IP: 83.31.74.42
karola
Gość
aha i jeszcze jedno...ile mialas ze soba pieniazkow w przeliczeniu na zlotowki?? ja mam zamiar zabrac 1000zl wystarczy zeby sie wyszalec?? lepiej zamienic na euro czy na dolary?? sorki za tyle pytan ale jestem pelna emocji :D
IP: 83.31.74.42
asia
Gość
odrazu można a nawet trzeba zapłacić 27dinarów!! ja bym poleciła wyprawe statkiem która organizuje miły pan na basenie!! zależy jak mocno chcesz się wyszaleć i zalezy ile osób jedzie z toba!! ja miałam 3000zł na 4osoby na 2tygodnie!! i wystarczyło:P:P
IP: 85.221.204.40
BARTEZ
Gość
WYBIERAM SIE 28.08 DO TEGO HOTELU CO w POSCIE. MAM PROSBE JAK KTOS BYL W TYM HOTELU W TYM ROKU TO PROSZE O RECENZJE. SPORO TU CZYTALEM I TYLE OPINII CO I LUDZI NA FORUM :). W SENSIE JAK TO JEST Z TYM PODZIAŁEM NA HOTEL JEDEN AQUA DRUGI JAKIS STARY HOTEL BEZ WIDOKU NA BASEN.JAK JEST Z TYM PODZIAŁEM - SWIADCZY DATA ZAPISU NA WCZASY ?? JAK MIALBY KTOS FOTKI AKTUALNE Z HOTELU, POKOJI W HOTELU, MORZA, CZY TEZ OKOLICY HOTELU TO BARDZO PROSZE O WYSŁANIE NA maila bwm78@wp.pl z góry dzieki .
IP: 83.12.193.14
Lidka
Gość
Ja wybieram sie tam 14sierpnia-28 sierpnia, z Poznania
Też jestem ciekawa jak wyglada życie nocne, kiedy te meduzy parzą ;P... bo mnie troche przestraszyliście nimi, no i jak wyglada sprawa z napiwkami w hotelu? Slyszalam,ze by dostac dobry pokoj, warto włożyc kilka dolców w paszport...

moj nr gg 6588836
IP: 83.20.46.72
julka83
Gość
Wybieram się z chłopakiem do Tunezji to Port El Kantenoui 07.08 z Triadą na tydzień. Mam przeogromną prośbę może ktoś wie ile złotówek mam wymienić na dolary?? Wykupiliśmy wersję HB. Przeznaczyłam 600zł. Nie będzie mało? planujemy rejs statkiem i trochę szaleństwa. Proszę o pomoc
IP: 88.156.96.20
asia
Gość
ja bym wzieła 1000zł jesli chcecie szalec:P:P bo jedzenie na stołówkach jest naprawde monotonne:D i moze nie wszystkim smakować
IP: 85.221.204.40
karola
Gość
ja tez na tydzien jade z chlopakiem i planuje zabrac 1000zl na osobe... ja myslicie lepiej jest wymienic na dolary czy na euro-co wyglada lepiej wzgledem dinara??
IP: 83.31.94.116
Michał
Gość
Jak liczyłem co się bardziej opłaci, to wyszło mi tyle samo TND za Euro i dolary zakupione za tę samą kwotę w złotówkach ;) Kurs tych walut do TND jest na stronie centralnego banku Tunezji, jakby ktoś był zainteresowany.
IP: 89.76.205.115
Bartek
Gość
Ja wczoraj właśnie wróciłem z Tunezji i spędziłem dwa tygodnie w tym hotelu. Jeśli chodzi o hotel jest podzielony na dwa jeden ze stołówką przy ruchliwej ulicy a drugi z bardzo ładnym basenem troche oddalony. Ja byłem zakwaterowany w części ze stołówką, pokoje były sumiennie sprzątane przez bardzo miłe Panie sprzątaczki, dokładnie sprzątające pokój, fajnie układały pościel, dinara zostawiliśmy 3razy na 2tygodniowy pobyt. Pare razy zostawiłem w pokoju kamere cyfrową i telefon kom i nic nie zginęło - chociaż wykupiłem sejf (2DT doba +20DT kaucji). Klima działała ale słabiutko więc trzeba było zamykać balkon i zasłaniac okna wtedy po powrocie do pokoju nie czuło się upału. Personel hotelowy sympatyczny. Niestety jedzenie niezbyt mi odpowiadało. Bardzo monotonne.Przez 14 dni na sniadanie i kolacje jajka, do tego zimne mięso (albo bardzo twarde albo olbrzymia kość oblepiona kawałkami mięsa) większość potraw albo nie przyprawiona albo przyprawiona na bardzo ostro (napoje do obiado-kolacji płatne). jako deser codziennie arbuz. no i brakowało sztućców czasem trzeba było poczekać kilka min zanim kelnerzy przyniosą nowe (nie wiem czemu cześciej brakowało noży). Co do śniadań to już lepiej bo była zupa mleczna, jakiś kleik z cynamonem, jajka oczywiście czasem jakiś twarożek albo kawałek miesa - jakaś mielonka.
Polecam wycieczke na Sahare (kupując w Triadzie wyszła 201DT na osobe) z świetną Pania Przewodnik Pauliną która genialnie opowiadała różne ciekawostki.
W razie pytań chętnie odpowiem
Generalnie jak dla mnie hotel za te pieniądze jest ok
IP: 78.8.117.64
agurinka
Gość
Bartek napisał
Ja wczoraj właśnie wróciłem z Tunezji i spędziłem dwa tygodnie w tym hotelu. Jeśli chodzi o hotel jest podzielony na dwa jeden ze stołówką przy ruchliwej ulicy a drugi z bardzo ładnym basenem troche oddalony. Ja byłem zakwaterowany w części ze stołówką, pokoje były sumiennie sprzątane przez bardzo miłe Panie sprzątaczki, dokładnie sprzątające pokój, fajnie układały pościel, dinara zostawiliśmy 3razy na 2tygodniowy pobyt. Pare razy zostawiłem w pokoju kamere cyfrową i telefon kom i nic nie zginęło - chociaż wykupiłem sejf (2DT doba +20DT kaucji). Klima działała ale słabiutko więc trzeba było zamykać balkon i zasłaniac okna wtedy po powrocie do pokoju nie czuło się upału. Personel hotelowy sympatyczny. Niestety jedzenie niezbyt mi odpowiadało. Bardzo monotonne.Przez 14 dni na sniadanie i kolacje jajka, do tego zimne mięso (albo bardzo twarde albo olbrzymia kość oblepiona kawałkami mięsa) większość potraw albo nie przyprawiona albo przyprawiona na bardzo ostro (napoje do obiado-kolacji płatne). jako deser codziennie arbuz. no i brakowało sztućców czasem trzeba było poczekać kilka min zanim kelnerzy przyniosą nowe (nie wiem czemu cześciej brakowało noży). Co do śniadań to już lepiej bo była zupa mleczna, jakiś kleik z cynamonem, jajka oczywiście czasem jakiś twarożek albo kawałek miesa - jakaś mielonka.
Polecam wycieczke na Sahare (kupując w Triadzie wyszła 201DT na osobe) z świetną Pania Przewodnik Pauliną która genialnie opowiadała różne ciekawostki.
W razie pytań chętnie odpowiem
Generalnie jak dla mnie hotel za te pieniądze jest ok
IP: 83.2.24.2
agurinka
Gość
Jestem bardzo szczęśliwa, że wypowiedziałeś się pozytywnie o tym heteliku. jadę tam 28.08-11.09. Mam pytanie odnośnie tej wycieczki na Saharę, a konkretnie jej ceny: 201 DT ile to jest przeliczając na dolary? pozdrawiam bardzo serdecznie i dziękuję z góry za odpowiedź. :D
IP: 83.2.24.2
Karolcia88
Gość
A czy ktos moze wie w jakich godzinach sa wyloty na sierpien z Triady do Tunezji?
IP: 82.139.146.65
Kasia
Gość
Karolcia88 to zależy z jakiego miasta lecisz ja z Łodzi mam o godz 15;55 na stronie triady masz tabele lotu to sprawdz na dane miasto
IP: 77.115.192.117
Karolcia88
Gość
no dzieki juz widze ze pojawily sie wyloty. Ja lece z Wawy ;-) juz nie moge sie doczekac
IP: 82.139.146.65
Bartek
Gość
Agurinka jeśli oczekujesz niewiadomo czego od tego hotelu to na pewno się zawiedziesz jeśli jednak podchodzisz do tego że masz wygodnie się przenocować (czyli musi być w miarę czysto i przyjemnie w pokoju) to myśle że będzie ok, ja mieszkałem jak już wspomniałem w tej części hotelu gdzie jest stołówka, dokładnie na pierwszym piętrze i żadnych mrówek ani karaluchów nie zaobserwowałem. widomo nie jest to hotel ***** żeby były super luksusy jednak i tak większość czasu spędza się poza hotelem więc na prawde nie jest tak źle. Po prostu ja przypuszczam że niektórzy pojechali tam z nastawieniem że to ma być nie wiadomo jak cudowny hotel i oh i ah ale za te pieniądze naprawde nie można spodziewać się niewiadomo jakiego luksusu, ja nad Polski morzem nie jednokrotnie mieszkałem w duuuużo gorszych warunkach

co do waluty to płacono za 1$ - 1,52DT czyli to wychodzi 1DT to ok 1,84zł
np za 1L Coli, Fanty itp płacisz 1DT
za Shoarme 3,5-4,5DT
więc na prawde jest tanio

co do wycieczki na Sahare to sama wycieczka dwu dniowa kosztuje 145DT + 35DT (wycieczka Jeepami - 4godz po Saharze REWELACJA!!) + 6DT zwiedzanie Oazy + 12DT jazda na wielbłądach
w koszt samej wycieczki wchodzą przewóz autokarem, obiad pierwszego dnia, hotel w hotelu kolacja i rano śniadanie, obiad drugiego dnia i wejście na El Jam - 3 co do wielkości koloseum na świecie - w między czasie są też postoje w ciekawych miejscach no i jeśli traficie na p. Pauline jako przewodnika gwarantuje dużo ciekawostek

co do wylotu ja leciałem z Łodzi i wylot miałem o 15:55 - 13:55 zbiórka, a powrót wylot z Monastiru 12:00 (ja miałem 1godz 20min opóźnienia bo ktoś się spoźnił 40 min na samolot :evil: ) zbiórka przed hotelem o 9:20

jeśli chodzi o plaźe to na hoteleowej leżak z materacem i parasolem kosztuje 5DT na dzień za osobę - polecam plaże Sindbada tam płaciłem 2DT, kręci się po plaźy Edi w koszulce Polski i oferuje wycieczki od niego można spokojnie kupować wszytsko w 100% zorganizowane
odradzam za to kupowania wycieczek od gości które oferują je w hotelu, ja drugiego dnia kupiłem u nich statek za 25DT za osobe (promocja z 35DT ;) ) miały być to wszystkie koszta jakie poniose, na pokładzie jedzenie za darmo, Cola Fanta Sprite też za free (wszystko było na fotkach w jego albumie)...co się okazało musiałem zapłacić za taxi w dwie strony do Sousse (5dt w jedną stronę), na pokład napakowali pełno ludzi, nie było gdzie siedzieć, najpierw rozdali wszystkim kubeczki i nalali po kubku wody niegazowanej, później sprzedawali piwo, podali jedzenie - dwie małe rybki i troche sałatki (ok nawet smaczne) i nalewali w kubki kole - niestety mizerna podróba nie przypominała tej ze zdjęć, Fanty ani Sprite'a nie widziałem... w między czasie były różne atrakcje mające na celu uratować tą łódkę...

na koniec może polece jeszcze jeden bar w którym mają najtansze piwo (2DT) świetnych kelnerów i przystawki gratis (popcorn, oliwki, ogórek, czasem bub) miło jest tam usiąść sobie wieczorkiem i po upalnym dniu napić się zimnego piwka albo winka (8-10DT) a jak zostawicie kelnerowi 1DT napiwku to następnym razem będzie bardzie o Was dbał ;) jak dam dojść?na rądzie przy hotelu w prawo, na kolejnym w lewo i po lewej stronie jakieś 100-150m będzie ta restauracja

uff, jak ktoś ma jeszcze pytania to pytajcie

zazdroszcze tym co tam jadą bo s chęcia bym tam wrócił! pozdrawiam i udanego wypoczynku
IP: 78.8.117.123
Kami
Gość
czyli bartek ile Cie wyszla ta wycieczka?? na sahare w dolarach??
IP: 85.89.183.222

Strona: « < ... 5 6 7 8 9 10 11 12 13 ... > »

Forum turystyczne » Tunezja » Hotel Kantaoui Holidays w Tunezji

Na skróty: Bułgaria, Chorwacja, Egipt, Grecja, Hiszpania, Maroko, Polska, Tunezja, Turcja, Włochy, W. Kanaryjskie


Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. OK, zamknij