» Szukaj na forum » Rejestruj » Zaloguj

Forum turystyczne » Turcja » hotel sea sight - Alanya

hotel sea sight - Alanya

Dodaj opinię Opinie o hotelu Sea Sight

Strona: « < ... 22 23 24 25 26 27 28 29 30 ... > »

Autor Treść
ewa
Gość
Radek napisał
Witam. Wybiera sie ktos 01.09.2010r do Sea Sight ja i 5 znajomych własnie wtedy wylatujemy z wawy???


ja lece razem z chłopakiem. z poznania
IP: 150.254.240.81
GFRO
Gość
Witam! Lecę do Sea Sight wraz z żoną i 7 letnim synkiem z Katowic 30 lipca na 2 tygodnie. Czy leci ktoś tam w tym terminie z dziećmi? :)
IP: 212.106.179.150
ewi
Gość
pytanie do Elka:-) co to były za krople do uszu których używaliście na zatkane uszy ?bo w aptece pani była bardzo zdziwiona takim medykamentem.
IP: 83.22.12.53
Elka
Gość
ewi... to nie były żadne krople tylko po prostu woda ... to były chwilowe działania....tzn. kolega miał przytkane ucho więc spróbowałyśmy mu jakoś pomóc - ale nie ukrywam że po powrocie do Polski nie obeszło sie bez wizyty u laryngologa, który przepisał jakies krople
IP: 77.254.139.170
waldi
Gość
ja też lece 1 wrzesnia z wrocka i 4 znajomych
IP: 78.8.48.48
kama
Gość
ile można wziąść kg bagżu głównego...ja lece w srode z poznania
IP: 94.254.165.213
ALA
Gość
My jedziemy też z Wrocka ale 21-07:-(
IP: 83.12.74.195
martasuw79
Gość
witam my lecimy 11 sierpnia na tydzień będzie nas w sumie 11 osób w tym 4 dzieciaków czy ktoś w tym terminie leci wylot z Warszawy napiszcie jak tam jest dzieciakom bo z tego co widzę atrakcji pociechom to nie ma proszę o opinię
IP: 88.220.107.247
Elka
Gość
Dla dzieciaków głównymi atrakcjami w ciągu dnia jest woda- basen lub morze- zjeżdzalnia jest czynna w określonych godz. ale częśto przedłużaja te godz. Poza tym starsze dzieciaki moga skorzystać ze stołu do ping ponga jak również rzutki do tarczy i jest taka mała mini siłownia / taki średni atlas/. Organizuja tez małe aerobiki lub gra w piłkę wodną - ale to juz bardziej dla dorosłych. Wieczorem sa animacje - o 21.00 mini disco dla maluchów a potem animacje tak z 1- 1,5h.
Dla wyjeżdżających w środku sezonu proponuję iść wczesniej na kolację i od razu rezerwować sobie stolik na zewnątrz.
IP: 77.254.157.28
anka
Gość
oo! I to jest ważne info:)
a te animacje są codziennie?
IP: 217.153.175.85
Elka
Gość
MIni disco codziennie... Animacje też część organizuja wyłącznie animatorzy Hasan (jest juz tam kilka sezonów) a czasem jakieś animacje z zewnątrz np. tzw. noc turecka - ich regionalne tańce czy przedstawienie ich uroczystości ślubnych- cos ala nasze ocepiny o północy... Raczej starają się wiele nie powtarzać zwracają uwage jacy sa goście kiedy przyjeżdżaj ai kiedy wyjeżdżają .... takż ejest spoko...
IP: 77.254.150.30
Zuzka
Gość
Ja mam takie pytanie o napoje. Czy jak idziesz na plażę, to tam też masz all? Przy basenie napijesz się czegoś? Gdzieś czytałam, że codziennie jest na pokój butelka wody ale nie wiem czy o ten hotel chodziło?
IP: 109.243.206.242
Roks
Gość
Alle napisał
Zaglądam co chwila na forum, jakoś nie zauważyłem, żeby ktoś leciał do Sea Sight na 28.07, sami Rosjanie tam będą?:> Lecimy z żonkilem na "zasłużony" wypoczynek, ale jako "źli" rodzice nie zabieramy 4-letniego synka, trochę bojąc się upałów, a trochę chcąc ... się zrelaksować:) No i apropo relaksu, co z wieczorami? Gdzie warto się udać na jakiś ciekawy wieczór? Pokazy, imprezy, kluby, dyskoteki??


Ja jadę do tego hotelu właśnie 28.07. mam nadzieję , że będzie fajnie jedzieny z mężęm , 15 letnią córką i ze znajomymi są to 2 osoby.
IP: 87.101.40.8
Roks
Gość
hej . wybieram się do hotelu sea sight 28.07. i szukam kogoś w wieku 14-17 lat ;D . Mam 15 lat więc może będzie fajnie . Zainteresowani pisac na gg 9955051. ! Pozdrawiam
IP: 87.101.40.8
Elka
Gość
Zuzka... Jak przyjedziecie do hotelu to w lodówce macie wodę chyba ze 2 butelki ale potem raczej nie dokładają. Ale pamiętajcie jak nie ma Was w pokoju to nie macie w pokoju prądu... a więc co za tym idzie lodówka jest wyłączona - a to wszystko za sprawą ciekawych chipów-kart które przykładasz do czytnika zaraz po wejściu do pokoju.
Na plaży nie masz już All...my z tym problemikiem radziliśmy sobie w ten sposób że po prostu zużytych buletek nie wyrzucaliśmy. Napełnialiśmy je potem przy dystrybutorach z sokami przy barze.
IP: 77.254.159.31
Alle
Gość
Roks napisał
Ja jadę do tego hotelu właśnie 28.07. mam nadzieję , że będzie fajnie jedzieny z mężęm , 15 letnią córką i ze znajomymi są to 2 osoby.


No to do zobaczenia:) Mam nadzieję, że będziemy się świetnie bawić:)
IP: 95.160.56.182
Fruzia
Gość
Ja wylatuje z chłopakiem z Katowic, ale 15 wrzesnia
IP: 88.199.169.115
misia
Gość
witam, właśnie wróciliśmy z SEA SIGHT. jeszcze raz dzięki za informacje Elka. ktoś pytał o cenę hamamu w hotelu - opcja podstawowa (łażnia turecka, piling, kąpiel w pianie i masaż) 15 E, jak się ładnie uśmiechniecie do szefa zwanego przez Polaków Sławkiem, dostaniecie maseczkę gratis. co do animacji - przed południem :gimnastyka, aqua-aerobic, mecz waterpolo; popołudniu znowu waterpolo i rzutki; wieczorem disco dla dzieci zakończone zazwyczaj wspólną zabawą z dorosłymi, potem wieczór turecki albo konkursy i zabawy dla dorosłych, a o 23 wypad na dyskotekę do HAVANA BEACH CLUB (z animatorami).
all inclusiv obowiązuje tylko w hotelu, ale warto zostawić butelki po napojach przywiezionych z domu - można je do woli napełniać z dystrybutorów w barze przy basenie. w mini lodówce na powitanie 1 butelka wody, uzupełnianie lodówki płatne
IP: 46.112.104.42
Dorian
Gość
Misia, czy była na pokładzie samolotu jakaś kawa?
Czy ta gimnastyka jest na powietrzu i czy jest płatna?
Ile kosztuje dojazd do Alanyi?
Ile kosztują leżaki na plaży?
IP: 46.113.61.124
anka
Gość
i ja czekam na te odpowiedzi na te pytania:)
Wylatuje już we środę:)
IP: 178.235.5.253
Barpik
Gość
Witam,

11.08 - wylatujemy w 4 osoby (średnia wieku ok. 30 lat) z Katowic - pobyt tygodniowy. Do zobaczenia!!
IP: 77.113.254.171
żonka
Gość
Hello! a jak wyglada w tym hotelu kwestia ręczników, szamponów, mydeł - czy te rzeczy są w hotelu, czy wszystko ze sobą należy zabrać?
IP: 77.113.254.171
Grażka
Gość
Grażka napisał
Ile to złotych?

Czy można za przejazd dolmuszem płacić w euro?

Czy ktos z was jechał z Alfa Star i miał wykupione dwa pokoje? My musieliśmy wykupić bo nasze dziecko ma ponad 13 lat i nie było innej opcji (drugie, młodsze jest z nami w pokoju). Czy nie było problemu z pokojem jednoosobowym?



Może ktoś akurat odpowie więc się powtarzam ;)
IP: 94.254.223.68
Grażka
Gość
żonka napisał
Hello! a jak wyglada w tym hotelu kwestia ręczników, szamponów, mydeł - czy te rzeczy są w hotelu, czy wszystko ze sobą należy zabrać?


Kosmetyki zabrać. Ręczniki są ale na plażę ich nie wolno wynosić.
IP: 94.254.223.68
misia
Gość
witam!
my lecieliśmy tureckimi liniami ONUR AIR, w samolocie były napoje i kanapki, ale odpłatnie - cen nie znam, bo nie korzystaliśmy, z Katowic to tylko 2,5 godz.
gimnastyka jest na wolnym powietrzu, przy basenie, bezpłatna. są też 2xdz mecze waterpolo.
dojazd do Alanyi i na plażę Kleopatry autobusem miejskim (te większe z napisem "city bus) kosztuje 1,25 TL (ok. 2,50zł), a dolmuszem (tylko do centrum Alanyi) 1TL. nie ma biletów, płaci się kierowcy. nie ma też rozkładu jazdy, ale co 2-3 min jedzie kolejny bus.
leżaki na plaży - 2 euro.
ręczniki w pokojach (biale) są wymieniane co 2-gi dzień, przy basenie też są ręczniki (niebieskie) gratis tak jak leżaki
IP: 109.243.164.199

Strona: « < ... 22 23 24 25 26 27 28 29 30 ... > »

Forum turystyczne » Turcja » hotel sea sight - Alanya

Na skróty: Bułgaria, Chorwacja, Egipt, Grecja, Hiszpania, Maroko, Polska, Tunezja, Turcja, Włochy, W. Kanaryjskie


Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. OK, zamknij