» Szukaj na forum » Rejestruj » Zaloguj

Forum turystyczne » Turcja » hotel sea sight - Alanya

hotel sea sight - Alanya

Dodaj opinię Opinie o hotelu Sea Sight

Strona: « < ... 23 24 25 26 27 28 29 30 31 ... > »

Autor Treść
misia
Gość
co do kosmetyków w pokojach, to są tylko 2 małe mydełka i 2 miniaturowe butelki szamponu, więc lepiej wziąć z domu, chociaż i w Obagol i w Alanyi można bez problemu kupić wszelkie potrzebne rzeczy.
IP: 109.243.164.199
gat
Gość
Czy ktoś leciał Sky Airlines?
IP: 109.243.107.199
ewi
Gość
Misia, a jak kształtują sie ceny w alanya (piwko, kebab itp) :)
IP: 150.254.240.81
ewi
Gość
aa i jeszcze jedno, jaki nr ma plażą hotelowa?? Bo kiedyś gdzieś czytałam, że na plaży chyba nr 14 są bezpłatne leżaki
IP: 150.254.240.81
misia
Gość
plaża, "przypisana" gościom SEA SIGHT ma numer 13, ale można korzystać z każdej innej - w Turcji wszystkie plaże oficjalnie są publiczne. my opalaliśmy się w różnych miejscach.
ceny w barach i restauracjach różne. wszędzie króluje turecki EFES, słabszy niż nasze piwa i pozbawiony charakterystycznej goryczki, ale w restauracjach mają też europejskie browce.
IP: 188.33.177.66
karol
Gość
Ogólnie hotel jest bardzo fajny. Dobrze umiejscowiony z widokiem na morze.
Obsługa PORAŻKA !! Stoją nad tobą i czekają by zabrac talerz/szklanke. Nie mozna sie ruszyc z miejsca bo zaraz zabieraja. Animacje 5/10. Prawdziwa zabawa zaczyna sie o 21 i konczy sie o 23. Basen bardzo czysty cieplutka woda. Sa bramki do waterpolo oraz pilka.
Jedzenie codziennie to samo, do lotniska mamy 140 km. Jesli chcelibyscie Panstwo zamawiac wycieczki fakulkatywne to na przeciwko hotelu w lewo 50-70m. TYLKO TAM !!
Bo REGESTA TOUR biuro ktore jest na przeciwko hotelu porazka ..
Wywiezli nas na basen na 6 godzin. I zapomieli odebrac. :roll:
Dobrym rozwiazaniem jest Snack Bar kolo basenu. Pyszne przekaski.
Codziennie sa wyjazdy na rozne dyskoteki wraz z animatorami.
W poniedzialki jest wielki bazar gdzie za 30 euro mozna kupic 15 koszulek.
Pieniadze mozna wymienic w hotelowej recepcji nie pobieraja prowozji.
Idzie sie dogadac po polsku ;]
IP: 79.185.8.238
husky10
Gość
A możecie mi udzielić informacji czy w hotelu jest wi-fi ? :)
IP: 79.186.137.203
misia
Gość
co do obsługi, to owszem szybko zbierają brudne talerze i sztućce, ale nie zauważyłam, żeby nad kimś stali, a poza tym przy półmiskach z potrawami zawsze stoją czyste - można do woli korzystać
przekąski ze snack baru przy basenie faktycznie smaczne, ale bar czynny tylko godzinę przed południem (zazwyczaj frytki) i godzinę po południu (mini-pizza, ciasteczka, itp)
o wypadach do dyskoteki już pisałam - codziennie, ale tylko do jednej HAVANA BEACH CLUB (animatorzy noszą nawet t-shirty z reklamą klubu)
pieniądze wymienialiśmy w kantorze w Alanyi - przelicznik korzystniejszy nie tylko od hotelu, ale nawet od kantorów w Oba
biuro REGESTA TOUR to faktycznie porażka, my zwiedzaliśmy z JOLCIA&ADAM'S TOUR
IP: 109.243.28.144
misia
Gość
jeśli chodzi o wi-fi, to sorki, ale nie wiem - nie korzystaliśmy
IP: 109.243.28.144
ewi
Gość
ile wiza teraz kosztuje?
IP: 83.5.96.122
husky10
Gość
ewi napisał
ile wiza teraz kosztuje?


15 euro lub 20 dolarów :)
IP: 79.186.155.248
k 2
Gość
My wylatujemy 18.08 z K-c grupa 9 osób jest też młodzież w-16- 18 lat
IP: 212.244.241.20
iwan
Gość
a jak to jest z ubiorem jeśli chodzi o kolacje ,czy faceci muszą mieć koniecznie długie spodnie?
IP: 83.5.94.87
misia
Gość
odnośnie stroju na kolację, to nie wszyscy panowie zakładali długie spodnie (chociaż to hotel 4* i nie ma mowy, żeby wejść do restauracji, zwłaszcza wporze kolacji, w rozpiętej koszuli lub, nie daj Boże, bez niej), jednak ogólnie wieczorem było bardziej elegancko. na pewno sam zauważysz, że dotyczy to również obsługi (włącznie z barmanami przy basenie). przy nakryciach były nawet białe serwetki :)
swobodniejsze stroje są dopuszczalne w części restauracji na zewnątrz. w wewnętrznej części restauracji obowiązuje zakaz palenia
IP: 188.33.165.128
Alle
Gość
A ja mam jeszcze inne pytanie. Chodzi o sejf i rzeczy wartościowe ... Rozumiem że pieniążki lepiej w sejfie trzymać, a co z przedmiotami takimi jak aparaty cy laptopy?
IP: 95.160.56.182
misia,
Gość
w pokojach są sejfy na kluczyk (w szafie, małe, dodatkowo płatne), ale my nie korzystaliśmy. część pieniążków mieliśmy przy sobie, a resztę trzymaliśmy w bagażu. nic nam nie zginęło, chociaż mój (dość cenny :) ) zegarek leżał na toaletce, a komórka i aparat na półce w szafie. nie słyszałam też, żeby inni goście zgłaszali skargi na nieuczciwość obsługi. laptopa ze sobą nie mieliśmy, zresztą i tak w sejfie by się nie zmieścił.
ale uwaga - jeżeli zostawicie jakieś pieniądze na łóżku to pokojówka potraktuje je jako napiwek ;) , niczego innego nie ruszy
IP: 80.239.242.95
Użytkownik
Posty: 13
misia, napisał
w pokojach są sejfy na kluczyk ...


A znasz może cenę wynajęcia czy może raczej korzystania z sejfu ?
IP: 79.186.140.253
Domin
Gość
iza napisał
Hej a leci ktoś 18.08??my lecimy z Gdańska na tydzień:)

Siemka. My lecimy 18.08 ale na 2 tyg i z Wawy. Ja 30l i jeszcze niedoszła ale już w Turcji żona 26l :)
IP: 77.237.7.153
misia
Gość
niestety, nie znam kosztów korzystania z sejfu - jak już pisałam, nie korzystaliśmy z niego, bo nie było takiej potrzeby :)
IP: 109.243.192.51
Użytkownik
Posty: 13
misia napisał
niestety, nie znam kosztów korzystania z sejfu - jak już pisałam, nie korzystaliśmy z niego, bo nie było takiej potrzeby :)


Bardzo dziekuję za wszelkie informacje zarówno dotyczące hotelu jak i samej Alanyi gdyz wylatuję 15.09.2010r z Gdańska :) pozdrawiam 8)
IP: 79.186.131.183
k-2
Gość
my lecimy 18.08 na 1 tydzień ale z Katowic
IP: 212.244.241.20
Domin
Gość
k-2 napisał
my lecimy 18.08 na 1 tydzień ale z Katowic

może byśmy się zgadali przed wyjazdem. Moje gg: 2536194
IP: 77.237.7.153
iga
Gość
czy są w pokojach suszarki do włosów ?i czy są coś warte?
IP: 83.22.36.232
misia
Gość
do husky10 - dzięki za pozdrowienia i życzę pobytu w SEA SIGHT równie udanego jak nasz, pozdrawiam :)

iga, chyba niezbyt uważnie czytałaś opis hotelu i pokoi ;) ,w pokojach są suszarki, z solidnym nadmuchem, tylko przycisk trzeba cały czas trzymać (w większości hoteli są takie same)
IP: 94.254.251.143
Barpik
Gość
Doradźcie proszę w kwestii waluty - czy zabierać zarówno euro i dolary, czy samo euro wystarczy (czy któryś przelicznik jest wyraźniej korzystniejszy itp.)? A i jeszcze w kwestii ubezpieczenia - lecimy z Alfa Star - czy w razie jakiejś choroby itp. to ich ubezpieczenie jest wystarczające, żeby nie zbankrutować lecząc np. gardło :) czy wykupujecie jakieś dodatkowe polisy KL / NW itp.?
IP: 77.115.114.215

Strona: « < ... 23 24 25 26 27 28 29 30 31 ... > »

Forum turystyczne » Turcja » hotel sea sight - Alanya

Na skróty: Bułgaria, Chorwacja, Egipt, Grecja, Hiszpania, Maroko, Polska, Tunezja, Turcja, Włochy, W. Kanaryjskie


Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. OK, zamknij