» Szukaj na forum » Rejestruj » Zaloguj

Forum turystyczne » Grecja » Hotel Mouses Leptokaria Grecja

Hotel Mouses Leptokaria Grecja

Dodaj opinię Opinie o hotelu Mouses

Strona: « < 1 2 3 4 >

Autor Treść
Damian
Gość
Jakub a daj gg
IP: 82.146.247.48
Damian
Gość
Ja też ten termin tylko że Bydgoszcz ale to nie problem
IP: 82.146.247.48
Damian
Gość
Albo napisz na gg:5849780
IP: 82.146.247.48
Damian
Gość
Ale zaglądasz :D
IP: 82.146.247.48
sisti
Gość
damian, matko jedyna, nie stresuj sie tak ;p
IP: 83.11.20.26
gość
Gość
Bardzo ładna miejscowość. Z hotelu wszędzie jest blisko. Alkohol sprzedają nieletnim. :) :mrgreen: można go kupić w markecie, albo w sklepach: monopolowym koło tunelu, oraz koljenym monopolowym po tej samej str. co market tylko bliżej plaży. Do sklepów jest bardzo blisko, we wtorki organizowany jest tam targ na którym można zaopatrzyć szafę w tanie podróbki :)
Jedzenie koszmarne :P
Dla porównania dużo bardziej mi się podobało w Grecji niż w Bułgarii.
Wycieczki godne polecenia: rejs statkiem, noc grecka i ateny
Opis hotelu zgadza się z poprzednimi wypowiedziami. Polecam imprezy na balkonach ! :)
(blondynki uwaga na Greków są bardzo natarczywi szczególnie w klubach )
miłej zabawy !
IP: 212.122.214.201
Maaaaaciek
Gość
Ja tam bylem na zielonej budzie xDD
faaajnie było :D Jedzenie zjadliwe...lunch <bleeee>
;|Ale pozatym to oki ;D
Blisko plaży i wgl ;]
IP: 77.254.206.156
Maaaaaciek
Gość
Gość napisał
Ja tam jadę na wycieczke do grecji (zielona szkoła) mam nadzieje, że nie będą zmiksowane warzywka xD

No hej wróciłam. Pokój no nie spodobał mi się.. Szczególnie, że papieru toaletowego spuszczać nie można tylko do kosza wyrzucać. Z łazienki śmierdziało, że szok! A była naprzeciwko łóżek. Telewizor miał polskie kanały. Troche nudne ale ok.. Mówili, że klimatyzacja płatna. Akurat! To wszystko to już zapłacone jest tylko oni chcieli, żeby im coś zostało.. Jedzenie obrzydliwe! Ziemniaki jakieś fuu całe w oleju i jakiejś przyprawie to miały być chyba frytki ale im nie wychodzą... do tego groszek w śmietanie i jakaś wołowina. Po każdym ich obiedzie byłam głodna. Suchy prowiant kanapki i 7days woda+jabłko. Od tego czasu nie jem 7 daysów... Prawie codziennie! Ochyda! Gdy kupili prawdziwe frytki wszyscy byli na obiedzie. Powiem pyszne było. Frytki jakaś słodka surówka i jakieś mięso. Wszyscy się modlili aby było to też następnego dnia. Niestety nie. To prawda, że zupy robią z resztek. Już w pierwszy dzień dostaliśmy typową zupkę po poprzednich gościach. Kolejnego dnia ziemniaczki wołowinka i nie pamietam co. Jeszcze kolejnego ryż kurczak i słodka surówkaa. Następnego dnia wszystko było w zupie! Naprawde to obrzydliwe! Wszystkim to uświadamiałam i prawie każdy oddał. Hotelu raczej nie polecam.. Drzwi się mojej koleżance zepsuły bały się, że będą płacić 150 Euro ale kierowca autobusu naprawił! Tragedia.. Nie polecam jedyny plus to to, że do plaży blisko!
Chyba byliśmy razem xDD
Masz gg ???
IP: 77.254.206.156
Carix
Gość
8381322
IP: 83.11.252.211
Klaudusia.;*)
Gość
Hej wlasnie zastanawiam sie czy jechac do tego hotelu bo bylam rok temu w bulgarii w zlotych piaskach w dianie...i nie wiem czy tak samo jest lajtowo w grecjii..moze mi ktos powiedziec..?
IP: 188.33.120.229
claudusia1997
Gość
elo.ja jade dopiero w wakacje 26.06-07.07.2010r.
i powiem wam szczeże że przerażają mnie wasze opinie.ale staram sie myślec ze nawet jak tak bedzie.to trudno ale bede w Grecji i coś zobacze.ja jade z przyjaciółkami.ale teraz mam dylemat czy sie nie wycofać.
jedzenie aż takei złe.?
ja wiem ze do tego hotelu dużo osób jeździ.
była tam moja koleżanka i mówiła ze nie było aż tak źle.
no żarcie faktycznie okropne.ale po zatym wpożątku.ale czasami nawet dobre.
IP: 88.156.27.167
claudusia1997
Gość
a i alkohol.jestem imprezowiczką i z psiapsiułami lubimy imprezy.
interesuje mnie gdzie w Grcji mozna zakupić ;] alkohol.
a i jak pokoje.?
wystrój i wgl. aż tak źle.i które pokoje są najlepsze i najładniejsze.;D
IP: 88.156.27.167
claudusia1997
Gość
a pozatym mam 13 lat sprzedadzą mi alkohol.?;D
IP: 88.156.27.167
Kisiel
Gość
Ja jade w wakacje na obóz do tego hotelu w terminie 4.08-16.08.2010. To żarcie mnie troche dołuje, ale to nie jest największy jak widać problem, czy obsługa hotelu jest aż tak niemiła:"oskarżają o kradzież, przeganiają z balkonów"? Jak ktoś, kto będzie jechał w tym terminie się znajdzie to może napisać gg:1225635
IP: 78.8.80.208
Gusiekx3
Gość
Jedzie ktoś 4.08-16.08.2010 . ?
Jak coś to można napisać na gg : 2231796
IP: 78.8.87.239
Gusiekx3
Gość
Chodziło mi o to czy ktoś jeszcze jedzie 4.08-16.08.2010 .
Bo Kisiel'a znam. ;]
IP: 78.9.74.151
wiśnia92
Gość
moja koleżanka była dwa lata temu i była mega zadowolona ; )
jedzie ktos w terminie 27.07-08.08/2010 z ok tours?
IP: 79.186.181.12
dupad
Gość
Hej.Co z klubami? Dużo ich ?xD
IP: 213.238.127.195
stefan
Gość
to jak jechać czy nie? jedzenie na pewno nie było takie złe
IP: 178.37.250.139
Karola.
Gość
jedzie ktos moze z ok-tours w terminie 03.07. - 15.07.2010? ;)
IP: 83.143.165.19
weroni$
Gość
hej wisnia92:) ja tez jade walsnie 27.08 do 08.08/2010. z jakiego miasta jedziesz?! moja przyjaciolka byla 2 lata temu i tez mega zadowolona!!;)
IP: 82.30.238.115
Lucy
Gość
jedzie ktoś z ok tours 19-31 lipca?
IP: 77.115.51.89
kowal
Gość
ja jedemy a co chcesz ??
IP: 77.254.9.154
nnre
Gość
+ i -:

PLUSY:
- przemily wlasciciel, na kolacjach chodzil i mowil ze jak ktos chce to moze brac dokladek ile tylko zechce, bez problemu dal mi haslo do jego sieci WiFi, nawet do metaxy nam przepoje przyniosl, naprawde super czlowiek. Raz jak na znajomych jakas Francuska wezwala na znajomych policje, bo o 4 rano spiewali na balkonie, i byl dym z ta policja, to wlasciciel przyszedl i zalatwil sprawe ze nie bylo zadnych problemow, nie robil im zadnych wyrzutow, itp.
- jedzenie bardzo smaczne (faszerowane papryki, rybka swieza, duszona wieprzowina, itp.) z 1 w
IP: 94.68.35.41
nnre
Gość
+ i -:

PLUSY:
- przemily wlasciciel, na kolacjach chodzil i mowil ze jak ktos chce to moze brac dokladek ile tylko zechce, bez problemu dal mi haslo do jego sieci WiFi, nawet do metaxy nam przepoje przyniosl, naprawde super czlowiek. Raz jak jakas Francuska wezwala na znajomych policje, bo o 4 rano spiewali na balkonie, i byl dym z ta policja, to wlasciciel przyszedl i zalatwil sprawe ze nie bylo zadnych problemow, nie robil im zadnych wyrzutow, itp.
- jedzenie bardzo smaczne (faszerowane papryki, rybka swieza, duszona wieprzowina, itp.) z 1 wyjatkiem (kurczak z ryzem i suowka z kiszonej kapusty - kapuste kisza chyba na wodzie morskiej bo byla masakra slona, a ryz tez jakis gorzki i niezjadliwy; do tego tez nie sola ziemniakow).
- posiada zamykany basen i na zyczenie mozna tam siedziec ile sie chce i nikt nam nie wejdzie,
- w pokoju dobra klima, duze (jak na hotel) lodowki, balkonik z siedzeniami i stolem, wygodne lozka, pojemna szafa, swiatlo dobrze przemyslane - mozna gasic nie wychodzac z lozka.
- na dole hall, gdzie mozna posiedziec sobie cala grupa i pogadac.
- winda - mozna np na pietro wwiesc sobie ciezkie bagaze.

MINUSY:
- hotel sklada sie z 3 czesci. W tej w ktorej ja bylem, jesli chodzi o estetyke, to pokoje naprawde dno. Sa dostosowane do koloni i obozow. Kolorystyka bialo niebieska, farba olejna, nie ma wydzielonej kabiny prysznicowej, lozka pietrowe i meble jak dla dzieci, ogolnie malo miejsca i jakos tak prosto i bez gustu, chociaz funkcjonalnie.
- czasami w jadalni nie chodzila klima i nie dalo sie jesc, ale jak sie zwrocilo uwage, to wlaczal klime, wiec to w sumie nie do konca minus, po prostu nieuwaga wlasciciela.

Ogolnie powiem tak, jak sie ma 8 - 14 lat i na kolonie, albo 15 - 25 na obozy, to bardzo polecam. Pelen luz i jak nie chodzi o estetyke, tylko o zabawe i zajebke, to jest naprawde ok. Starsi tez moga sie wybrac jak chca miec tanie miejsce gdzie beda tylko spac (i to nie zawsze) i na reszte nie zwracaja uwagi. Jedzenie jest ogolnie bardzo dobre i w duzej ilosci, nie rozumie wypowiedzi wczesniejszych. Jesli z kolacji zostalo np 20 sztuk nadmiaru golabkow, to co trzeba je wyrzucic na smieci, bo nie mozna ich uzyc do zrobienia zupy??? Przeciez z resztek tej zupy nie robia (widzialem jak resztki zawsze trafiaja do smietnika w kuchni), tylko z normalnego nie ruszanego posilku.

Do tego co z tego ze w kiblu papieru spuszczac nie mozna? W CALEJ GRECJI TAK JEST!!! Skiatos, Ateny, Saloniki - nigdzie nie mozna spuszczac papieru w kiblu!!!! Jak sie komus nie podoba to niech tam nie przyjezdza, po prostu taki system kanalizacjyjny, ktorego Grece przez ekonomie, lub lenistwo? nie zmieniaja.
IP: 94.68.35.41

Strona: « < 1 2 3 4 >

Forum turystyczne » Grecja » Hotel Mouses Leptokaria Grecja

Na skróty: Bułgaria, Chorwacja, Egipt, Grecja, Hiszpania, Maroko, Polska, Tunezja, Turcja, Włochy, W. Kanaryjskie


Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. OK, zamknij