» Szukaj na forum » Rejestruj » Zaloguj

Forum turystyczne » Grecja » Hotel Mouses Leptokaria Grecja

Hotel Mouses Leptokaria Grecja

Dodaj opinię Opinie o hotelu Mouses

Strona: « < 1 2 3 4

Autor Treść
Martuś
Gość
Karola. napisał
jedzie ktos moze z ok-tours w terminie 03.07. - 15.07.2010? ;)

Ja jade ;D
IP: 91.145.134.45
Bedi
Gość
A jedzie ktoś w terminie 04/08-16/08...?
piszcie na gadu: 1018839 ... ;-)
IP: 217.96.58.2
Bedi
Gość
sorry, jednak termin: 27/07-08/08...
jak coś, to piszcie na gadu: 1018839
IP: 217.96.58.2
malajka
Gość
byłam w leptokari 14-25.07.2010 w hotelu mouses. moze dla młodzieży to frajda spędzać czas non-stop na plaży dla mnie to miejsce dobre dla emerytów, brak rozrywek, monotonia, brakuje otwartych basenów i muzyki, dyskotek czy dancingów. W hotelu a raczej pensjonacie Mouses bardzo marne jedzenie, ciągle takie same, nie podali nawet greckiej sałatki tylko buraki na zimno albo ogórki konserwowe, ryż,makaron i mięcho, do obrzydzenia, stołówka bez klimatyzacji, w holu tez nie ma klimatyzacji, w pokojach mozna a nawet trzeba wykupić bo inaczej jest jak w saunie (4 e/doba). Jedna wielka grecka porażka.
IP: 93.105.62.210
kaj-man
Gość
nie polecajcie tego hotelu zupki z wczorajszego co pozostalo nie chce sie pisac ci co byli wiedza OK
!!!!!!!!!!! ZMIEN HOTEL bo padnie ci grecja.a jest piekna :(
IP: 94.68.7.96
maly0700
Gość
Ja możliwe ze pojade z biurem "Lech - Maly Podróżnik" w wakacje 2011r tam i nie wiem czy tam sie oplaca jechac...? Jak ceny i jak woda?
IP: 83.4.162.237
maly0700
Gość
Ja jade najprawdopodobniej jade w 2011r i mozliwe ze do tamtego hotelu...jakie tam ceny i morze?
IP: 83.4.162.237
leptolepto
Gość
kaj-man napisał
nie polecajcie tego hotelu zupki z wczorajszego co pozostalo nie chce sie pisac ci co byli wiedza OK
!!!!!!!!!!! ZMIEN HOTEL bo padnie ci grecja.a jest piekna :(



Hahaha , dokładnie . Chyba nigdy na lunch nie zjadłam nic więcej niż kromkę suchego chleba + woda . Lunche paskudne , jedzenie nie za dobre . Pokój jak w jakimś więzeniu . Na dodatek, ja miałam pokój na dole, bez okien . Okolica dość nudna, ale sympatyczna . Byliśmy na jednej małej dyskotece , ale straszne nudy były . Haha, no i łazienki też dość ciekawe : wąż prysznica + dziura na odpływ, małe lustereczko , umywalka i kibelek , do którego nie można papieru wrzucać . xd Z hotelu nie jestem zadowolona , ale mimo wszystko nie był aż taki zły . Największe plusy to klimatyzacja na dole i lodówka w każdym pokoju . Osobiście trafiłam na świetne towarzystwo , dzięki czemu spędziłam cudowne wakacje . Chociaż swojej reakcji , gdy zobaczyłam hotel nie zapomnę :usiadłam na łóżku i nie wiedziałam czy się śmiać czy płakać . Haha , udanych wakacji życzę , ale hotelu nie musisz od razu zmieniać . :mrgreen:
IP: 83.30.98.61
gość :P
Gość
ja jadę z koleżankami na obóz sportowy od 23.06 - 04.07 :D kto jedzie?
IP: 77.237.8.239
gość
Gość
koleżanko chyba jadziemy na ten sam oboz ^^
a co do jedzenia az zaczynam sie bac :D
IP: 83.2.35.234
dośka
Gość
jesteś Piotrków tryb, te okolice? :D
IP: 77.237.8.239
M-ca;D
Gość
a jak ;D
IP: 83.2.35.234
nati
Gość
ja mam tam jechać w wakacje i nie wiem jak to tam wygląda
IP: 79.191.41.222

Strona: « < 1 2 3 4

Forum turystyczne » Grecja » Hotel Mouses Leptokaria Grecja

Na skróty: Bułgaria, Chorwacja, Egipt, Grecja, Hiszpania, Maroko, Polska, Tunezja, Turcja, Włochy, W. Kanaryjskie


Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. OK, zamknij