» Szukaj na forum » Rejestruj » Zaloguj

Forum turystyczne » Grecja » Hotel Mouses Leptokaria Grecja

Hotel Mouses Leptokaria Grecja

Dodaj opinię Opinie o hotelu Mouses

Strona: 1 2 3 4 > »

Autor Treść
claucia608
Gość
Bylam w Hotelu Mouses i powiem wam tak. Okolica czyli sama Leptokaria piekna. Hotel ladny zadbany, pokoje czyste. Jak dostaniecie tam pokoj to wszystko nalezy sprawdzic czy przypadkiem np. prysznic nie jest zepsuty lub czy jest papier toaletowy - najlepiej zgłosic to tego samego dnia, bo potem scioagaja kase za szkody. Sam hotel jako budynek fajny i zadbany. Basem strasznie mały zadaszony zimna woda w nim a nadodatek ostro daje chlorem.
Jedzenie w Hotelu haha sniadanie szwedzki stół nawet dobre tylko nie mozna wynosic bo cala grecka opbsluga stoi i obserwuje czy ktos przypadkiem kawalka chleba nie wynosi. jak wezmiesz sobie kanapke to powiedza ze jestes złodziej i zaczna sie wydzierc. Widzialam jak jedna pani lat okolo 35 ( to juz nie byle guwniara) wynosila kawalek chleba, kucharz wybiek za nia z kuchni i złapal ja za kark i zawrócil.
Nastepnie kolacja tez jest w miare dobra jesli liczycie na greckie potrawy to nie ma szans. typowo makaron lub ryz do tego kawalek miecha no i garsteczka jakiejs kapusty lub dwa plastry ogórka.
NAJLEPSZY W TYM HOTELU JEST LUNCH TO CZEGO NIE ZJESZ NA KOLACJE ZOSTANIE ZMIKSOWANE WYMIESZANE Z WODA I W POSTACI ZUPKI PODANE CI Z JEDNA KROKA CHLEBA. MNIAM MNIAM polecam :)
acha bylam tam tydzien temu :)
IP: 83.175.144.15
Aga
Gość
Ale ogolnie jestes zadowolona? Ja tam jade za 2 tygodnie i mam nadzieje ze ten hotel nie jest taki zly :P
IP: 88.156.3.213
Paulaaa
Gość
Kurdeee xD Przesadzili z tym jedzeniem ;PP
Ale tak sie czesto zdarza, ze z resztek sniadania robia obiad a z obiadu kolacje, takze to nie tylko tam :p
Ja jade tam 25 lipca i troche sie przerazilam, ale jakos dam rade xD
IP: 83.28.239.162
gosc
Gość
jasne ze idzie tam przezyc ;p ale powiem tak na sniadanie czasem schodzilam, na lunch raz poszlam ale jak tylko na ta zupke luknelysmy to od razu spowrotem do pokoju xDD a kolacje byly takie w miare ale my chodzilysmy raczej jadac na miasto jesc ;D
IP: 79.186.82.161
Gość
Gość
O hotelu można powiedzieć naprawdę dużo złego. Byłam w pokoju typu patio (klime rzeczywiście miałysmy za free). Prysznic to nie brodzik, tylko dziura pomiedzy kafelkami gdzie spływa woda. Ogólnie to nasza łazienka była podzielona na pół. Przez połowe przebiegała plastikowa ścianka i kawalek szmatki przy lustrze. Także jak ktoś stał goły po drugiej stronie spokojnie było go widać w całej okazałości i na odwrót. W [pokoju coś potwornie smierdziało, jakby w rurach coś gniło.
Pod koniec obozu pani nie chciala nam kaucji wypłacić bo ponoć ukradłyśmy prześcieradło i poduszke ;]. Nie dość ze dziewczyny musiały spać pod jednym prześcieradłem, z jedną poduszką na jednym łóżku co prawda dwu osobowym to jeszcze miałysmy za to zaplacić. Ale wydano nam kaucje ;]
Alkohol w Grecji to nie problem :)
Jedzenie jest tam potworne. Tzn tak jak mówiła claucia608. Śniadanie to raczej są normalne, na obiad nic nie jadlam, tzn prawie nic, wolałam iśc na miasto na pizze. A lunch to koszmar. resztki z poprzednich dni. Opiekunowie ok, rezydent również.
Pozdrawiam
IP: 79.186.206.6
BYLY
Gość
:evil: :mrgreen: :( :P
Gość napisał
O hotelu można powiedzieć naprawdę dużo złego. Byłam w pokoju typu patio (klime rzeczywiście miałysmy za free). Prysznic to nie brodzik, tylko dziura pomiedzy kafelkami gdzie spływa woda. Ogólnie to nasza łazienka była podzielona na pół. Przez połowe przebiegała plastikowa ścianka i kawalek szmatki przy lustrze. Także jak ktoś stał goły po drugiej stronie spokojnie było go widać w całej okazałości i na odwrót. W [pokoju coś potwornie smierdziało, jakby w rurach coś gniło.
Pod koniec obozu pani nie chciala nam kaucji wypłacić bo ponoć ukradłyśmy prześcieradło i poduszke ;]. Nie dość ze dziewczyny musiały spać pod jednym prześcieradłem, z jedną poduszką na jednym łóżku co prawda dwu osobowym to jeszcze miałysmy za to zaplacić. Ale wydano nam kaucje ;]
Alkohol w Grecji to nie problem :)
Jedzenie jest tam potworne. Tzn tak jak mówiła claucia608. Śniadanie to raczej są normalne, na obiad nic nie jadlam, tzn prawie nic, wolałam iśc na miasto na pizze. A lunch to koszmar. resztki z poprzednich dni. Opiekunowie ok, rezydent również.
Pozdrawiam
IP: 83.17.44.218
Alpaga
Gość
W Grecji, w Leptokarii, w samym hotelu Mousses miałem przyjemność być 2 razy. Polecam pokoje, których balkony wychodza tam gdzie nie ma ulicy, czy hoteli (pokoje typu 108,109,208 i 209), ponieważ można spokojnie wyjść na balkon i rozmawiać bez obaw że Stratos (grecki właściciel hotelu) wyskoczy z dachu z latarką w łapie i cie przegoni (co ma miejsce gdy masz balkon wychodzacy do "wewnątrz" hotelu bo wówczas strasznie niesie głos).
Jedzenie przez te 2 lata urosło do miana legendy, jednak z każdym rokiem idzie coraz lepiej, ostatniego dnia nawet porządne jedzenie dali na pożegnanie :) Alkohol można kupić w Markecie z "kotem", badź naprzeciwko (w okolicy przejścia podziemnego dla pojazdów).
Dużym plusem Leptokarii jest fakt, że stale sie zmienia i rozbudowuje, przez co nawet po roku, można być zaskoczonym zmianami jakie tam zaszły.
Sam hotel jest całkiem niezły - moim zdaniem lepszy niż hotel Galaxy, który ma kiepską lokalizację. Z samych wycieczek jedyne godne polecenia to Noc grecka, gdzie można sie całkiem niexle najeść i upić za free (wliczone w cene wejścia). To chyba tyle :)
IP: 85.222.114.134
Gość
Gość
Ja tam jadę na wycieczke do grecji (zielona szkoła) mam nadzieje, że nie będą zmiksowane warzywka xD
IP: 79.186.17.1
gość
Gość
szczerze mówiąc to chciałabym pojechać tam jeszcze raz, gdy był inny hotel w ofercie
IP: 83.10.81.78
osko
Gość
jedzie ktos 21 lipca albo cos koło tego ? ja jade z kolegą moje gg 4173325
IP: 83.4.155.33
gosc
Gość
a alkohol dla nieletnich sprzedają?
IP: 83.151.38.22
gosc
Gość
nie sprzedają.;]
IP: 83.151.38.22
Armin
Gość
Jedzie ktos 12-18 lat , 22.06.09 - 04.07.09 z OK TOURS tam ?
Jak tak to niech napisze na gg :
8553028
A tak nawiasem to mnie troche przerazily te opinie o hotelu...
IP: 83.28.35.95
Armin
Gość
Jedzie ktos 12-18 lat , 22.06.09 - 04.07.09 z OK TOURS tam ?
Jak tak to niech napisze na gg :
8553028
A tak nawiasem to mnie troche przerazily te opinie o hotelu...
IP: 83.28.35.95
Użytkownik
Posty: 51
nie masz co sie martiwć :D ja jestem zadowolona :D byłam rok temu :D
IP: 195.225.246.104
agg.
Gość
do armin(czy jakos takxd)
ja jade tez w tym terminie tez do tego hotelu, tylko z innego biura podrózy.(groma tour):)
IP: 81.190.121.129
Patii
Gość
agg. napisał
do armin(czy jakos takxd)
ja jade tez w tym terminie tez do tego hotelu, tylko z innego biura podrózy.(groma tour):)


Bo oferta była w paru biurach ;D ja tez tam jade wiec zapewne sie spotkamy NA OBOZIEE ;D :D
IP: 89.78.130.247
gość
Gość
08.07 - 20.07 a jedzie ktos tego tam?;d
IP: 195.34.211.88
Przemek
Gość
Ja jade wlasnie w tym terminie ( 08.07-20.07 ) ze szczecina. Jak cos to pisz na gadu 7322445
IP: 89.77.199.19
RooFi
Gość
JA też tam jade ;]
IP: 89.78.153.165
Gość
Gość
Gość napisał
Ja tam jadę na wycieczke do grecji (zielona szkoła) mam nadzieje, że nie będą zmiksowane warzywka xD

No hej wróciłam. Pokój no nie spodobał mi się.. Szczególnie, że papieru toaletowego spuszczać nie można tylko do kosza wyrzucać. Z łazienki śmierdziało, że szok! A była naprzeciwko łóżek. Telewizor miał polskie kanały. Troche nudne ale ok.. Mówili, że klimatyzacja płatna. Akurat! To wszystko to już zapłacone jest tylko oni chcieli, żeby im coś zostało.. Jedzenie obrzydliwe! Ziemniaki jakieś fuu całe w oleju i jakiejś przyprawie to miały być chyba frytki ale im nie wychodzą... do tego groszek w śmietanie i jakaś wołowina. Po każdym ich obiedzie byłam głodna. Suchy prowiant kanapki i 7days woda+jabłko. Od tego czasu nie jem 7 daysów... Prawie codziennie! Ochyda! Gdy kupili prawdziwe frytki wszyscy byli na obiedzie. Powiem pyszne było. Frytki jakaś słodka surówka i jakieś mięso. Wszyscy się modlili aby było to też następnego dnia. Niestety nie. To prawda, że zupy robią z resztek. Już w pierwszy dzień dostaliśmy typową zupkę po poprzednich gościach. Kolejnego dnia ziemniaczki wołowinka i nie pamietam co. Jeszcze kolejnego ryż kurczak i słodka surówkaa. Następnego dnia wszystko było w zupie! Naprawde to obrzydliwe! Wszystkim to uświadamiałam i prawie każdy oddał. Hotelu raczej nie polecam.. Drzwi się mojej koleżance zepsuły bały się, że będą płacić 150 Euro ale kierowca autobusu naprawił! Tragedia.. Nie polecam jedyny plus to to, że do plaży blisko!
IP: 83.8.185.247
ewelcia
Gość
ja jade 08.07-30.07 z białegostoku moze ktoś jeszcze jedzie?;)
IP: 85.193.234.96
RooFi
Gość
Jak do 30,07 ? a nie do 20,07 ? :D
IP: 89.78.128.203
Pati ;)
Gość
Ewelcia sie pomylila, ja jade razem z nia z bialego ;) wiem ze fajnie by bylo do 30 ale niestety moja droga :P
IP: 85.193.247.217
ktośś
Gość
ja też jade 8.07 20.07 z Katowic
IP: 85.198.197.27

Strona: 1 2 3 4 > »

Forum turystyczne » Grecja » Hotel Mouses Leptokaria Grecja

Na skróty: Bułgaria, Chorwacja, Egipt, Grecja, Hiszpania, Maroko, Polska, Tunezja, Turcja, Włochy, W. Kanaryjskie


Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. OK, zamknij