» Szukaj na forum » Rejestruj » Zaloguj

Forum turystyczne » Wenezuela » Happy Travel Zielonka

Happy Travel Zielonka

Strona: « < ... 7 8 9 10 11 12 13 14 15 ... > »

Autor Treść
Ewa
Gość
Żadnemu z Państwa prwawnik nie doradził, że wszczyna sie natychmiast ze względu na "czas realizacji zamówienia" ?
A w przypadku wypłaty zobowiązań jest tzw. cofka ? No chyba jedynie prokurator jak oprócz wyłudzenia znajdzie ciekawsze tematy to może nie przystać na wycofanie...
IP: 87.250.178.231
Obserwator
Gość
Obserwuje od kilku dni Waszą walkę z oszustką i krętaczem w osobie pani M. Pierwszy wyjazd do Egiptu i wpadka-dzień przed wylotem zmiana hotelu,okazało się że mamy wykupionego lasta,a płaciliśmy 3miesiące wcześniej.Po postraszeniu sądem częściowy zwrot kasy. Uwaga zimą w Alpach zmienia się odległość między wyciągiem a hotelem nawet o kilka kilometrów. Tegoroczny wyjazd wakacyjny został odwołany dwa dni przed wylotem(oszustka została oszukana przez Orbis),co oczywiście było kłamstwem bo w dniu ogłoszenia upadłości Orbisu poinformowano nas że "szczęśliwi" nie współpracowali z Trawelem ! Ludzie nie dajcie się omamić tej bezczelnej tupeciarze.
IP: 83.6.21.73
gość
Gość
Do Pani Ewy
Pani Ewo czy Pani również zalicza się do poszkodowanych?
IP: 80.54.68.125
Ewa
Gość
Jaknajbardziej ! cała rodzina 2+2 MAlediwy 6-18 listopada.
IP: 87.250.178.231
gosc
Gość
Z jakiej grupy ? Z Poznania czy z Warszawy.
IP: 80.54.68.125
gosc
Gość
Ewa napisał
Żadnemu z Państwa prwawnik nie doradził, że wszczyna sie natychmiast ze względu na "czas realizacji zamówienia" ?
A w przypadku wypłaty zobowiązań jest tzw. cofka ? No chyba jedynie prokurator jak oprócz wyłudzenia znajdzie ciekawsze tematy to może nie przystać na wycofanie...


Pani Ewo, moze Pani przyblizyc o co chodzi z ta cofką, bo nie rozumiem?
IP: 83.6.65.235
jaja
Gość
wycofanie pozwu
IP: 80.239.242.142
gosc
Gość
Rozumiem. Czy to oznacza, ze pani Ewa wszczela postepowanie?
IP: 83.6.65.235
jaja
Gość
przynajmniej ja to tak rozumiem
IP: 89.74.170.177
gosc
Gość
Jest obietnica,że od poniedziałku będą wypłacane pieniądze.
IP: 80.54.68.125
gosc
Gość
Chodzi o ta obietnice z zebrania, czy jakas inna?
IP: 83.6.65.235
Ewa
Gość
DO poniedziałku !!!!!!!!!!!!!!!!
IP: 87.250.178.231
gosc
Gość
Jest obietnica,że od poniedziałku będą wypłacane pieniądze.
IP: 80.54.68.125
Kika
Gość
Wspólczuję Państwu, ale na przyszłość radzę uwazać. Jestem właścicielem agencyjnego biura podróży - każdy klient w momencie zakładania rezerwacji i dokonywania wpłaty (czy to zaliczki, czy to całej kwoty) otrzymuje dowód rezerwacji z pełnymi danymi organizatora. Jeśli takiego dokumentu się nie otrzyma odradzam dokonywanie jakichkolwiek wpłat, bo istnieje duże prawdopodobienstwa oszustwa.
IP: 77.65.74.255
jjj
Gość
Wg rozmowy z dziś, pieniędzy rzecz jasna M. nie ma i nie wie kiedy będą. Czyli, zgodnie z naszymi przypuszczeniami, obietnica zapłaty 8.11. to była zwykła gra na zwłokę. Jak dla mnie już wszystko jasne - kryminał. A o pieniądzach raczej możemy zapomnieć.
IP: 95.40.20.53
Użytkownik
Posty: 7
Czy ktos z Panstwa proponuje / jest za wspolnym pociaganiem do odpowiedzialnosci, czy tez kazdy bedzie dzialal na wlasna reke? Pytam, bo do tej pory nie mialam takich doswiadczen, nie znam sie na procedurach i chetnie bede wspoldzialala.
IP: 85.222.17.76
aga
Gość
Malediwy 05-13/11
Myślę, że wszyscy powinniśmy się zebrać i razem coś wspólnie ustalić. Kontaktowałam się z panią, która we wcześniejszym postach podawała swoje dane do kontaktu.
W dniu dzisiejszym dzwoniłam również do Pani M., która oświadczyła mi, że dziś pieniądze nie wyjdą ponieważ MA PUSTE KONTO!!!! i nie wie, kiedy te przelewy pójdą. Może w przyszłym tygodniu...
IP: 212.160.172.70
Olaf
Gość
Moim zdaniem nie ma na co czekam, już dawno powinni zgłosić Państwo sprawę na policje. Biuro może lada moment ogłosić upadłość, albo właścicielka zniknie i wtedy na odzyskanie pieniędzy nie będzie szans. Czas gra tu ogromną rolę.
IP: 77.65.74.255
jjmm
Gość
Mam prośbę do osób ,które mieszkają w Warszawie zeby natychmiast zawiadomiły prokuraturę to będzie najszybciej.Procedura niestety trochę potrwa.Najlepiej i najszybciej nagłośnić tą sprawę w mediach.To biuro nadal oferuje wakacje i trzeba ukrócić tą działalność.Już nie wierzę w obietnicę Pani Magdy nawet pisemną.
IP: 80.54.68.125
uczestnik z Poznania
Gość
Dzisiaj o 24.00 mija czas jaki wyznaczyła współwłaścicielka biura na polubowne załatwienie sprawy. Po tym czasie inicjatywa o zwrot pieniędzy powinna być w rękach uczestników którzy dokonali wpłaty.Inaczej własciciele Happy Travel s.c utwierdzą sie w przekonaniu ,że można dokonywać bezkarnie czynów uznananych w polskim
IP: 83.25.177.234
uczestnik z Poznania
Gość
kodeksie karnym za zabronione .Byc moze uczestnicy poprzednich wyjazdów -a chyba tacy są - którzy nie otrzymali do dnia dzisiejszego swoich pieniędzy ,nie działali zbyt stanowczo. Teraz moze przekonamy sie jakie były prawdziwe intencje włascicieli i rzeczywiste powody odwołania wyjazdu. Ale tego możemy dowiedzieć się od organów do tego powołanych ......
IP: 83.25.177.234
Pilot wycieczek
Gość
Zbieram informacje o nieuczciwych biurach podróży celem umieszczenia na stronie www.holidays.travel.pl celem ostrzeżenie innych i przynajmniej w części wykluczenia ich z rynku turystycznego, gdyż te czarne owce powodują spadek zaufania do branży turystycznej. Będę wdzięczny za wszystkie informacje.Nie boję się publikować danych o tych firmach - niech mnie zasądzą w sądzie, ale nieuczciwość powinna być napiętnowana. Facebook jest miejscem gdzie możemy wymieniać się informacjami o tych firmach przekrętaczach. Sam padłem ofiarą złodziejskiej firmy i sprawa skończy się w sądzie. W prokuraturze wyjaśnię szczegółowo powiązania różnych firm z branży turystycznej i wyjawię powiązania finansowe oraz inne przekręty z tym związane gdyż mam na to część ważnych dokumentów.
Ostatnio w Egipcie namawiano mnie osobiście by założyć firmę - biuro podróży i doprowadzić je do upadku. Proponował to człowiek - brat znanego w Egipcie człowieka z branży turystycznej. Trzeba powiedzieć dość i mieć odwagę powiedzieć NIE ZGADZAM SIĘ. W niedługim czasie dołączę kilka firm nieuczciwych z ich podejrzanymi powiązaniami wraz z nazwiskami właścicieli, de facto uczestników facebooka oraz linkami do innych stron gdzie opinie wyrażają oszukani na grube pieniądze turyści. Napiętnowanie oszustów jest ważne by oczyścić tę branżę z brudów.
IP: 83.24.21.213
Pilot wycieczek
Gość
Przypuszczam kim są ci tajemniczy kontrahenci i wiem jakie inne firmy turystyczne (biura) biorą w tym udział, tym bardziej że miałem okazję prowadzić w październiku grupę do Egiptu i mam w tych kwestiach już rozeznanie. Happy Travel nie ma prawa organizować takich wyjazdów grupowych - bo nie jest organizatorem z wpisem do rejestru w Urzędzie Marszałkowskim. Za tym stoją inne osoby z branży turystycznej jak i prywatne osoby np z Egiptu które "organizują" pobyt w Egipcie. Trzeba się postarać by za nasze pieniądze Pan A. z Egiptu nie kupował kamienic w Krakowie oraz ponieważ zagraża interesom Polski doprowadzić by nie miał prawa wjazdu na teren Polski i UE. To na tyle na chwilę obecną a o przekazywaniu pieniędzy pod stołem to wyjaśnienie należy już do prokuratury i Urzędu Skarbowego. Jak będzie trzeba to użyję wszelkich możliwych środków i od Ministerstwa Spraw Wewnętrznych, przez Urząd Marszałkowski i organa ścigania by ukrócić ten złodziejski proceder. Też jestem poszkodowany ale ja jestem zawzięty i nie odpuszczam tak łatwo.
IP: 83.24.21.213
jjj
Gość
Panie "Pilocie", jeśli masz informacje które mogą pomóc - opublikuj je do wiadomości zainteresowanych lub przekaż odpowiednim organom - bo to co napisałeś jest mętne i bez sensu.
Zanim zaprosisz też na swoją stronę - proponowałbym popracować nad nią solidnie - po polsku to mnóstwo błedów gramatycznych i ortograficznych a po angielsku....dramat. Jako całość nie brzmi wiarygodnie.
IP: 95.41.119.249
Pilot wycieczek
Gość
Niestety nie mam czasu na poprawianie strony ale dziękuję za ten konstruktywny w sprawie komentarz. W wolnej chwili strona będzie zmieniona. Co do publikacji dokumentów zapewne w sądzie przedstawię jako jeden z kilku dowodów.
IP: 83.24.21.213

Strona: « < ... 7 8 9 10 11 12 13 14 15 ... > »

Forum turystyczne » Wenezuela » Happy Travel Zielonka

Na skróty: Bułgaria, Chorwacja, Egipt, Grecja, Hiszpania, Maroko, Polska, Tunezja, Turcja, Włochy, W. Kanaryjskie


Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. OK, zamknij