» Szukaj na forum » Rejestruj » Zaloguj

Forum turystyczne » Wenezuela » Happy Travel Zielonka

Happy Travel Zielonka

Strona: « < ... 14 15 16 17 18 19 20 > »

Autor Treść
qqq
Gość
Kozłem ofiarnym to W.-T. nie była, bo w żywe oczy oszukiwała klientów, odmawiała podania "kontrahentów" kryjąc swoje lewe interesy etc.

Jak już pisałem wcześniej, nam udało się skutecznie odzyskać pieniądze - jakolwiek żywotnie jestem zainteresowany aby W.-T. odpowiedziała za oszustwa i wyłudzenia.Jaki jest status prac prokuratury?Gdyby potrzebne były zeznania poszkodowanych, to służymy naszymi osobami.
IP: 62.148.90.130
Użytkownik
Do Sara: czy moge prosic o kontakt mailowy na adres jazzz@poczta.onet.pl, mam dwa krotkie pytania, ktore mi pomoga, bede bardzo wdzieczna, pozdrawiam
IP: 85.222.17.76
ale słuchajcie
Gość
No dobrze ale słuchajcie ona sama interesu nie prowadziła. I zgodnie z prawem wspolnicy ponoszą taką samo odpowiedzialność za to a skad wiesz ze jej wspólnik o niczym nie wiedział i ze to tylko ona wszystko robila. Miałeś/ Miałaś z nim kontakt rozmawiałaś??? Może ona chciała zatuszować machlojki wspólnika??? Z doswiadczenia wiem ze nigdy to nie jest tak prosto i żadne z nas nie było tam i nie wie które z nich tak na prawdę kręcilo a które chciało w miarę bez niepotrzebnego rozgłosu to jakos wyjeśnic ze wspolnikiem
IP: 212.244.6.202
qqq
Gość
Świetnie bronisz W.-T.?A może to sama oszustka czuje, że grunt się jej pali pod nogami?Sąd zdecyduje o winie/współwinie, nie martw się - jeśli będzie trzeba pójdą siedzieć oboje.Czego szczerze życzę i jesli będę miał okazję to się do tego przyłożę.Oszustwami się po prostu brzydzę.
sara
Gość
Nie to że bronie bo nie miałam z mini do czynienia poprostu piszę z mojego doświadczenia a wy róbcie sobie co chcecie ona pojdzie siedzieć a wy kasy nie dostaniecie bo po czasi nie bedzie z czego sciągnać. Tylko dlatego powiedziałam o własnym przykładzie bo jeśli ktos jest mściwy to niech sie mści mnie to nie obchodzi ale jesli ktos chce odzyskać kasę i to jest dla niego najważniejsze tak jak było dla mnie to zróci sie do wspólnika tej pani. Tak jak wcześniej pisałam róbcie co chcecie ja piszę tylko ja było w moim przypadku co prawda z innym biurem podróży ale też tam było dwuch wspólników i wszystko wyglądało podobnie mściwi niech sie mszczą jedyna korzysć jaką będą mieli to, ze ona wyladuje w wiezieniu a o kasie można zapomnieć :twisted:
sara
Gość
do qqq ja w tobie widzę własnie chec zemsty i to jest ok jak ci z tym dobrze ja też walczę jak ktoś mnie oszuka ale w celu odzyskania kasy lub naprawienia błedu anie żeby sie mścic bo nikt z nas nie jest swiety i pisząć jak to brzydzisz sie oszustami to musisz walczyc chyba z ponad 70 % polaków
qqq
Gość
Saro, ja walczę z tymi którzy mnie oszukali a nie z wiatrakami całego świata, parafrazując Cervantesa. Kasę już odzyskałem, teraz postaram się o ukaranie oszustki/oszustów.
anielka
Gość
wspólnik nic nie wiedział.To przyzwoity człowiek.Sam jest w szoku.
IP: 83.6.183.132
sara
Gość
Anielka nie rozśmieszaj mnie a skad to wiesz nikt by aż takich pieniędzy (bo widzę ze tyle osób zostało oszukanych) nie ukradł bez wiedzy drugiego wspolnika to za duże pieniądze zeby tego nie zauważyć i nawet głupi to wie. A nikt przecież sam sie nie przyzna ochoczo że zgarnął częsc kasy więc nie ma co wierzyć. Bo pomyśl tyle tysiecy i co on ślepy był no bez przesady
sara
Gość
A jestem pewna, że znalazło by sie kilka osób które by stwierdziły że pani magda też jest przyzwoitym człowiekiem bo mimo wszystko z tego co wiem było troche osób nie oszukanych które były zachwycone wycieczkami i samą panią Magdą wiec jak widać jedna jaskołka wiosny nie czyni i każdy z nas ma ludzi którzy mówia o nas źle ale i takich którzy mowia o nas dobrze
gość
Gość
Czy ktoś zna aktualny adres pani W.? Nie odbiera korespondencji i nie można dostarczyć jej wyroku sądu.
IP: 77.253.220.18
Gość 666
Gość
Słuchajcie, właśnie dowiedziałam się, że Pani Magda W. dziś wieczorem wylatuje samolotem do Brazylii: chyba chce uciec od kłopotów.
IP: 178.73.63.143
gosc
Gość
ja to niewiem jak po takich oszustwach mozecie jeszcze mowic na ta babe ''pani w.'' to oszustka jest i kazdy o tym wie
IP: 86.26.60.180
Użytkownik
Szanowni Forumowicze,
proszę zakończyć już te zbędne pyskówki! Forum miało na celu wymianę informacji poszkodowanych osób przez Happy Travel, a nie rozważania o pisowni, odmianie wyrazów itp. Wymieńcie się mailami i dyskutujcie, a to forum zostawcie w spokoju dla osób zainteresowanych w sprawie.
IP: 79.191.48.16
gosc
Gość
Przychylam sie do ostatniej wypowiedzi. Byloby milo gdyby administrator odsial z tego forum wszelkie niepotrzebne posty. Doprawdy coraz trudniej znalezc tu jakies sensowne informacje w gaszczu bzdur.
IP: 83.31.200.138
Administrator
gosc napisał
Przychylam sie do ostatniej wypowiedzi. Byloby milo gdyby administrator odsial z tego forum wszelkie niepotrzebne posty. Doprawdy coraz trudniej znalezc tu jakies sensowne informacje w gaszczu bzdur.

Rzeczywiście powstało tu małe śmietnisko... już posprzątane!
IP: 83.7.242.181
mi_ma
Gość
Witam,
Do osob, ktore nie wiedza jak odzyskac pieniadze, napisac pozew etc.

Osoby zainteresowane prosze o kontakt na adres:

mi_ma[@]vp.pl

Przed wyslaniem maila prosze o wykasowanie nawiasow.

Dziekuje
IP: 89.228.113.245
Gość
Gość
Może powinniście Państwo z łozyć pozew zbiorowy do Sądu?
IP: 178.36.159.102
Miki
Gość
Witam, proszę o informację, na jakim etapie są w chwili obecnej sprawy związane z odzyskaniem pieniędzy od Happy Travel. Mieliśmy lecieć na Malediwy, wyjazd nie doszedł do skutku, trochę późno zabraliśmy się za odzyskiwanie pieniędzy, ale mam nadzieję,że jeszcze nie wszystko stracone. Będę wdzięczna z informacje.
IP: 83.11.227.124
Piotr Witaszek
Gość
Szanowni Państwo,
prowadzę kilka postępowań w tej sprawie. Służę zatem pomocną informacją. W razie zainteresowania proszę o kontakt.
Z poważaniem
adwokat Piotr Witaszek
kancelaria@kancelariawitaszek.pl
IP: 109.243.237.236
gość z Poznania
Gość
Prokuratura w Wołominie po raz drugi umorzyła postępowanie. W uzasadnieniu porkurator jawi się jako obrońca W. Czy ktoś Z Państwa odwołał się od decyzji prokuratora?
IP: 85.221.143.152
mimi
Gość
gość z Poznania napisał
Prokuratura w Wołominie po raz drugi umorzyła postępowanie. W uzasadnieniu porkurator jawi się jako obrońca W. Czy ktoś Z Państwa odwołał się od decyzji prokuratora?

Czym tę decyzję tłumaczyła prokuratura?
Jak to jest możliwe, przecież sprawa jest ewidentna i to jeszcze na gigantyczną w sumie kwotę
IP: 83.6.233.63
qqq
Gość
Zgodnie z tym co pisałem kilka miesięcy temu, nas kilkoro pieniądze odzyskało - niemniej wciąż śledzę ten topic, licząc że oszustka zostanie wreszcie ukarana...Coraz bardziej zawodzi mnie "państwo prawa"...Ciekawe, czy związek W. z PiS (kandydowała na radną z ich listy) ma jakieś znaczenie w sprawie...?W każdym razie, niezaleźnie od ustaleń prokuratury, skoro Państwo wiedzą gdzie mieszka i mają nakazy zapłaty z klauzulą wykonalności - rozumiem, że komornicy sądowi odwiedzają jej dom regularnie?A i Państwo w sumie mogą zajrzeć co jakiś czas z kurtuazyjnym "proszę oddać moje pieniądze!"...
gość
Gość
Pani W. mieszka w Zielonce. Ma sie dobrze, nawet bardzo i nie rozumiem kto i dlaczego wczesniej taką informacje wykasowal. Mieszka dokladnie naprzeciwko biura podróży, którego klienci zasponsorowali jej klawe życie..
IP: 217.153.175.85
Administrator
gość napisał
Pani W. mieszka w Zielonce. Ma sie dobrze, nawet bardzo i nie rozumiem kto i dlaczego wczesniej taką informacje wykasowal. Mieszka dokladnie naprzeciwko biura podróży, którego klienci zasponsorowali jej klawe życie..

Drogi Panie/Pani informacje osobowe są chronione prawem, dlatego post został skasowany.

Proszę pamiętać, że internet nie jest anonimowy i pisząc na naszym forum rejestruje się adres IP oraz data i czas. Podpisanie się jako gość nie daje żadnej anonimowości.
IP: 83.22.142.59

Strona: « < ... 14 15 16 17 18 19 20 > »

Forum turystyczne » Wenezuela » Happy Travel Zielonka

Na skróty: Bułgaria, Chorwacja, Egipt, Grecja, Hiszpania, Maroko, Polska, Tunezja, Turcja, Włochy, W. Kanaryjskie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. OK, zamknij