» Szukaj na forum » Rejestruj » Zaloguj

Forum turystyczne » Grecja » Aparthotel MENI Thassos opinie

Aparthotel MENI Thassos opinie

Dodaj opinię Aparthotel Meni opinie

Strona: < 1 2 3 4 5 6 > »

Autor Treść
Look Service
Gość
Dav to sa bzdury, dla kogo pracujesz ?

Dav napisał
Właśnie jakąś godzinkę temu wróciłem z hotelu Meni greckiej wyspy Thasos Polecam ten hotel troszke inaczej wygląda na foto sam hotel jak i basen oraz ukształtowanie terenu ale i tak warto . Sama załoga czyli Katerina i Augusto właściciele są bardzo mili . Natomiast barmanka nie znam imienia jest wyjątkowo miłą osobą i zna zarówno angielski jak i niemiecki. Plaża taka ładniejsza to około 1,2 -1,5 km od hotelu ale polecam warto się przejść znajduje się za wzniesieniem od strony portu . Każdy z nas dostanie propozycje wycieczki płynięcia stateczkiem naprawde bardzo polecam atrakcje na pokładzie jak i poza z tym że kosztuje 40Euro u rezydentki a 20 w porcie więc połowa My byliśmy za 20 . Jedzenie pierwsza klasa w dużej ilości piwo i Ozzo (Uzo ich miejscowy trunek ) bez ograniczeń w barze nad basenem . Polecam zarówno hotel Meni jak i kierowców biura Ok Services z firmy Stryszalski .
IP: 178.181.97.19
Look Service
Gość
To podeślij mi te zdjecia ktore oferuja w biurze. Plaża może i jest ładna ale nie hotelowa tylko miejska, zreszta do obydwu jest tak daleko że wypad z dziećmi to mordęga. A przyhotelowy basen w ogrodzie oliwnym ..... cdn..


benia napisał
do Look Service.

coś kręcisz kolego z tymi zdjęciami od pani J z biura podróży miałeś je przesłać chętnym do obejrzenia a tu teraz piszesz że OK coś ukrywa bo nie można zobaczyć żadnych zdjęć plaży hotelu ani samego obiektu. Z tego co widziałam na prospektach hotelu Meni to widać restauracje a plaże można zobaczyć wchodząc na Limanerie na Tassos.
IP: 178.181.77.189
Użytkownik
Posty: 128
Look Service napisał
Zapomniałem maila swanstead@gmail.com,
Trafnie ktoś zauważył, że coś musi byc nie tak oferta OK Services nie zawiera zdjeć plazy ani restauracji Apart Hotel Meni.
Do momentu sprawdzenia odradzam wpłacania zaliczek



napisałam na maila i co cisza żadnych zdjęc od Ciebie nie dostałam??????????? inni równiż , moze oświecisz nas konkretami :) i prześlesz te zdjęcia :)
IP: 89.74.97.131
Użytkownik
Posty: 128
LOOk service Cytuj#2 13:54, 22.06.2011
Gość Dla wszystkich którzy się wahają mogę podesłać zdjęcie "niebiańskiej plaży" Apart Hotel Meni, zresztą Pani J z biura też je posiada i oczywiście wg nich klienci są zadowoleni. Brak słówIP: 178.183.178.1
lubinianka Cytuj#3 17:55, 22.06.2011
Użytkownik
Posty: 74 siostra właśnie jedzie do tego hotelu 25.07 , jeśli mozna to bardzo prosze o zdjęcia na maila magda-325@tlen.pl


od paru dni oferujesz przesłanie zdjęc i co???? masz je ?? to podziel się z nami nimi :)
IP: 89.74.97.131
Kiki
Gość
Wczoraj wróciłam z meni na thassos:) To prawda, nie ma o nim za dużo w internecie. Jeśli chodzi o sam hotel, to jego kolor jest w odcieniach fioletu, nie tak jak na zdjęciach w katalogu. Pokoje ładne, dość duże, łazienka po prysznicu wiecznie zalana, bo tak ktoś płytki położył, ale to akurat mało ważne bo czasu w pokoju się za dużo nie spędza. Na samym początku było nas w sumie tylko 10 osób i szczerze- hotelowy basen jest w sam raz na 10 osób, jest malutki...jak dojechał następny turnus było nas już znacznie więcej i zaczęły się kolejki po jedzenie... Jak się nie udało zejść trochę wcześniej, to niektórych rzeczy nie dokładano już do bemarków;/...Mimo to jedzenia jest dużo, jak nie kurczak to jakaś wołowina, ziemniaki, ryż, zawsze jakieś ciastko czy melon, sałatek pełno, sos tzatziki, było w czym wybierać.Wszyscy chodziliśmy nażarci. Przy hotelowym barze miła obsługa, tylko trzeba pamiętać o tym że w ALL INCLUSIVE mieści się tylko kawa, herbata, piwo, uzo, woda, wino i sok pomarańczowy (rozcieńczony z wodą)...jak chce się cole to 1EURO trzeba zapłacić bo to już poza all... Czysto w hotelu, spokojna okolica, oddalona od "centrum". Plaża o której mowa w katalogu, ta która jest o km od hotelu to raczej nikomu nie polecam...warto przejść 500 metrów wyżej, za wzniesienie przy porcie i dojść sobie na "metalia beach", na prawdę robi wrażenie. Generalnie wyspa jest piękna, niesamowite widoki, góry, morze nic więcej nie potrzeba. Podroż w tamtą stronę trwała ok 30 godzin, w tą trochę krócej bo kierowcy dawali czadu, a na granicy maksymalnie czekaliśmy 15 minut. Można jechać na dowód, ale lepiej mieć ze sobą paszport, ja miałam i to i to, na wszelki wypadek. Z późniejszego turnusu, na Węgrzech bodajże, wysadzono dwie osoby z autokaru,bo mieli nieważny dowód, a paszportów nie zabrali. Sami kierowcy i obsługa z biura bardzo miła i kompetentna, polecam. Autokar od Strychalskich, ładny, nowy, zadbany, podróż minęła wspaniale, filmów dużo puszczają, postoje co 3-4 godziny, jeden 40 minut na ciepły posiłek na Słowacji(tam można płacić złotówkami jakby co). Pogoda wspaniała, polecam generalnie, pozdrawiam i tym co jadą życzę miłego odpoczynku. aha!!! i jeszcze jedno, na plaże jakbyście się wybierali to koniecznie buty do pływania kupić, bo trochę jeżowców jest...
IP: 87.206.89.163
KRISU
Gość
Witam a jeśli chodzi o ceny na mieście i piwo w hotelu dobre czy rozcięczane. Widze ze ok servis zmieniło autokary wcześniej był Pastuszak i Śladowski. I jeszcze jedno był moze przystanek w sklepie bezcłowym
IP: 195.13.38.145
Kiki
Gość
Piwo w hotelu....hm nie jestem jakąś smakoszką piwa, ale było dobre, tylko można było wypić 5 i nic się prawie nie czuło:O....oprócz pełnego pęcherza. Z piwem na mieście - chyba jakoś koło 1,2 Euro. Przystanek był w sklepie bezcłowym w drodze powrotnej do Polski.
IP: 87.206.89.163
KRISU
Gość
Dzięki wielkie Kiki
IP: 195.13.38.145
kasia
Gość
Cieszę się, że 22.07 jedzie fajna ekipa z dziećmi. Nas też jest sporo - 11 osób, w tym dwoje dzieci. Dzięki Kiki za informacje, my byliśmy w ubiegłym roku na Thasos, tylko w innym hotelu, było wspaniale! Jeśli chodzi o plażę to polecam wypożyczenie skutera lub samochodu i udanie się na Paradise Beach - coś cudownego!
IP: 62.87.152.210
kasia
Gość
Z biurem OK jedziemy czwarty raz i na razie nie narzekam.
IP: 62.87.152.210
Look Service
Gość
Świetny pomysł z tą paradasie beach, potrzebnych Wam bedzie 6 skuterów lub 3 samochody po 25 Eur/dzień. Taniej bedzie kupić dobry hotel ze świetna plażą.


kasia napisał
Cieszę się, że 22.07 jedzie fajna ekipa z dziećmi. Nas też jest sporo - 11 osób, w tym dwoje dzieci. Dzięki Kiki za informacje, my byliśmy w ubiegłym roku na Thasos, tylko w innym hotelu, było wspaniale! Jeśli chodzi o plażę to polecam wypożyczenie skutera lub samochodu i udanie się na Paradise Beach - coś cudownego!
IP: 83.220.120.9
kasia
Gość
Widzę Look, że optymistą to ty nie jesteś. Wypożyczenie skutera to 15 euro, a i tak warto zobaczyć tą plażę, a przy okazji zwiedzić wyspę. Ty mógłbyś pojechać autobusem, kursuje co godzinę. Wyjdzie Ci taniej.
IP: 62.87.152.210
Szorcik
Gość
Witam, chciałbym się dowiedzieć czy w centrum znajdują się jakieś dyskoteki lub kluby?:) I czy jest ktoś kto jedzie w wieku 18-23 lat:)
IP: 62.87.152.210
Look Service
Gość
Szorcik, zaraz dostaniesz wyczerpujace informacje od osób z numerów IP które non stop na róznych forach wygładzają opinie o OK Services. Mam nadzieję że nie wpłaciłeś zaliczki. Meni jest nawet poza Limenarią i sa tam w nocy tylko świerszcze.

Pewnie zaraz sie dowiesz ze piwo jest po 1,20 Eur sa tanie taxi i czesto krazace busy. I opinie ludzi ktorzy sa tak zadowoleni ze jada juz 5, 10 15 raz i nie moga sie nadziwic jak taka fajna mała firma z BB robi takie super wczasy !!!!
IP: 83.220.120.9
Użytkownik
Posty: 128
Look Service .... a.. gdzie podziały się te twoje genialne! zdjecia! które nam forumowiczom obiecałeś! przesłac na maila????? co może nie miales aparatu albo i w ogóle nie byłeś w grecji i zazdrościsz innym że tam jada i są pozytywnie nastawieni, ja wierzę tym co tam byli i potrafia to udowodnic i pisza konkretnie. a twój całkowity pesymizm mówi mi że chyba coś nie tak, krecisz :evil: prześlij zdjęcia to wtedy zobaczymy kto tu mówi prawdę :mrgreen:
IP: 89.74.97.131
Szorcik
Gość
Pytam czy są w Limenarii bo wiem, że są w innych miasteczkach czego dowodem są amatorskie filmy na youtube. I myśle, że nie zostały one wrzucone przez OK Service :P
IP: 62.87.152.210
Look Service
Gość
A właśnie lublinianka gości też na innych forach na których ludzie pytaja o Ok Services, taka służba społeczna ?


lubinianka napisał
Look Service .... a.. gdzie podziały się te twoje genialne! zdjecia! które nam forumowiczom obiecałeś! przesłac na maila????? co może nie miales aparatu albo i w ogóle nie byłeś w grecji i zazdrościsz innym że tam jada i są pozytywnie nastawieni, ja wierzę tym co tam byli i potrafia to udowodnic i pisza konkretnie. a twój całkowity pesymizm mówi mi że chyba coś nie tak, krecisz :evil: prześlij zdjęcia to wtedy zobaczymy kto tu mówi prawdę :mrgreen:
IP: 83.220.120.9
Look Service
Gość
Kłopot w tym że to raczej nie Limenaria tylko Kalyvia

Szorcik napisał
Pytam czy są w Limenarii bo wiem, że są w innych miasteczkach czego dowodem są amatorskie filmy na youtube. I myśle, że nie zostały one wrzucone przez OK Service :P
IP: 83.220.120.9
Użytkownik
Posty: 128
Look Service napisał
A właśnie lublinianka gości też na innych forach na których ludzie pytaja o Ok Services, taka służba społeczna ?


lubinianka napisał
Look Service .... a.. gdzie podziały się te twoje genialne! zdjecia! które nam forumowiczom obiecałeś! przesłac na maila????? co może nie miales aparatu albo i w ogóle nie byłeś w grecji i zazdrościsz innym że tam jada i są pozytywnie nastawieni, ja wierzę tym co tam byli i potrafia to udowodnic i pisza konkretnie. a twój całkowity pesymizm mówi mi że chyba coś nie tak, krecisz :evil: prześlij zdjęcia to wtedy zobaczymy kto tu mówi prawdę :mrgreen:




coś ci się pomyliło , jakbys doczytał uważnie to bys wiedział że z Ok jedzie moja siostra ( nie każdy ma internet :mrgreen: ) a ja jadę z aquamarisa , a ty do tej pory w ZAPARTE nie masz odwagi wysłac zdjec czy ich w ogóle nie posiadasz ?, i inni tu na forum podziela moje zdanie bo nie ja jedna o nie pytam, wiec badz łaskawy przesłac pytajacym te fotki :evil: a focha na innych schowj sobie głęboko w kieszeń bo to forum a nie przedszkole :) i jeśli ktoś pisze że jest zadowolony to nie zazdrośc bo tak to wygląda , i nie mam ochoty dłużej z tobą się droczyc bo mojego nastawienia do udanych wczasów nie zmienisz :) :) , a słuzbę społeczną pod nazwą "pesymista" Look Service :evil: właśnie ty teraz na forum utworzyłeś , gratulacje :mrgreen:
IP: 89.74.97.131
Look Service
Gość
Sprawdza się ciągle scenariusz: negatywna wypowiedź a za max. 30 min odpowiedź opłaconych klakierów, róbcie to bardziej subtelnie może ktoś to łyknie, każde słowo Was zdradza ale za pracę zespołową najwyższe noty.
IP: 83.220.120.9
Użytkownik
Posty: 128
drogi Look Service , jak tak poczytac twoje wypowiedzi to nic dodac , , brak słow , no cóż ale pesymiści jak TY tak mają , życzę czarnych snów bo pesymistom kolorowe się nie śnią :mrgreen: :mrgreen:
IP: 89.74.97.131
Daro
Gość
Witam jedziemy na wakacje do Meni w okresie 21.08 z Rybnika jesli ktos z tych okolic jedzie prosze o kontak na gg 3976850:)pozdrawiam
IP: 94.232.36.134
KRISU
Gość
Witam i piszę ze tem LOOK SERVICE kręci jak moze pewnie siedzi gdzieś na wsi i dorwałsię do internetu i pisze bzdury ja bułem z ok servis 2 razy w Grecji i raz w Bułgarii i nic złego mi się nie przytrafiło z tym biurem jak by było zle to nie jechał bym poraz czwarty wiec widać ze gość nie ma co robić i mąci ludzią w głowach ze jest tam do dupy. Olać gościa i tyle pozdrawiam
IP: 195.13.38.145
Look Service
Gość
link do strony gdzie widac ze dzien kosztuje ok 100 zł, //hoteluri.infoturism.ro/insula-thassos/hotel-studios-meni-insula-thassos tam tez wieksze zdjecia niz z OK, mozna zobaczyc ze olimpijski basen przy ktorym spedzicie 95 % czasu jest w pieknym ogrodzie. W tej chwili ceny STUDIOS MENI sa takie jak samolotem - za 2 godziny w hotelu gdzie przez droge do morza. Ale Polacy lubia się "umęczyć". Kris ile Wam szefowa płaci za wpisy ?
IP: 178.183.168.38
pio
Gość
jedzie ktoś z dziećmi 04.08 z gliwic
IP: 85.198.245.206

Strona: < 1 2 3 4 5 6 > »

Forum turystyczne » Grecja » Aparthotel MENI Thassos opinie

Na skróty: Bułgaria, Chorwacja, Egipt, Grecja, Hiszpania, Maroko, Polska, Tunezja, Turcja, Włochy, W. Kanaryjskie


Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. OK, zamknij