» Szukaj na forum » Rejestruj » Zaloguj

Forum turystyczne » Grecja » Aparthotel MENI Thassos opinie

Aparthotel MENI Thassos opinie

Dodaj opinię Aparthotel Meni opinie

Strona: 1 2 3 4 5 ... > »

Autor Treść
agnieszka
Gość
Aparthotel MENI
proszę o opinię na temat wyjazdu na wczsy z biurem ok service na Thassos Aparthotel MENI *** all inclusive
IP: 83.10.124.158
wioleczka3
Gość
Dołączam sie do pytania :-)
IP: 89.73.24.221
Borek
Gość
Też chciałbym wiedzieć:) oferta bardzo ciekawa więc nauczony doświadczeniem zastanawiam się co jest nie tak ;)
IP: 46.113.162.192
Oten
Gość
MENI *** all wyjazd mam 1.08 wiec też chetnie coś sie dowiem:)
IP: 78.8.107.208
KRISU
Gość
Jak będzie coś wiadomo o hotelu Meni to piszcie ja jade z ok servis czwarty raz i jak narazie jestem zadowolony
IP: 195.13.38.145
szart
Gość
A więc wszyscy do MENI.
Oten ja jadę razem z żoną też 1 sierpnia z Katowic. a Ty?
I na pewno pojedziemy Pastuszakiem bo z tego co się orientuję to mają podpisaną umowę, no i trzeba te 30 godzinek jednak liczyć razem z promem i rozwózką po hotelach, ale droga sama w sobie nie jest zła a kierowcy są w porządku. I fajnie się z nimi gada i wszystko umieją załatwić a przynajmniej na takich trafiliśmy. Co do wyspy to na prawdę jest super a mieszkańcy przemili. W tawernach nie jest zbyt drogo i na prawdę smacznie, no ale my mamy przecież all. Co do hotelu i info o nim to ponoć nie można niczego znaleźć dlatego, iż był on niedawno odrestaurowany troszeczkę i jest oddany do użytku dopiero w tym sezonie a wcześniej miał inną nazwę ale niestety nie udało mi się znaleźć informacji jaką. Ale po zdjęciach to nie wygląda źle. My jedziemy z ok na wakacje już 5x i jakoś wbrew temu co piszą inni nie mamy złego zdania. Co prawda jakieś drobne wpadki się zdarzały ale nie miało to większego odbicia na naszym samopoczuciu. A wszystko zależy od nastawienia i ekipy w autobusie bo jak jeden zacznie smęcić to się potem inni nakręcają. Dobra na razie to tyle.
IP: 89.73.222.244
Oten
Gość
Hej. Ja jade z zona i znajomym malzenstwem z Bielska-Bialej
IP: 78.8.97.28
atenas1972
Gość
Ja jadę do hotelu MENI już 22 06. z całą rodzinką,,myślę że będzie fajnie, w tamtym roku byliśmy też autokarem na RYWIERZE OLIMPIJSKIEJ,jazdę da sie przeżyc :-) ,wyjechaliśmy o 7 rano a bylismy o 10 rano dnia nastepnego juz na miejscu :lol: , TO prawda o HOTELU MENI nie można nic znalęźć, ale napewno wyspa jest piękna
IP: 89.228.69.47
KRISU
Gość
JEDZIE KTOŚ Z ŁODZI 24/08/2011 DO MENI POZDRAWIAM .
IP: 195.13.38.145
Domi
Gość
Ja wybieram się 21.08 z Krakowa, w poszukiwaniu jakiejkolwiek wzmianki odnośnie hotelu- przekopałam cały internei i nic...
IP: 84.10.83.223
arka
Gość
My wybieramy się na wyspę do Ap. Meni 14.08 z Wrocławia. Jedzie ktoś w tym terminie? Trochę przeraża mnie ilość godzin jazdy, ale damy radę:) Pocieszająca jest informacja, że macie pozytywne opinie o ok servis. My jedziemy z nimi pierwszy raz. Wstępną rezerwację mieliśmy w Skala Potomia,ale coś im nie wypalilo i zaproponowali zmianę. Jak będziecie mieć jakieś ciekawe info to piszcie.
IP: 78.8.158.15
kasia
Gość
Widzę, że dość duża ekipa wybiera się do Meni. Czy ktoś jedzie w terminie 22.07.11? Oczywiście z Ok
IP: 62.87.152.210
Użytkownik
Posty: 128
moja siostra z rodzinką(2+2) ale 25.07 do tego hotelu jedzie więc spotkacie się na miejscu :) , miałyśmy byc razem ale ja wybrałam ofertę samolotową i po zmianach hoteli już nie jesteśmy razem :(
IP: 89.74.97.131
benia
Gość
my jedziemy do meni 22.07 z Tych (2+2) a z Krakowa jadą jeszcze znajomi (2+1) mamy nadzieje że będzie fajnie mimo że nic nie wiemy o tym hotelu. z OK też korzystamy pierwszy raz ale sądząc po opiniach to nie jest żle pozdrawiam!
IP: 178.212.161.212
Navia
Gość
Ja wybieram sie do Meni z Ok 31.08 takze z checia poczytam jak wam sie urlopy udaly i na co mam byc przygotowana podczas drogi i na miejscu :)
IP: 178.37.144.135
LOOk service
Gość
Dla wszystkich którzy się wahają mogę podesłać zdjęcie "niebiańskiej plaży" Apart Hotel Meni zresztą Pani J z biura też je posiada i oczywiście wg nich klienci są zadowoleni.

Brak słów
IP: 178.183.178.1
pio
Gość
podeślij te zdjęcia bo ja jadę 04.08 i właśnie będę musiał wpłacać resztę pieniędzy
IP: 85.198.250.33
pio
Gość
nie ma żadnych zdjęć restauracji a przecież to jest all
IP: 85.198.250.33
benia
Gość
LOOk service napisał
Dla wszystkich którzy się wahają mogę podesłać zdjęcie "niebiańskiej plaży" Apart Hotel Meni zresztą Pani J z biura też je posiada i oczywiście wg nich klienci są zadowoleni.

Brak słów


Jak możesz to prześlij zdjęcia z tej niebiańskiej plaży którą posiada Hotel MENI oraz zdjęcia hotelu jeżeli takie posiadasz mój e-mail beniaszpiech@wp.pl
IP: 178.212.161.212
Aga.
Gość
Hej. My jedziemy do Meni 22.07.11 z Łodzi. Jedzie nas w sumie...... 19 osób. Całkiem zgrana paczka. (9 dorosłych + 10 dzieci). Mamy juz za soba wspólne wakacje, na których było super. Tutaj też na pewno bedzie. Cieszę się, że jadą jeszcze inne dzieci. Bardzo bym chciała usłyszec opinie o tym hotelu od osób. które rozpoczną tam sezon. Tym bardziej, że mieliśmy jechać do Natasy, a w maju zmienili nam na Meni. Pozdrawiam wszystkich. :P
IP: 77.237.3.9
Look Service
Gość
Zapomniałem maila swanstead@gmail.com,
Trafnie ktoś zauważył, że coś musi byc nie tak oferta OK Services nie zawiera zdjeć plazy ani restauracji Apart Hotel Meni.
Do momentu sprawdzenia odradzam wpłacania zaliczek
IP: 178.181.120.120
benia
Gość
do Look Service.

coś kręcisz kolego z tymi zdjęciami od pani J z biura podróży miałeś je przesłać chętnym do obejrzenia a tu teraz piszesz że OK coś ukrywa bo nie można zobaczyć żadnych zdjęć plaży hotelu ani samego obiektu. Z tego co widziałam na prospektach hotelu Meni to widać restauracje a plaże można zobaczyć wchodząc na Limanerie na Tassos.
IP: 178.212.161.212
KRISU
Gość
Witam niech ktoś opisze to miejsce i sam hotel jak tam jest jakie jedzenie ceny na mieście i jak działa sam olin w hotelu i co warto zwiedzić bo wyspa jest piękna wiem bo rok temu był mój znajomy i polecił mi tą wyspe ok jest spoko jade 4 raz i nigdy nie spotkało mnie nic złego ze strony ok. Ludzie piszą różne opinie ale ja mam same dobre jak jest zgrana paczka w hotelu to zabawa jest super.Pozdrawiam urlopowiczów i jak ktoś wróci z wyspy proszę o opinie ja jade dopiero 24/08/2011
IP: 195.13.38.145
Dav
Gość
Właśnie jakąś godzinkę temu wróciłem z hotelu Meni greckiej wyspy Thasos Polecam ten hotel troszke inaczej wygląda na foto sam hotel jak i basen oraz ukształtowanie terenu ale i tak warto . Sama załoga czyli Katerina i Augusto właściciele są bardzo mili . Natomiast barmanka nie znam imienia jest wyjątkowo miłą osobą i zna zarówno angielski jak i niemiecki. Plaża taka ładniejsza to około 1,2 -1,5 km od hotelu ale polecam warto się przejść znajduje się za wzniesieniem od strony portu . Każdy z nas dostanie propozycje wycieczki płynięcia stateczkiem naprawde bardzo polecam atrakcje na pokładzie jak i poza z tym że kosztuje 40Euro u rezydentki a 20 w porcie więc połowa My byliśmy za 20 . Jedzenie pierwsza klasa w dużej ilości piwo i Ozzo (Uzo ich miejscowy trunek ) bez ograniczeń w barze nad basenem . Polecam zarówno hotel Meni jak i kierowców biura Ok Services z firmy Stryszalski .
IP: 83.142.222.174
pio
Gość
Dav ile godzin trwa podróż i czy potrzebne są paszporty
IP: 85.198.250.33

Strona: 1 2 3 4 5 ... > »

Forum turystyczne » Grecja » Aparthotel MENI Thassos opinie

Na skróty: Bułgaria, Chorwacja, Egipt, Grecja, Hiszpania, Maroko, Polska, Tunezja, Turcja, Włochy, W. Kanaryjskie


Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. OK, zamknij