» Szukaj na forum » Rejestruj » Zaloguj

Forum turystyczne » Grecja » Aparthotel MENI Thassos opinie

Aparthotel MENI Thassos opinie

Dodaj opinię Aparthotel Meni opinie

Strona: « < 1 2 3 4 5 6 >

Autor Treść
kk1
Gość
bardzo proszę mój email krysia@pokoje-bukowina.pl czekam
IP: 62.152.136.103
Daro
Gość
kk1 a ty kiedy sie wybierasza??i skad jedziesz??
IP: 94.232.36.134
KRISU
Gość
dzięki za fotki wyglądają nieżle ale dostałem tylko plaży stołu niema ale dobre i to Pozdrawiam
IP: 195.13.38.145
Daro
Gość
krisu poslij je dalej jak mozesz:)
IP: 94.232.36.134
Kunegunda
Gość
Człowiek guma ma fajne foty i film, do niego piszcie bo naprawde wysyła
IP: 178.37.106.223
KRISU
Gość
zaraz wysyłam Daro
IP: 195.13.38.145
kk1
Gość
z Bielska 24.08
IP: 62.152.136.103
Daro
Gość
to ja juz tam bede obczajal okolice hehe:/:/
IP: 94.232.36.134
kk1
Gość
na to wygląda, przyjedziemy na gotowe? podpowiesz co i jak?
IP: 62.152.136.103
Daro
Gość
jasne bede przewodnikem ale najpier strace sie sam pare razy napewno:p:pto moze jakis kontakt co potem sie zgadamy albo cus:P
IP: 94.232.36.134
kk1
Gość
nie wiem, hasło "w grenadzie zaraza"? albo kwiatek w butonierce? nie, to z Klossa. Ale chyba nam tylko pozostało żartować i zachować dobry humor
może się uda jakoś zgadać, nas będzie 6-cioro, 2 facetów, wysoki chłopak, 2 dziewczynki i ja, może rozpoznasz
IP: 62.152.136.103
KRISU
Gość
Daro dostałeś fotki jak tak to wyśle ci jeszcze jak wygląda stolik z jedzeniem
IP: 195.13.38.145
kk1
Gość
do mnie też możesz wysłać fotki? podawałam emaila tam wyżej
IP: 62.152.136.103
Daro
Gość
tak dostalem dziekuje:)to czekam na to najlpesze:p obym sie nie przewrocil:P
IP: 94.232.36.134
młody
Gość
Wróciłem 14.08 i zgadzam się z tym że pani ze stołówki może denerwowała ludzi ale tak to wszystko było w porządku.Hotel jest utrzymany w porządku basen i ogród także szef jest przyjemny.Wakacje w tym hotelu naprawdę mogą być udane jeżeli ma się dobrą ekipę.Polecam pójść do restauracji obok świata dzieci przy samym morzu jest tam pani która mówi po Polsku
IP: 78.133.243.74
ttx
Gość
młody,zgadzam się z Tobą tak to jest jak ,,wieś "wybiera się na wakacje i











młody jak najbardziej zgadzam się z Tobą...co ci ludzie chcą?ja po za biurem ok nic nie mam nikomu do zarzucenia!!!
IP: 178.212.161.212
Carro
Gość
Hej..czy mogłabym prosić również o fotki na neurozab@sum.edu.pl. Z góry dziękuję....
IP: 178.212.41.1
iskra
Gość
ja również proszę o fotki klesie@wp.pl jadę z rodzinką 3 września i zaczynam się martwić ;) z góry bardzo dziękuje
IP: 77.237.19.70
Obiektywni
Gość
Dla panstwa dyspozycji posiadamy material posiadajacy wszystkie szczegoly ,zwiazane z wyjazdem na Tassos,z ktorymi podzielimy sie nie tylko z tymi ktorzy wpadaja na te forum ale chetnie na szersza skale,aby uswiadomic chetnym wyjazdow miedzy innymi na Tassos ze niewarto zaklucac sobie wyjazdu w tak urokliwe miejsce na swiecie z tak malo doswiadczonym organizatorem jak rowniez przewoznikiem,sam hotel i wszystkie inne tematycznie watki od w/w sa pozytywne,ktos kto chce pozwiedzac najpiekniejsza perle Morza Egejskiego jaka jest Tassos powinien tam pojechac,poznac kulture i uroki tej wyspy 8)
IP: 89.239.103.14
Obiektywni
Gość
Do dyspozycji panstwa oferta nasza posiada 2750 zdjec nie tylko z urokow wyspy ale rowniez z poniszczonych walizek ,materialu nagranego jak pan pilot opowiada o braku czasu na przeglady techniczne pojazdow,zdjecia z brudnej wrecz storzkowo zanieczyszczonej i niedostepnej toalety,materialu filmowego zwrotow panow kierowcow,jak rownierz miedzy innymi busika ktory nas odbieral z BB -posiadal jedno miejsce mniej niz bylo uczestnikow jazdy na siedzeniach pietrowo zostaly poupychane nasze torby wiec jedynym miejscem siedzacym do Gliwic byla podloga pojazdu ,porownywalnie tak sie przewaozi trzode chlewna-zapewniam ze w momencie kontroli policji zostala by natychmiastowo odebrana firmie koncesja,a panu kierowcy uprawnienia,chetnie panstwu udostepnimy material dowodowy z sytuacji ponizajacych ktorym bylismy poddawani w trakcie tych wakacji za nasze pieniadze,reasymuwujac od czego jest Rzecznik transportu,turystyki i Rzecznik praw konsumenta,Rzecznik praw obywatelskich .....moze poprostu trzeba pujsc do przodu i pokazac na swiatlo dzienne jakich porazek nam firmy dostarczaja za nasze pieniazki
IP: 89.239.103.14
szart
Gość
KRISU ja także byłem kilkukrotnie na wczasach z ok.ser. i też nigdy nie miałem powodów do narzekań i dziwiłem się ludziom którzy źle się wypowiadali. A co do Thassos to w zeszłym roku też byłem tyle że w innym hotelu, bo jeśli chodzi hotel meni (który w rzeczywistości nazywa się studios meny) to, to co zastaniecie na miejscu naprawdę pozostawia wiele do życzenia. Z resztą przekonacie się sami. I jeszcze jedno DARO możesz robić haja na każdym posiłku, obawiam się jednak, że skoro kilka telefonów do biura w bielsku nic nie dało to i haja nic nie zmieni, a "baba Herod" i tak wam będzie patrzeć na paluszki ile sobie tych przepysznych dań na talerz nakładacie. A i jeszcze jedno katalogowy opis jest do ... wrajzić. Co najistotniejsze to do naprawde ładnej plaży jest jakieś 2000 - 2200 metrów a droga którą się tam chodzi to nie autobana. Pozdro dla KOBRY. :)
IP: 89.73.222.244
benia
Gość
do Obiektywni. Jeżeli jest to możliwe to proszę o udostępnienie strony filmików i negatywne zdjęcia o ok services lub przesłać na mój e-mail beniaszpiech@wp.pl z góry dziękuje.
IP: 178.212.161.212
look service
Gość
do obiektywni,
nareszcie ktoś sensownie pisze o tym psudoorganizatorze. Proszę o Waszego maila, jeśli interesuje Was roszczenie pienięzne, wniesienie pozwu itd.. swanstead@gmail.com
IP: 178.183.184.202
gość
Gość
.Czy mogłabym prosić również o fotki na andrzej6921@interia.eu też bym zobaczył te fotki bo sam wyjeżdżam 21.08.z góry dziękuje.
IP: 83.15.162.227
Domi
Gość
to ja w takim razie też poproszę zdjęcia hotelu i okolic :> misiekk2406@interia.pl ~ również wyjeżdżam 21.08 :) Dziękuje z góry :]
IP: 84.10.83.223

Strona: « < 1 2 3 4 5 6 >

Forum turystyczne » Grecja » Aparthotel MENI Thassos opinie

Na skróty: Bułgaria, Chorwacja, Egipt, Grecja, Hiszpania, Maroko, Polska, Tunezja, Turcja, Włochy, W. Kanaryjskie


Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. OK, zamknij