» Szukaj na forum » Rejestruj » Zaloguj

Forum turystyczne » wakacje dla studenta

wakacje dla studenta

Strona: < 1 2

Autor Treść
Zuza
Gość
spam? nie sądzę. a w tym momencie akurat ktoś pomaga mi znaleść wakacje, a 5% rabatu na ziemi nie leży, zawsze lepiej dobrze wiedzieć.
i do tego mega miła obsługa jak się zadzwoni, super.
a zresztą to biuro renomowane od lat, wiec tym bardziej fajnie.
dzieki jeszcze raz za pomoc.
polecam Piotra od Wakacji
IP: 83.25.170.115
Gość
Posty:
Ciekawiła mnie od zawsze Portugalia, chciałem jechać w połączeniu z Hiszpanią, ale niewiele biur podróży realizuje takie łączone wycieczki. A szkoda. Ale znalazłem wycieczkę do Portugalii (7 dni) plus dodatkowy tydzień na zwiedzanie europejskich miast, np. Barcelony, Madrytu czy Paryża: http://student.travel.pl/wakacje_ES23,portugalia-eurotrip-algarve-2013. Cena nie jest szokująca jak na 14 dni. I coś dla każdego: zarówno wypoczynek, jak i zwiedzanie. Dla studenta w sam raz :)
IP: 91.220.103.94
Grzegorz
Gość
UWAŻAJCIE NA BIURO LATO STUDENTA! (www.latostudenta.pl)
Niedawno wróciłem z wyjazdu z Chorwacji i stwierdzam, że to biuro to zwykli oszuści, którzy w dodatku narażają bezpieczeństwo swoich uczestników!! Kierowcy autokaru jechali stanowczo więcej godzin niż pozwala na to prawo, w ogóle nie umieli jeździć obijając autokar w drodze (np. łamiąc lusterko jadąc wiejską drogą na skróty), pytali o drogę jakiś napotkanych ludzi nie znając trasy, a w dodatku autokar popsuł się w samej Chorwacji (najprawdopodobniej nie miał nawet przeglądu i nie powinien być dopuszczony do ruchu)!! Jazda z kilkoma przesiadkami z bagażem, popsuty autokar na autostradzie i stanie dwóch godzin w 40 stopniach podsumowując do Makarskiej jechałem 37 GODZIN I CIESZE SIĘ, ŻE ŻYJĘ! Ta jazda to tylko część atrakcji jakie zapewnia nam to biuro, generalnie charakter całego wyjazdu zmotywował wszystkich uczestników do pisania skarg i najprawdopodobniej sprawa skończy się w sądzie! UNIKAĆ LATA STUDENTA.PL !!
IP: 89.72.128.120
Australia
Gość
Biuro WAKACJE DLA STUDENTA okazalo sie BEZNADZIEJNE. NIE POLECAM w zadnym wypadku - jestem z Australii i kolega dla nas zabukowal wycieczke wlasnie z tym biurem - okazalo sie na dwa dni przed, ze zmienili cel podrozy i malo ze byli nie profesjonalni i nie uprzejmi (jakis koszmar po prostu...) to na dodatek chcieli, zeby jechala jedna osoba w cenie dwoch - tak nie moze byc i na to nie zezwala prawo konsumenta, stad bede sie z nimi sadowac az padna, poniewaz mi TAK PODPADLI. Poraz pierwszy napotkalam takie chamstwo i traktowanie mnie jako klienta w ten sposob - NIE POLECAM.
IP: 95.160.34.136
wakacje dla studenta
Gość
właśnie wróciłam z Grecji (Chalkidiki ), byłam z biurem WAKACJE DA STUDENTA.To nie był nasz pierwszy wyjazd i mam porównanie z organizacją innych biur podróży i zdecydowanie NIE POLECAM !!! Miejscowość piękna, spokojna w sam raz na odpoczynek (bez żadnych dyskotek i menelstwa) ale niestety biuro to jedno wielkie nie porozumienie, nie wiedzieliśmy o której mamy się odmeldować ani gdzie zostawić bagaże, pilotka z Bułgarii tylko zostawiła swój numer i obietnice że przed wyjazdem będzie dzwonić i o wszystkim informować niestety chyba sobie zapomniała (zero inicjatywy!) o godzinie powrotu dowiedzieliśmy się dopiero w ten sam dzień i to po śniadaniu czekając na informacje 2 godziny pod hotelem, dodatkowo mieliśmy połączony autokar który wiózł ludzi na wakacje do Grecji i Bułgarii.Na szczeście dla nas i nieszczęście innych wczasowiczów to oni(Bułgaria) nas odwozili nadrabiając bardzo wiele godzin po i tak już męczącej podróży.Dowiedzieli się o tym fakcie wszyscy oczywiście dopiero w autokarze.Niestety wiele już widziałam ale z takim brakiem zainteresowania uczestnikami się jeszcze nie spotkałam.Słabe biuro posiadające tylko dobrych kierowców i niektóre dobre pilotki. Są leszpe biura które też organizują po niskich cenach wakacje ale to akurat jest porażką !
IP: 87.207.243.46
Sandra
Gość
Polecam to biuro, w tym roku byliśmy z chłopakiem z Nimi w Bułgarii w hotelu Pollo Resort i moge jak najbadziej polecić. Jeżeli ktoś chce spędzić fajnie czas, odpoczać i wydać mało pieniązków to serdecznie polecam.
IP: 89.206.36.130
denika
Gość
Jak macie chwilę czasu w jesienno - zimowe weekendy to polecam wypad do Hotelu Piwniczna w Piwnicznej Zdrój. Dlaczego w tym wątku? Bo z tego co czytałam na ich profilu na facebooku to w niektóre weekendy maja promocję dla studentów 50% off :-) Polecam, bo miejsce jest zacne.
IP: 78.8.103.51
student
Gość
ja polecam biuro podróży student travel organizują bardzo fajne wycieczki zwłaszcza dla młodych z imprezami i odpoczynkiem za granica ale również i dla starszych :)
IP: 178.182.39.241
studenkaaAA
Gość
Uważam , że Biuro Podróży Student Travel jest bardzo dobrym biurem klienci cieszą się dobrze zorganizowanym czasem , zakwaterowaniem , transportem . Jeżeli lubi ktoś imprezy jest to w sam raz oferta dla maturzystów czy studentów . Polecam !!!!! :D ;) ;)
IP: 89.67.124.223
studenkaaAA
Gość
Uważam , że Biuro Podróży Student Travel jest bardzo dobrym biurem klienci cieszą się dobrze zorganizowanym czasem , zakwaterowaniem , transportem . Jeżeli lubi ktoś imprezy jest to w sam raz oferta dla maturzystów czy studentów . Polecam !!!!! :D ;) ;)
IP: 89.67.124.223
Użytkownik
Posty: 8
Polecam zerknąć sobie na ofertę +18 w biurze BUT. Mają fajne ceny i w ofercie takich obozów za granicą naprawdę sporo proponują.
IP: 89.68.240.188
Użytkownik
Posty: 5
Ciekawa jestem tych "fajnych cen" :D Co to za biuro? Bo pierwszy raz słyszę.
IP: 5.172.247.90
gocha
Gość
Biuro But jest dobrze znane np. wśród nauczycieli bo oferuje bardzo dobre cenowo wycieczki szkolne czy zielone szkoły. Ale też wśród starszej młodzieży takiej plus 18 lat jest polecane, bo wyjazdy mają naprawdę ciekawe. a jak chcesz bliżej coś to ich strona dla odmiany to www.kochamwakacje.pl
IP: 89.68.240.188
Użytkownik
Posty: 5
Dzięki, popatrzę. Ale sama z nimi byłaś czy tylko ze słyszenia?
IP: 5.172.246.34
gocha
Gość
Ja wiele o nich słyszałam pozytywnego. Są zaufani moim zdaniem i warto zainteresować się ich ofertą.
IP: 89.68.240.188
Użytkownik
Posty: 5
Dzięki wielkie, ale jeszcze dla pewności poszukam co tam o nich w necie piszą! :)
IP: 37.248.254.124
Użytkownik
Posty: 4
Fajną ofertę wakacyjnych wyjazdów dla studentów ma sprawdzone już biuro podróży Student Travel, m.in. kampusy w połączeniu z super koncertami np. powtórka Wielkiej Greckiej Majówki w Kokkino Nero ->Student Camp - Glamour Fest (Grecja 12 dni).
IP: 89.238.34.250
marta
Gość
Mam nadzieję,że Biuro "Wakacje dla Studenta" wreszcie przestało istnieć,Oszukali masę ludzi,wykorzystując polskie prawo a raczej bezprawie.Wczasy do Bułgarii w ich wydaniu to jedno wielkie dno.Najlepsze,że odpowiadając na zarzuty dotyczące warunków i wyżywienia,tłumaczyli się,że to są właściwie wczasy dla studenta a nie normalnych ludzi.Student polski według nich to widocznie nie normalny człowiek a świnia,która może spać w gnoju i jeść jakieś g.....Chyba do końca życia nie zapomnimy raju jaki nam obiecywali.Tak naprawdę to nie mam pewności,ale chyba wciąż działają tylko pod inną nazwą.Ludzie nie dajcie się nabierać.
IP: 91.233.112.110
Użytkownik
Posty: 6
A ktoś podróżował kiedyś z PTTK? Ja byłem raz na Krymie i było fajnie. Nie wiem czy jeszcze organizują. Wiem, że byli tani...
IP: 109.197.63.121
Użytkownik
Posty: 72
jasinina napisał
Mi marzy mi się podróż do Islandii. Byliście? Możecie coś na ten temat powiedzieć? Dużo was ta podróż wyniosła? Ja znalazłam myślę interesujacą ofertę tutaj http://iceventure.pl/i bardzo poważnie o tym myślę


W innym wątku http://forum.travelway.pl/topic-7084.html piszesz, że masz już zarezerwowaną tę wycieczkę do Islandii , a teraz rzekomo dopiero o tym myślisz? :

jasinina napisał
Na stronie /http://iceventure.pl znalazłam swietną ofertę podróży do Islandii i już mam zarezerwowaną wycieczkę w sierpniu, już się nie mogę doczekać :D


W wątku o Grecji http://forum.travelway.pl/topic-7065.html też wklejasz ten sam link reklamujący organizatora wyjazdów do Islandii z podobnym tekstem:

jasinina napisał
Ja rok temu byłam w Islandii nigdy tej podróży nie zapomnę i chciałabym ją powtórzyć, tym bardziej że znalazłam świetną ofertę http://iceventure.pl/ koniecznie muszę zobaczyć jeszcze raz te widoki... wodospady


Czy można prosić administratora forum o reakcję, bo niedługo kolejne po kolei wątki zostaną zarzucone reklamą wyjazdów do Islandii.
IP: 193.19.167.141
Użytkownik
Posty: 115
popieram prośbe Edyty. Adminie zajmij sie tym, proszę.Ja znalazłam reklamy również w innych wątkach.
Może jakiś wątek z reklamami? ale myślę, że reklama, to na płatnych portalach, chyba?
IP: 91.226.50.130

Strona: < 1 2

Forum turystyczne » wakacje dla studenta

Na skróty: Bułgaria, Chorwacja, Egipt, Grecja, Hiszpania, Maroko, Polska, Tunezja, Turcja, Włochy, W. Kanaryjskie


Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. OK, zamknij