» Szukaj na forum » Rejestruj » Zaloguj

Forum turystyczne » wakacje dla studenta

wakacje dla studenta

Strona: 1 2 >

Autor Treść
gryszu
Gość
W tym roku wyjechałem ze znajomymi z biurem podrozy 'wakacje dla studenta' do Chorwacji, a dokladnie miejscowosci Omis. Ogolnie mimo ze podroz trwala dosc dlugo trafilismy w koncu do apartamentow i tutaj nalezy sie najwieksza pochwala dla biura bo apartamenty byly na naprawde wysokim poziomie z widokiem na morze, i to za calkiem niewielkie pieniadze. Rezydent okazal sie calkiem sympatyczny, nie narzucal sie zbytnio. Z wycieczek fakultatywnych polecam rafting po Cetinji, chyba najbardziej emocjonujace doswiadczenie koszt to ok 30 euro. Ogolnie wyjazd kosztowal calkiem niewiele wiec mysle ze warto. Ktos jeszcze jechal z nimi? Jak opinie ?
IP: 95.108.90.149
Emil
Gość
Tez w tym roku korzystalem z uslug tego biura (Bułgaria - Rawda). Mimo drobnych potkniec w czasie podrozy (zdarzylo sie niepotrzebnie cofac) to zakwaterowanie i ogolnie widoki zdecydowanie wynagrodzily podroz
IP: 174.129.247.49
Luxi
Gość
Tez bylem w Chorwacji z tym biurem ogolnie moge polecic bo to calkiem dobre biuro jezeli jedziesz ze znajomymi a nie z rodzina
IP: 128.187.97.6
monika
Gość
a ja bylam z nimi ulcinij , NIE POLECAM , apartementy niby fajne nad sama mala plaza, ale okazalo sie z epod nami jets dyskoteka i codzienniemielismy ichniejsza rabanke do 3 ranoa w sob do 5 . Biuro dobrze wiem , jakie ma kwatery. I dojazd , powrot jets zbyt dlgi , bo biuo narzuca glupia trase bo niby taniej a sie jedize 30 h. masakra
IP: 91.150.220.27
Mała
Gość
Ja byłam rok temu na mazurach w Łynie na jeździeckich obozach dla studentów. Świetna sprawa dla osób bez kasy a poszukujących wrażeń i studenckiej zabawy. :) Wcale za granicę jechać nie trzeba. Konie i flaszka przy ognisku to jest to ;)
IP: 178.43.157.68
Migotka
Gość
Ja byłam z tym biurem w zeszłym roku w Bułgarii (hotel Kotva), zapłaciliśmy z chłopakiem śmieszne pieniądze a mieliśmy wakacje, których chyba nie zapomnimy do końca życia! Hotel okazał się rewelacyjny, część ludzi dostała lepsze pokoje, niż w ofercie. Nasz był świeżo wyremontowany, jeszcze pachniało klejem do tapet ;) Co prawda nie jesteśmy jacyś problemowi, nie potrzebowaliśmy specjalnej opieki rezydenta, ale pamiętam że były jakieś spotkania, chyba nawet codziennie, nie wiem czy ktoś na nie chodził... Przejazd autokarem ok, wiadomo nie jest to samolot ale dało się wytrzymać. Jedzenie tak jak wszędzie w Bułgarii, czyli bez rewelacji, ale zawsze dało się coś dla siebie wybrać. Ważne, że niczego nie brakowało.
Spodziewaliśmy się spartańskich, studenckich warunków - okazało się że było tak jak w każdym innym biurze podróży plus świetna studencka atmosfera już w autokarze;) Nie wiem czy jeszcze z nimi pojadę, jeśli znajdę jakąś ciekawą ofertę to pewnie tak.
IP: 89.191.152.40
yeti
Gość
ja byłam z snow events najpierw na nartach, teraz jede do Hiszpani, ekipa organizatorów zawsze na czasie, wszystko załatwione, dostawaliśmy różne gratisy, jak dla mnie super, a i ceny fajne. polecam. www.summerevents.pl
IP: 178.235.31.234
Użytkownik
Posty: 6
coś na studencką kieszeń ;) http://www.unityline.pl/oferta/oferta_dla_ciebie/wycieczki_do_skandynawii/bornholm
3-dniowa wycieczka, a w niej rejs promem z dyskoteką i wycieczka po Bornholm. Cena z wyżywieniem i atrakcjami więc jak najbardziej się opłaca.
IP: 46.134.240.128
newar
Gość
Jednym z ciekawszych biur podróży dla studentów i organizujących wakacje studenckie jest Studencki Klub Turystyczny. Ciekawe kierunki wypadów na Ukraine, do Bułgarii czy Czarnogóry. W zeszłym roku bylismy w Carevie a w tym robimy Krym. Na stronie wiecej info
IP: 83.21.4.142
lord
Gość
Luxi napisał
Tez bylem w Chorwacji z tym biurem ogolnie moge polecic bo to calkiem dobre biuro jezeli jedziesz ze znajomymi a nie z rodzina

W jakim hotelu byłeś?
IP: 83.168.89.19
makeme
Gość
ello

pytanie co do SKT - czy w przyapdku wyjazdów większą liczbą osób są jakieś zniżki w cenach jeszcze? Myślimy ze znajomymi o Bułgarii tak w 10-12 osób.
IP: 83.23.206.123
kamil
Gość
z tego co wiem to skt ma zniżki dla grup od 6 osób.
IP: 89.231.98.235
smso
Gość
makeme jeśli uzbierasz minimum 6 osób to każda z tych osób ma zniżkę w wysokości 50 zł. Wejdź na stronkę skt i przy konkretnych wycieczkach masz to napisane.
IP: 164.127.215.239
makeme
Gość
dzięki dzięki, już wiem. Dzwoniłem do skt do warszawy i powiedziali mi dokładnie to samo:). Teraz czas na zbieranie odpowiedniej ekipy i tyle. Przy 10 osobach zniżka wychodzi jakies 500zł a to już dużo, zawsze zostaje kasa na dodatkowy melanż:0
IP: 164.127.179.111
charlie
Gość
BUT ma ciekawe wyjazdy studenckie, ceny różne, zależy od miejsca, ale wahają się powiedzmy od 850 do 1300 zł, więc znośnie, a czasami zdarzają się tez promocje, wiec warto śledzić ich stronę oraz FB
IP: 89.191.166.231
Wojtek
Gość
Ja tam kilka razy jeździłem ze Studenckimi Wyjazdami i jest mega impreza, fajna kadra i dużo zabawy, w Chorwacji i Bułgarii mają bardzo dobre apartamenty, nie wiem jak gdzie indziej.. ale zawsze było tak jak pisali na stronce bez ściemy.

Pozdro dla ekipy mięsnego jeża z majówki w Chorwacji:)
IP: 212.76.44.108
szu szu
Gość
z wycieczek studenckich SKT to jeszcze warto odnotować Krym na Ukrainie z wycieczką do skalnego miasta Czufut-Kal. DLa fascynatów takich nie konewncjonalnych kierunków jest to propozycja co najmniej warta uwagi:)
IP: 46.112.140.118
wysoki.brunet
Gość
ktoś jedzie może w tym roku z skt do bułgarii? bo ja własnie wyjeżdżam niedługo i tak ciekawy jestem czy ktoś moze też się zdecydował! :D albo na jakies opinie chociaż mogę liczyc? :)
IP: 83.8.134.149
Ada
Gość
planuje wybrac się z chłopakiem do Bułgarii z biurem podróży wakacje dla studenta zastanawiam się który hotel wybrać na gruponie ;> polecacie jakiś ?
IP: 5.173.185.121
kevene
Gość
nie wiem jakie hotele proponuje to biuro ale ja kolejny raz będę korzystać z oferty piotraodwakacji. We wrześniu wybieram się właśnie z nimi do Bułgarii do hotelu Pliska położonego niedaleko centrum Słonecznego Brzegu i jakieś 100 m od plaży. Wybierając tę ofertę wiem że jest niedrogo,nie będzie ściemy a będzie super zabawa. Spokojnie mogę polecić
IP: 77.65.39.241
Użytkownik
Posty: 9
Ada napisał
planuje wybrac się z chłopakiem do Bułgarii z biurem podróży wakacje dla studenta zastanawiam się który hotel wybrać na gruponie ;> polecacie jakiś ?


A jakie są tam do wyboru?
IP: 93.176.222.41
betik
Gość
w zeszłym roku ze znajomymi wykupiliśmy w bp margotravel wyjazd do włoch na camping. nie był to typowy obóz studencki ale cena nie była wysoka i dużo osób młodych jechało! polecam
IP: 81.190.239.32
Zuza
Gość
kevene napisał
nie wiem jakie hotele proponuje to biuro ale ja kolejny raz będę korzystać z oferty piotraodwakacji. We wrześniu wybieram się właśnie z nimi do Bułgarii do hotelu Pliska położonego niedaleko centrum Słonecznego Brzegu i jakieś 100 m od plaży. Wybierając tę ofertę wiem że jest niedrogo,nie będzie ściemy a będzie super zabawa. Spokojnie mogę polecić


Gdzie można ich znaleźć dokładniej? Może można sie jakoś skontaktować z nimi? Ja bym z chęcią pojechała własnie do Bułgarii, ale nie chce wydawać nie wiadomo ile kasy.
IP: 83.20.140.111
kevene
Gość
mają swoją stronę www.piotrodwakacji.pl może warto do nich napisać i zapytać o promocje Ja dostałem na jakieś imprezie ulotkę z informacją ze mogę dostać rabat 5% jak napiszę maila na magda@piotrodwakacji.pl zrobiłem tak i dostałem kod promocyjny nie wiem tylko czy tak może każdy czy tylko posiadacz ulotki
IP: 77.65.39.241
Użytkownik
Posty: 18
dlaczego tu leci sam spam ;o rozmowa sprowokowana do reklamy
IP: 89.71.212.98

Strona: 1 2 >

Forum turystyczne » wakacje dla studenta

Na skróty: Bułgaria, Chorwacja, Egipt, Grecja, Hiszpania, Maroko, Polska, Tunezja, Turcja, Włochy, W. Kanaryjskie


Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. OK, zamknij