» Szukaj na forum » Rejestruj » Zaloguj

Forum turystyczne » Turcja » seal of star - Turcja

seal of star - Turcja

Dodaj opinię Opinie o hotelu Seal of Star

Strona: « < ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ... > »

Autor Treść
Piotr K
Gość
Mam prośbę .Czy może ktoś napisac jak jest z przyjazdem? O której godzinie? Jak wygląda zakwaterowanie?
IP: 83.22.35.171
Agata
Gość
przylatujesz do Antalyi pod wyjsciem z hali przylotów czeka osoba z Twojego biura podrozy, podchodzisz do niej, ona kieruje cie na specjalne stanowisko, gdzie podajesz swoje nazwisko i podaja Ci numer autobusu, ktory zawiezie Cie do hotelu.
Przy wejsciu do hotelu podchodzisz do recepcji, podajesz nazwisko, oni daja Ci karte do pokoju i zakładaja opaski jesli masz all inclusive. I Tyle :)
IP: 82.139.18.73
Piotr K
Gość
Wielkie dzięki. Wspomnij jeszcze która to godzina
IP: 83.22.66.251
Ula
Gość
Hej, Piotr my spotkamy się już na lotnisku w Katowicach. Ja będę z rodzinką mąż i dwie córki, a Ty?.
Agata,dzięki za Twoje informacje przestałam się stresować. Pozdrowienia dla wczasowiczów. Do spotkania w Turcji.
IP: 83.30.69.206
Agata_Marcin
Gość
Witam
Piotr my tez lecimy 30 lipca tylko ze z Poznania, jak chcesz to napisz marcing21@wp.pl .
IP: 79.184.221.238
Agata
Gość
NIE MA SIE CZYM STRESOWAC :) BAWCIE SIE DOBRZE :)
IP: 82.139.18.73
Roberto
Gość
Wszyscy gotowi na jutrzejszy wylot ???

Do zobaczyska
IP: 83.27.120.146
LiNa
Gość
Ci co wylatują w najbliższym czasie do seal of star to zycze im milego pobytu :) ja wylatuje 6.08 i juz czekam na wylot ;D pozdrawiam :)
IP: 83.27.129.50
Piotr K
Gość
Ja będę z żoną oraz z córką ( 14 lat ). Do zobaczenia w Katowicach.
IP: 83.22.2.211
KLARA
Gość
SUPER SUPER
IP: 85.222.18.82
Adzia
Gość
ja byłam jest cool i super mozna poznac wielu ludzi fajny buł machmet pracuje przy basenie to kelner i haci też jes cool nawed dostałam buzi od niego ale nie naprawade jest super chcem tam wrócić
IP: 83.4.241.200
Adzia
Gość
Piotr K napisał
Mam prośbę .Czy może ktoś napisac jak jest z przyjazdem? O której godzinie? Jak wygląda zakwaterowanie?




jesli masz wylot z wrocławia o 12 30 to w seal of satr bedziesz o 22 ;00 a czyta s sie hotel sil of start
IP: 83.4.241.200
UWAGA! PILNIE SPRZEDAM!!!
Gość
Z powodów osobistych jesteśmy zmuszeni pilnie odsprzedać wycieczkę dla dwóch osób.
Transport: samolot (wylot z Gdańska).
Hotel: Seal of Star ***** - 1 pokój dwuosobowy.
Wyżywienie: All inclusive!!!
Termin: 30.07- 06.08.2008.
Organizator: Alfa Star.
Cena katalogowa: 4.800 (2 osoby).
Cena odsprzedaży: 3.600 (2 osoby).
Proszę o kontakt telefoniczny 509-132-656
IP: 83.13.169.138
MoNiKa
Gość
my lecimy 13 sierpnia z Wrocławia i przychylam się do wypowiedzi wielu osób na tym forum : pozytywne nastawienie to połowa sukcesu, a jak ktos się czepia braku klimy w łazience to niech w Polsce za tą kasę znajdzie hotel 5* z klimą w kibelku;P Pozdrawiam
Ps. Czy ktoś leci w tym samym terminie??
IP: 83.14.224.194
LiNa
Gość
MoNiKa napisał
my lecimy 13 sierpnia z Wrocławia i przychylam się do wypowiedzi wielu osób na tym forum : pozytywne nastawienie to połowa sukcesu, a jak ktos się czepia braku klimy w łazience to niech w Polsce za tą kasę znajdzie hotel 5* z klimą w kibelku;P Pozdrawiam
Ps. Czy ktoś leci w tym samym terminie??


To zobaczymy sie w Turcji ja wylatuje 6 sierpnia ale bede do 20 sierpnia :) jak coś to pisz na deka1@onet.eu ;) lepiej leciec jak sie kogoś zna ;P pozdrawiam
IP: 83.4.238.210
dorocik
Gość
Nadszedł długo oczekiwany dzień...Dziś w nocy wylot! Już nie mogę się doczekać:) Pamiętam oczywiście o pozytywnym nastawieniu!!! heheh Mam pytanko, do tych którzy wrócili...Korzystaliście może z wycieczek fakultatywnych??? Które z nich są warte polecenia????Pozdrawiam serdecznie
IP: 217.153.161.42
Agata
Gość
bylismy na Pammukale - przepiekne tylko ta droga 8h w jedna strone... ale warto i na Raftingu super. Nie kupujcie wycieczek u rezydenta!!! Starsznie drogo... kupujcie w miesciei to im wiecej osob tym taniej nawet o 200% niz u rezydenta!!
Udanych wczasow
IP: 82.139.18.73
Emi
Gość
Właśnie wróciliśmy z urlopu. Hotel super. Cudowne wakacje spędziliśmy. Nie prawda to co wypisują maruderzy. Turnus 16.07.- 30.07.08 był super. Pozdrawiam wszystkich :D Obsługa miła i zawsze uśmiechnięta. Nawet plaż nie jest taka zła jak opisują. Dobre placki na plaży ;) Szef i kelnerzy z baru lobby super i można posiedzieć nawet do 2. Jedzonko - pyszności. Animacje codziennie, zabawy w czasie dnia przy basenie także. Wycieczki polecam u Turka na przeciwko hotelu. Piękny widok z 5 piętra: morze i góry. Miasteczko bardzo ładne i można zrobić dobre zakupy. Dla wszystkich, którzy lecą udanego pobytu. Warto tam polecieć :D
IP: 84.10.124.30
Emi
Gość
Dodam jeszcze, że pościel i ręczniki zmieniają codziennie.
IP: 84.10.124.30
gdaPL
Gość
Gorąco witam wszystkich po powrocie z Seal of Star!!! Tak jak przewidywałam przed wylotem i mocno udzielałam się tutaj na forum, kwestionuję wszystkie negatywne komentarze. Niektórzy potrafią zrobić z igły widły! Niektóre opinie są bardzo krzywdzące dla hotelu i obsługi, która tam pracuje. Hotel jest bardzo ładnie urządzony, wyposarzony we wszystko co potrzeba i oczywiście czysty(pod warunkiem, że goście hotelowi nie urządzają trzody). Jedzenie bardzo smaczne, urozmaicone i niesamowite ilości, dużo dobrych ciast, owoce :) Plaża nie jest taka zła, bardzo przyjemnie można sobie odpocząć zajadając pyszne placki (różne farsze)przygotowane przez babkę w namiocie :)) Obsługa w hotelu znakomita, bardzo uczynna, gościnna i zawsze uśmiechnięta :) A obdarowana drobnym napiwkiem odwdzięcza się z nawiązką :) Małe wyjaśnienie związane z podawaniem napojów w kubkach plastikowych przy basenie i na plaży. Zawsze i wszędzie spotkacie się z taką sytuacją, gdyż chodzi tutaj o bezpieczeństwo gości, ktoś wniósł pokal na kryty basen(brak wyobraźni) i stłuczone szkło wbiło mi się w stopę! W restauracji i lobby wszystko podane jest w szklanych naczyniach. W hotelu jest 8 pokoi z widokiem na morze(dla zainteresowanych) my mieliśmy pokój na 2 pietrze, bardzo ładny widok(oczywiście napiwek wskazany). Ktoś na forum pytał, jakie linie nas tam zabierają- lecieliśmy dobymi liniami- Sun Express. Podsumowujac nasz urlop spędzony w Seal of Star -było super! Dziękujemy wszystkim znajomym z turnusu 16-30.07.2008r. za miłą atmosferę, oby zawsze wszyscy potrafili tak się cieszyć wakacjami jak nasza dosyć liczna grupa :))Pozdrawiamy- M.M. i S z Gdańska. Ps. Koniecznie wybierzcie się do Kapoadocji na 2 dniową wycieczkę zorganizowaną przez Alfa Star( przewodnik Alex), było super!
IP: 89.77.65.77
Ania
Gość
Witam! Mam kilka pytań: czy dając napiwek przy meldunku mozna dostać pokój z fajnym widokiem?? Co lepiej zabrac, euro czy dolary?? Ile kosztuje na mieście wycieczka do Pammukalle?? Czy łatwo dostać się środkami komunikacji miejskiej na plażę Kleopatry?/ Pozdrawiam ;-)).
IP: 83.238.235.126
gdaPL
Gość
Witaj Aniu. Przy meldunku daliśmy napiwek i dostalismy pokój z widokiem na morze. My mieliśmy mieszaną walutę i euro i $. Do Pammukalle jechaliśmy z BP Alfa Star, więc nie wiem ile kosztowały na mieście. Na plażę Kleopatry dojedziesz dolmuszem lub poproś rezydenta, zamówi busa z restauracji Palm Beach przy plaży Kleopatry i dasz tylko napiwek kierowcy(przywiezie i o umówionej godzinie odwiezie do hotelu). Musisz tylko podać ile osób jedzie na plażę. Pozdrawiam :))
IP: 89.77.65.77
Ania
Gość
Wielkie dzięki!! Jeszcze jedno pytanko, ile kasy zabrać na tydzień?? ( mniej więcej oczywiście , czy mozna płacić VISĄ ). Ile się daje tych napiwków?? Dolar czy euro wystarczy???
Jestem już prawie zdecydowana na rezerwację. Wybieram się 3 września z mamą. Mam nadzieję, że będzie super ;-)).
IP: 83.238.235.126
gdaPL
Gość
Aniu, nie wiem ile pieniędzy zabrać ze sobą, to zależy co masz w planie zwiedzać i kupić na bazarkach. Jeśli weźmiesz więcej i nie wydasz to zawsze możesz przywieźć z powrotem. W Turcji można płacić czym się chce, kartą Visa również. Jeśli chodzi o napiwki to zostawialiśmy 1 $ codziennie za sprzatanie, kelnerom i barmanom również, czasami więcej. Właściwie napiwki dawaliśmy wszystkim, którzy koło nas chodzili i bardzo sie starali, aby nasz pobyt w tym hotelu upłynął bardzo miło :) Nie oszczędzajmy na napiwkach (1$= 2zł ), my nie zbiedniejemy a obsługa naprawdę pracuje w pocie czoła 16h/24h za nieduże pieniądze i jeszcze potrafią się uśmiechać do fajrantu( w Polsce jest to niespotykane). Zawsze zapamiętują gości, którzy nagradzają ich napiwkami i odwdzięczają się jak mogą ;) Życzę Ci dużo uśmiechu i wspaniałych przeżyć na wakacjach:) Seal of Star naszym zdaniem to dobry wybór :) Pozdrawiam ;)
IP: 89.77.65.77
Emi
Gość
Oj tak! Seal of Star jest super. :D
My także dawaliśmy napiwki ( w przeliczeniu na nasze to drobnostki), a w zamian super obsługa, zawsze uśmiechnięta i miła. Pokoje na 5 piętrze mają widok na morze, góry i miasteczko (polecam). My mieliśmy super wypoczynek. Życzę równie udanego. Pozdrowienia dla naszej paczki ;)
IP: 84.10.124.30

Strona: « < ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ... > »

Forum turystyczne » Turcja » seal of star - Turcja

Na skróty: Bułgaria, Chorwacja, Egipt, Grecja, Hiszpania, Maroko, Polska, Tunezja, Turcja, Włochy, W. Kanaryjskie


Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. OK, zamknij