» Szukaj na forum » Rejestruj » Zaloguj

Forum turystyczne » Grecja » Grecja, Olimpic Beach.

Grecja, Olimpic Beach.

Wakacje w Olimpic Beach Opinie Olimpic Beach

Strona: « < ... 16 17 18 19 20 21 22 23 24 ... > »

Autor Treść
Kasia
Gość
ewelina napisał
witam. Czy ktos jedzie do Grecji 23 sierpnia z oskara-poznań??? pozdrawiam


Witaj Ewelina:) Ja jade z Oskara do Olympic beach 23 sierpnia:)
IP: 213.238.119.112
Użytkownik
Posty: 4
Witam serdecznie;)

My tez z kolega wybieramy sie do olimpic beach 4 września ale nie z tego biura i nie do tych apartamentów :/ na długo sie wybieracie?jedziecie wypocząć czy sie pobawić;)?
IP: 89.174.61.162
Ja jadę na wczasy.
Gość
Toke napisał
kasiodyl napisał
Witam.
Ja jadę do Olimpic 16.08 z Fun Clubem, jest ktoś jeszcze taki?

Mua. Obóz, czy wczasy ;) ?
IP: 89.76.49.181
Użytkownik
Posty: 3
My jedziemy na wczasy 16.08
IP: 89.76.49.181
asha
Gość
dawido napisał
Witam serdecznie;)

My tez z kolega wybieramy sie do olimpic beach 4 września ale nie z tego biura i nie do tych apartamentów :/ na długo sie wybieracie?jedziecie wypocząć czy sie pobawić;)?


Nie wyobrażam sobie wypoczynku bez zabawy :) Zresztą wszystko można pogodzić :) A z jakiego biura jedziecie?
IP: 83.2.65.218
Beata
Gość
Hej, wróciłam z Olimpic z OK Service. Jestem bardzo zadowolona i z biura podróży i z zakwaterowania (GIOTIS). Wczasy niedrogie i za tę kwotę nie mam nic do zarzucenia.
IP: 83.22.80.200
Użytkownik
Posty: 1
Wiatm :) Dawido... trzeba opanować Paralię... ;)
My jedziemy z Victoria Travel... ;> takze na plazy gdzieś sie napewno spotkamy... ;))
Asha... maszz.. moze GG albo nk? ;) Pozdrawiam ;D
IP: 83.30.81.16
asha
Gość
Imprezy na plaży są podobno rewelacyjne :)
IP: 83.2.65.216
asiula
Gość
Czy ktoś się jednak odezwie , kto jedzie jutro z Lublina z BEATUREM ? :)
IP: 89.171.132.2
asiula
Gość
Hej asiula. ja byłam w tamtym roku z beaturem w Olimpic Beach i moge ci ręczyc ze bendziesz zadowolona. Mieszkałam w apartamentach przy głównej ulicy i do plaży miałam 2 kroki. Jejku ja ci zazdroszcze:)
IP: 84.201.210.17
Ewelina
Gość
Kasia napisał
ewelina napisał
witam. Czy ktos jedzie do Grecji 23 sierpnia z oskara-poznań??? pozdrawiam


Witaj Ewelina:) Ja jade z Oskara do Olympic beach 23 sierpnia:)


_____Witaj Kasiu,no to super. Tylko ta droga...... Ale bedzie super napewno,jade tam pierwszy raz i ciekawe jaka to miejscowość:)
IP: 94.101.16.30
Kasia
Gość
Ja tez jadę pierwszy raz,jadę z chłopakiem i siostra i jej narzeczonym:) o miejscowości słyszałam same pozytywne rzeczy. zresztą poleciła nam to miejsce koleżanka z biura podróży.podobno wszystkie tegoroczne turnusy obyły się bez komplikacji i ludzie byli zadowoleni.:) miejmy nadzieje ze nasz tez taki będzie.:)
IP: 77.253.8.54
Julia
Gość
Bylam z Antalekim rok temu..bez zarzutu!!super tylko rezydentka:beduin"malo kompetentna ale wszystko super! Polecam knajpke Rai niedaleko kosciola. Autobus komfortowy, kierowcy symaptyczni. Plaza w Olimpic tak szersza i to o wiele momentami niz w Paralii. Za caly dzien byczenia sie na plazy na lezaczku wystaczy kupic piwko lub..Mnim mniam Kawe mrozona z lodami:-) i lezysz do woli:-)
IP: 217.197.68.147
Julia
Gość
Co do łaczności Olimpic-Paralia, cały czas kursuja Taxi, za 3 min jazdy placisz 3 euro, no ale nie dybasz z buta takiej trasy. Mozna tez wypozyczyc quada lub skuter za 10e za 3 godz, ale w nocy to raczej imposible.Taxi jest ok. AA no i UZO to NIE WÓDKA!!! wódka to mega pysznosc przy tym UZO. Baardzo mi sie podobalo ze do kazdego dania w knajpie dostajesz pokrojona buleczke to konsumpcji, i salatka grecka...mniam!
IP: 217.197.68.147
toke
Gość
kasiodyl napisał
My jedziemy na wczasy 16.08


Ja jeszcze na obóz się wybieram, ale wobec tego mam pytanie, czy macie określone apartamenty, w których zostaniecie zakwaterowani ?
IP: 83.145.147.188
Fiona
Gość
Czy macie jakies rady dotyczace wakacji w Olimpic beach? ile kosztuje jedzenie? na ktore wycieczki warto jechac? etc. P.S.Czy ktoś wybiera się z Antałkiem 4 sierpnia do Olimpic Beach?
IP: 89.79.32.174
karlotta
Gość
Wróciłam przedwczoraj z Olimpic Beach. Powiem tak- w porównaniu z licznymi miejscowościami w Chorwacji to jednak ta miejscowośc w Grecji umywa się. Samo zakwaterowanie, dość szybki przejazd, mili właściciele Victorii trawel, pyszne melony i arbuzy, szeroka piaszczysta plaża- to plusy. Natomiast marnej jakości obiadokolacje (wykupione wcześniej), miasteczko stworzone wyłącznie dla turystów, kosmiczne ceny i 39 w cieniu- to przegięcie. Na dzień dzisiejszy wiem, ze jednak nie chciałabym tam już wrócić.Wycieczka na wyspę Athos- masakra, gorąc niesamowity, a na wyspie zero skrawka cienia na plaży, jeżowce w morzu (bo woda tam rzeczywiście czyściutka)Meteory warto zobaczyć, wieczór grecki całkiem sympatyczny. Nie ma jednak jak Chorwacja- bliżej, taniej, morze bardziej czyste, nie aż takie upały jak w Grecji, zapachy lawendy...
IP: 81.210.117.138
Użytkownik
Posty: 3
toke napisał
Ja jeszcze na obóz się wybieram, ale wobec tego mam pytanie, czy macie określone apartamenty, w których zostaniecie zakwaterowani ?
My będziemy zakwaterowani w studio *** , albo w Ciani , albo w Tzortz. A'propos tych apartamentów : czy ktoś tam był ? Jakie wrażenia ? 8)
IP: 89.76.49.181
Ewusia
Gość
Fiona napisał
Czy macie jakies rady dotyczace wakacji w Olimpic beach? ile kosztuje jedzenie? na ktore wycieczki warto jechac? etc. P.S.Czy ktoś wybiera się z Antałkiem 4 sierpnia do Olimpic Beach?

Razem z mężem wybieramy sie w tym samym terminie i tym samym biurem. Zakwaterowani będziemy w apartamentach Girnis. Pewnie spotkamy sie w autokarze. Pozdrawiamy Ewa i Damian
IP: 93.105.246.86
dorota
Gość
słuchajcie , wybieram sie z moim chlopakiem 5.08 do olimpic beach do apartamentu Sofia i chciałabym sie zapytać czy ktoś z Was wie jak jest z wyposażeniem aneksu kuchennego ? czyli co jest a co lepiej ze sobą zabrać ?
IP: 212.76.37.180
justwow
Gość
justwow napisał
jedzie ktos moze do olimpic na oboz 19-30 sierpnia ;d z beaturem naprzyklaaaaad; d :)
; >


ponawiam pytanie ;d
IP: 89.230.211.111
justwow
Gość
jedzie ktos moze do olimpic na oboz 19-30 sierpnia ;d z beaturem naprzyklaaaaad; d :)
; > :P :mrgreen: :mrgreen:
IP: 89.230.211.111
justwow
Gość
jedzie ktos moze do olimpic na oboz 19-30 sierpnia ;d z beaturem naprzyklaaaaad; d :)
; >
:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
IP: 89.230.211.111
sysu
Gość
Fiona napisał
Czy macie jakies rady dotyczace wakacji w Olimpic beach? ile kosztuje jedzenie? na ktore wycieczki warto jechac? etc. P.S.Czy ktoś wybiera się z Antałkiem 4 sierpnia do Olimpic Beach?


Cześć, jadę z chłopakiem do Olimpic Beach do GIRNIS 4.sierpnia i też szukam opiń na ten temat, pozdrawiam
IP: 213.158.196.64
brooklogan
Gość
Powiem wam tak plaża jako tako czysta ale morze to mały syf, troche smieci, dużo glonów i zalezy od dnia i pogody MEDUZY! Pojechaliśmy kilka razy na plaże do Nei Pori jakies 40 km od Olympic i powiem wam Niebo a Ziemia, ani jednego glona a o meduzach można zapomnieć, woda przeźroczysta błękitna, duuużo pięknych muszelek których wogóle nie ma w Olympic (pomijając małe białe).


A jak tam dojechac? do tej plazy ? tylko samochotem? czy da sie np jakims autobusem??
IP: 213.172.178.174

Strona: « < ... 16 17 18 19 20 21 22 23 24 ... > »

Forum turystyczne » Grecja » Grecja, Olimpic Beach.

Na skróty: Bułgaria, Chorwacja, Egipt, Grecja, Hiszpania, Maroko, Polska, Tunezja, Turcja, Włochy, W. Kanaryjskie


Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. OK, zamknij