» Szukaj na forum » Rejestruj » Zaloguj

Forum turystyczne » Polska » wyjazd integracyjny

wyjazd integracyjny

Strona: 1 2 >

Autor Treść
daria
Gość
Gdzie warto pojechać na wyjazd integracyjny?
IP: 89.66.0.188
kacha
Gość
zleć to profesjonalnej firmie, oni wiedzą jak zorganizować wyjazd z "pompą" żeby nikt sie nie nudził :) ze swojej strony polecam agencję Power :)
IP: 95.141.28.53
milosz
Gość
my nie potrzebowaliśmy takiej agencji,bo doświadczenie i kadra beskidzkiego Centrum Wypoczynku Odys okazały się wystarczające. zorganizowali nam komfortowy pobyt w górach z bogatą ofertą zabaw integracyjnych i innych atrakcji. czego chcieć więcej od takiego wyjazdu?
IP: 77.113.102.175
Użytkownik
Mogę Wam polecić wyjazd motywacyjny, który nasza firma zorganizowała w poprzednim roku. W tym roku również jedziemy, a raczej płyniemy ze Stena Line dl Blekinge http://www.wyjazdygrupowe.pl/oferta/atrakcje-blekinge.html
Co do potrzeby takich wyjazdów, to każdy pewnie zdaje sobie sprawę jakie korzyści może przynieść Firmie taki wyjazd. Pracownicy z pewnością docenią oryginalną formę nagrody, bo ta finansowa ma dobry efekt, ale krótkofalowy. A taki wyjazd sprawia, że człowiek zmienia otoczenie, poznaje nowe miejsca, poznaje ludzi z którymi pracuje. Znając bardziej siebie tworzy się team spirit. A co za tym idzie pracownicy są nastawieni do dalszej pracy i osiągania dobrych wyników. Dlatego takie wyjazdy, gdzie można zapomnieć na chwilę o biurze, o rzeczywistości, o problemach mają lepszy efekt niż premia finansowa.
IP: 213.156.126.239
Użytkownik
ja byłam na zjeździe integracyjnym w Zajeździe w Biskupinie skorzystaliśmy z oferty zajęć Wigilijnych i nie powiem zabawa wyśmienita robiliśmy bułeczki, pierniczki i stroiki, jedzenie też wyśmienite. Wiem że mają podobny cykl na Wielkanoc koszty niewielkie bo płaciliśmy 35 zł. podam stronę jeśli komuś potrzebne szczegóły www.biskupin.biz
IP: 193.188.198.2
Użytkownik
Ja jestem zdania, że wszystko zależy od grupy, którą chce się zabrać. W mojej dawnej pracy byliśmy nad jeziorami w Wielkopolskie, miejscowość chyba Wolsztyn- bardzo fajna mieścinka. Domki letniskowe, parowozy, wiele atrakcji. Ogólnie my byliśmy przed sezonem wakacyjnym, więc ceny były naprawdę niskie wszędzie. Bawiliśmy się do samego rana.... :D
IP: 46.105.44.140
majka
Gość
Myślę,że idealne miejsce na firmową integrację to Hotel Marina na Mazurach. można tam chodzić do klubu,na basen i zabiegi SPA,a nawet grać w golfa. Dla mnie ten wyjazd okazał się doskonałą okazją na integrację i odpoczynek w jednym.
IP: 95.40.231.190
Użytkownik
proponuję zagraniczny wyjazd integracyjny na południe, tam naprawdę jest co zwiedzać, jest co robić i niezaprzeczalnie jest to jeden z najpiękniejszych regionów Europy :) Dodatkowo tamtejszy klimat, i pewna pogoda pozytywnie nastrajają. Polecam ofertę biura http://www.cortina.com.pl/oferta/wyjazdy-dla-firm które specjalizuje się w wycieczkach motywacyjnych, integracyjnych na południe, oprócz spraw służbowych mają w ofercie wycieczek świetnie rozplanowany czas na zwiedzanie, zakupy, odpoczynek i dobrą zabawą.
IP: 212.244.185.28
bajka
Gość
myślę,że fajnym miejscem na organizację firmowej integracji jest pensjonat Sichlański Dworek i SPA w Murzasichlu. największą zaletą tego miejsca jest smaczna regionalna kuchnia,klimat i gościnna atmosfera.
IP: 37.7.21.164
Użytkownik
Ja dobrze wspominam wyjazdy w góry 20-osobową firmą w 2007. To chyba był Pensjonat Szarotka o ile dobrze pamiętam. Świetne miejsce no i otaczający komfort.
IP: 85.221.145.112
Użytkownik
A może Zakopane? Moim zdaniem to bardzo dobry pomysl i każdy znajdzie tam coś dla siebie zgodnie ze swoim gustem czy zainteresowaniami i będzie sie świetnie bawił:)

Malowniczy-Zakopane
IP: 79.185.64.31
Użytkownik
My z firmy w zeszłym roku byliśmy w Sypniewie koło Jastrowia, to jest w Wielkopolsce;) mieszkaliśmy w Centrum Activ. Miejsce na takie spotkanie idealne;) dużo atrakcji, więc było się jak zintegrować;) pokoje ładne, czyste. Jedzenie dobre, więc wszystko co najważniejsze było;)
IP: 31.174.16.91
paula85
Gość
My byliśmy w Ustce w Hotelu Grand Lubicz i mogę ich szczerze polecić. Hotel jest położony w uzdrowiskowej części Ustki, bardzo blisko plaży i na zalesionym terenie. Mają dużo dodatkowych atrakcji - kręgle, bilard, boisko do squasha, wypożyczalnie rowerów, a do tego sama okolica też oferuje dużo atrakcji. Jedzenie bardzo smaczne, pokoje w wysokim standardzie z widokiem na morze. Hotel jest też przystosowany do wyjazdów biznesowych, więc spokojnie można połączyć np. ze szkoleniami - www.grandlubicz.pl
IP: 89.69.65.53
Użytkownik
A my z firmy integrowaliśmy się w Korbielowie, w Apartamentach pod Pilskiem :)
IP: 89.72.220.248
Użytkownik
A może jednak do spa? znacie to miejsce http://www.bluediamond-hotel.pl/pl/content/active-spa ? to chyba dobry patent na integrację i relaks prawda?
IP: 195.189.88.70
Użytkownik
Moim zdaniem najlepszym rozwiązaniem są wyjazdy łączone, takie szkoleniowo-integracyjne.
IP: 89.68.150.195
Użytkownik
Zastanówcie się nad Mazurami, tu macie ciekawe oferty http://www.edom.pl/noclegi/pl/1446/mazury-polska Integracja nad jeziorem będzie niesamowitym przeżyciem i spoiwem całej grupy.
IP: 37.47.75.163
Użytkownik
Jestem z województwa łódzkiego i z firmą organizowaliśmy szkolenie połączone z konferencją i imprezą integracyjną w Centrum MOLO. Jest to ośrodek nad Zalewem Sulejowskim, organizujący imprezy integracyjne dla firm. Miejsce bardzo malownicze, ciche, blisko plaża i woda, jedzenie pyszne, sale szkoleniowe komfortowe a zabawy integracyjne przemyślane i bardzo fajne.
« Ostatnio edytowane przez Travelway_Support, 13:52, 03.05.2016. »
IP: 194.42.116.40
Użytkownik
A może lepiej zlecić taką organizację jakiejś firmie ? Słyszałem że firma www.crusar4rally.eu/ organizuje fajne imprezy integracyjne gdzie tylko chcesz, no i masz problem z głowy. Mój kolega był ostatnio na takiej i ponoć było spoko.
IP: 78.8.98.45
Użytkownik
Ja miałam wyjazd integracyjny w hotelu Hilton w Gdańsku http://www.hiltongdansk.pl/index.html , był bardzo udany, mimo, że odbyło się to w grudniu a podobno morze jest najpiękniejsze w lecie. Bardzo spodobała mi się obsługa w hotelu.
IP: 173.234.249.13
Użytkownik
Ja byłam na takim wyjeździe w hotelu Senator w Dźwirzynie. Był to bardzo udany wyjazd i świetny hotel. Wszyscy byli bardzo zadowoleni, wszystko na jak najwyższym poziomie.
IP: 87.206.46.250
Użytkownik
Sugeruję wybrać się do Gdańska , ewentualnie do Sopotu. Ostatnio poprawili drogi tak wiec dojazd nie jest tak problematyczny.

Jeśłi chodzi o noclegi to radzę zrezygnować z hotelu z uwagi na koszta, które małe nie są Lepiej zarezerwujcie sobie własne mieszkanie:
http://www.dhapartamenty.pl/

Na stronie mozecie sobie je przejrzeć. Jest to znacznie wieksza wygoda.
IP: 37.235.49.56
Użytkownik
Fajnym miejscem na firmowy (i nie tylko) wyjazd integracyjny jest świętokrzyska Sielpia Wielka. Bardzo piękna okolica położona nad jeziorem wśród lasów sosnowych. Dużo ośrodków wypoczynkowych i domków letniskowych o różnym standardzie.
IP: 37.47.70.206
Użytkownik
To już zależy od koncepcji jaka przyjmiecie lub jakie klimaty bardziej lubicie,ja mogę polecić wyjazd integracyjny nad morze a konkretnie Ustronie-Morskie, gdzie bez problemu można znaleźć hotel położony blisko plaży w niższej cenie i komfortowymi pokojami.
IP: 83.31.250.229
Użytkownik
To prawda, wszystko zależy od tego co się sprawdza w waszym przypadku najlepiej, na pewni warto skorzystać z oferty firm które się specjalizują w organizowaniu tego typu imprez. Mo że tym razem skusicie się na sporty ekstremalne http://x-action.pl/oferta/50,sporty-ekstremalne.html ?
IP: 89.64.44.150

Strona: 1 2 >

Forum turystyczne » Polska » wyjazd integracyjny

Na skróty: Bułgaria, Chorwacja, Egipt, Grecja, Hiszpania, Maroko, Polska, Tunezja, Turcja, Włochy, W. Kanaryjskie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. OK, zamknij