» Szukaj na forum » Rejestruj » Zaloguj

Forum turystyczne » Włochy » Cesenatico

Cesenatico

Strona: « < ... 7 8 9 10 11 12 13 14 15 ... > »

Autor Treść
Katemary
Gość
Kto jedzie 12.07-23.07 z Almaturem - obóz językowy??
Pisać ;)
IP: 87.205.239.38
xxFIxx
Gość
Alexandra: znajomi mowia na mnie mysza lub marynia (a na imie mam maria-nie lubie jak sie na mnie tak mowi ;P)
...moje gg 1995249 ;)
IP: 77.254.20.132
Gość
zizu napisał
hej;) ja jadę w terminie 21.07-01.08 do Cesenetico z Almatura. wybiera się ktos?


ja jadę ;) czyżby obz rekreacyjny?
IP: 94.251.131.226
Gość
jadę w terminie 21.07-01.08 do Cesenetico z Almatura obóz rekreacyjny . ; ))

gg: 11540739
IP: 94.251.131.226
zizu
Gość
tak, tak, TAK!:D no to mam już towarzyśzkę ;-d
IP: 62.141.252.86
Gość
odezwij sie na gg 11540739
IP: 94.251.215.41
ann
Gość
kamil napisał
pisac kto jedzie 12.07 z almatura na rekreacyjny ;P

ja jade razem z koleżanką;)
IP: 95.49.252.128
Marta
Gość
Kto jedzie z Almatura ok. 28.07-8.08 ? Pisać ;)
IP: 95.160.7.240
...
Gość
niezły gość napisał
idąc dalej: jedzie ktoś 31.07 z Juventuru, oczywiście do Cesenatico ? : )

niezły gościu my jedziemy ;D a z jakiego miasta?
IP: 93.105.130.228
Fedziu
Gość
Cesenatico 12.07 ,tak jak Kamil xD
IP: 83.22.159.199
ann
Gość
kto jedzie 12.07 niech sie odezwie gg; 24824193 ;]
IP: 79.191.184.190
;))
Gość
wróciłam niedawno. było cudownie. pokoje nie są nie wiadomo jakie, ale jak na kolonię to naprawdę bardzo fajne. weźcie własne ręczniki ;D jedzenie typowo włoskie - dużo makaronów. u nas nikt nie narzekał, trzeba się przyzwyczaić. koniecznie rzym oraz mirabilandia. niezapomniane przeżycia. kadra do pozazdroszczenia, naprawdę bardzo fajni opiekunowie. wyciągnijcie ich na dyskotekę do miasta, jest świetnie. nikomu nie chciało się wyjeżdżać. jak ktoś ma jakieś pytania to postaram się odpowiedzieć ;)
IP: 83.29.33.179
niezły gość
Gość
... napisał
niezły gość napisał
idąc dalej: jedzie ktoś 31.07 z Juventuru, oczywiście do Cesenatico ? : )

niezły gościu my jedziemy ;D a z jakiego miasta?

To spoczko. Jadę z ZG ;)
IP: 87.105.24.2
zgagga
Gość
No to ;)) mam pytanie czy mówisz o Belleli co do ośrodka i z jakiego biura jechałaś, jak przeżyliście te upały? ;)
Czekam na odpowiedź M.
IP: 83.4.144.140
girl ;D
Gość
Właśnie wczoraj wróciłam z obozu z Włoch (biuro podroży "hutPlus") Było cudownie... Teraz postaram sie opowiedzieć w skrócie jak było dla tych którzy wybierają się tam na obóz... Sama jazda jest bardzo mecząca, ale proponuje wsiąść jakąś poduszkę i koc bo w nocy jest strasznie nie wygodnie i jest zimno. Co 3, 4 godziny są postoje na stacjach benzynowych. weźcie sobie kilka koron i polskich złotych bo niektóre toalety są płatne na drogę powrotna też wam się przydadzą. W autokarze na postojach podają darmową kawę, herbatę, gorący kubek i czekoladę oczywiście jeśli ktoś chce. My zajechaliśmy za wcześnie bo o 4 byliśmy na miejscu i musieliśmy zaczekać godzinę w autokarze a potem iść na miasto 3 godziny, ale nie obawiajcie się drugi turnus nie musiał tak robić, ponieważ zajechali idealnie na 9. Pokoje są bardzo dobre. Przynajmniej w "la Perla", od razy mówię, ze ci którzy jada z "hutplusa" będą mieszkać tam mieszkać, a nie jak było napisane w katalogu " Blu Mare" chociaż słyszałam od innych kolonistów którzy tam mieszkali, że są robaki i wilgoć, ale mogli tak tylko mówić. więc na parterze bo tam mieszkailsmy jest jedna 2, 3, dwie 4, jedna 5, i dwie 6. Są bardzo dobre warunki. nowe łóżka i materace zresztą bardzo wygodne, własna łazienka widać,ze nie dawno co remontowana. Jest prysznic który leje sie na całą łazienkę, ale tak jest we wszystkich ciepłych krajach. Ogólnie jest tam bar, ale radze nie kupować, bo jest strasznie drogo, gdy nie ma baru w ośrodku jest on na plaży. Na korytarzy znajduje się telewizor, mogliśmy oglądać mecze piłki nożnej co prawda po włosku, ale i tak fajnie. Wieczorami puszczali też jakies filmu na polu dla wszystkich kolonistów z różnych biur podroży. W tym samym ośrodku mieszkają również takze inne biura np. almatur znajduje się tam ok 300 osób. Teraz jedzenie. Bardzo dobre. śniadanie jest o 8. I przy stoliku siedzą 4 osoby. Są rano bułki dla każdej osoby po jednej , na talerzy znajduje się opakowanie z dżemem i i masłem oraz miska. Mozna podejść do stolika głównego a tam leży wielki talerz z serem, salami, szynka. I podają również płatki z mlekiem. Do picia jest kawa, herbata, kakao to też podają jeśli chcesz. Po śniadaniu szliśmy na plaże do godziny 12.30 ponieważ, o 13.00 jest obiad. Na plaży znajdują się leżaki z przykryciem głowy, co czwarty leżak jest parasol. Do wody wchodzisz kiedy chcesz( zależy to też od wychowawców) woda jest bardzo słona, plaża jest ogrodzona bo należy tylko do tych ośrodków i na niej leża tzlko ci co tam mieszkaja . W wodzie jest bardzo płytko, byłyśmy z koleżankami ok 70 m od brzegu i było czuć nogami o piasek. Na obiad jest zawsze makaron czyli tak zwana "pasta" co dzień to inny kształt makaronu i mało co różniący się sos. Na drogę czasem jest pizza (jest pyszna dlatego wszyscy rzucają się na dokładkę), a czasem sałatka itp. Ogólnie dają bardzo mało na talerzu,ja zawsze byłam najedzona, ale ci co lubią sobie zjeść to nie najedzą się się , ale nie zawsze jest dokładka, można brać ile się chce. Np w ośrodku Ble Mare znajduje się taki automat do którego wkłada się 4 euro i po 3 minutach masz gotowa pizze są trzy rodzaje. Po obiedzie jest "sjesta" czyli odpoczynek my mieliśmy od skończenia obiadu do 15.30 ale ogólnie we Włoszech ona trwa do 16.00 w tym czasie wszystkie sklepy na mieście sa po zamykane. Po sjeście szliśmy na plaże lub na miasto.
Na pewno wszystkie kolonie bd chodzić do supermarkety "ero spin" tam jest dość tanio i dlatego tam się chodzi. ogólnie można samemu chodzić na miasto. po kazali nam cukiernie w której są najlepsze lody (ok 2 euro) w każdą środę na pewno bd was zabrali na bazar na którym jest mnóstwo straganów. można kupić bluzki po 5 euro wszystkie ubrania, buty, biżuterie. Wszystko. Jeśli chodzi o wycieczki fakultatywne to ja byłam w Rzymie. jeżeli ktoś chce zwiedzić co nie co. to naprawdę warto. Jest to bardzo mecząca wycieczka . Nam kazali wstawać o 3 nad ranem i jechać autokarem bo tam się jedzie ok 5 godz. Zwiedzaliśmy Watykan (oprócz kaplicy sykstyńskiej) czyli tak groby wszystkich papieżu oczywiście Jana Pawła 2 też, Kapitol, łuk tryumfalny, koloseum fontanna di trewi, plac św Piotra itd. Jeszcze zachęcam do wycieczki do San marino. Nic nie trzeba zwiedzać a można się obkupić. Jest tam bardzo tanio. wszyscy kupowali alkohol, oczywiście zabierali a, na koniec koloni oddawali (np 6 butelek wódki 30 euro) jeszcze dawali spróbować rożnych win itp. Proponuje zabrać sobie ok 200 euro. Sama miałam 100 ale 51 euro poszło na Rzym i nie musiałam oszczędzać kasę. Dla dziewczyn polecam dyskoteki na mieście kosztują 10 euro, ale nasz wychowawca załatwił po 5. odbywają się na plaży. to jest prawdziwa dyskoteka jak w klubie. jest dj. i mnóstwo ludzi. Jest od 34 do 4 rano. I jeżeli któraś z dziewczyn poszukuje chłopaka to tam na pewno go znajdzie, a raczej oni ją znajda. Włosi to straszni podrywacze. Przystawiają się do każdej. nasz poszło 15 i każda miała jakiegoś. Zależy też od wychowawcy czy wgl was zabiorą i gdzie pójdziecie bo Cesanatico jest znane z tego ze jest tam bardzo dużo dyskotek i całą noc wszystko głownie sklepy są otwarte. W ostatni dzień po śniadaniu pojechaliśmy do mirabilandii. Tam to dopiero człowiek czuje ze żyje. Najlepsze są rollercoastery. I speed to jest coś. 135km/h porostu masakra. spędziliśmy tam 9 godzin. Było ekstra. Mam nadzieję, że pomogłam.. Bardzo polecam tą kolonie. Jeżeli ktoś chce coś jeszcze wiedzieć to proszę pytać..
IP: 188.47.99.45
lalala
Gość
heh ja tez 25.07 do cesenatico. ; d
IP: 83.23.36.123
lalala
Gość
jade z poznania, mozna sie poznac wczesniej. ; ]
IP: 83.23.36.123
bebez
Gość
Ja z Wrocławia :D
IP: 83.9.254.226
bebez
Gość
rzecz jasna jutro jade ;D razem z dwoma kolegami :)
IP: 83.9.254.226
zgagga
Gość
girl bardzo dziękuję za opis.
IP: 79.186.252.154
rerekumkum
Gość
Kto jedzie na obóz do Cesenatico w turnusie 05.08-17.08??:D
IP: 83.6.56.133
rerekumkum
Gość
:P Z sieji ? :D pisać:p
IP: 83.6.56.133
maly0700
Gość
kto jedzie z krakowa z biura podrozy Lech-Mały podroznik od 6 do 17 sierpnia?....odpiszcie
IP: 79.185.106.78
maly0700
Gość
kto jedzie z krakowa z biura podrozy lech mały podroznik w terminie od 6 do 17 sierpnia?? pisac
IP: 79.185.106.78
lal
Gość
cesenatico z biura almatur, 3.08 - 14.08. : ) ktoś jedzie?
IP: 79.191.115.40

Strona: « < ... 7 8 9 10 11 12 13 14 15 ... > »

Forum turystyczne » Włochy » Cesenatico

Na skróty: Bułgaria, Chorwacja, Egipt, Grecja, Hiszpania, Maroko, Polska, Tunezja, Turcja, Włochy, W. Kanaryjskie


Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. OK, zamknij