» Szukaj na forum » Rejestruj » Zaloguj

Forum turystyczne » Włochy » Cesenatico

Cesenatico

Strona: « < ... 11 12 13 14 15 16 17 18 19 ... > »

Autor Treść
Wiktoria
Gość
zdecydowalam sie. jade 17.08-26-08. jednak ktos ze mna jedzie :) :mrgreen:
IP: 83.5.186.202
Natalia
Gość
Tak Wiem ze strasza to jak wroce to nie ma sprawy:)
IP: 212.87.246.20
Wiktoria
Gość
To ja tez bym poprosiła zdjęcia i ogólnie o opiekunach fajnie by było wiedzieć. Czy są lajtowi itd.
IP: 83.27.34.59
Natalia
Gość
Ok to jestesmy umówione po 5 lipca:) wejdzcie to sie zmowimy i wam poprzesyłam
IP: 212.87.246.21
She
Gość
:)
IP: 89.78.45.53
Natalia
Gość
Tylko szkoda ze nikt sie nie odezwał kto jedzie w 1 terminie:(
IP: 212.87.246.21
Wiktoria
Gość
ja jade dopiero sierpien :(
IP: 83.27.34.59
Natalia
Gość
no właśnie a nikt z 1 terminu sie nie interesuje:D
IP: 212.87.246.21
Magda
Gość
jedzie ktoś może do Cesenatico z Almatura w terminie 26.06 do 05.07??:D:D piszcze!!:D:D bo jetsem zapisana na ten termin i jade sama:/
IP: 83.30.231.131
Magda
Gość
to jest moje gg:P 24297277:D piszcie:D:D :P
IP: 83.30.234.208
Natalia
Gość
no nareszcie:D KTos!
IP: 212.87.246.15
Ania
Gość
będę wdzięczna za jakiekolwiek wiadomości na temt ośrodka Belleli. ja wybieram się razem z koleżanką z juventuru. może mi kto napisać coś na temat jak wygląda wycieczka z tego biura?
IP: 83.1.245.92
agnieszka
Gość
hahahahhahahahahahhahahahaha powodzenia wszystkim, ktorzy trafia do blu mare albo jada z almaturu hahahahahhahahahahahhahahhah
IP: 178.37.154.81
agnieszka
Gość
slan15 napisał
Ja chce jechac z almatura do Włoch w pierwszym terminie, czy jest ktoś jeszcze kto jedzie w tym samym czasie?
+ Mam pytanie, gdyż oboz rekreacyjny z Almatura jest 9-13, 14-18 lat oznacza to wiec ze w autokarze jesteśmy w wieku 9-18 a zajęcia są prowadzone w grupach oddzielnych czy poprostu to dwie różne kolonie?

nie wszystko w 100% robicie razem zajęcia macie, na plaze razem, na wycieczki razem do miasta tez razem
dlatego macie czas spędzony w mieście ograniczony do dwoch godzin a potem w parach wracacie do osrodka :)
IP: 178.37.154.81
Ktoś
Gość
Przed wyjazdem do cesenatico w zeszłym roku czytałem komentarze ale sądziłem że są zmyślone jednak było jeszcze gorzej. Jesli jedziecie do Cesenatico z almaturem ostrzegam zmieńcie decyzje póki możecie!!!!! Najlepiej zmieńcie biuro bo almatur jest do dupy fatalne warunki za wysoką cenę. Jesli już jednak jedziecie w żadnym wypadku nie bierzcie zajęć dodatkowych!!!! Ja byłem na angielskim połowa sie nie odbyła i ogólnie było beznadziejnie! Kumpel z pokoju był na winsurfing- były 3 zajęcia bo pogoda była paskudna a kasy nie zwracają!!
Jedzenie OHYDNE!!!!!!!!!!
IP: 193.138.241.40
agnieszka
Gość
Oleczka7 napisał
Ja jadę z Almatura w terminie 17-26.08.2011 r. do La Perla, Vale C
Jedzie ktoś ? Jak tak piszcie 33086597
Z tego co tu czytam raczej chwalicie sobie tę kolonie ;)
Mam nadzieję że miło spędze wakacje i może poznam jakiegoś Włocha ?
Mam jeszcze pytanko ... jak chwalicie sobie almatur z tego co tu czytam nie można samemu wychodzic na miasto i w ogóle są ograniczone warunki.
Prawda to ?
Jezeli masz mniej niz 16 lat to masz zakaz dyskotek, na miasto wychodzi sie sporadycznie zawsze nie wiecej niz na dwie godziny, budynku nie mozna opuszczac bez informowania wychowawczyni, nie mowiac juz o wyjsciu na plaze bo tam mozna chodzic tylko wtedy kiedy wszyscy-o okreslonej godzinie, w czasie sjesty nie mozna opuszczac pokoju po 22 tym bardziej , zero zielonej nocy kiedy w ten dzien opuscilam pokoj by isc do brata po ladowarke do komorki to pani wychowawczyni zagrozila mi wzywaniem policji :) a w cesenatico sami Polacy wiec Wlocha tam raczej nie poznasz chyba ze kelnera w jednej z pizzeri, ktory bezczelnie wywali cie krzyczac Cannot cannot! tylko dlatego, ze nie zamowilas napoju lub wybralas jedna pizze na dwie osoby! bo to sie im nie oplaca! pomijajac fakt,ze stoliki delikatnie powiedziawszy swiecily pustkami :)
IP: 178.37.154.81
agnieszka
Gość
alisa napisał
Ja jadę do Bellelli na początku lipca i mam jedno pytanko. Pierwszy raz jade i nie wiem czy do pokoi cię przydzielają czy samemu można wybrać ilu osobowy? Albo jak jedziemy we dwójkę to np do pokoju 3-osobowego kogoś nam wpakują? Z góry dzięki za odp :-)

przydziela Cie samemu i nie ma czegos takiego jak pokoj 3 osobowy, przydzielajac do pokoji nie zwracaja tez uwagi na wiek daja 9 latki z 16 latkami, ja mialam pokoj z 5 innymi dziewczynami, łożka pietrowe straszny ścisk nie bylo gdzie walizek polozyc :)
IP: 178.37.154.81
She
Gość
Ojej. To z którego biura polecacie? Albo wogóle gdzie by mieć więcej luzu i nie latać z bachorami gdzie się da... Nie uśmiecha mi się jechać na 12 dni katuszy, zero %, zero wypadów na miasto, zero papierosów :shock:, zero poznanych włochów, zero latania na plażę, zero imprez indywidualnych :shock: ..... nie dobijajcie mnie :(
IP: 89.78.45.53
agnieszka
Gość
She napisał
Witam. ;) Ja jadę razem z przyjaciółką z Alamtura w terminie 08.08.-19.08.
Jedziemy tam pierwszy raz i chciałabym się dowiedzieć
jacy ludzie jeżdżą na ten obóz? Hot plastiki napalone na włochów, chłopacy w obcisłych koszuleczkach z włosami na żel lub mega super@$ne fanki Zmierzchu xD Jarałabym się jakby ogarnięte grono ludzi było, ale wyjdzie to w praniu. No i chciałabym się dowiedzieć też jak to jest z podziałem na te domy la perla/belleli i coś tam. Który dom polecacie do mieszkania, który ma najlepsze warunki do tego strasznego survivalu, o którym piszecie, oraz w którym domu najwięcej się dzieje i są najfajniejsi ludzie ;)
Jeszcze najważniejsze! Jak z imprezami? Wolałabym ich jak najwięcej. Bo w sumie jedziemy do rejonu gdzie jedna impreza na obozie to suchar. Myślę, że to wszystko czego chciałabym się dowiedzieć. Aaa.. i najważniejsze! Jak z kadrą? Czy byłby problem ze mną, ponieważ należę do osób palących oraz do tych, które niezbyt lubią się podporządkowywać pod czyjeś zasady skoro są one z deka przesadne.
Z góry dzięki za odpowiedź :P
Jakby co to pisać :D
osrodka sobie nie wybierasz i wszystkie na tym samym beznadziejnym poziomie a podporzadkowac sie musisz albo wypad z obozu i informuja szkole o twoimskandalicznym zachowaniu :) jak cie zlapia na paleniu to wole nie myslec co by bylo, w mojej grupie zlapali ludzi na piciu to zadzwonili po policje :D
IP: 178.37.154.81
She
Gość
Ja jebson :x To organizują imprezowy obóz, miłe wrażenia itp. A tak naprawdę to nawet jak jest się starszym to nie można nic. Może lepiej niech zmienią wiek do 12 lat :evil:
IP: 89.78.45.53
agnieszka
Gość
She napisał
Ojej. To z którego biura polecacie? Albo wogóle gdzie by mieć więcej luzu i nie latać z bachorami gdzie się da... Nie uśmiecha mi się jechać na 12 dni katuszy, zero %, zero wypadów na miasto, zero papierosów :shock:, zero poznanych włochów, zero latania na plażę, zero imprez indywidualnych :shock: ..... nie dobijajcie mnie :(
jezeli chodzi o procenty to w czasie mojego turnusu byla taka sytuacja ze kilku gosci zlapano na piciu, wyciagnieto ich na dwor( byli tylko w bieliznie a pogoda okropna, burza i straszny deszcz ) i kazali im biegac na boso 20 okrazen wokolo boiska ( w trawie lezaly takie roslinki cos pomiedzy kaktusem a rzepami strasznie kujace a jak ci sie wbilo w noge to trzeba igla wyciagac byl zakaz chodzenie na boso ale w tej sytuacji who cares!?) a w tym czasie rezydentka ( taka z lokami) zadzwonila po policje ogolnie to mieli naprawde przeje*****
IP: 178.37.154.81
hawkerhunter
Gość
jedize ktoś do blu mare ?? gg : 2757044
IP: 178.42.223.227
agnieszka
Gość
hawkerhunter napisał
jedize ktoś do blu mare ?? gg : 2757044

poemat o blu mare napisany przez dziewczynki z mojego obozu:
1.Mieszkamy w Blu Mare
Jesteśmy tu za karę
2.Jedzenie dają marne
czy to obozy karne?
3.Łazienka na 6 osób
na obiad tłusty rosół
4.Czemu mieszkamy w Blu MAre?
nie zasłużyliśmy na karę
5.Okna mamy klawe,
na których pisze AVE
6.Metalowe łóżka
i płaska poduszka
7.W oknie brak rolety
i ściany bez tapety
8.Łóżko się kiwa
pan zza okna wyzywa
9. Zbieramy glony z morza
nic tak nie upokorza
10. Na obiad bedą glony
Santiago zadowolony
IP: 178.37.154.81
She
Gość
A jakieś imprezowe okolice. Np co sądzicie o wypadzie z Juwenturu? Czy to jest tak samo? Albo od razu do rimini? Polećcie jakieś miasta, państwa bardzo imprezowe no i z jakiegoś biura gdzie kadra się nie sapie i jest luz xD 8)
IP: 89.78.45.53
agnieszka
Gość
She napisał
A jakieś imprezowe okolice. Np co sądzicie o wypadzie z Juwenturu? Czy to jest tak samo? Albo od razu do rimini? Polećcie jakieś miasta, państwa bardzo imprezowe no i z jakiegoś biura gdzie kadra się nie sapie i jest luz xD 8)
kolezanka byla w Rimini i mowila mi ze fajnie zero takiego rygoru jak w Cesenatico tylko nie wiem z jakiego biura jechala
IP: 178.37.154.81

Strona: « < ... 11 12 13 14 15 16 17 18 19 ... > »

Forum turystyczne » Włochy » Cesenatico

Na skróty: Bułgaria, Chorwacja, Egipt, Grecja, Hiszpania, Maroko, Polska, Tunezja, Turcja, Włochy, W. Kanaryjskie


Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. OK, zamknij