» Szukaj na forum » Rejestruj » Zaloguj

Forum turystyczne » Włochy » Cesenatico

Cesenatico

Strona: « < ... 9 10 11 12 13 14 15 16 17 ... > »

Autor Treść
gosc
Gość
z almatura :P i wyruszam z bydgoszczy :D jade razem z siostra;]
IP: 212.122.216.51
cipki
Gość
jedzie ktoś z Almaturu od 8.08 do 19.08??
IP: 193.138.241.40
ALMATUR - 3.08.2010!
Gość
lal napisał
cesenatico z biura almatur, 3.08 - 14.08. : ) ktoś jedzie?


Ja jade ;)
IP: 77.253.247.254
Makk
Gość
Małgorzata ja też wtedy jadę ; ))
Może pogadamy na gadu ? ; P
IP: 194.150.239.166
malgorzata
Gość
Cześć Makk, z jakiego miasta jedziesz?
IP: 87.99.51.80
Makk
Gość
Z Pawłowic ; ))
IP: 194.150.239.166
Makk
Gość
a ty ? ; P
IP: 194.150.239.166
dancerosi
Gość
ja jadę 14 sierpnia ze Steji z Katowic z koleżanką. Kto jeszcze jedzie? Mmm jeszcze tylko 4 dni, ludzie! ;D
IP: 77.254.3.231
Makk
Gość
może pogadamy na gadu ?
Ja jadę sama, bez koleżanek , chętnie kogoś poznam przed wyjazdem ; ))

Pozdrawiam ! ; **
IP: 194.150.239.166
dancerosi
Gość
a chętnie, 1097237 - pisz ;))
a ja też chętnie kogoś poznam, bo może do pokoju byśmy razem trafiły? (bo podobno są tylko 4-ki)
IP: 77.254.3.231
Makk
Gość
No też tak słyszałam ;-)

No wiesz, już będziemy we trzy ;-)
Mam nadzieję , że będzie fajnie !

Reszta na priv ; ]
IP: 194.150.239.166
dancerosi
Gość
to napisz do mnie, jak będziesz miała czas, nawet jak będę niedostępna, bo często na niewidoku siedzę ;)
IP: 77.254.3.231
ciekawska :D
Gość
czesc
wie ktoś czy jest dostęp do czajnika, jakiegoś aneksu czy coś żeby sobie zrobić herbatkę albo kisiel ?:D
IP: 81.210.72.51
zdegustowany
Gość
bylem z rodzenstwem w cesenatico na nasze nieszczecie trafilismy do blu mare ! od poczatku nie zapowiadalo sie ciekawie....
nasz pokoj byl na parterze zamiast zaluzji czy zaslon mielismy kraty w oknach- kazdy przechodzacy w dzien czy w noc zagladal nam przez okno i widzial wszystko jak na dloni. o klimatyzacji mozna sobie pomazyc... nie bylo nawet wiatraka w ciagu dnia w pokoju panowal okromny zaduch, nie mielismy nawet kosza na smieci! pod prysznicem ( bez brodzika) roslo kilka gatunkow grzybow do tego centralnie kolo prysznica znajodowalo sie wielkie okno co prawda z przyciemniana szyba lecz bylo to dosc krepujace! na pokoj 6 osobowy jedna brudna, smierdzaca szafa. w calym pokoju pelno mrowek łazilo... :/ jedzenie obrzydliwe ://// dzienny jadlospis:
śniadanie: jakas zmutowana kukurydziana bulka + jeden malutki dzem co tylko na pol bulki starczal jesli chcesz herbate czy kawalek (ohydnej) szynki musisz stac przez 15 minut w kolejce:)
obiad: ZAWSZE makaron
kolacja: 3 lyzki (doslownie !) tlustej zupy + jakies obrzydliwe miecho
wogole jestem na 99% pewny ze dostawalismy resztki z poprzednich posilkow
dla przykladu:
1 dzien: groszek
2 dzien : marchewka
3dzien : marchewka z groszkiem
4 dzien: lasagna z groszkiem
5 dzien : stary pomarszczony groszek
do obiadow dostawalismy "deser" w postaci twardej niedojrzalej brzoskwini lub brazowego banana
kazdy ze znajomych chociaz raz sie porzygal a bylo nas 7!
zdechle kraby lezaly w trawie i wszedzie rosly jakies dziwne roslinki ( cos na ksztalt kaktusa) dlatego chodzenie na boso bylo bezwzlgednie zakazane! na miasto poszlismy 3 razy! a mielismy wychodzi codziennie do tego czas byl ograniczony trzeba sie bylo stawic w okreslonym miejscu wciagu 2 godzin by grzecznie w parach wrocic do osrodka. nigdzie nie mozna bylo wyjsc samemu nawet na plaze do ktorej bylo doslownie kilka krokow, plaza byla ogrodzona i zamykana na noc!
zero dodatkowych zajęc caly czas plaza dodatkowo trafila nam sie okropna pogoda wiec wiekszosc czasu spedzilismy w pokoju bo padal deszcz! w morzu wszystko bylo zabronione nie mozna bylo za daleko wyplywac bo santiago na lodzce sie wielce burzyl i atakowal cie gwizdzac! zaplacilismy za zajecia z angielskiego ! nie bylismy nawet podzieleni w grupy razem z 7 latkami spiewalismy piosenki pani wogole nie przygotowana przychodzac na zajecia pytala sie " macie jakies pomysly co bedzemy dzisiaj robic?" ogolnie przeprowadzila 8 godzin a mialo byc 15!
morze pelne glonow wystarczylo ruszyc reka by byla cala obepiona zielonym paskudztwem
wycieczki nie byly takie zle mirabilandia super! :mrgreen:
aha i jeszcze na caly pokoj byly dwa kontakty ( w tym jeden w lazience)
IP: 178.37.22.154
Ivett
Gość
A czy ktos pracowal w jakims hotwlu w Cesenatiko ? interesuja mnie opinie o pracy i pracodawcach
IP: 79.139.25.203
ramon
Gość
Pracowalem w hotlach Majestic, Marcus i Ile de France, totalna porazka, wlascicielka to polka, zapierniczasz caly dzien za grosze! NIE POLECAM!!!
IP: 213.238.75.158
dominika
Gość
HOTEL MAJESTIC oraz MARCUS CESENATICO:

TOTALNA PORAŻKA, dlaczego:

* jedzenie to jeden wielki żart, skromny bufet, mało do jedzenia, brak wyboru je się to co jest, kawa i herbata zawsze zimna nawet jak się przyjdzie 15 minut przed posiłkiem to juz wtedy jest bardzo chłodna, na śniadanie w bufecie mniej niż jeden skromny rogalik na osobe, a panie na prośbe o dołożenie mowią że nie ma, w sensie kelnerki, a właścicielka o "dokładke" wręcz wyśmiewa, na obiad makaron, cały pobyt 2 sosy tylko są i tak na zmiane, w sensie w pon sos X, we wtorek sos Y, a w środe miszmasz obu, czytaj resztki, jak już na kolacje pojawia się frytki to porcja na stole jest tak mała że każdy ma po 8 góra na talerzu! W okolicy głównie same pizzerie, nic poza pizza zbytnio zjeść nie można

* na miejscu dowiadujemy się że leżaki dzielimy z gośćmi z czech, którzy są ważniejsi według właścicielki, i okazuje się że trzeba albo biegnąć aby mieć leżak albo na kocyku się opalać

*pokoje, łóżko w szafie ;D ale generalnie nie najgorsze, takie jak na obrazkach w biurze Steja, gorzej z łazienkami, brak brodzika, na środku łazienki przysznic a nie w rogu, przez co ciągle łazienka jest mokra, a to czym woda ma spłynąć ta kratka się zatyka i po szybkim prysznicu trzeba poczekać ok 7 minut aby całosć spłyneła

*papier toaletowy dostajemy po rolce, nie więcej, tak karze właściciela

*winda sie zacina, nie warto jeździć

* a teraz najlepsze - basen!!! we tylko że to 2 na 2 metry ogrodowy ;D

*hotel ma z tego co pamiętam 3 gwiazdki, ale one są stare już nieaktualne

* w pobliżu jeden mini market a raczej sklepik tylko, że 70% produktów sprzedawana jest po kilka sztuk na raz

* w ofercie w steji pisało, ze do centrum jest bliziutko, tak chyba do znaku, bo prawdziwe centrum jest godzine pieszo drogi od "hotelu"

* zatoczka, bodajże Valvedere jest najzimniejszą zatoką we Włoszech, sama właścicielka nas o tym poinformowała w pierwszy dzień, będąc 10 dni, słońce mieliśmy przez 2 dni po połowie dnia

* byłam na obozie z biura steja i nie polecam ani biura ani tych hoteli, dodam, że byli z nami wczasowicze tak samo traktowani, leżąc koloniach na plaży słyszałam jak bardzo żałuja przyjazdu do tego hotelu i również narzekali na jedzenie i hotele

* ciekawostka: drodzy rodzice wiecie jak biuro steja wybiera opiekunów na obozy? Czytają ich CV na internecie i dzwonia aby byli w ten i ten dzień wyjazdu na zbiórce, zero kontaktu twarzą w twarz! To również jakiś żart ze strony biura, niestety prawdziwy, wychowawczyni sama i o tym powiedziala.

Mozesz myśleć, że jestem z konkurencyjnego biura podróży, ale tak nie jest. Po prostu po pobycie tam w ubiegłe wakacje, wiem jak to jest chodzic ciągle głodnym, być wyśmiewany przez właścicielke i wgl jak wiem jak sie czuje osoba oszukana, przez oszustwa na stronie opisu ofert tych hoteli. I chce was ostrzec przed nieudanymi wakacjami. Na prawde, nie warto tam jechać. Sama wiele nie wymagam, często jeździłam do tanszych hoteli, ale to co działo się w majesticu i marcusie to istna przesada.
IP: 89.77.121.23
aga
Gość
O tak doskonale ktoś wyżej opisał prawdę o tych wstrętnych hotelach majestic i marcus w cesenatico. Są straszne, głównie jedzenie i właścicielka i położenie. Biuro Steja oszukuje bardzo w ofercie do Cesenatico! Uważajcie!
IP: 89.77.121.23
.weeds.
Gość
Kto jedzie z almatura od 04.07-14.07??
;DDD
wiem, że jeszcze trochę wcześnie na takie pytania no alee... ;))
IP: 89.231.231.176
Oleczka7
Gość
Ja jadę z Almatura w terminie 17-26.08.2011 r. do La Perla, Vale C
Jedzie ktoś ? Jak tak piszcie 33086597
Z tego co tu czytam raczej chwalicie sobie tę kolonie ;)
Mam nadzieję że miło spędze wakacje i może poznam jakiegoś Włocha ?
Mam jeszcze pytanko ... jak chwalicie sobie almatur z tego co tu czytam nie można samemu wychodzic na miasto i w ogóle są ograniczone warunki.
Prawda to ?
IP: 83.5.50.173
slan15
Gość
Ja chce jechac z almatura do Włoch w pierwszym terminie, czy jest ktoś jeszcze kto jedzie w tym samym czasie?
+ Mam pytanie, gdyż oboz rekreacyjny z Almatura jest 9-13, 14-18 lat oznacza to wiec ze w autokarze jesteśmy w wieku 9-18 a zajęcia są prowadzone w grupach oddzielnych czy poprostu to dwie różne kolonie?
IP: 89.78.13.36
sympatyczna
Gość
Hej.
Ja planuję jechać na oboz z ALMATURA do Włoch- Cesenatico w pierwszym terminie ;)
Na początku wszystko super.
Tylko teraz w sumie naczytalam sie tych opinii, i szczerze niektore mnie przerazily...
Moze ktos doradzi kto byl w hotelu La Perla, Bellelli oraz Blu Mare?
Pozdrawiam :)
IP: 195.117.41.20
slan15
Gość
o to fajnie moze się spotkamy na obozie, jedziesz sama/sam czy z przyjaciółmi, ile masz lat?
IP: 89.78.13.36
Pipi
Gość
Ktoś jedzie na kolonie 7.07.-18.07 z Juventuru Poznań?
IP: 85.221.222.178
Asia Joasia
Gość
ja jadę z Juventuru Gorzów ale Poznań też się spotka tylko że od 13 lipca więc turnusy się spotkają
IP: 79.184.0.87

Strona: « < ... 9 10 11 12 13 14 15 16 17 ... > »

Forum turystyczne » Włochy » Cesenatico

Na skróty: Bułgaria, Chorwacja, Egipt, Grecja, Hiszpania, Maroko, Polska, Tunezja, Turcja, Włochy, W. Kanaryjskie


Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. OK, zamknij