» Szukaj na forum » Rejestruj » Zaloguj

Forum turystyczne » Słowacja » Biuro OIS wyjazd w góry słowacja

Biuro OIS wyjazd w góry słowacja

Strona: 1

Autor Treść
rafał
Gość
Mam pytanie czy ktos byl z biurem OIS na wyjedzie w gory (NIE NA SYLWESTRA!) np na słowacji? prosze o komentarze
IP: 213.192.99.108
Turysta
Gość
Bez roznicy czy jedziesz na sylwestra czy na ferie i tak na wyjezdzie nic sie kupy nie trzyma :/
IP: 89.77.180.243
kmiot
Gość
ja tam mam jechac ze znajomymi, wszystko poplacone i naprawde boje sie!!;o
IP: 88.156.15.168
Użytkownik
Posty: 22
Poproś o szczegółowe dane wyprawy, skąd ruszasz, jak długo jedziesz jaką trasą , poproś o przesłanie umowy, o nr polisy, dokładny adres hotelu bo inaczej będziecie szukać godzinami Sprawdź w necie stoki w pobliżu by sobie sprawdzić w jakich są odległościach.
Poproś o namiary do rezydenta przed wyjazdem.
Ustal ile dojazdów macie w cenie wycieczki i na jakie odległości na dzień/ czytaj nasze opinie i dokumentuj aparatem wszelkie nieścisłości .

Do autokaru zabierz z sobą szokera, bo niestety na te wycieczki wybierają się często osoby lubiące pociągać z gwinta a mordobicia są w standardzie.

Siadaj blisko kierowcy, bo tam butelki nie latają (kierowca uprzedza że szyba przednia kosztuje 15tyś i amatorom wygłupów mija ochota )
http://forum.travelway.pl/topic-1291.html
http://forum.travelway.pl/topic-317-116.html
« Ostatnio edytowane przez Seba, 05:15, 22.01.2009. »
IP: 77.253.198.228
kmiot
Gość
to dzięks, teraz mi ulżyło;)
IP: 88.156.15.168
Użytkownik
Posty: 22
jeszcze jedna ważna sprawa, WC w autokarze nie będzie czynna :oops:
IP: 77.253.198.228
kmiot
Gość
toś mnie pocieszył;) ale dzięki za informacje. Jak będzie się działo coś serio z kosmosu to napisze;]
IP: 88.156.15.168

Strona: 1

Forum turystyczne » Słowacja » Biuro OIS wyjazd w góry słowacja

Na skróty: Bułgaria, Chorwacja, Egipt, Grecja, Hiszpania, Maroko, Polska, Tunezja, Turcja, Włochy, W. Kanaryjskie


Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. OK, zamknij