» Szukaj na forum » Rejestruj » Zaloguj

Forum turystyczne » Polska » OIS jest cool!!!

OIS jest cool!!!

Strona: 1

Autor Treść
iska
Gość
cześć chciałam się wypowiedzieć bardzo pozytywnie na temat OIS. Miałam nieciekawa sytuację, ponieważ będąc w ciąży zarezerwowaliśmy z mężem wycieczkę do Chorwacji- Biograd i wpłaciliśmy zaliczkę. W międzyczasie okazało się że ze względu na zagrożenie ciąży nie możemy jechać. Napisałam rezygnację i nie było absolutnie żadnych problemów ze zwrotem zaliczki, a podkreślę, że cała sytuacja wyniknęła 3 tygodnie przed wyjazdem czyli zgodnie z regulaminem moglibyśmy stracić nawet do 50 % wartości całego wyjazdu. Na pewno pojedziemy gdzieś z Ois , gdy dzidziuś troszkę podrośnie :-)))) Polecam Ois i pozdrawiam:-))))
IP: 83.26.9.202
Użytkownik
Posty: 14
Zakładając że nie jesteś jednym z PRowców biura OIS, to radzę przeczytać mój post: http://forum.travelway.pl/topic-2739.html i dwa razy się zastanowić zanim gdzieś z nimi pojedziesz.
IP: 83.21.233.96
Użytkownik
Posty: 26
Jeden niezadowolony uczestnik nie świadczy źle o biurze.
Co poniektórzy myślą, że za nie wielkie pieniądze dostaną nie wiadomo jakie warunki pobytu.
IP: 195.114.160.138
Użytkownik
Posty: 14
Jeden niezadowolony klient?!? Żartujesz? Poczytaj opinie o nich. Tutaj masz ciekawy przykład http://forum.travelway.pl/topic-317.html
Administrator zwraca uwagę że pozytywne opinie o tym biurze są napisane z jednego adresu IP. Oczywiście zaraz spieszą z wyjaśnieniem że są studentami z jednego akademika.;]
Ja nie wiem co rozumiesz przez nie wiadomo jakie warunki. Czy takimi warunkami jest wymaganie zapewnienia toalety i prysznica?
IP: 83.21.233.96
Użytkownik
Posty: 26
pisząc nie wiadomo jakie warunki odniosłam się do wszystkich wypowiedzi pod tematem do którego dodałeś link a nie myśłałam tylko o twoim spostrzeżeniu braku toalet.
Nikt nie jest idealny zawsze choćby z najlepszego biura ktoś jechał to znajdzie się osoba która nie będzie zadowolona jest to uzależnione od tego czego oczekujemy a co poniektórzy oczekują czasem zbyt wiele ( i nie mówię teraz o braku toalet)
IP: 213.238.86.92

Strona: 1

Forum turystyczne » Polska » OIS jest cool!!!

Na skróty: Bułgaria, Chorwacja, Egipt, Grecja, Hiszpania, Maroko, Polska, Tunezja, Turcja, Włochy, W. Kanaryjskie


Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. OK, zamknij