» Szukaj na forum » Rejestruj » Zaloguj

Forum turystyczne » Polska » Sylwester 2010/2011

Sylwester 2010/2011

Strona: < 1 2

Autor Treść
Jacek
Gość
Ja jadę też na Słowację ... podobno tam drożej ale jak patrze na ofertę ecotravel.pl to nie jest aż tak źle ... parkingi i WC za darmo maja ... nie to co u nas w Polsce
IP: 95.155.84.21
nikt
Gość
a może lepiej w Polsce jest tyle ofert ja idę ze znajomymi do Hawiry!
IP: 46.113.83.78
Linka
Gość
Ja nie mam najmniejszej ochoty w tym roku spędzać Sylwestra w Polsce, dlatego zdecydowałam się na cieplejsze klimaty. Nie mam siły po raz kolejny marznąć patrząc na fajerwerki. W tym roku stawiam na Egipt. Zobaczymy jak będzie. Nie płaciłam dużo za wyjazd więc na pewno nic nie stracę a zyskać mogę wspaniałą zabawę!!
IP: 195.150.165.2
Sylwia
Gość
ja też chciałam lecieć gdzieś na Sylwestra ale nie zdążyłam z rezerwacją. Jednak nic straconego. Uznałam, że skoro nie sylwester to polecę gdzieś pod koniec stycznia. Szczególnie, że teraz można znaleźć tak tanie wycieczki!!
IP: 195.150.165.2
ość
Gość
Czy mógłby ktoś napisać jak było na takim wyjazdowym sylwestrze. W sumie chciałbym w taki sposób przeżyć Sylwestra w przyszłym roku :)
IP: 195.150.165.2

Strona: < 1 2

Forum turystyczne » Polska » Sylwester 2010/2011

Na skróty: Bułgaria, Chorwacja, Egipt, Grecja, Hiszpania, Maroko, Polska, Tunezja, Turcja, Włochy, W. Kanaryjskie


Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. OK, zamknij