» Szukaj na forum » Rejestruj » Zaloguj

Forum turystyczne » biuro Silesia Tour Katowice

biuro Silesia Tour Katowice

Strona: < 1 2

Autor Treść
pelasia
Gość
a jak kwestia z napojami wygląda?
IP: 85.14.103.143
kafotel
Gość
Rano kawa i herbata oraz soki są bezpłatne, do obiadokolacji bezpłatna jest tylko woda. Można sobie zamówić piwo wino lub napoje bezalkoholowe.
IP: 91.193.185.114
pelasia
Gość
Dzięki za info:) za 24 h zobacze wszystko na własne oczy :)
IP: 85.14.103.143
kafotel
Gość
Zazdroszczę,takich widoków jak w Zatoce Kotorskiej i w kanionach nie ma nigdzie w Europie. Miłego wypoczynku :P
IP: 91.193.185.114
piotrek
Gość
byłem na wakacjach z silesia tour w minionym roku w chorwacji a pod koniec lata wyjechałem do czarnogóry na 10 dni
jestem zadowolony z obsłgi pana w biurze silesia tour,załatwil mi fajny apartemant typu studio w chorwacji ok 200 metrów od morza,wyzywienie bylo serwowane w restauracji obok,sniadania szwecki stol duzo jedzenia duze porcje a kolacje do wybory z 3 dan -pyszne dania lokalne i specjaly tamtejsze.rezydentka w makarskiej byla bardzo sympatyczna na pewno jeszcze tam wroce.
we wrzesniu natomiast bylem w czarnogorze budva -dostalem fajny pokoj 2 osobowy z klimatyzacja blisko morze ok 150 metrow-polecam te biuro ceny maja tez ok 1300 zl z jedzeniem na 2 tygodnie..w nastepnym roku jade do albani mam nadzieje ze rowniez bedzie tak fajnie ju wplacilem zaliczke ze znajomymi..
IP: 95.40.69.255
sprawdzacz
Gość
Czy ktoś sprawdził to biuro?? zwykły agent, nie ma ich na liście organizatorów. Poproście o skan gwarancji a nic nie dostaniecie. Albo na lewo organizują albo sie pod kogoś podszywają.
IP: 85.221.179.28
Gonia
Gość
Hej:)
Czy był ktoś z biurem Silesia Tour w Albani? W którym hotelu? Czy jest to wycieczka warta polecenia?
IP: 91.192.165.109
opolanka
Gość
Witam! A ja mam pytanie odnośnie Willi w Biograd na Moru ,które można znaleść w tegorocznej ofercie Dozen ,Dzana..był ktoś może? A jak wrażenia z podróży?czy często są postoje? Pozrdawiam.
IP: 94.215.237.60
Gabi
Gość
Witam!! a był ktoś może w Czarnogórze??chodzi mi o granice,czy dzieci muszą mieć paszport??
IP: 178.252.61.80
Justyna29
Gość
Niestety nie korzystałam, więc nie pomogę :(.
IP: 109.235.22.109
maxi
Gość
Mam pytanie czy ktoś był z Silesia Tour w Grecji? Chcemy jechać na Riwierę Olimpijską a nie mogę znaleźć żadnych informacji: :roll
Wcześniej byliśmy z tym biurem w Czarnogórze - Budva i Chorwacji - Biogradzie, było super polecam ( jeśli ktoś nie ma wygórowanych wymagań odnośnie będzie bardzo zadowolony :) ) Proszę o informacje odnośnie Grecji:)
IP: 217.144.204.19
kiedyśkilent
Gość
Rok temu byłem w Czarnogórze z biurem Silesia w miejscwości Bar. Jest to biuro z kategotrii tych tańszych. Licencja biura była wystawiona na jakieś inne biuro, bo podobno wtedy płaci się mniejsze ubezpieczenie. A co do wyjazdu: organizator nie zapewnił opieki rezydtckej w 100% bo pani rezydentka po połowie turnusu wróciła z przedstatnią grupą. Wyjazd przedłużył się o 2 nieplanowane dni, bo biuro nie było w stanie zorganizować przejazdu. Wycieczki, które biuro proponowało u lokalnych biur były nie zgodne z tym za co się płaciło.
IP: 66.249.81.9
edyta317
Gość
Czy ktoś się orientuje, czy oferta wczasów w Carewie z biur Intertour i Silesia-tour to jest to samo, tylko Intertour jest organizatorem tych wyjazdów, a Silesia-tour sprzedaje je jako agent?
IP: 89.230.82.33
Marian
Gość
w Roku 2014 Byłem z biurem Silesia Tour w Chorwacji Makarskiej -jestem zadowolony z pobytui obsługi biura ,dostałem fajny apartament dwu osobowy blisko plaży ,rezydent również w porządku ,konretny facet zna sie na swej robocie ,potrafił zagospodarować nasz czas wolny .Makarska jest super polecam wszystkim osobom.
IP: 89.70.214.239
1 i ostatni raz
Gość
Nie polecam biura Silesia. Na miejscu w Biogradzie okazało się, że zapłaciliśmy za coś czego nie ma. Po telefonie do biura dowiedzieliśmy się, że oni nie są organizatorami (jest nim OIS) wyjazdu i niczego od nich nie można oczekiwać. Silesia sprzedała nam tylko wycieczkę innego biura podróży. Na miejscu rezydent który ciągle kłamie, nic nie wie, a jest tylko po to żeby namówić nas na wycieczki. Przyjechaliśmy na 5.30 rano i koczowaliśmy do godziny 11 czekając aż wcześniejsza grupa zostanie wykwaterowana a pokoje posprzątane. Dzień wyjazdu - wykwaterowanie o godzinie 9.00, rezydent poinformował nas, że jeśli będziemy pod "hotelem" ok 21 to poinformuje nas o której jest wyjazd. Okazało się, że wyjeżdżamy o 22.00, czyli cały dzień bez możliwości skorzystania z łazienki, przygotowania w normalnych warunkach kanapek na drogę. Autokar wreszcie przyjechał, wyjechaliśmy 22.30. Po godzinie jazdy postój na cp-nie, bo czekamy na inny autokar. Po 1,5 godzinie czekania, z dziećmi śpiącymi na chodniku okazuje się, że przesiadamy się do innego autokaru. Na szczęście o niebo wygodniejszego, bo w tamtym kolana pod brodą trzeba trzymać. Nie polecam, nigdy więcej z tym biurem
IP: 83.10.2.242
Paweł
Gość
Byłem z biura silesia tour na wakacjach w Chorwacji Makarskiej .Jestem bardzo zadowolony z warunków jakie zastałem na miejscu. Zakwaterowali mnie w apartamencie z z łazienką z dostępem do kuchni .Miałem bezpośredni widok na morze. Do plaży było ok 200 metrów. Na wyżywienie chodziliśmy do restauracji która znajdowała się niemal przy samej plaży. Jedzenie obfite,różnorodne. Rezydentka była dosyć ogarnięta jak na młody wiek ,a Makarska to fajny kurort dla młodych ludzi.
IP: 89.70.214.239
edyta317
Gość
Marian i Paweł zachwalają wyjazdy do Makarskiej pisząc z tego samego IP.
Chyba to autoreklama biura Silesia-tour ;)
IP: 89.230.82.33
Ania
Gość
Już 3 sezon rezerwuję wczasy poprzez Biuro Silesia tour, zawsze dostaje wiele ofert , mam z czego wybrać . Agencja stara się abym była zadowolona jak czegoś nie wiedzą to dzwonią do hotelu lub organizatora, zawsze odpowiadają na wszytkie moje pytania, jestem z nich bardzo zadowolona. W tym roku byłam w Czarnogórze w Budvie w willi Branka, świetna kwatera , czysto , apartament dobrze wyposażony, rezydentka przesympatyczna - zabierała nas na imprezy integracyjne. Willa Niedaleko morza - cena odpowiednia do standardu.
IP: 87.206.163.163

Strona: < 1 2

Forum turystyczne » biuro Silesia Tour Katowice

Na skróty: Bułgaria, Chorwacja, Egipt, Grecja, Hiszpania, Maroko, Polska, Tunezja, Turcja, Włochy, W. Kanaryjskie


Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. OK, zamknij