» Szukaj na forum » Rejestruj » Zaloguj

Forum turystyczne » biuro But Sląsk

biuro But Sląsk

Strona: < 1 2

Autor Treść
Użytkownik
Posty: 5
Nazwa tego przybytku "Matos"...rezydentka nawet nie spojrzala na pokoj...
IP: 80.53.3.210
Jolanta
Gość
LUDZIE WLASNIE WROCILAM Z GRECJI Z TYM BIUREM I PRZEZYLAM KOSZMAR. PRZED AUTOKAREM PO CALYM TURNUSIE WYMIENILAM SIE KONTAKTAMI ZE WSZYSTKIMI NIEZADOWOLONYMI I PONIZONYMI PRZEZ BIURO KLIENTAMI. JEST NAS OBECNIE 19 OSOB - WSZYSCY SKLADAMY POZEW ZBIOROWY W SADZIE OKREGOWYM W KATOWICACH PRZECIWKO OK SERVICES. SZANOWNI PANSTWO NIE DECYDUJCIE SIE NA WYJAZD Z TA FIRMA. DLUGO BY OPISYWAC USTERKI KTORYCH DOPUSCILA SIE TA FIRMA. ZRESZTA WIELU Z PANSTWA TRAFNIE JUZ NAPISALO ODNOSNIE KLAMSTW I WARUNKOW PANUJACYCH W OSRODKACH KTORYMI OK SERVICES DYSPONUJE. BIURO POBIERA OPLATE KLIMATYCZNA KTORA JEST TOTALNA FIKCJA - NIE DAJA RACHUNKOW, WARUNKI W HOTELACH SA PRZERAZAJACE - NIE WSPOMINAJAC JUZ O KARALUCHACH KTORE W NICZYM NIE PRZYPOMINAJA NASZYCH MALENKICH POLSKICH - KARALUCHY W GRECJI SA JAK KCIUK U MEZCZYZNY. BRUDNE TOALETY, POSCIELE W STANIE AGONALNYM - WCALE SIE NIE ZDZIWIE GDY KTOS Z TURYSTOW ZLAPIE WSZY LONOWE, JEDZENIE W POTWORNIE MALYCH ILOSCIACH I BARDZO ZLEJ JAKOSCI. DYSPONUJE OGROMEM ZDJEC KTORE WYKORZYSTAM W SADZIE JAKO DOWOD. PROSZE PANSTWA AUTOKARY SA W OPLAKANYM STANIE - ROZDEMONTOWANE TAK BY WIECEJ LUDZI MIESCILO SIE W SRODKU - W PRAKTYCE WIEC NIE MA JAK ROZLOZYC NOG - WIELU LUDZI USKARZALO SIE NA PUCHNIECIE NOG. STAN NADWOZIA JAK STWIERDZIL POLICJANT W KATOWICACH - JEST FATALNY. KIEROWCA ZOBOWIAZAL SIE DO KILKU NAPRAW PRZED GRANICA - NIESTETY ZADNYCH NAPRAW NIE DOKONAL. SAMI KIEROWCY ZACHOWYWALI SIE W STOSUNKU DO TURYSTOW W SPOSOB UWLACZAJACY GODNOSCI LUDZKIEJ - PADALY ROZNORAKIE WYZWISKA I GROZBY - WSZYSTKO MAM NAGRANE NA KAMERE. REZYDENCI W GRECJI KOMPLETNIE NIEODPOWIEDZIALNI - ZAMIAST OPIEKOWAC SIE TURYSTAMI CALE NOCE IMPREZUJA, W CIAGU DNIA SA NIEPRZYTOMNI I SKACOWANI. NIE TRAFIA DO NICH ANI JEDNO SLOWO. REZYDENT KAMIL - BRUNET OK 18 LAT - TO JEST PRZYKLAD TEGO W JAKI SPOSOB BIURO OSZCZEDZA NA FACHOWEJ OBSLUDZE TURYSTYCZNEJ. TO NIESPELNA OSIEMNASTOLETNIE DZIECKO NIE POTRAFI SIE NAWET POPRAWNIE WYSLOWIC, ZIONIE OD NIEGO ALKOHOLEM, ZEBRANIE INFORMACYJNE ZABRALO MU NIESPELNA 5 MINUT - WIEDZA TEGO CZLOWIEKA O GRECJI JEST ROWNA ZERU. TO W JAKI SPOSOB SIE PAN REZYDENT KAMIL ZWRACAL DO TURYSTOW JEST W CONAJMNIEJ NAGANNE. WYZWISKA, CHAMSKIE ODZYWKI. JEST TO WYJATKOWO PYSKATY CZLOWIEK KTORY ZAMIAST POMAGAC TURYSTOM BAWI SIE CALE NOCE PIJAC DO BIALEGO RANA. SAMA OSOBISCIE BYLAM SWIADKIEM JAK REZYDENCI PILI W BIURZE METAXE. JEDNA Z REZYDENTEK LEDWO WYSZLA Z BIURA - DRUGA MUSIALA JEJ POMAGAC. ALE ZEBY TO BYLO WSZYSTKO... PANI REZYDENTKA ANIA W MOJEJ OBECNOSCI A TAKZE OK 7 OSOB WRACAJACYCH Z KOLACJI RZYGALA PRZY WINKLU JEDNEGO Z HOTELI. REZYDENCI W ZADEN SPOSOB NIE BYLI UCHWYTNI. REZYDENTAMI ZAJMUJE SIE GRECKA SZEFOWA PANI KASPEREK - TO JEST DOPIERO JEDNO WIELKIE NIEPOROZUMIENIE. TA WIELKA GRUBA NADASANA ROPUCHA MIALA CZELNOSC KRZYCZEC NA TURYSTOW KTORZY ZOSTALI ZAKWATEROWANI W JEDNYM POKOJU Z OBCYMI LUDZMI. CO WIECEJ WIELOKROTNIE SLYSZALAM JAK KAZALA REZYDENTOM NIE PODPISYWAC SIE POD REKLAMACJAMI. W CZASIE ODJAZDOW REZYDENCI NIE BYLI OBECNI. PANI KASPEREK DBALA O TO BY REZYDENCI MIELI ZAMKNIETE USTA. JEJ ROLA SPROWADZALA SIE DO ZABIERABNIA PIENIEDZY. NIE BYLO ZADNBYCH ZWROTOW. WYCIECZKI FAKULTATYWNE Z TYM BIUREM SA ODRAZAJACE - JEZDZI SIE STARYMI ROZKLEKOTANYMI AUTOKARAMI BEZ KLIMATYZACJI. JESLI NA DWORZE JEST AKTUALNIE 38 STOPNI TO W AUTOKARZE JEST 54 STOPNIE. W CZASIE WYCIECZKI DO ATEN AZ TRZY KOBIETY ZEMDLALY. PANI KASPEREK JESZCZE RAZ PODKERESLAM WYJATKOWO BEZCZELNA I ZLOSLIWA OSOBA REAGOWALA NA NASZE UPOMNIENIA IMPERTYNENCKIM ZACHOWANIEM. JESLI CHODZI O KOMENTARZE NA TEJ STRONIE TO NIE UWIERZA PANSTWO CZYM ZAJMUJA SIE REZYDENCI W TRAKCIE PRACY - WLASNIE PISANIEM KOMENTARZY! OCZYWISCIE POCHLEBNYCH KOMENTARZY. PANI KASPEREK NAKAZALA REZYDENTOM BY PISALI POCHLEBNE KOMENTARZE O WAKACJACH Z OK SERVICES. JEDNA Z REZYDENTEK NAWET PRZYZNALA SIE DO TEGO ZE ZAMIAST OBSLUGIWAC TURYSTOW MUSI PISAC DURNE KOMENTARZE W INTERNECIE. I JESZCZE JEDNA WAZNA RZECZ! ZADEN Z REDYZDENTOW NIE MA UPRAWNIEN TURYSTYCZNYCH BY REPREZENTOWAC BIURO ZA GRANICA! ZADEN REZYDENT NIE POSIADA ROWNIEZ UMOWY O PRACE. WSZYSCY PRACUJA NA CZARNO!!! BIURO OK SERVICES NIE SZANUJE NIKOGO POZA NASZYMI PIENIEDZMI. PO ZAPLACENIU OKRESONEJ SUMY PRZESTAJEMY SIE DLA TYCH LUDZI LICZYC ZUPELNIE!!!!

WAKACJE Z TYM BIUREM NALEZA DO NAJGORSZYCH W MOIM ZYCIU. JESLI MOJA OPINIA NA TYM FORUM COKOLWIEK DA TO BLAGAM WAS LUDZIE - NIE DAJCIE SIE NABRAC NA WYJAZD Z BIUREM OK SERVICES. NIE TRACCIE LEZ I NERWOW, NIE FUNDUJCIE SOBIE KOSZMARU.
IP: 85.222.18.82
Użytkownik
Posty: 54
co do pana Kamila rezydenta mamy z zona to samo nastawienie rok temu w Leptokari bylismy z biurem BUT ŚLĄSK i sam wyjazd bardzo udany ale po 5 min po przyjezdzie i poznaniu pana kamila i jego gadkach szczegolnie wlasciwie chamskim postepowaniu z ludzmi starszymi mialem szczerze ochote mu nie tylko cos powiedziec ale i ..... a moje nastawienie do niego i znajomych tylko sie pogarszalo w trakcie jego "powitania" nas zaraz po przyjezdzie. Obiecalem sobie ze jak w tym roku bo takze jedziemy jeszcze raz on bedzie rezydentem to po jego pierwszej wypowiedzi chamskiej wygarne mu co mysle i sie chlopczyk uciszy poniewaz to jak chamsko traktowal ludzi ktorzy zadawali normalne pytania w 5 min po przyjezdzie na miejsce to szczyt... w tym roku jedziemy takze z BUT ŚLĄSK ale juz wiem ze kamila nie bedzie i dobrze choc doszly mnie sluchy ze sa 2 rezydentki ktore takze takze jakies takie nie za mile sa :) ale juz jestem bojowo nastawiony wiec beda mialy dziewczyny ciezko niewazne do kogo beda sie niegrzecznie zachowywac :)

PS
Prosze oczywiscie nie mylic biura BUT ŚLĄSK z wymienionym w poprzedniej wypowiedzi OK SERVICE ja jak i inni ludzie bardzo zadowoleni z uslug biura ŚLĄSK apartamentowce OLIMPUS,ERATO bardzo ok wiec szczerze polecam.
IP: 212.106.158.190
Użytkownik
Posty: 5
Witanko...alez dziewczyny są grzeczne,dopoki nie ma problemow i jestescie potencjalnymi klientami na wycieczki z biura Catela... p.Bernadetta pozostaje milą do konca to muszę jej przyznac i raczej z nią nie bylo problemow,starala sie zalagodzic sprawe z brudem i syfem w pokojach ale za duzo nie mogla zdzialac.Sprzatanie bylo dopiero w 4 dzien pobytu, gdy pokazalem drugiej pani zdjecia pozabijanych w nocy karaluchow.Sprzątanie zreszta za duzo nie dalo....brudu z paru miesiecy nie usunie sie w godzine,grzyb tez pozostal na miejscu:-)Nie bylo czasu na kucie tynku :-)...z lodowkami tez prawda chyba pochodzily ze smietnika...brudne smierdzace i zaplesniale...
IP: 80.53.3.210
gość
Gość
Ludzie, jak ktoś jedzie na wczasy za 800 zł to na litość boską nie wymagajcie super apartamentów, drinków, służby i kłaniania sie wam w pas. Ja jeżdżę co roku, dobrze się bawię i nie zwracam uwagi na pierdoły :) No ale Polak to zawsze musi być niezadowolony - taka nasza tradycja....
IP: 87.207.185.211
Użytkownik
Posty: 54
gosc:

wiesz fakt po 800 zl nie ma co sie spodziewac ale z BUT Śląsk w tamtym roku i nie za 800 a za 650 :) bylo super :) autobusy wypas, pokoj czysty i schludny z pieknym widoczkiem na olimp po lewej i morze po prawej 30 m od plazy ale to od biura zalezy gdzie lokuje ludzi i jak tam jest.
IP: 212.106.158.190
gość
Gość
No widzisz :) nareszcie ktoś zadowolony :) je juz sie nie mogę doczekać wyjazdu :)
IP: 87.207.185.211
Pawel
Gość
WYbiera się ktoś do leptokarii w dniach 30.08-14.09 do hotelu blue dream. A może już ktoś tam był? bardzo proszę o wasze wypowiedzi :)
IP: 83.15.140.18
gość
Gość
Rozmawiałem z osobami ,które tam były zakwaterowane i ich opinie były pozytywne.Jedynie mogę dodać,iż na zdjęciu w katalogu hotel wygląda na spory obiekt w rzeczywistości nie jest tak imponujący,na pewno jest nowy.Usytuowany jest w spokojnym miejscu trochę na uboczu.Jedynie co może przeszkadzać/ewentualnie/ to odgłosy pędzących pośpiesznych pociągów przez Leptokarię,lecz za wiele ich nie ma.
IP: 78.88.206.226
aga22
Gość
Prosze oczywiscie nie mylic biura BUT ŚLĄSK z wymienionym w poprzedniej wypowiedzi OK SERVICE ja jak i inni ludzie bardzo zadowoleni z uslug biura ŚLĄSK apartamentowce OLIMPUS,ERATO bardzo ok wiec szczerze polecam.


Możesz napisac cos wiecej o hotelu Erato lub porównac go do Olimpusa. Przede wszystkim czy balkony są oddzielne czy tak jak w Olimpusie.
IP: 83.16.108.238
gość
Gość
Balkony są oddzielne.Opis hotelu jest na drugiej stronie forum :lol: w wątku"Leptokaria opinie"
IP: 78.88.206.226
AiM
Gość
Byliśmy 4 razy z BUT Śląsk i na pewno pojedziemy piaty.

3 razy "Olimpus", a teraz "Blue Dream" i tam wrócimy (może w przyszłym roku? :D) Jedyny minus to pociagi w nocy i hotel leżący trochę na odludziu (2 minuty z "rynku"). Z wycieczkami rzeczywiście naciągają, ale da się przeżyć. Polecamy wycieczki do Aten (długo, ale warto), Meteory no i przede wszystkim Skiathos z kapitanem Kostasem.

Jak ktoś ma pytania to chętnie odpowiemy

pozdrowienia dla turnusu 10-23.08.2008

PS. NIENAWIDZIMY PALACZY przez których powrót do Polski przeciągnąl się o godzinę i nie zdążyłem na cały mecz ;)
IP: 87.99.103.164
gość
Gość
Odradzam wszystkim z korzystania z biura podróży Śląsk jeśli chodzi o Grecję to warunki jakie proponują w swoim biuletynie i na stronie internetowej są diametralnie różne . Jeśli ktoś udaje się do apartamentu Fani to niech nastawi się na kofort gorszy niż pobyt w namiocie. Pokoje małe z drzwiami harmonijkowymi do ubikacji, pościel niby prana dopiero po interwencji została wymieniona na czystą, karaluchy, brud i ogólna ściema,żeby zjeść posiłek w środku pokoju trzeba było wnieść stolik i krzesła z balkonu, co piętnaście minut przejazd pociągu z gwizdem (tory od apartamentu są może z 10 metrów). Odradzam wszystkim chętnym na korzystanie z oferty biura usług turystycznych Śląsk to co piszą w swoich ofertach to kłamstwo za takie pieniądze można znaleźć naprawdę fajną ofertę a nie taki chłam. Piszę tę opinię o ich ofercie by ostrzec innych by nie dali się naciągnąć przez to biuro na ich niby ofertę wypoczynku. Byłem już w paru krajach europy i nie spotkałem się z takimi warunkami jakie zastałem w Grecji. Co do wycieczek to totalna ściema Skiatos z kapitanem Kostasem, totalny niewypał. Biegający facet z butelką metaksy i próbujący uczyć podskakiwać uczestników w rytm Greckiej muzyki. Potem krótki pobyt w miasteczku w którym oprócz Greckiej zabudowy nie ma nic po za sklepami. Jedynie plaża i kąpiel jest jakąś atrakcją. Wieczór grecki to totalna porażka. Jedzenie nie przypomina nawet kuchni greckiej proponowanej przez polskich kucharzy. Wino podawane z plastikowych baniaków (cieniutkie), reszta potraw to też niewypał. Za takie pieniądze można sobie zrobić naprawdę fajny wieczór w każdej restauracji w Leptokari. Śląsk to naciągacze.
IP: 83.4.27.80
Góraleczka
Gość
Byłam w tym roku (sierpien 2010) z BUT SLĄSK w Leptokarii, apartamentowiec Fani. Obsługa (pilot, kompetentna i zorganizowana rezydentka, kierowcy) - bez zastrzezen, podobnie autokar (zaopatrzony w porzadna klime, wygodne, szerokorozstawione fotele, bar i WC). Podroz w obie strony minela bez niespodzianek, co 4 godziny postoj przy bezplatnych WC. Hotel Fani, pomimo lokalizacji przy torach (pociagi czeste, ALE W KONCU ILE SIE SIEDZI W POKOJU, BEDAC W GRECJI?!), spełnił moje oczekiwania: pokój czysty, z widokiem na morze , niezawodna klimatyzacja, lodówka, w miarę czysta łazienka, komfortowe łóżka. Dodam, że lokalizacji Fani jest lepsza niż Blue Dreams, gdyz ten drugi jest nieco na uboczu... Fani - Bardzo blisko plaża, blisko lekarz opiekujący się turystami z BUT Sląsk oraz główna promenada z licznymi tawernami i sklepami. Zdecydowałam się na wyżywienie - i to była najlepsza decyzja, gdyż za te pieniądze (8,5 E za 2 posiłki dziennie/osoby)kupi się w drogiej Leptokarii niewiele. Z kolei wykupione posiłki były pyszne - śniadanie serwowane a obiadokolacja z karty. Takze w BUT Slask zdecydowalam sie na wycieczki - Skhiatos i Meteory. Przebiegly bez zaklocen, przewodnicy polskojezyczni - kulturalni i kompetentni dobrze organizowali czas wypoczywajacym. Wrażenia niezapomniane! Dodam, ze na codzien pracuje w branzy hotelarskiej i jestem wymagajacym klientem w momencie planowania wlasnego urlopu, a w tegorocznym nie zmianiłabym nic. Takze na etapie formalnosci - umowa, zaliczka wszystko poszlo bardzo szybko.
IP: 79.163.179.119
Dorota
Gość
Ja też byłam w Leptokarii z Biurem Podróży Śląsk i jestem baaardzo zadowolona. Pomijając okropne zachowanie kilku uczestnków wyjazdu, którzy za tak niewielkie pieniądze za wyjazd mieli wymagania sięgające Olimpu :)) , jestem zdecydowana na kolejne wyjazdy. Wycieczki fakultatywne : Ateny,Skiatos,Saloniki , Meteory - naprawdę warto. Ach i jeszcze wieczó grecki też był ciekawy . Opieka rezydentek i kierowców bardzo dobra.
IP: 83.3.191.54
Piotr
Gość
Do Grecji jeżdżę już 9 lat. Z biurem "Śląsk" kilka razy. To mały organizator, ale solidny i uczciwy. Autokary spoko. Apartamenty czyste. Ceny wyjazdów porównywalne do wypoczynku w Polsce. Na miejscu organizatorem wycieczek są greckie podmioty i to może być gorsze. 14 czerwca znowu jadę do Grecji z b. Śląsk. Jestem przekonany, że będzie ok. Polecam
IP: 31.174.119.159
jozia
Gość
Piotr i jak oceniasz tegoroczny wyjazd do Grecji? Chciałam również zapytać o ceny na miejscu: owoce, jakieś fast foody, obiady w tawernach, piwko itp. Ja wyjeżdzam do Leptokarii 12 lipca z BUT. będę wdzięczna za wszelkie info
IP: 87.205.214.16
kika
Gość
Witam my wlasnie wrocilismy z Kokino Nero, organizacji biura podrozySlask jestesmy bardzo zadowoleni ,same apartamenty skromne ale czyste,brak czajnika w aneksie ,a pokoje nienaslonecznione co bylo super wytchnieniem po upalnym plazowaniu.Autokar w obie strony sprawnie dzialajacy ,bez zastrzezen podziekowania dla przemilej pilotki p.Natali.Ceny owocow zblizone do naszych w polsce,ale smak nieporownywalnie lepszy ,piwo w sklepie1,4eur,wtawernie2,2.50eur,obiady w granicach6-8 eur.plaza kamienista z bezplatnymi lezakami co jest duzym plusem,bo mozna sie bylo polozyc i nikt nie robil problemow.Ogolnie szczerze olecam wyjazd z tym biurem ,bo za naprawde niewielkie pieniadz spisalo sie na medal,a ha jeszcze pozdrowienia dla rezydenta p. Darka-fachowa pomoc i profesjanalizm to rzadko spotykana rzecz a poza tym sluzacy rada i pomoca o kazdej porze mozna bylo podejsc i zapytac.podziekowania dla organizatorow .Pozdrawiam
IP: 109.95.206.6
pina
Gość
Hej Witam czy był ktoś w tym roku z tym biurem na wczasach ?
IP: 83.218.114.73
Zadowolona
Gość
Jeśli ktoś zastanawia się nad wakacjami w Leptokarii, w Blue dream to z czystym sumieniem polecam. Obawiałam się, bo wszystkie formalności załatwiałam przez internet i jeszcze ta niską cena wydawała się podejrzaną, nic mylnego. Podróż ok, apartament nie odbiega od oferty. Okolica przyjemna. Można wykupić smaczne wyżywienie w pobliskiej tawernie. Za te pieniążki oferta super!!!
IP: 87.202.174.234
Kinia
Gość
Witam , mam pytanie czy był ktoś w 2015 r. w Grecji miejscowość Nei Pori ,Villa Oceanic .
Zastanawiam się nad wykupieniem wczasów na 2016 r. od 31 lipca.
Chciała bym się czegoś na temat tej Villi . Interesują mnie też ceny podstawowych artykułów w marketach w Nei Pori ceny obiadów , piwa ;) w tawernach itd. Może ktoś poleci jakąś ulubioną sprawdzona tawernę :)
Jeszcze chciała bym się dowiedzieć jak przebiega podróż autokarem do Grecji ,zamierzam się wybrać z mężem i 7 letnim synem :) nie wiem czy nie jest jeszcze za młody na taką podróż :)
Za wszelkie informacje z pobytu w 2105 r w Nei Pori będę bardzo wdzięczna :)
Pozdrawiam i całuje Kinga.
IP: 83.26.252.63

Strona: < 1 2

Forum turystyczne » biuro But Sląsk

Na skróty: Bułgaria, Chorwacja, Egipt, Grecja, Hiszpania, Maroko, Polska, Tunezja, Turcja, Włochy, W. Kanaryjskie


Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. OK, zamknij