» Szukaj na forum » Rejestruj » Zaloguj

Forum turystyczne » Obóz z Jaworzyna Tour

Obóz z Jaworzyna Tour

Strona: « < 1 2 3

Autor Treść
lalala
Gość
jedzie ktoś może do Bułgarii, hotel Zdravets w terminie 07.08-18.08.2014?
IP: 178.235.171.200
Francja
Gość
Witam, właśnie wróciłam z obozu z Francji. Jeszcze nigdy nie cieszyłam się tak bardzo z powrotu do domu i dziękowałam, ze ten koszmar wreszcie się skończył. Nie rozumiem, dlaczego biuro wysłało nas w miejsce, które nie było sprawdzone, a każdy dzień był jak walka o przetrwanie. Pomijając fakt, że przyjazd był kompletnie niezorganizowany. Czekaliśmy na plaży 9h, żeby wreszcie ktoś nas zakwaterował. Byliśmy kompletnie wyczerpani podróżą, głodni, bez prysznica od 2 dni. Kadra słysząc nasze pretensje odpowiedziała: weźcie sobie rzeczy do mycia i wykąpcie się na plaży. Sami musieliśmy załartwiać sobie jedzenie po pierwszy posilek byl o godzinie 7:30 a kolejny dopiero o 19 ( makaron z mrozonym kotletem). W ofercie były zapewnione rozmaite atrakcje a w rzeczywistości? - 3 wypady na plaże, jedna dyskoteka na sam koniec z litosci, bo się zbuntowalismy. Najbardziej oburzającym faktem było to, że na każdym kroku bylismy kontrolowani przez Francuzów pracujących na obiekcie. Potrafili siedzieć pod naszym domkiem prawie całą noc, żeby tylko na nas donieść do własciciela, kiedy uslyszeli rozmowe lub broń Boże ktoś wyszedl z domku. Właściciel 'baraków' - bo inaczej nie można nazwać naszego miejsca zakwaterowania-obciążył nas kosztem 140 euro za plastikowy stolik, który zabrała sprzątaczka do magazynu, jeszcze smial nam się w twarz. Nikomu nie życzę takiego obozu, jeśli w ogóle mogę nazwać to tym mianem, bo to zbyt porządne pojęcie. Ostatni raz pojechałam z Jaworzyny, która zorganizowała nam najgorsze wakacje, jakie mogliśmy tylko przeżyć.
IP: 93.159.130.108
Ann
Gość
Super biuro, polecam, pozdrawiam panów opiekunów :):):)
IP: 192.162.151.243
lulku
Gość
Tak sobie czytam i czytam... mam już 21 lat i nie jeżdżę na obozy, ale 4 razy byłem z Jaworzyną, rok w rok i kadra była meeeeega . Jest fajnie, przyjemnie, kadra kontoluje - to fakt, ale w granicach rozsądku - można się z nimi świetnie dogadać. U nas były imprezy, było super, ale było też bezpiecznie. Taki głupi wiek, były inne biura gdzie dzieciaki nawalone leżały na plaży czekając na przypływ albo zajarane huśtały się na barierkach balkonu. Można narzekać, że nie ma "róbta co chceta" ale atmosfera jest luźna i spoko, moje najlepsze wyjazdy ;) ;) ;)
IP: 192.162.151.243
lulku
Gość
Prosze, i moja siora widze się tutaj udziela na forum :)
IP: 192.162.151.243
XYZ
Gość
Jedzie ktoś w tym roku na kolonię do Hiszpani (13.07-23.07)
IP: 89.73.156.58
Mieszko
Gość
POLECAM ! B. solidni, warunki odpowiednie, sprawan organizacja, znakomita kadra.
4 razy wysyłałem syna i zawsze mu sie bardzo podobało.
IP: 83.5.151.143
Marta
Gość
Moja czternastoletnia córka wróciła bardzo zadowolona z wyjazdu do Bułgarii w zeszłym roku. Szczególnie spodobały jej się dodatkowe wycieczki oferowane przez biuro. Jedzenie smaczne, warunki w porządku, a wrażenia niezapomniane. Przed wyjazdem bardzo się wachałam czy posłać córkę z tym biurem widząc te wszystkie negatywne opinie. Zaufałam jednak córce, która już długo przekonywała mnie do wyjazdu. W te wakacje na pewno znowu wybiore to biuro.
IP: 83.22.207.231
kolonistka
Gość
Koszmarny wyjazd.
Każdy dzień zaplanowany co do minuty:
8:00 pobudka, sprawdzanie pokoi
8:50 zbiórka przedśniadaniowa
9:00 - 9:30 śniadanie
9:30 - 9:50 - czas wolny
9:50 - zbiórka przed wyjściem na plażę (co drugi dzień basen)
10-12 plaza lub basen (co drugi dzien)
i tak godzina w godzinę! Zbiórki co chwilę, kadra problemy rozwiązywała krzykiem i zastraszaniem (przyjdzie dzisiaj rezydent to będziemy rozmawiać! Wracacie jutro rano do Polski! itd - to była codzienność)
Cisza nocna o godzinie 22:00 (z miasta wracalismy przed 22 żeby na ciszę nocną zdążyć)
kadra albo się w nocy bawiła albo siedzieli na korytarzu (od 22) żeby przypadkiem nikt nie wyszedł z pokoju (np. do sklepu który był 24h obok recepcji)
Sprawdzali nagrania z monitoringu czy przypadkiem w nocy czy w "wolnym" czasie nikt nie przemieszczał się między pokojami, lub w czasie "miasta" nikt nie wracał do hotelu. Jeżeli tak się zdarzyło to straszyli wyrzuceniem z kolonii.
Oczywiście biura nie odradzam - skądże znowu! :?
IP: 217.99.73.86

Strona: « < 1 2 3

Forum turystyczne » Obóz z Jaworzyna Tour

Na skróty: Bułgaria, Chorwacja, Egipt, Grecja, Hiszpania, Maroko, Polska, Tunezja, Turcja, Włochy, W. Kanaryjskie


Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. OK, zamknij