» Szukaj na forum » Rejestruj » Zaloguj

Forum turystyczne » Tunezja » Hotel Soviva Resort Sun & Fun

Hotel Soviva Resort Sun & Fun

Dodaj opinię Opinie o hotelu Soviva Resort

Strona: 1 2 3 4 5 ... > »

Autor Treść
piter1975
Gość
Witam

Czy ktoś był za pośrednictwem Sun/ Fun w tuneyzjskim hotelu Soviva Resort
IP: 62.148.94.220
jarsen
Gość
jeszcze nie ale lecimy 02-10-2008 z tym biurem bedzie oki tak mysle nie jestesmy wymagającą rodzinką bylismy wczesniej juz w tunezji w hotelu Thapsus i było super oby tak dalej pozdrawiam
IP: 80.54.27.171
...aro..
Gość
wlasnie wrocilem z dzieckiem i zona .. tragedia.. rezydentka na kazdy problem odpowiada ..jutro ..albo sie nie da..
po przyjezdzie dostalismy jak wszyscy pokoj z pietrowym lozkiem metalowym jak w schronisku i grzybem i mrowkami a oprocz tego wszedzie koty lacznie ze stolowka bo tego nie mozna nazwac restauracja..nie polecam ..mam zdjecia i swiadkow ktorzy oddaja sprawe do sadu i odszkodowanie ..a dla porownania inne biura moze lepiej staraly ale SUN & FUN powinien przestac istniec.. :'(
IP: 79.188.248.34
Tina
Gość
A ja byłam z rodziną w Sovivie w lipcu, co prawda nie z biurem Sun&Fun ale z Exim Tours. Nie licząc dużego opóznienia w wylocie ( wina biura podrózy) zaliczam ten pobyt do udanych. Owszem w pokoju bylo metalowe łóżko ale jeśli się wybiera 3 gwiazdkowy hotel w Tunezji to trzeba być przygotowanym na skromnie urządzone pokoje i przeciętny wystrój. Poza tym hotel miał dużo atrakcji (ciekawe animacje, duży basen, korty itd) wiec nawet przeciętne pokoje nie powinny były aż tak negatywnie wpłynąć na naszą opinię. Jeśli chodzi o koty to faktycznie jest ich dużo, tak jak w całej Tunezji, Szanowni Państwo jeśli się swiadomie wybiera wyjazd do jakiegoś kraju to nalezy najpierw się zapoznać z tym co może nas tam spotkać i zaakceptowac to z całym dobrodziejstwem inwentarza...to nic innego jak kultura i zwyczaje danego kraju. Tak jak napisałam wczesniej, gdybym wykupiła wczasy w 5 gwiazdkowym hotelu to mogłabym mieć pretensje ale 3 gwiazdki w Tunezji to klasa ponizej europejskiej przeciętnej...Ja również mam zdjecia z tego hotelu i chętnie udostepnię je osobom które się wybierają do Sovivy aby rozwiac ich watpliwości. Polecam ten hotel i życzę miłego urlopu.
IP: 62.225.150.98
Robert
Gość
Witam:) wybieram sie do Soviva Resort czy moglbym prosic o jakis kontakt z osobami ktore juz tam byly?:) chodzi mi o jakies zdjecia i ewentualne rady:) z gory dziekuje. (moje gg:3722475)
Robert:)
IP: 83.29.136.64
anna
Gość
Ja również lecę do Sovivy Resort 18.06.2009r z dziećmi i jestem przerażona czytając tak różne opinie .Proszę o kontakt osoby które tam były annabo1@o2.pl
IP: 78.88.182.251
MADZIA
Gość
ZESZŁOROCZNE WAKACJE SPĘDZILIŚMY WŁAŚNIE W TUNEZJI W "SOVIVA RESORT".
JESTEM BARDZO ZADOWOLONA.DUŻO ATRAKCJI DLA DZIECI JAK I DOROSŁYCH. JEDZENIE PRZEPYSZNE I BARDZO DUŻY WYBÓR...)))
POKOJE...FAKT SKROMNIE URZĄDZONE,ALE MY BYLIŚMY NASTAWIENI NA DOBRĄ ZABAWĘ I WYPOCZYNEK....CZŁOWIEK NIE JEDZIE PO TO,ŻEBY SIEDZIEĆ W POKOJU!!!!
POLECAM I ŻYCZĘ UDANYCH WAKACJI.....
A-HA POKOJE BYŁY SPRZĄTANE CODZIENNIE.
IP: 91.199.250.9
beata
Gość
witam! Ja jadę z mężem i 2 dzieci 11 czerwca. Mam pytanie, wykupiliśmy opcje HB i czy będziemy musieli płacić za leżaki na basenie i plaży? i czy będziemy gorzej traktowani na stołówce?, czy można kupić napoje w sklepie i wnieść je na teren hotelu? czy lepiej dokupić na miejscu opcję ALL?
IP: 94.101.16.30
Marcin
Gość
Ja bym tam nie pojechal, tez myslelem o nim ale przeczytalem opinie na holidaycheck i mi si eodechcialo, wybralem lepszy Hotel El Mouradi Palm Marina
IP: 77.56.54.183
marcin
Gość
Witam wybieramy się to Soviva 27sierpnia 09 i prosiłbym o kontakt osoby której były w tym hotelu ( opinie o tym hotelu, jakies zdjęcia) :) z góry dziękuje. markos_888@op.pl lub gg:3559337
IP: 83.23.214.89
tina
Gość
wybieramy się do tego hotelu i prosilibysmy o przesłanie kilku fotek ,czy Pani zdaniem jest ten hotel godny polecenia ?
IP: 89.76.167.19
Aga
Gość
Ja lecę 04-06-2009 ponownie do Tunezji,nie wiem jakie warunki zastanę na miejscu,ale zgodze się z innymi ,że hotel posiadający*** gwiazdki to u nas w PL max.**.Ale nie jadę tam po to aby siedziec w pokoju tylko korzystać z tego czego nie ma w Polsce,czyli m.in.pewnej pogody.Byłam poprzednio w hotelu Selima(też Tunezja)z innym biurem podróży Scan Holiday,które w 100% polecam jako organizatora wycieczek i mimo,że mieszkałam w bungalowach a do budynku gł.musielismy pokonać ponad 300m idąc alejkami wsród palm to pokoje były codziennie sprzątane,gdzie standard faktycznie kiepski ale reszta tj.miła obsługa hotelowa ,posiłki,plaża,100% pogoda,animacje,wycieczki są niezapomniane a właśnie po to się tam jedzie...
P.S.Uwaga na bardzo kochliwych tubylców :lol: ,potrafią być natrętni:)
IP: 79.191.11.69
Magdalena81
Gość
Mozna prosic o zdjecia hotelu i napisanie cos wiecej my lecimy 13.06.2009 z corka i mezem pozdrawiam i czekam na maila sunpat@wp.pl
IP: 193.120.116.177
serkus86
Gość
Witam

Leci ktos 24.05 z wawy ??
IP: 212.14.54.221
daga
Gość
Witam :)

Ja wylatuje 28.05.2009 z mężem i dwuletnim dzieckiem do hotelu Soviva... Mam prośbę o udostępnienie na maila zdjęć jak wygląda hotel i pokoje :) i jakieś info co zabrać dla malego dziecka??? daga_daga@buziaczek.pl
IP: 78.8.94.137
jaro
Gość
duzo czytalem o tym hotelu ale sie nie zrazilem.wycieczka juz wykupiona i mam zamiar sie dobrze bawic. dotej pory latalem tylko do Hiszpanii i postanowilem to zmienic.pewnie sie spotkamy przy jakims piwku.na basenie.(drinki w plastyku przy basenie to wzgledy bezpieczenstwa )jesli ktos nie wie.a co to za roznica.wylatuje 6.6 2009 na dwa tygodnie z Dublina do zobaczenia moje gg10179905 napisz jesli bedziesz w tym terminie
IP: 89.127.247.43
aneczka
Gość
Witam!Wybieram się do tego hotelu 28.05, czy ktos moze podesłać kilka fotek na maila - ania.gorczynska1986@wsp.pl dziekuje i pozdrawiam
IP: 89.78.219.211
kaja
Gość
witam. Jadę do Soviva Resort 25.06. z dzieckiem. z biurem sun&fun.
zaczynam się obawiać > czy słusznie?
IP: 79.189.38.226
aneczka1
Gość
Moj poprawny adres mailowy to - ania.gorczynska1986@wp.pl - dziekuje za przesłanie jakis fotek
IP: 89.78.219.211
pikus794
Gość
11.06.09.wylatuje do sovivy z Poznania.dajcie znać jak tam jest ???bo zaczynam sie juz bac??? jak czyta opinie??pozdrawiam aga tel.889143975
IP: 83.14.183.202
gosia
Gość
Ja była w tym hotelu w tamtym roku w lipcu z dzieckiem 5 letnim. I było naprawę super. Bardzo rozszezone animacje. Różne pokazy. Gry i zabawy. Tylko to był sezon. Nie wiem jak jest w czerwcu. Pokoje są codziennie sprzątane. Wymiana pościeli. Jeżeli chcecie być lepiej obsługiwani to nie zapominajcie o napiwkach czy sprząteczce czy barmanowi ( 1 dinar w zupełności wystarczy) . Oni naprawdę mało tam zarabiają- można zauważyć to po ich obuwiu. Jezeli ktos jedzie wypocząć to wypocznie a jak narzekać to niech wogóle siedzi w domu albo wykupi siobie 5-6 gwiadkowe rezydencje. Dla zainteresowanych mogę przesłać zdięcia z pobytu. ( raxa1@wp.pl) Pozdrawiam wszystkich i życzę miłego wypoczynku.
IP: 90.141.52.175
ada
Gość
ja bym bardzo prosiła jak byś mogła wysłać mi zdjęcia hotelu jade w tym roku i chce zobaczyc jak wygląda dusia.ap@wp.pl dziekuje
IP: 83.9.67.249
majka_221
Gość
beata napisał
witam! Ja jadę z mężem i 2 dzieci 11 czerwca. Mam pytanie, wykupiliśmy opcje HB i czy będziemy musieli płacić za leżaki na basenie i plaży? i czy będziemy gorzej traktowani na stołówce?, czy można kupić napoje w sklepie i wnieść je na teren hotelu? czy lepiej dokupić na miejscu opcję ALL?
IP: 83.25.76.117
majka_221
Gość
najlepiej podejść do biura podrózy czy nie lepiej wykupić w polsce bi opcja HB to nie jest dobry pomysł przy wyjeżdzie z dziećmi
IP: 83.25.76.117
majka_221
Gość
czy leci ktoś z Gdańska 04.06.2009 moje gg 3451663
IP: 83.25.76.117

Strona: 1 2 3 4 5 ... > »

Forum turystyczne » Tunezja » Hotel Soviva Resort Sun & Fun

Na skróty: Bułgaria, Chorwacja, Egipt, Grecja, Hiszpania, Maroko, Polska, Tunezja, Turcja, Włochy, W. Kanaryjskie


Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. OK, zamknij