» Szukaj na forum » Rejestruj » Zaloguj

Forum turystyczne » Turcja » hotel sea sight - Alanya

hotel sea sight - Alanya

Dodaj opinię Opinie o hotelu Sea Sight

Strona: « < ... 21 22 23 24 25 26 27 28 29 ... > »

Autor Treść
Elka
Gość
Ja osobiście nie wypłacałam bo nie miałam takiej potrzeby wzięłam torche euro i dolarów - dodatkowe wydatki to tylko i wyłącznie wiza, wycieczki, pamiątki dla rodzinki i lody dla dzieciaków - i na wyjazd kupiliśmy sobie "prawdziwego" tureckiego kebaba- w sumie wydaliśmy około 1100 zł.
Płacić kartą nie wiem czy sie za bardzo opłaca bo przelicznik może być mniej korzystny.
Natomiast Znajomi wypłacali kaskę w bankomacie w Alanyi-ale chyba wszystko oki... bo nic nie narzekali pod tym względem. Z resztą powiem szczerze że dość sporo ilość osób wypłacała kasę w bankomatach-i mówie tu nie tylko o turystach z Polski.
Pozdrawiam
IP: 213.241.1.194
gosc
Gość
leci ktos 9.06.2010 my lecimy w 3 osoby i mamy nadzieje ze będzie pogoda i będziemy dobrze się tam bawić
IP: 77.237.5.157
husky10
Gość
Witam!
Czy zna Ktoś może ceny hamam-u w hotelu Sea Sight?
IP: 79.186.170.119
Dana
Gość
Czy do tego hotelu lecieliście z Alfa Star? Jakie macie opinie o tym biurze?
Mamy powrót o godzinie 3 w nocy. O której będziemy musieli opuścic hotel?
IP: 109.243.183.25
Elka
Gość
W 2009 tylko biuro Alfa Star miała tam rezydenturę... my osobiście zastrzeżeń nie mieliśmy - ale myslę że to wszystko zależy od rezydenta...
Jeżeli powrót macie o 3 w nocy to zapewne koło 23 będziecie już wyjeżdżać z hotelu... ale wyloty zawsze moga się zmienić.
IP: 77.254.146.139
Dana
Gość
Dzięki za odpowiedź.
A jak to wygląda z resztą, czy do 23.00 można przechować gdzieś w hotelu bagaże? Czy mamy tego dnia obiad czy tylko śniadanie? Jak było u was?
IP: 94.254.156.44
Alle
Gość
Z tego co się orientowałem, doba hotelowa kończy się dopiero następnego dnia rano, więc nie ma problemu z podzianiem się:) Do końca można być w swoim pokoju.
IP: 78.88.183.68
Elka
Gość
Dokładnie tak... doba kończy się w następnym dniu także do końca jesteś w hotelu- najlepiej spakować się wczesniej i wykorzystać ostatnie wspaniałe chwile pobytu.
Obsługa jest naprawde rewelacyjna... także jak cos jest nie tak to po prostu zgłoście w recepcji a z pewnością nie zostaniecie zignorowani- i nawet bez bakszyszu jest oki...
Jak ktoś jedzie z rodzinką to dla własnej wygody nie proście o pokój z większym balkonem i widokiem na morze-bo dostaniecie jeden bardzo duzy pokój z 1 dużą łazienką. Ja osobiście polecam pokój bez widoków ale za to z 2 pokojami i z 2 łazienkami.
Pozdrawiam, i życzę miłego wypoczynku.
IP: 77.254.154.31
Dana
Gość
No to super :)
Sądziłam, że doba hotelowa skończy sie tego dnia rano, a potem do 23.00 trzeba będzie sie gdzieś powłóczyć.
IP: 188.33.115.5
pawcio
Gość
a ja z zonka jade 7.07.2010.. czy jedzie ktos w tym czasie? lecimy z Wroclawia bo tam mieszkamy pozdrawiamy..
IP: 86.6.79.55
andzia
Gość
Witam, zazdroszczę Wam, byłam w sea sight w 06/2009, polecam pod każdym względem; w tym roku niesety nie jadę, ale może za rok, piszcie o wrażeniach bo miło wracac wspomnieniami; a propo co sądzicie o szefie kuchni?
IP: 82.160.229.56
aaa
Gość
Czym mozna dojechac do centrum Alanyi? Byłam tam 2 lata temu ale do Alanyi było 1, 5 km do centrum. Ciekawa jestem w jakim kierunku jest ten chotel jadąc od lotniska?
Wybieram sie z córka 2 go czerwca. Jeszcze nie mam wykupionych wxczasów szukam i czytam na forum.
IP: 77.236.28.12
Elka
Gość
Hotel jest za Alanya... dojazd dolmuszami /ok.7-10 min./ i nawet za lire na os. można dojechać do centrum.
IP: 77.253.14.243
roxanas
Gość
Witam, czy ktoś wybiera się do Sea Sight w sierpniu?
IP: 87.206.89.254
lulu
Gość
Dolmusz za 1,25 liry w tym roku, troche podrożało.
IP: 77.115.184.238
Grażka
Gość
Ile to złotych?

Czy można za przejazd dolmuszem płacić w euro?

Czy ktos z was jechał z Alfa Star i miał wykupione dwa pokoje? My musieliśmy wykupić bo nasze dziecko ma ponad 13 lat i nie było innej opcji (drugie, młodsze jest z nami w pokoju). Czy nie było problemu z pokojem jednoosobowym?
IP: 217.172.231.136
marzena
Gość
hotel jest w dzielnicy Obagol. Od lotniska jest to jakieś 120 km. Hotel jest za centrum Alanii. Ja byłam w Sea Side w maju tego roku a dolmusz kosztował 1 lira od osoby - do centrum. Czasem kazali płacić w dolmuszu za 5letnie dziecko a czasem nie.
IP: 87.105.50.101
Hania
Gość
Marzena, napisz coś więcej o hotelu, please...
IP: 94.254.142.16
ewa
Gość
prosimy o więcej Marzena :) moze sie orientujesz jaka jest cena hammamu w hotelu
IP: 62.21.43.5
husky10
Gość
ewa napisał
prosimy o więcej Marzena :) moze sie orientujesz jaka jest cena hammamu w hotelu


Przyłączam się do pytania :-).
Oraz jakie są sejfy, elektroniczne, czy na kluczyk ?
IP: 79.186.167.100
Elka
Gość
Sejf jest na kluczyk
IP: 77.253.14.249
misia
Gość
witam. pytałam już kilka postów wstecz, czy ktoś będzie spędzał w "Sea Sight" II-gą połowę czerwca? ja z mężem wylatuję w najbliższą środę (16.06) z Katowic.
a przy okazji - Elka, wielkie dzięki. przeczytałam wszystkie posty na tym forum, a Ty jesteś prawdziwą skarbnicą przydatnych informacji na temat Alanyi i tego hotelu :)
IP: 109.243.110.126
Elka
Gość
Prosze bardzo... cała przyjemność po mojej stronie ... serdecznie odsyłam do moich postów / od str. 12/ staram się aby dokładnie odpowiedzieć na każde pytanko. Co prawda byłam tam w tamtym roku ale raczej nic się nie zmieniło - z tego co słyszałam. No jedynie nie ma biura Minister Tour zaraz koło hotelu ale gdzieś tam w pobliżu jest tylko musicie na miejscu dopytać. Teraz promują jakieś biuro na przeciwko Sea Sigtu, ale od razu mówię ze spotkałam się już na innych forach z różnymi ocenami na temat tego biura. Moim zdaniem grunt to porównywać ceny.... i nie mówie tu tylko o wycieczkach ale również o zakupach na bazarach.
I dziewczyny pamiętajcie... HAMMAM W PIERWSZY DZIEŃ POBYTU!!!!
a JA OD SIEBIE JESZCZE POLECAM ŁYKANIE BETA-karotenu JESZCZE PRZED WYLOTEM.

POZDRAWIAM,
IP: 77.254.150.33
misia
Gość
tak, Beta-Karoten - świetna rzecz jak się chce uniknąć poparzeń słonecznych
IP: 94.254.170.96
Radek
Gość
Witam. Wybiera sie ktos 01.09.2010r do Sea Sight ja i 5 znajomych własnie wtedy wylatujemy z wawy???
IP: 85.222.87.48

Strona: « < ... 21 22 23 24 25 26 27 28 29 ... > »

Forum turystyczne » Turcja » hotel sea sight - Alanya

Na skróty: Bułgaria, Chorwacja, Egipt, Grecja, Hiszpania, Maroko, Polska, Tunezja, Turcja, Włochy, W. Kanaryjskie


Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. OK, zamknij